ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ!!!!! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 63
    Senior Member
    Quote Originally Posted by xritaf View Post
    καμια συμβουλη για να ''ριξω'' τον καινουργιο? τι περιμενετε εσεις οι αντρες βασικα απο εμας? τι ειναι αυτο που ψαχνετε σε μια γυναικα? εκτος απο ομορφια που ξερω οτι στα ματια του τουλαχιστον με θεωρει αρκετα ομορφη! τι ειναι αυτο που σας τραβαει να κανετε μια μονιμη σχεση?
    Αφου εμαθες οτι σε θελει αλλα κολλαει να στο δειξει λογω διαβασματος. Τι το ψαχνεις? Οταν δωσετε με το καλο δικος σου θα ειναι

Senior Member
    Quote Originally Posted by aifel View Post
    Αφου εμαθες οτι σε θελει αλλα κολλαει να στο δειξει λογω διαβασματος. Τι το ψαχνεις? Οταν δωσετε με το καλο δικος σου θα ειναι
    δεν παιρνω και ορκο...με αυτον τον ανθρωπο δεν μπορεις ποτε να ξερεις! ειναι τοσο μυστηριος που μπορει να αλλαξει γνωμη,που οτιδηποτεε μεχρι να δωσουμε,ειναι πολυ απροβλεπτος..

Senior Member
    δεν παιρνω και ορκο...με αυτον τον ανθρωπο δεν μπορεις ποτε να ξερεις! ειναι τοσο μυστηριος που μπορει να αλλαξει γνωμη,που οτιδηποτεε μεχρι να δωσουμε,ειναι πολυ απροβλεπτος..
    Αν αλλαξει γνωμη εχεις τον πρωην. Αν αλλαξει κι ο πρωην θα βρεις αλλον στη σχολη. Αλλα μην ανησυχεις δεν θα αλλαξει γνωμη.

Banned
    Κοίτα συγκεκριμένα είναι πολλά,Αλλά κάθε γυναίκα είναι ξεχωριστή..Π.χ με έχει τραβήξει γυναίκα γιατί είχε πολύ ωραίο χαμόγελο,ήταν συνέχεια μ μια καλοσύνη Και γέλαγε συνέχεια μ τα αστεία μ .Μ έχει τραβήξει γυναίκα που ήταν ντροπάλη και πολύ σοβαρή
    Ανάλογα άμα έχεις χημεία μ τον αλλόν Αλλάζεις τα πιστευώ σ πάνω στ τ θα σ άρεσε
    Αλλά θα σ πω μερικά Standard:

1.εμφάνιση
    2.να είναι γλυκιά
    3.καλή
    4.όχι ψώνιο
    5.Χαμογελαστή μ ωραίο χαμόγελο

Senior Member
    Quote Originally Posted by aifel View Post
    Αν αλλαξει γνωμη εχεις τον πρωην. Αν αλλαξει κι ο πρωην θα βρεις αλλον στη σχολη. Αλλα μην ανησυχεις δεν θα αλλαξει γνωμη.
    μακαρι να μην αλλαξειι..ε τωρα νταξει δεν ειναι φιλικο πιστευω ολοοο αυτο το ενδιαφερον απο τη μερια τουυ! ειναι κατι αλλο και ειναι και ελευθερος και δεν τρεχει τιποτα με καμια και γιατι να μιλησει για μενα σε ολουςς? τι του ημουνα? τι του ειμαι? δεν σε παιρνει φιλος σου το χαραμα τηλεφωνο και σου λεει θελω να σε δω! στο πρωην δεν νομι2ω να γυρισω.....δεν θα αντεξω....θα ΞΑΝΑ πληγωθω!

