Παγιδευμένος στο σώμα μου - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 148
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Eγω που ειμαι 1.66 μαλλον ειμαι ο εβδομος νανος!Ειναι δυνατον να λετε οτι ειναι προβλημα το 1.68?Ο Νικος Ριζος δεν μπιπ στην ζωη του που ηταν μετα βιας 1.50?Αυτος ηταν προβληματικος?Πραγματικα ωρες ωρες διογκωνετε μια κατασταση παρα βοηθατε!Στρουμπουλοι και στουμπουλες εχουν σχεσεις και ειναι και πολλοι ερωτευσιμοι,το ιδιο και οι κοντοι!
    Τι εννοει ο ποιητης οταν λεει να γκετοποιηθει?Να φτιαξει τον συλλογο του 1.68?
    Αλλος του λεει φορα παχια σολα,αλλος ναι ειναι προβλημα και γκετοποιησου,μονο 12ποντο δεν του ειπατε ακομα να βαλει!

Εγω στο ξαναλεω για τελευταια φορα,ειναι μεσα στο μυαλο σου..Και στην τελικη οι προσδοκιες σου να ταιριαζουν και με το ολο συνολο σου δεν γινεται πχ να εισαι σαν τον Ταμτακο και να ψαχνεις την Τζολι!Λοιπον σου ειπαν αλλα παιδια πολυ ομορφα πραγματα και ουσιωδη αλλα εμεινες παλι με το μετρο στο χερι,θα παει 140 σελιδες το θεμα και εσυ θα λες το ιδιο..Αποχωρω!
    O στρουθοκαμηλισμός δεν δίνει τίποτα το θετικό
    Όσο για την "γκετοποίηση" είναι αν θές μία λάθος έκφραση. Το νόημα της ήταν να περιορίσει τον κύκλο των πιθανών ερωτικών του συντρόφων σε πιο κοντές κοπέλες. Πάντος δεν ήταν "κάνε τον σύλλογο του 1,68"
    been good, been bad. WILL GO ON

Eγω που ειμαι 1.66 μαλλον ειμαι ο εβδομος νανος!Ειναι δυνατον να λετε οτι ειναι προβλημα το 1.68?Ο Νικος Ριζος δεν μπιπ στην ζωη του που ηταν μετα βιας 1.50?Αυτος ηταν προβληματικος?Πραγματικα ωρες ωρες διογκωνετε μια κατασταση παρα βοηθατε!Στρουμπουλοι και στουμπουλες εχουν σχεσεις και ειναι και πολλοι ερωτευσιμοι,το ιδιο και οι κοντοι!
    Τι εννοει ο ποιητης οταν λεει να γκετοποιηθει?Να φτιαξει τον συλλογο του 1.68?
    Αλλος του λεει φορα παχια σολα,αλλος ναι ειναι προβλημα και γκετοποιησου,μονο 12ποντο δεν του ειπατε ακομα να βαλει!

Εγω στο ξαναλεω για τελευταια φορα,ειναι μεσα στο μυαλο σου..Και στην τελικη οι προσδοκιες σου να ταιριαζουν και με το ολο συνολο σου δεν γινεται πχ να εισαι σαν τον Ταμτακο και να ψαχνεις την Τζολι!Λοιπον σου ειπαν αλλα παιδια πολυ ομορφα πραγματα και ουσιωδη αλλα εμεινες παλι με το μετρο στο χερι,θα παει 140 σελιδες το θεμα και εσυ θα λες το ιδιο..Αποχωρω!
    mnimonio θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μου έλεγες αν είσαι ευχαριστημένος από την ερωτική σου ζωή.Και γενικότερα πως το αντιμετοπίζεις.Αν δε σε πειράζει βέβαια και αν θέλεις, θα με βοηθούσε πολύ....

Quote Originally Posted by Aloha View Post
    Περισσότερο για τις κοντές σε ρώτησα αν σ'αρέσουν.
    Ο Μακαλιάς μου αρέσει και τον προτιμώ από τον Σάκη που λες. Αλλά πίστεψε με ο Σάκης και 1,50 να ήταν πάντα θα είναι ο Σάκης για τις ρουβίτσες!
    Τώρα το κατάλληλο ύψος για την κάθε μια πιστεύω εξαρτάται από το δικό της. Σίγουρα κάποια 1,80 δύσκολα θα κοιτάξει κάποιον 1,70. Αλλά κάποια γύρω στο 1,70 θα τον κοιτούσε.
    Δεν έχω κανένα θέμα με τις κοντές.

