ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ; - Page 1077
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 1077 of 1154 FirstFirst ... 77577977102710671075107610771078107910871127 ... LastLast
Results 16,141 to 16,155 of 17298
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Αν σου πουν καλημέρα κατουρα τους.. Κυριολεκτικά και μεταφορικα ξερεις εσυ
    Εγώ κάθομαι πίσω συνήθως εκεί που είναι τα 4 καθίσματα (2 κοιτάζουν μπρος 2 πίσω)...αυτοί κάθονται μπροστά σχεδόν πάντα. Όσες φορές έχει τύχει να με καλημερήσουν τους επισημαίνω ότι για ορισμένους είναι βράδυ, και ότι ο κόσμος δεν είναι σαν τα μούτρα τους.

Μεροκαματιάρηδες + ηλικιωμένοι = η χειρότερη σύνθεση επιβατών σε ένα λεωφορείο , imo....και άμα μπει στο παιχνίδι και καμιά μαμά με παιδί τότε το πράγμα απογειώνεται, αλλά ευτυχώς τις πρώτες πρωινές ώρες δε θα βρεις μαμά με παιδί.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Φυσιολογικη βγηκε. Μηπως επρεπε να ειχα κανει και καλλιεργεια;
    Καλλιέργεια κανει απο μονος του ο γιατρός μόνο αν βρει κάποιο μικρόβιο. Δεν ειναι κατι που επιλέγεις εσυ.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Senior Member
    Quote Originally Posted by DrugUser View Post
    Εγώ κάθομαι πίσω συνήθως εκεί που είναι τα 4 καθίσματα (2 κοιτάζουν μπρος 2 πίσω)...αυτοί κάθονται μπροστά σχεδόν πάντα. Όσες φορές έχει τύχει να με καλημερήσουν τους επισημαίνω ότι για ορισμένους είναι βράδυ, και ότι ο κόσμος δεν είναι σαν τα μούτρα τους.

Μεροκαματιάρηδες + ηλικιωμένοι = η χειρότερη σύνθεση επιβατών σε ένα λεωφορείο , imo....και άμα μπει στο παιχνίδι και καμιά μαμά με παιδί τότε το πράγμα απογειώνεται, αλλά ευτυχώς τις πρώτες πρωινές ώρες δε θα βρεις μαμά με παιδί.
    Τι σε ενοχλει τόσο; απλα αγνόησε το. Το μόνο θέμα μου με τα λεωφορεια ειναι η μπιχλα και η απλυσια του καθενα

Η πάστα τους. Ξενέρωτος κόσμος που είναι σπίτι-δουλειά-δουλειά-σπίτι. Στην ουσία τέτοιοι "άνθρωποι" είναι ζωντανοί μόνο στα χαρτιά. Γιατί άμα κάνεις αυτό το δρομολόγιο επί καθημερινή βάση δε θεωρείσαι ζωντανός.

Καλά η μπίχλα είναι όντως θέμα, αλλά αυτός που δουλεύει στο εργοστάσιο ή όπου δουλεύει δε ξέρω, δε μυρίζει σαν το Hondo's.

Senior Member
    Βρε δε πα να ναι και βοθρατζης; εμενα τι με νοιάζει; δεν ειμαι υποχρεωμένη να αναπνεω τη μπόχα του.

Senior Member
    Ειναι εκπληκτικο ποσο ανωτερο ειδος ανθρωπου εισαστε απο το λαουτζικο χωρις το μοχθο του οποιου αυτη η χωρα δε θα κραταγε ουτε ενα μηνα.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

Quote Originally Posted by oboro View Post
    Ειναι εκπληκτικο ποσο ανωτερο ειδος ανθρωπου εισαστε απο το λαουτζικο χωρις το μοχθο του οποιου αυτη η χωρα δε θα κραταγε ουτε ενα μηνα.
    Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ τώρα διαβάζοντας την συζήτηση πιο πίσω.

Αναρωτιέμαι γιατί ορισμένοι δεν μετακινήστε με το ιδιωτικό σας τζετ κι αναγκάζεστε να συναναστρέφεστε με βρωμερούς μεροκαματιάρηδες στα ΜΜΜ.

Senior Member
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ τώρα διαβάζοντας την συζήτηση πιο πίσω.

Αναρωτιέμαι γιατί ορισμένοι δεν μετακινήστε με το ιδιωτικό σας τζετ κι αναγκάζεστε να συναναστρέφεστε με βρωμερούς μεροκαματιάρηδες στα ΜΜΜ.
    Τωρα θες και τα λες; το να βάζεις αποσμητικό δε παίζει; και εγώ θα ιδρωσω καλοκαίρι ειναι αλλα μετα απο μπανιο και αποσμητικο δεν μυρίζεις. Αν εισαι μπιχλας και το αποσμητικο ή το μπάνιο σου μοιαζει αγνωστη λεξη δε φταινε σε τιποτα οι υπόλοιποι να λιποθυμουν απο τις αναθυμιάσεις σου...

Senior Member
    καθεσε σκας και χιλιοσκας μεχρι που μια μερα καταλαβαινεις οτι τη ζωη την ευχαριστιεσαι οταν δε σε νιαζει τιποτα

Senior Member
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    καθεσε σκας και χιλιοσκας μεχρι που μια μερα καταλαβαινεις οτι τη ζωη την ευχαριστιεσαι οταν δε σε νιαζει τιποτα
    Αυτο που λες δυστυχώς ισχύει. Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχια...

Senior Member
    Τωρα θες και τα λες; το να βάζεις αποσμητικό δε παίζει; και εγώ θα ιδρωσω καλοκαίρι ειναι αλλα μετα απο μπανιο και αποσμητικο δεν μυρίζεις. Αν εισαι μπιχλας και το αποσμητικο ή το μπάνιο σου μοιαζει αγνωστη λεξη δε φταινε σε τιποτα οι υπόλοιποι να λιποθυμουν απο τις αναθυμιάσεις σου...
    Ομολογω πως αγνοουσα παντελως τις αποσμητικες ιδιοτητες που εχει το παντεσπανι. Τελικα εδω μεσα, καθε μερα, κατι μαθαινεις.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

Senior Member
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Ομολογω πως αγνοουσα παντελως τις αποσμητικες ιδιοτητες που εχει το παντεσπανι. Τελικα εδω μεσα, καθε μερα, κατι μαθαινεις.
    Δεν σε πιάνω αλλα θελω να μου πεις τι ακριβώς βρίσκεις παράλογο αππ αυτό που λεω. Πληρώνω για να παιρνω εισιτήριο για να χρησιμοποιώ τα μέσα. Οφείλω και εγω και ο καθένας να προσεχουμε τη προσωπική μας υγιεινή και να μην είμαστε σαν τους ασβους να αφήνουμε τη μυρωδια στο πέρασμα μας. Που ακριβώς διαφωνείς; εσενα δλδ σου αρέσει σε ένα κλειστό μέσο να μυρίζεις τον ιδρώτα του αλλου; θα μας τρελαίνετε (και αλλο) εδω μεσα.

Μερικοί γυρνάνε από δουλειά. Κι η δουλειά τους μπορεί να μην είναι γραφείο με κλιματισμό απαραίτητα.
    Μερικοί μπορεί να μην έχουν σπίτι...πόσο μάλλον μπάνιο και αποσμητικό και να περάσαν την νύχτα τους στο παγκάκι ας πουμε.
    Μερικοί μπορεί να γυρνάνε από νοσοκομεία όπου μπορεί να ξενύχτησαν με κάποιον δικό τους και μάλλον το τελευταίο που τους απασχολεί είναι αν μυρίζουν.
    Μερικοί είναι απλά βρωμιάρηδες (θα συμφωνήσω σε αυτό)

Αλλά πριν κρίνετε, οι προηγούμενες κατηγορίες κι άλλες τόσες που δεν ανέφερα πλην της τελευταίας δεν σας περνάνε από το μυαλό;

Senior Member
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Μερικοί γυρνάνε από δουλειά. Κι η δουλειά τους μπορεί να μην είναι γραφείο με κλιματισμό απαραίτητα.
    Μερικοί μπορεί να μην έχουν σπίτι...πόσο μάλλον μπάνιο και αποσμητικό και να περάσαν την νύχτα τους στο παγκάκι ας πουμε.
    Μερικοί μπορεί να γυρνάνε από νοσοκομεία όπου μπορεί να ξενύχτησαν με κάποιον δικό τους και μάλλον το τελευταίο που τους απασχολεί είναι αν μυρίζουν.
    Μερικοί είναι απλά βρωμιάρηδες (θα συμφωνήσω σε αυτό)

Αλλά πριν κρίνετε, οι προηγούμενες κατηγορίες κι άλλες τόσες που δεν ανέφερα πλην της τελευταίας δεν σας περνάνε από το μυαλό;
    Καλη μου η σχέση μου δουλεύει σε αποθήκη χωρίς κλιματισμό. Με το αποσμητικο και με μπανιο πριν παει μια χαρα μυρίζει. Δλδ θες να μου πεις οτι τα δεκαδες ατομα που βρωμάνε μένουν στον δρομο ή πηγαινοερχονται σε νοσοκομεία; συγγνώμη αλλα λογικα να το πάρεις ειναι αδυνατο. Είναι απλα βρωμιαριδες

Καλη μου η σχέση μου δουλεύει σε αποθήκη χωρίς κλιματισμό. Με το αποσμητικο και με μπανιο πριν παει μια χαρα μυρίζει. Δλδ θες να μου πεις οτι τα δεκαδες ατομα που βρωμάνε μένουν στον δρομο ή πηγαινοερχονται σε νοσοκομεία; συγγνώμη αλλα λογικα να το πάρεις ειναι αδυνατο. Είναι απλα βρωμιαριδες
    Είναι ένας από τους λόγους που έφυγα από Αθήνα. Επαρχία αυτοκίνητο, 0 κίνηση, γεια σας. Αθήνα πήγαινα παντού με τα πόδια για να μη πάρω λεοφ ή μέτρο. Εμένα κέντρο επειτηδες οπότε Σύνταγμα 20 λεπτά πόδια , δουλειά 30 λεπτά πόδια , δε μπαίνω λέω τέλος, μου τη σπάει , δεν ειμαι σαρδελα ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑΣ, ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ, ΕΙΣΑΙ ΓΚΕΙ??? Ουφφφφ αυτά τα ψυχο