Τι ακουει ενας ασθενης με σχιζοφρενεια -προσομειωση - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
    η κάθε παλιοφυλλάδα πουλάει και αναπαράγει ό,τι θέλει. Αυτό είναι το ιντερνετ σήμερα, λίγο φίλτρο σε όσα μας σερβίρουν δεν βλάπτει ...:) να πουλήσουν ενημέρωση θέλουν..

.πως είναι δυνατόν να μπεις στο μυαλό αυτού που ασθενεί;κουκουρούκου.....

Senior Member
    Συνηθεια το βιντεο και τα ηχητικα ειναι φτιαγμενα με βαση αυτα που εχουν ισχυριστει ασθενεις οτι ακουγαν/ακουνε.. δλδ συμφωνα με αυτα που τους ειπαν φτιαξαν το βιντεο, φυσικα οντως σε καποια σημεια ειναι τραβηγμενο, αλλα σε βαριες ψυχωσεις γινεται..
    Επισης δεν ξερω τη δικη σου αποψη, αλλα η LIFO ειναι απο τις αγαπημενες μου (αν οχι η αγαπημενη) φυλλαδα, και σε εντυπη μορφη και σε ηλεκτρονικη.. βεβαια στην ηλεκτρονικη το χουν ξηλωσει λιγο με τις ''εξομολογησεις'' αλλα πχ τα αρθρα του Δημοκιδη παντα τα διαβαζω και τα βρισκω πολυ σωστα :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

τι να σου πω βρε λάκρι... απλά καταθέτω την εμπειρία μου, ως επάγγελμα είχα μεγάλη ενασχόληση με τον κυβερνοχώρο... χρόνια κομπιουτερού, σήμερα μάλλον είμαι πιο μεστή. Δεν μπαίνω σε καμία σελίδα ενημέρωσης ούτε κοινωνικής δικτύωσης , δεν βλέπω καν τηλεόραση καθόλου. Κάθε κυριακή παίρνω μια εφημερίδα που τη βγάζω όλη την εβδομάδα. Ραδιόφωνα ακούω ένα ή δύο . το μόνο που κάνω με τον υπολογιστή μου είναι να ανοίγω τα αρχεία μου και να δουλεύω και αραιά πια και που μπαίνω μια φορά τον μήνα σχεδόν εδώ...καμιά φορά ψάχνω για καμιά πληροφορία σε κάτι που με ενδιαφέρει.. αυτά, οπότε δεν έχω καμία αγαπημένη σελίδα που να παρακολουθω για την ενημέρωσή μου, οι πολλές τους διαφημίσεις και οι τυμπανοκρουσίες τους με θέματα σαν αυτό που είμαστε , με έδιωξαν πολύ μακριά, ευτυχώς!

Senior Member
    Ισως και επειδη ασχολιοσουν χρονια με τους υπολογιστες να μπουχτισες και να ειπες αι σιχτιρι πια!
    Και με τις διαφημισεις ειναι οντως προβλημα, φανταζομαι ξερεις οτι μπορεις να εγκαταστησεις adblock :)
    Εφημεριδες διαβαζω σε ηλεκτρονικη μορφη, αν και αλλιως ειναι να πιανεις τη φυλλαδα στα χερια και να ξεφυλλιζεις, και αλλιως να στραβωνεσαι σε μια οθονη.. με κουραζουν τα μεγαλα αρθρα ιδιως πολιτικης φυσεως κ ιδιως οταν εχει οικονομικους ορους, εκει με πιανει υπνηλια :p
    Γενικα ψαχνω ακομα και για τα πολιτικα θεματα σελιδες και σαιτ που να εχουν αρθρα που να ειναι κατανοητα στον απλο πολιτη που δεν ξερει απο οικονομικους και τεχνοκρατικους ορους.. δλδ αυτα π περιγραφουν να μην ειναι ξυλινη γλωσσα αλλα να θιγουν πχ προβληματα που απασχολουν την καθημερινοτητα των Ελληνων κτλ..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Junior Member
    Παναγια μου! Ειναι τρομακτικό

Page 3 of 3 FirstFirst 123