μηπωσ εν κοιτασ τισ σωστεσ γυναικεσ..? θελω να πω πωσ αφου εισ τοοσο χαρισματικοσ οπωσ λεσ μηπωσ οι γυναικεσ π κοιτασ ειν ρηχεσ?

Banned
    Quote Originally Posted by Zamanfu View Post
    mnimonio θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μου έλεγες αν είσαι ευχαριστημένος από την ερωτική σου ζωή.Και γενικότερα πως το αντιμετοπίζεις.Αν δε σε πειράζει βέβαια και αν θέλεις, θα με βοηθούσε πολύ....
    Γυναικα ειμαι αλλα συμφωνα με τα στανταρ σας ειμαι και οι 7 νανοι μαζι!!χαχαχαχα!Ρε φιλε just εσυ που δεν στρουθοκαμηλιζεις πες μας γιατι ειναι προβλημα το 1.68?

Τι να σου πω...δε νομίζω πάντως.

Banned
    Quote Originally Posted by swaggy97 View Post
    μηπωσ εν κοιτασ τισ σωστεσ γυναικεσ..? θελω να πω πωσ αφου εισ τοοσο χαρισματικοσ οπωσ λεσ μηπωσ οι γυναικεσ π κοιτασ ειν ρηχεσ?
    Αμα οι συναδελφισσες του λενε κοντο τον Γεωργουλη...!Τι ψαχνεις..!

Μα αυτό είναι το θέμα οτι το συναντάω μπροστά μου κάθε μέρα.Όσο και να θες να μην ασχοληθείς με κάτι , όταν το βλέπεις παντού και συνέχεια όπως και να χει επηρεάζεσαι , και πόσο μάλλον όταν σε αφορά το θέμα...

τι να πω..θα μπορουσε να γνωρισει κ αλλο κοσμο περα απο αυτον τησ δουλειασ...και σιγουρα θα βρει καποια πιο κοντη απο αυτον!!! εν ειν ολεσ ψηλεσ!!

Δηλαδή αν αρχίσουμε όλοι και λέμε σε έναν άνθρωπο κάθε μέρα οτι είναι τρελός κάποια στιγμή θα το πιστέψει και ας μην είναι.

Γυναικα ειμαι αλλα συμφωνα με τα στανταρ σας ειμαι και οι 7 νανοι μαζι!!χαχαχαχα!Ρε φιλε just εσυ που δεν στρουθοκαμηλιζεις πες μας γιατι ειναι προβλημα το 1.68?
    Το να εισαι στα κάτω όρια ύψους του γενικού πληθυσμού είναι πρόβλημα.
    Το να είσαι μαύρος σε μία χώρα που οι περισσότεροι είναι λευκοί είναι πρόβλημα. (και το ανάποδο)
    Το να είσαι έλληνας στην τουρκία είναι πρόβλημα (όπως και το ανάποδο)
    Το να λές ότι τα παραπάνω δεν είναι πρόβλημα είναι στρουθοκαμηλισμός.
    been good, been bad. WILL GO ON

Για να μην αρχίσω να λέω για τα βλέμματα που δέχομαι όταν συνοδεύω κάποια κοπέλα και ειδικά αν είναι πιο ψηλή.Καταρχας πολλοί άντρες μπορεί να της την πέσουν κι όλας κι ας συνοδεύεται.Διότι το παρουσιαστικό μου τους κάνει να σκέφτονται διάφορα...

Banned
    Quote Originally Posted by justme View Post
    Το να είσαι μαύρος σε μία χώρα που οι περισσότεροι είναι λευκοί είναι πρόβλημα. (και το ανάποδο)
    Τι λες ανθρωπε?Τι λες...?

Quote Originally Posted by justme View Post
    Σωστός , συμφωνώ απόλυτα.

Banned
    Quote Originally Posted by Zamanfu View Post
    Για να μην αρχίσω να λέω για τα βλέμματα που δέχομαι όταν συνοδεύω κάποια κοπέλα και ειδικά αν είναι πιο ψηλή.Καταρχας πολλοί άντρες μπορεί να της την πέσουν κι όλας κι ας συνοδεύεται.Διότι το παρουσιαστικό μου τους κάνει να σκέφτονται διάφορα...
    Εσενα κοιτανε καπως ή θαυμαζουν την κοπελα σου?

Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast