ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ; - Page 776
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 776 of 1200 FirstFirst ... 276676726766774775776777778786826876 ... LastLast
Results 11,626 to 11,640 of 17986
    ..μήπως πρεπει να κοιταμε επιμονα τα αρνητικά,όχι για να μας "στραγγιζουν" την σκεψη
    αλλα μεχρι να μαθουμε να τα βλεπουμε με επιθετικη σταση,ως προκλησεις για να γινουμε οτι νομιζουμε πως δεν ειμαστε
    Ίσως πρεπει να πεσουμε οικειοθελως στο στομα του λυκου.
    Μπαίνοντας στο στομα του λυκου,βγαινουμε απο το μυαλό μας

Χρονια πολλά,καλη τυχη!
    You will snap out of your reverie
    And you will know
    it is not too late

Σκέφτομαι πως πρέπει επειγόντως να βγάλω εντελώς απ' τη ζωή μου ένα άτομο. Όσο το αναβάλλω, τόσο εκνευρίζομαι.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Natalia_sups View Post
    Τον αρχοντα των δαχτυλιδιων λες; Εγω τα βρηκα λιγο κοψοφλεβιά :P
    Αλλα γουστα ειναι αυτα
    Κι εγω το ιδιο ...............δεν βλεπεται ......ουτε κανα Χαρυ Ποττερ βλεπεται .....και .μην ξαναρχισω με το πανηλιθιο survivor , που εχει παθει παρακρουση ολη η Ελλαδα ......

Senior Member
    Quote Originally Posted by imagine View Post
    Σκέφτομαι πως πρέπει επειγόντως να βγάλω εντελώς απ' τη ζωή μου ένα άτομο. Όσο το αναβάλλω, τόσο εκνευρίζομαι.
    Κακο πραμα η αναβλητικοτητα ,. δεν αναβαλλω τιποτα , μου προκαλει αγχος ........

Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Κι εγω το ιδιο ...............δεν βλεπεται ......ουτε κανα Χαρυ Ποττερ βλεπεται .....και .μην ξαναρχισω με το πανηλιθιο survivor , που εχει παθει παρακρουση ολη η Ελλαδα ......
    Αααα λιγα λογια το Harry Potter, ειναι λατρεια μου :P
    Αλλο το ενα αλλο το αλλο. Ακομα περιμενω το γραμμα απο το hogwarts :P

Senior Member
    Αααα λιγα λογια το Harry Potter, ειναι λατρεια μου :P
    Αλλο το ενα αλλο το αλλο. Ακομα περιμενω το γραμμα απο το hogwarts :P
    Πολύ έξυπνη η τελευταία φράση Ναταλία!
    Κι εμένα μ' αρέσει ο Χάρυ Πότερ αλλά και ο Άρχοντας των δαχτυλιδιών...αλλά ο Χάρυ Πότερ είναι πιο ανάλαφρος κι ίσως πιο κατάλληλος για όσους είναι ψυχολογικά φορτισμένοι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πολύ έξυπνη η τελευταία φράση Ναταλία!
    Κι εμένα μ' αρέσει ο Χάρυ Πότερ αλλά και ο Άρχοντας των δαχτυλιδιών...αλλά ο Χάρυ Πότερ είναι πιο ανάλαφρος κι ίσως πιο κατάλληλος για όσους είναι ψυχολογικά φορτισμένοι...
    Α γεια σου..! Δικιο εχεις. Θυμαμαι ειχα που ειχα τα δικα μου, βαραγα τα ψυχολογικα μου, ειχα και ποση ωρα να βλεπω τα ορκ και τις ερημιες και τις μουντιλες και τους καπνους και τα γκολουμ. Σταδιαλα :P
    Ψυχοπλακωμα χαχαχα
    Ενω στο χαρι ποτερ...ε εχει μαγεια βρε αδερφακι μου, ποιος δε θελει μαγεια να ξεφυγει λιγο;

Α γεια σου..! Δικιο εχεις. Θυμαμαι ειχα που ειχα τα δικα μου, βαραγα τα ψυχολογικα μου, ειχα και ποση ωρα να βλεπω τα ορκ και τις ερημιες και τις μουντιλες και τους καπνους και τα γκολουμ. Σταδιαλα :P
    Ψυχοπλακωμα χαχαχα
    Ενω στο χαρι ποτερ...ε εχει μαγεια βρε αδερφακι μου, ποιος δε θελει μαγεια να ξεφυγει λιγο;

Πρόσεξε όμως τι θα πεις για τον μέγα Sauron.

Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Πρόσεξε όμως τι θα πεις για τον μέγα Sauron.
    Νταξει δεν τον ειδα και πολυ...η δεν εκανε και πολλες εμφανισεις η μεχρι να κανει ειχα αποκοιμηθει :P

Νταξει δεν τον ειδα και πολυ...η δεν εκανες και πολλες εμφανισεις η μεχρι να κανει ειχα αποκοιμηθει :P
    Γκρρρρρρρ.

Senior Member
    To μονο που μπορω να προσθεσω οτι γουστα ειναι αυτα ......το Χαρυ Ποτερ και τον αρχ.των δακτυλιδιων , προσωπικα , τα θεωρω σκουπιδια , εσεις οχι ..... και δεν ειναι θεμα φαντασιας......δεν θελω να προσβαλλω κανεναν .......ο Νονος 1-2-3 μαλλον δεν σας αρεσει , οποτε μιλαμε για διαφορα ιδιοσυγκρασιας .......ας πουμε , ' το πρασινο μιλι ' μαρεσε πολυ , και ηταν φαντασιας ........οπως και το twilight zone .......

Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    To μονο που μπορω να προσθεσω οτι γουστα ειναι αυτα ......το Χαρυ Ποτερ και τον αρχ.των δακτυλιδιων , προσωπικα , τα θεωρω σκουπιδια , εσεις οχι ..... και δεν ειναι θεμα φαντασιας......δεν θελω να προσβαλλω κανεναν .......ο Νονος 1-2-3 μαλλον δεν σας αρεσει , οποτε μιλαμε για διαφορα ιδιοσυγκρασιας .......ας πουμε , ' το πρασινο μιλι ' μαρεσε πολυ , και ηταν φαντασιας ........οπως και το twilight zone .......
    Κοίτα,φαν του Harry Potter δεν ήμουν ποτέ.
    Για Godfather,τα 2 πρώτα είναι αριστουργήματα.Το τρίτο δεν μου άρεσε τόσο.

Senior Member
    Τον Νονό δεν τον έχω δει, τώρα το πράσινο μίλι είναι όντως ωραία ταινία αλλά με στεναχώρησε πολύ και δεν θέλω να την ξαναδώ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Senior Member
    Ψυχοπλακωμα χαχαχα
    Εγώ πάντως θέλω...
    Θυμάσαι τον Ντόμπυ;

Xρόνια πολλά σε όλους-ες
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!