ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ; - Page 1240
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 1240 of 1305 FirstFirst ... 2407401140119012301238123912401241124212501290 ... LastLast
Results 18,586 to 18,600 of 19568
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Καλησπερα και σε σενα ...........οσον αφορα την γενια μου , ναι, δεν βλεπω κατι αλλο, δεν ξερω αν υπονοεις την κακη οικονομικη κατασταση της Ελλαδας .....
    Χάχα. Εδώ δεν έχω εικόνα για την κακή οικονομία της Κύπρου.. Θα ξέρω της Ελλάδας; Μιλάω για τους ρυθμούς της ζωής, τους ανθρώπους που κοιτάνε μόνο την καλοπέραση τους πλέον.. Για όλες τις αλλαγες.
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Senior Member
    Α , για την καλοπεραση , μαλιστα , εχω την εντυπωση οτι εχεις δικιο σε αυτο , χωρις να θελω να κατηγορησω την νεα γενια ........ και στους ρυθμους της ζωης εχεις δικιο, ειναι μακραν πιο γρηγοροι, εξοντωτικοι θαλεγα .......... η παγκοσμιοποιηση εφερε μεχρι στιγμης δυσαρεστα ........και ο τροπος διασκεδασης εχει αλλαξει................ .. νομιζα οτι θανεφερες τον εκπατρισμο την Ελληνων νεων , για βιοποριστικους λογους , και το μεταναστευτικο εδω ...... η την αυξανουμενη εγκληματικοτητα ............
    ηξερα οτι κατι θαγραφες που δεν το σκεφτηκα , ειχα δικιο, εισαι αρκετα ευστροφος .......

Α , για την καλοπεραση , μαλιστα , εχω την εντυπωση οτι εχεις δικιο σε αυτο , χωρις να θελω να κατηγορησω την νεα γενια ........ και στους ρυθμους της ζωης εχεις δικιο, ειναι μακραν πιο γρηγοροι, εξοντωτικοι θαλεγα .......... η παγκοσμιοποιηση εφερε μεχρι στιγμης δυσαρεστα ........και ο τροπος διασκεδασης εχει αλλαξει................ .. νομιζα οτι θανεφερες τον εκπατρισμο την Ελληνων νεων , για βιοποριστικους λογους , και το μεταναστευτικο εδω ...... η την αυξανουμενη εγκληματικοτητα ............
    ηξερα οτι κατι θαγραφες που δεν το σκεφτηκα , ειχα δικιο, εισαι αρκετα ευστροφος .......
    Σε ευχαριστώ φίλε μου

Senior Member
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Σε ευχαριστώ φίλε μου

Δεν κανω κοπλιμεντα , αληθεια λεω , απο την στιγμη που εγραψες ' εισαι σιγουρος οτι μονο η τεχνολογια εχει αλλαξει ? ' λεω , αυτος εχει κατι κατα νου , που δεν τοχω σκεφτει εγω .....

Δεν κανω κοπλιμεντα , αληθεια λεω , απο την στιγμη που εγραψες ' εισαι σιγουρος οτι μονο η τεχνολογια εχει αλλαξει ? ' λεω , αυτος εχει κατι κατα νου , που δεν τοχω σκεφτει εγω .....
    Ίσως εσύ να μην άλλαξες.. Ή ίσως εσύ να μην χρειάστηκες να αλλάξεις.

Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Εννοούσα όλο το σκηνικό!! Πολύ σουρεαλ μου ακούστηκε..
    Παρόλα αυτά ναι εννοείται πως υπάρχει πιθανότητα να υπάρχουν μικρόβια εκεί.
    Κανει διαφορα τετοια. Τις προαλλες εβαλε οινοπνευμα στη σαλατα. Ευτυχως την ειδα και δεν την εφαγα.

Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Κανει διαφορα τετοια. Τις προαλλες εβαλε οινοπνευμα στη σαλατα. Ευτυχως την ειδα και δεν την εφαγα.
    Από αυτήν την σαλάτα δεν θα έτρωγε και η ίδια;
    μήπως η μαμά σου έχει άνοια;
    Και πρέπει να σταματήσει να μαγειρεύει, πάρε την ευθύνη εσύ και μάγειρευε και για τους δύο σας

Νοιώθω χαλια ψυχολογικά και δεν καταλαβαίνω τι μου φταίει. Όλα τα βλέπω μαύρα αυτή την στιγμή.

Quote Originally Posted by Μαρια85 View Post
    Νοιώθω χαλια ψυχολογικά και δεν καταλαβαίνω τι μου φταίει. Όλα τα βλέπω μαύρα αυτή την στιγμή.
    Αλήθεια; Εννοώ αλήθεια δεν ξέρεις τι σου φταίει; Για προσπάθησε..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Αλήθεια; Εννοώ αλήθεια δεν ξέρεις τι σου φταίει; Για προσπάθησε..
    Τα πάντα και τίποτα. Τα έχω βάλει με όλα με την πόρτα που κάνει θόρυβο όταν ανοίγει. Ανοίγω θέρμανση ζεσταίνομαι την κλείνω κρυώνω. Δηλ μου φταίνε τα πάντα

Τα πάντα και τίποτα. Τα έχω βάλει με όλα με την πόρτα που κάνει θόρυβο όταν ανοίγει. Ανοίγω θέρμανση ζεσταίνομαι την κλείνω κρυώνω. Δηλ μου φταίνε τα πάντα
    Πάρε ανάσες βαθιές και αργές..
    Και δεν σου φταίνε όλα. Ούτε η πόρτα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Πάρε ανάσες βαθιές και αργές..
    Και δεν σου φταίνε όλα. Ούτε η πόρτα..
    Περνώ ανάσες αλλά νοιώθω ότι δεν μου φτάνει ο αέρας που αναπνέω.

Περνώ ανάσες αλλά νοιώθω ότι δεν μου φτάνει ο αέρας που αναπνέω.
    Έχει γίνει τίποτα που σε πείραξε;

Έχει γίνει τίποτα που σε πείραξε;
    Σήμερα όχι τίποτα εκτός από την χθεσινή κρίση αλλα και πάλι δεν ξέρω γιατί νοιώθω έτσι.

Σήμερα όχι τίποτα εκτός από την χθεσινή κρίση αλλα και πάλι δεν ξέρω γιατί νοιώθω έτσι.
    Γιατί όπως είπαμε χθες καταπιεζεσαι εκεί μέσα και σου βγαίνει έτσι.. Επειδή δεν έγινε κάτι σήμερα δεν πάει να πει ότι όλα είναι καλά. Έχεις πράγματα μαζεμένα μάλλον..