ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ; - Page 1305
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 1305 of 1305 FirstFirst ... 305805120512551295130313041305
Results 19,561 to 19,568 of 19568
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Μια φωνη μου λεει που πας και μπλεκεις; Γιατι να μην ειναι ολα πιο απλα, να πηγαιναμε απλα εναν περιπατο;
    Ορεστη...θα σε δειρω σταματαααα...(οριστε κι αλλη φωνη)υπεραναλυση παλι...δεν το εχεις συνηθισει οκ...εεε αρχισε να το συνηθιζεις...μη χαλας μονος σου ωραιες στιγμες...ειδες κ με την καθηγητρια;;αλλα σκεφτοσουν και αποδειχτηκες λαθος...εεε για τα λεφτα κατι θα σκεφτεις...αμαρτια να χασεις κ το ταξιδι

Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Ορεστη...θα σε δειρω σταματαααα...(οριστε κι αλλη φωνη)υπεραναλυση παλι...δεν το εχεις συνηθισει οκ...εεε αρχισε να το συνηθιζεις...μη χαλας μονος σου ωραιες στιγμες...ειδες κ με την καθηγητρια;;αλλα σκεφτοσουν και αποδειχτηκες λαθος...εεε για τα λεφτα κατι θα σκεφτεις...αμαρτια να χασεις κ το ταξιδι
    Εγώ να δεις πόσο θέλω να τον δείρω

Μου αρεσει η ανεξαρτησια μου. Να μην εχω υποχρεωσεις. Να πηγαινω οπου θελω. Να κανω ο, τι θελω. Αν εχεις μια σχεση πρεπει να τη διατηρεις, να στελνεις μηνυματα, να να...

Quote Originally Posted by blackbird View Post
    Εγώ να δεις πόσο θέλω να τον δείρω
    Εεε μαα...

[QUOTE=Ορέστης;1094701]Μου αρεσει η ανεξαρτησια μου. Να μην εχω υποχρεωσεις. Να πηγαινω οπου θελω. Να κανω ο, τι θελω. Αν εχεις μια σχεση πρεπει να τη διατηρεις, να στελνεις μηνυματα, να να...[/QUO

Δεν ειπαμε οτι δεν ξερουμε που θα καταληξει;;Μπορει να μεινετε μονο φιλοι.Το θεμα ηταν λα λυθεις,να κοινωνικοποιηθεις...μονος σου ελεγες οτι περνουσες ομορφα.Θα χασεις εκδρομες,παρεες κ στιγμες επειδη σε πιανει το αγχος σου;Κακως.

Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Μου αρεσει η ανεξαρτησια μου. Να μην εχω υποχρεωσεις. Να πηγαινω οπου θελω. Να κανω ο, τι θελω. Αν εχεις μια σχεση πρεπει να τη διατηρεις, να στελνεις μηνυματα, να να...
    Σου δίνει κι άλλα πράγματα μια σχέση Ορέστηηηηηηη
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Φιλοι μου τρελοι αυτος ο τραγουδιστης τραγουδαει για εμας

https://soundcloud.com/user-390165148/sets/aiolou