Senior Member
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Κοίτα συγκεκριμένα είναι πολλά,Αλλά κάθε γυναίκα είναι ξεχωριστή..Π.χ με έχει τραβήξει γυναίκα γιατί είχε πολύ ωραίο χαμόγελο,ήταν συνέχεια μ μια καλοσύνη Και γέλαγε συνέχεια μ τα αστεία μ .Μ έχει τραβήξει γυναίκα που ήταν ντροπάλη και πολύ σοβαρή
    Ανάλογα άμα έχεις χημεία μ τον αλλόν Αλλάζεις τα πιστευώ σ πάνω στ τ θα σ άρεσε
    Αλλά θα σ πω μερικά Standard:

1.εμφάνιση
    2.να είναι γλυκιά
    3.καλή
    4.όχι ψώνιο
    5.Χαμογελαστή μ ωραίο χαμόγελο
    αυτος μου εχει πει οτι τα εχω ολα αυτα........και επισης οτι ειμαι πολυ ενδιαφερον ανθρωπος,πολυ ωριμη(στο μυαλο),οτι τον νοια2ομαι και του αρεσει,οτι εχω μια οικειότητα απεναντι του και του αρεσει και οτι ειμαι δυναμικη και ισχυρογνώμων και πολυ περιεργη στις προτιμησεις μου που και αυτο του αρεσε...

Banned
    αυτος μου εχει πει οτι τα εχω ολα αυτα........και επισης οτι ειμαι πολυ ενδιαφερον ανθρωπος,πολυ ωριμη(στο μυαλο),οτι τον νοια2ομαι και του αρεσει,οτι εχω μια οικειότητα απεναντι του και του αρεσει και οτι ειμαι δυναμικη και ισχυρογνώμων και πολυ περιεργη στις προτιμησεις μου που και αυτο του αρεσε...
    Ε τότε απλά περίμενε να τελειώσεις μ τις εξετάσεις

Senior Member
    Ε τότε απλά περίμενε να τελειώσεις μ τις εξετάσεις
    δηλαδη ενδιαφερεται? κατα την αποψη σου παντα

Banned
    Ναι ενδιαφέρεται.Δλδ εσύ τ άλλο θέλεις να σ πει για να πειστείς :P

Senior Member
    Ενδιαφερεται μην εχεις ανασφαλειες

Senior Member
    Ναι ενδιαφέρεται.Δλδ εσύ τ άλλο θέλεις να σ πει για να πειστείς :P
    και εγω πως να το χειριστω ολο αυτο ομως μετα τις πανελλήνιες??? τι να κανω??

Banned
    Να μιλήσετε και να βγείτε οι δυο σας έξω,Σινεμά,ποτό,βόλτα....Τα υπόλοιπα θα έρθουν...

Senior Member
    Να μιλήσετε και να βγείτε οι δυο σας έξω,Σινεμά,ποτό,βόλτα....Τα υπόλοιπα θα έρθουν...
    και το προτεινω εγω? ή να περιμενω? βασικα σκεφτηκα να του δωσω το γουρι μου( ενα μικρο βραχιολακι ειναι με ενα μικρο σταυρο πανω.)για να του πανε καλα τα πραγματα πριν τις πανελλήνιες αλλα δεν ξερω πως θα το παρει και αν θα του αρεσει σαν κινηση...η θα φανω υπερβολικη...

Banned
    Αμα δεν στ προτείνει αυτός θα τ προτείνεις εσύ.
    Εντάξει δεν νομίζω να φανείς υπερβολική

Senior Member
    Αμα δεν στ προτείνει αυτός θα τ προτείνεις εσύ.
    Εντάξει δεν νομίζω να φανείς υπερβολική
    τον ρωτησα πριν λιγες μερες ποτε θα τον δω μου ειπε μετα τις πανελληνιες αλλα οταν του ειχα προτεινει εγω να βγουμε για καφε εφαγα ακυρο! οποτε ας κατσω στη γωνιτσα μου και αμα θελει ας το προτεινει αυτος..και μου ειχε πει οτι με βλεπει σαν φιλη και οτι δεν θελει να μου δινει ελπιδες αλλα μετα αρχισε το ενδιαφερον και τα μηνυματα και τις 2ηλειες κκαι μου ειπε οσα σου ειπα πιο πανω και οποτε με βλεπει φιλια αγκαλιες και ενδιαφερον...καθε φορα!

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast