φοβος για aids - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
    αγαπητη μου,για οτι σε απασχολει να κανεις εξετασεις το ιδιο κανω κ εγω χαχα παντα νομιζω οτι κατι εχω.
    σχετικα ομως για εητζ κ σμν γενικοτερα προσεχουμε για να εχουμε.

Quote Originally Posted by Panito View Post
    Γεια κι απο μενα!!!Οι παλιοτεροι στο φορουμ μπορει να με θυμουνται..Δυστυχως εχω κ εγω νοσοφοβια την οποια ευτυχως εχω καπως ξεπερασει..Οχι τελειως βεβαια αλλα την καταπολεμαω οσο μπορω!!!Εχω περασει οοοολες τις ασθενειες!!!Καθε ειδος καρκινου(ο,τι μπορεις να φανταστεις) και aids..
    Κοιτουσα τη γλωσσα μου συνεχεια κ νομιζα οτι ηταν κατασπρη..Εψαχνα για λεμφαδενες σε ολο μου το σωμα!!!Δεν μπορουσα με τιποτα να καταπιω(ειχα παντα διπλα μου ενα μπουκαλακι νερο/Και ναι ειναι συμπτωμα του αγχους)..Εμπαινα καθε μερα στο ιντερνετ και εψαχνα ολα τα συμπτωματα..Οτι διαβαζα το ειχα!!!Ζουσα σαν καρκινοπαθης η σαν φορεας!!!Δεν αντεχα αλλο!!!Οι φιλοι μου,η κοπελα μου κι οι γονεις μου ειχαν φτασει στα ορια τους!!!Καθομουν τα βραδια στο κρεβατι κι εκλαιγα σα μικρο παιδι!!!
    Και μια μερα ηρθε η μερα να μπω φανταρος..Κι εκει που νομιζα οτι θα γινω χειροτερα εγινε κατι ΜΑΓΙΚΟ!!!Τα ξεχασα ολα!!!Δε σκεφτομουν τιποτα απο αυτα γιατι πολυ απλα δεν ειχα το χρονο να τα σκεφτω!!!Το μυαλο μου ξεχνιοταν με αλλα πραγματα..Ουτε πονολαιμοι ουτε ζαλαδες ουτε πονοκεφαλοι ουτε Τιποτα..Πολυ απλα γιατι δεν το σκεφτομουν..Γιατι δεν εμπαινα σε αυτο το μπ......ο το ιντερνετ που ο καθενας γραφει οτι του κατεβει...Ουτε οι γιατροι με εκαναν καλα ουτε το ιντερνετ ουτε τιποτα απο αυτα!!!
    Η λυση ειναι ΜΙΑ¨μην το σκεφτεσαι!!!Βρες κατι αλλο να ασχολεισαι και μην ψαχνεσαι αλλο αδικα!!το ξερω οτι ειναι δυσκολο..Παρα πολυ δυσκολο!!!Αλλα αυτη ειναι η μονη λυση!!!Ολα ειναι στο μυαλο μας!!!Οτι μα οτι εξεταση και να κανεις κατι αλλο θα βρεις μετα..Καποια αλλη σπανια θανατηφορα ασθενεια που θα βρεις στο google!!!
    ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!Ειναι οτι χειροτερο μπορεις να κανεις στον εαυτο σου!!!Καταλαβαινω πως περνας τα εχω περασει σε πολυ ασχημο βαθμο..Ειχα πιασει πατο..Ειναι κριμα ρε γαμωτο να ειμαστε υγιεις(σωματικα οχι ψυχικα) και να χαλαμε τη ζωη μας με τετοιες σκεψεις!!!Μετα απο χρονια θα αναλογιστουμε γιατι περασαμε τοσα χρονια χωρις να ζουμε ουσιαστικα..
    ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!
    παιζει να ειναι ολα στο μυαλο μου??? τοσο πολυ πια??? 2 ωριλαρ,1 ωριλαρ-γναθοχειρουργος,1 οδοντριατρος και 1 ενδοκρινολογος μου λενε δεν εχεις προβλημα στο στομα σου και η γλωσσα σου ειναι μια χαρα ενω αντικειμενικα φαινεται ασπρη στο βαθος και σαν γδαρμενη και στην μεση ειναι ροδουλη και στα πλαινα καφετιζει καπως.μου λενε συνεχιζε να πλενεις τα δοντια σου γιατι ειναι πολυ καλα και καθαρα και μην φοβασαι. και τους λεω με το καπνισμα με καιει πιο πολυ η γλωσσα μου και μου λενε ''ε κοφτο και εσυ το τσιγαρο''..κατι απαντησεις που δεν ξερω ρε παιδια..δεν με γεμιζουν...ειχα παει στον γυναικολογο παλιοτερα για κατι που ψιλαφιζα και μου ειπε γαλακτοφορος αδενας ερεθισμενος ειναι μην δινεις σημασια.οντως δεν εδινα σημερα ομως στο μπανιο μουτο επιασα παλι και ειναι ακομα εκει 1,5 μηνα μετα και εχω την αισθηση πως εχει βγει και αλλο διπλα γιατι νιωθω σα να με καιει εκεινο το σημειο και κατι σα να με τσιμπαει..και δεν τολμαω να πω σε ανθρωπο οτι νιωθω μια ενοχληση ειναι ετοιμοι να με παρουν με τις πετρες ολοι τους.στο νοσοκομειο με εχουν μαθει,λεφτα δεν εχω για να παω σ εεξωτερικο ιατρο και δεν μπορω να κανω τιποτα απ'το να κλαιω για την καταντια μου και ολα αυτα που μου συμβαινουν και να βριζω και ξεσπαω σε ολους.νιωθω εξαντλημενη μεσα μου παιδια.κοιταζω το προσωπο μου και βλεπω μια ταλαιπωρημενη γριουλα.ειμαι μεσα στην θλιψη μονιμως,τα ματια μου λες και εχουν ετοιμα τα δακρυα ανα πασα ωρα και στιγμη και δε με νοιαζει πως κυκλοφορω πια εξω.ημουν κοκεταρια τρελη και τωρα ειμαι στα @@@.το θεμα μου ειναι πως αφου τα νιωθω ολα αυτα γαμωτο μου πως μου λενε οτι δεν ειναι τιποτα???????κι εμφανιστηκε τωρα αλλεργια και στομαχι που μου ειπε η ενδοκρινολογος να κοιταξω μπας και ειναι απο εκει ο λαιμος

Senior Member
    Quote Originally Posted by LIONLIBRA View Post
    εχω καταγχωθει παιδια... φοβαμαι μην εχω τις 2 μεγαλυτερες αρρωστιες...
    Kάνε αν μπορείς μια εξέταση για aids, θα σε απαλλάξει από πολλές σκέψεις. Και για να μην σκας θα σου πω ότι τα συμπτώματα του aids δεν εμφανίζονται σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.
    Θέλω να κάνω μια πλάκα που δεν αναφέρεται σε εσένα αλλά στα δικά μου βιώματα...! Με τις δύο μεγαλύτερες αρρώστεις φαντάζομαι εννοείς το aids και τη βλακεία? Για τη δεύτερη δεν υπάρχει καμμιά εξέταση.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234