ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ; - Page 1235
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 1235 of 1384 FirstFirst ... 23573511351185122512331234123512361237124512851335 ... LastLast
Results 18,511 to 18,525 of 20758
    Όσες φορές είδα όνειρο αυτή την γυναίκα.. Πότε δεν είδα το πρόσωπο της.. Έβλεπα μόνο το σώμα της.. Κάθομαι πολλές φορές στην κουζίνα και περιμένω να ανοίξει την πόρτα και να πει "ήρθα".. Δεν έρχεται.

Το λάθος που κάνουμε συνήθως εμείς οι άνθρωποι είναι να λέμε ότι δεν έγινε και απλά δεν τον βλέπουμε και περνάει ο χρόνος έτσι.. Έτσι προστατεύουμε τον εαυτό μας.
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Senior Member
    τις προαλες ειχε μπει ενα μελος εδω στο φορουμ και ελεγε δημοσια οτι μπορει να κατεβασει το φορουμ σε λιγα λεπτα ενω οι κατασκευαστες που στην εποχη του 2020 με το χαραγμα του αντιχριστου να ετοιμαζετε δε γνωριζουν ταχαμ πως να φτιαξουν συσκευες που να μην ειναι διατρητες στους χακερς γιατι πολυ απλα κανουν τις παπιες γιατι αυτο τους συμφερει για να εχουν καταναλωση ομως αμα ειναι να ανακαλυψουν κατι για να μας κανουν τη ζωη μαυρη αυτο μια χαρα ξερουν να το βρισκουν εγω ομως ολα αυτα δε προκειτε να τα αφησω ετσι μας δουλευουν κανονικα λεγοντας μας για ασφαλεια στο ιντερνετ πληρωνουμε αντιβαιρους που στην πραξη ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ στα λογια αφου οπιος γουσταρει παιζει με το ιντερνετ για τη πλακα τους ερχονται καπιοι τριτοι να κανουν οτι γουσταρουν σε συσκευες που δε τους ανηκουν και μετα αρχιζουν τα παζαρια παρτε το ενα το δινουμε με εκπτωση μιση τιμη παρτε το αλλο το δινουμε κοψοχρονια το θεμα ειναι να υπαρχει καταναλωση ενω δε κανουν αλλη δουλεια απ το να κοβους λεφτα και μεις θα ειμαστε τα κοροιδα που θα πληρωνουμε επ αοριστον αντιβαιρους και νεες συσκευες για να βγαζουν αυτοι λεφτα για 500 ζωες να τρωνε μεσα στη μεγα χλιδη και εμεις να ζοριζομαστε να εχουμε τα απαραιτητα εγω ολα αυτα δε προκειται να τα αφησω ετσι θα κανω τα αδυνατα δυνατα για να ενημερωσω το κοσμο και θα συνεχισω ακΑΘΕΚΤΟς ΣΤΟΥς ΔΡΟΜΟΥς ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ δεν ανεχομαι πλεον τοση κοροιδια εγω να πληρωνω επ αοριστον και αυτοι να πουλανε διατρητες συσκευες που δε ξερουν ταχαμ πως να τις κανουν ανθεκτικες εχω φτασει πλαεν στα ορια μου ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ επεμβαινουν σε οτι αποφσιζω ΕΓΩ να δω στο ιντερνετ? εγω τι ειμαι δηλαδη το κοροιδο που θα αγορασει συνεχως λαπτοπ επειδη αυτη ετσι την εχουν δει? για να κανω πλουσιους τους ματσο του πλανητη? και αυτοι οποτε γουσταρουν δε θα με αφηνουν να δω οτι σελιδα θελω στο ιντερνετ? και ποιοι νομιζουν οτι ειναι ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ για να τα μεταφερω ολα αυτο στο κοσμο με οτι τροπο μπορω αυτο δε το δεχομαι πλεον ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΛΛΟΙ συσκευες ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ εσεις αν θελετε ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ για να πληρωνετε συσκευες που ολο τις φτιαχνουν με ενημερωσεις και μια ζωη λειψες ειναι ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΗΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΑΝΤΙΒΑΙΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ και γραψτε τι φραση κανουν οι παρτι οι χακερς στα ρουτερ και διαβαστε κατεβατα ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΕΧΕΣΤΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΑ? και μετα αναρωτιουνται γιατι ο κοσμος δε ψωνιζει και ψαχνουν να βρουν οτι πιο φτηνο να το παρουν ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΙς ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΤΕ ΕΤΣΙ εσεις τους διδαξατε οτι ποιοτητα δεν υπαρχει και ειναι οτι προλαβουν να αρπαξουν απαξιωνετε τις ποιοτητικες συσκευες γιατι δεν ειναι εμπορικες και κοιτατε να πουλησετε οτι να ναι με φτανετε ως εδω και μετα το παιζετε θυματα και διαλυμενοι εσεις με φτασατε στα ακρα γιατι δε σεβεστε τιποτα ενω απαιτητε σεβασμο θελετε καταναλωτες με μια τραπεζα λεφτα ενω συνεχως κοβετε μισθους και μολις δειτε καπιον που ψαχνει κατι πιο ποιοτικο των μισειτε δηλαδη ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ να ψαχνω οτι φτηνοτερο βρω μηπως υπαρχει ποιοτητα το θεμα ειναι ποιος θα κανει τη καλυτερη αρπαχτη για να μου το παιζετε καλοι και εξυπηρετικη θα πρεπει να εχει ματσο τα λεφτα γι να πληρωνω συνεχεια αλλα δε γουσταρω να καταναλωνω ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΩ θα ανοιξω τα ματια στο κοσμο και δε θα κατσω με σταυρωμενα χερια αγανακτησα πλεον δεν ανεχομαι αλλη κοροιδια
    οταν λοιπον δε μιλαγα δε σας αρεσε ενω τωρα με εξαναγκαζετε να τα βαλω μαζι σας αφου καποτε οι συσκευες δεν ηταν τοσο χαλια και μπορουσα καπως να τις διαχειριστω τωρα η μονη αντιστση που μου απομενει ειναι να μιλαω και αφου θελετε να παιξετε με τη συνδεση μου και εγω θα παιξω με τα νευρα σας μεχρι να δουμε ποιος απ τους δυο δε παλευεται ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΛΗΣΑΤΕ.θα με βαλετε με το ζορι να αλαζω συσκευες που θα λειτουργουν οποτε γουσταρετε και ξερω γιατι τα κανετε ολα αυτα γιατι με βλεπουν εξω και

