θεμα αντρες πατος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41
    Banned
    Κοίταξε είχα καταλάβει λάθος. Νόμιζα ότι έγραφες ότι πρέπει να βελτιώσουμε τον εαυτό μας, ενώ έλεγες ότι πρέπει να αλλάξουμε ότι δεν μας αρέσει, άλλο το ένα άλλο το άλλο. Οπότε συμφωνώ μαζί σου στην πρώτη παράγραφο αν ακολουθήσουμε αυτό το δρόμο της αλλαγής του εαυτού μας.
    Ως προς τη δεύτερη παράγραφο τώρα, μακάρι να μπορούν όλοι να βρουν κάποιον να τους αποδέχεται όπως είναι! Συμφωνώ ότι δεν ταιριάζουν δύο υπο αυτές τις συνθήκες που λες. Έχεις δίκιο και στην τρίτη πρόταση και στα υπόλοιπα, τα διάβασα αρκετές φορές για να τα καταλάβω, όμως το νόημα είναι πολύ ουσιαστικό, το να αποδεχόμαστε τον άλλον όπως είναι σύμφωνα με τις ανάγκες μας. Συμφωνώ, αλλά εγώ είμαι σε μια μπερδεμένη φάση τώρα, πρέπει πρώτα να περάσω από το πρώτο στάδιο του τι πρέπει να αλλάξω στον εαυτό μου και στην αντιμετώπισή μου προς τους άλλους. Σ' ευχαριστώ για το χρόνο σου.

Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Senior Member
    η αληθεια ειναι οτι πια κοιτανε και ζητανε το σεξ και τιποτα αλλο.ολοι θελουν το ευκολο,να περνανε καλα οταν θελουν και τιποτα αλλο.και αυτο ισχυει και για τα δυο φυλα.κανεις πια δεν εχει το θαρρος,τα κοτσια και την ικανοτητα να αναλαβει τις ευθυνες μιας σχεσης.λογικο αφου ειναι αχρηστοι για κατι τετοιο.και η εμφανιση δεν παιζει ρολο.αυτο που παιζει ρολο ειναι να εχεις εναν ανθρωπο σωστο που θελει να ειναι διπλα σου γιατι πραγματικα το θελει και οχι απλα για να περασει καλα η να παιρνει αυτα που θελει μονο!
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

Junior Member
    [QUOTE=elis;546853]https://www.youtube.com/watch?v=wlE_P-8pNk0[/Q UOTE]
    κι εσυ καψουρης?? ωραια τραγουδια by the way

Junior Member
    Quote Originally Posted by Gothly View Post
    σου αρεσουν κ οι αντρες κ οι γυναικες? γιατι δε πολυκαταλαβα. επειδη ειπες ειχες σχεση με τη κολλητη σου.
    οχι πως παιζει ρολο απλα ο τιτλος ελεγε μονο για αντρες.
    οταν λες ανταποκρινεσαι κ απομακρινονται τι εννοεις? πες ενα παραδειγμα.
    α πες μας κ την ηλικια σου να κατατοπιζομαστε σε τι κοινωνικο κυκλο αναφερεσαι.
    αυτα με την ανακριση :P
    ειμαι 25,5 δεν μ φαινεται ομως ολοι μ κανουν 20-23... κοιτα δεν θελω να βαλω ταμπελα αλλα μ αρεσαν οι γυναικες που αντροφερνανε αλλα δεν ειμαι σε αυτη τη φαση πλεον..λοιπον ντακσει σε αυτο εφτεγα εγω ποιο πολυ λοιπον πχ μ την ειχε πεσει καποιος πανω στ ποτο, οταν ειχαμε βγει ολοι μαζι παρεα. ζαλισμενη εγω επαθα κριση ειλικρινειας κι του ειπα οτι γουσταρω αλλον.. εκεινο το βραδυ πηγαε σπιτι του εγινε φαση αλλα μεχρι εκει γ εγω δεν ηθελα..του ειπα να περιμενει λιγο να ξεκαθαρισω το θεμα.. τεσπα βγηκαμε κι αλλες φορες μιλουσαμε μ μην, τον ειχα συναντησει στη πολη ενα βραδυ κι ηταν μ το φιλο του κι εγω μ την φιλη μ κι του ειπα αν ειναι να βρεθουμε ολοι μαζι μετα κι μ ειπε οτι θα μ στειλει.. μ εγραψε κι μετα ξαφνηκα εξαφανηστηκε..

Junior Member
    Quote Originally Posted by spiros1981 View Post
    αυτο που παιζει ρολο ειναι να εχεις εναν ανθρωπο σωστο που θελει να ειναι διπλα σου γιατι πραγματικα το θελει και οχι απλα για να περασει καλα η να παιρνει αυτα που θελει μονο!
    που τον βρισκεις ομως ρε γμτ, κι αν τον βρεις θα σε θελει αυτος???

Junior Member
    Ατομα που θα σου φερθουν σωστα σπανιζουν στις μερες μας.
    Το βλεπω 1 χρονο και τωρα :/
    Γενικοτερα δεν νομιζω πως εχει να κανει με δικο σου λαθος χειρισμο η κατασταση που αντιμετωπιζεις.(οταν λες οτι ανταποκρινεσαι κ μετα φευγουν)
    δεν ξερω νοιωθω οτι κατι δεν κανω καλα, ισως υπερ αναλυω καταστασεις, εδω κι ενα χρονο προσπαθω να ξεκολλησω απο ενα ατομο...

Αν η μοναδικη σου σχεση ηταν με κοπελα πιστευω να καταλαβαινεις οτι σε ψυχολογικο επιπεδο ειναι εντελως διαφορετικα τα πραγματα με καποιον αντρα.
    το ξερω αυτο οτι οι αντρες ειναι αλλιως...

Απο εκει και περα και που βλεπεις αλλα ατομα να ειναι σε μια σχεση πιστευεις οτι περνανε καλα ή οτι ζητανε οτι και εσυ??
    κοιτα ποτε δεν ειναι ολα ροδινα , κι φευγουν κι ερχονται.. σε εμενα δεν γινεται αυτο.. δεν εχω περασει απο την μια σχεση στη αλλη..μονο πληγωνομαι απο αννθρωπους που δεν ξερουν τι θελουν...

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sleep View Post
    που τον βρισκεις ομως ρε γμτ, κι αν τον βρεις θα σε θελει αυτος???
    δεν ειπα οτι ειναι ευκολο να τον βρεις!θα ειχα βρει και εγω αν ηταν ετσι!υπομονη,ψαχνεις,απορι τεις αμεσως οτι δεν ειναι σωστο με βαση τα ζητουμενα σου και καποια στιγμη θα βρεθει.παντως το μονο που δεν αξιζει ειναι να χαραμιζεις τον εαυτο σου με κατι που δεν σε κανει να νιωθεις οπως πρεπει!

Senior Member
    εδω ειμαι βρε χαζουλα,δεν χρειαζεται να ψαξεις!!! :p (αστειακι)

Page 3 of 3 FirstFirst 123