ΤΡΕΜΕΤΕ μηπως εμφανιστουν μιμιτες μου που εχουν συσκευες απο το 2001 αυτος ειναι ο μεγαλυτερος εφιαλτης σας ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ μου πασαρετε συσκευες σαραβαλα εκτος αν εχετε καποιο προβλημα μαζοχισμου και τη βρισκετε να ακουτε τα εξαμαξης

απαιτω οσα δικαιουμαι δηλαδη ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ και οτι αγοραζω να το διαχηριζομαι ΕΓΩ εκτος αν θελετε να συνεχισουμε το πολεμο νευρων ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ μεχρι να δουμε ποιος θα σπασει τα νευρα σε ποιον
    Last edited by αλεξανδρος_77; 18-01-2020 at 06:57.

Τι φρικτή νύχτα!

Senior Member
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Τι φρικτή νύχτα!
    Γιατί έτσι?
    "Of course I talk to myself. Sometimes I need expert advice."

Γιατί ο Θεός η μοίρα το σύμπαν, δεν ξέρω ποιος, πάνω που λες εντάξει τα συμμάζεψα λίγο τα προηγούμενα χάλια, τα βαλα λιγο σε τάξη, ας ηρεμήσω λιγο τωρα να παρω μια ανάσα σου δίνει άλλη μια , έτσι για να το καταλαβείς καλά ποιος κάνει κουμάντο και ποσο μικρος κι ασημαντος είσαι κ τιποτα δεν περναει απτο χερι σου. Σου λεει μηπως δεν καταλαβες καλα το προηγουμενο, παρε αλλη μια να χεις

Γιατί ο Θεός η μοίρα το σύμπαν, δεν ξέρω ποιος, πάνω που λες εντάξει τα συμμάζεψα λίγο τα προηγούμενα χάλια, τα βαλα λιγο σε τάξη, ας ηρεμήσω λιγο τωρα να παρω μια ανάσα σου δίνει άλλη μια , έτσι για να το καταλαβείς καλά ποιος κάνει κουμάντο και ποσο μικρος κι ασημαντος είσαι κ τιποτα δεν περναει απτο χερι σου. Σου λεει μηπως δεν καταλαβες καλα το προηγουμενο, παρε αλλη μια να χεις
    Τι συνεβη Ελισαβετ;

Ετσι συμβαινει παντα. Αλλα σε εμενα τη ζημια συνηθως την κανουν οι συγγενεις μου. Πηρε η μανα μου το τηλεφωνο του μπανιου και το εκανε πιγκαλ. Κανω ντους, βλεπω σε μια στιγμη να εχει σκατα επανω. Τωρα νιωθω κατι σαν συμπτωματα ουρολοιμωξης.

Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Ετσι συμβαινει παντα. Αλλα σε εμενα τη ζημια συνηθως την κανουν οι συγγενεις μου. Πηρε η μανα μου το τηλεφωνο του μπανιου και το εκανε πιγκαλ. Κανω ντους, βλεπω σε μια στιγμη να εχει σκατα επανω. Τωρα νιωθω κατι σαν συμπτωματα ουρολοιμωξης.
    Άμα ρε Ορέστη... Άμα!!!!!!!!!

Σκέψεις.. Χμμ. Αποφάσισα να αρχίσω και πάλι να πηγαίνω γυμναστήριο γιατί το άφησα για αρκετό διάστημα. Εκεί ξεσπάω, χαλαρώνω, βλέπω και γνωρίζω κόσμο..
    Ακομη, θα βάλω ξανα στην ζωή μου το μπάσκετ..
    Την Παρασκευή είχα μια πρόταση για δουλειά σε χώρο που αφορά αυτό που σπούδασα αλλα δεν θα ασχολούμαι με αυτό. Μπερδεμένο.. Για πρωινές ώρες. Δεν ξέρω αν θα δεχτώ γιατι δεν είναι στον τομέα μου..
    Όσο αφορά την δουλειά που κάνω (λέμε τώρα ότι είναι δουλειά) που είναι στο τομέα που σπούδασα θα αυξηθούν οι ώρες το πιο πιθανόν. Περιμένω απλά να μου πουν σίγουρα. Εμμ αυτά..

Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Σκέψεις.. Χμμ. Αποφάσισα να αρχίσω και πάλι να πηγαίνω γυμναστήριο γιατί το άφησα για αρκετό διάστημα. Εκεί ξεσπάω, χαλαρώνω, βλέπω και γνωρίζω κόσμο..
    Ακομη, θα βάλω ξανα στην ζωή μου το μπάσκετ..
    Την Παρασκευή είχα μια πρόταση για δουλειά σε χώρο που αφορά αυτό που σπούδασα αλλα δεν θα ασχολούμαι με αυτό. Μπερδεμένο.. Για πρωινές ώρες. Δεν ξέρω αν θα δεχτώ γιατι δεν είναι στον τομέα μου..
    Όσο αφορά την δουλειά που κάνω (λέμε τώρα ότι είναι δουλειά) που είναι στο τομέα που σπούδασα θα αυξηθούν οι ώρες το πιο πιθανόν. Περιμένω απλά να μου πουν σίγουρα. Εμμ αυτά..
    Επιτέλους! Ας κάνει και κάποιος πρόοδο εδώ μέσα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Όχι Ορέστη! Αποκλείεται να συνέβη αυτό που λες!!!!

Παρακολουθεί καποιο μελος τα vlogs της Πετριδου στο Youtube ; Αν ναι κάποια αποψη;
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Παρακολουθεί καποιο μελος τα vlogs της Πετριδου στο Youtube ; Αν ναι κάποια αποψη;
    Μιλάς για την Θέκλα Πετριδου;
    Εγώ την βλέπω όποτε μπορώ..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Χαχαχα βλέπετε και την κυπρια ψυχολόγο. Χαχαχα.. Θεα

Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Χαχαχα βλέπετε και την κυπρια ψυχολόγο. Χαχαχα.. Θεα
    Προσωπικά τη θαυμάζω για τον τρόπο που λέει τα πράγματα..