Κινηματογραφος- επιρροες. - Page 26
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 26 of 37 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast
Results 376 to 390 of 552
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Καλημέρα!! Ναιιιιιι πόσο συμφωνώ.. Μόνο ο πρώτος κύκλος όμως..
    Οοο ναι...

Πρώτος κύκλος true detective, πρώτος κυκλος στο the sinner. Εχω κολληματαρα με την εγκληματολογία κ χαιρομαι που ειμαστε κι αλλες γυναικες με αυτη την ' αδυναμια'. Βαζω σφηνα το 'the Antichrist' Τι ρολος; Τι γυναικα; Τι συμβολισμοι;;;; Ερωτα μεγαλο τον εχω. Βαρυ μεν αλλά ερωτας.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Πρώτος κύκλος true detective, πρώτος κυκλος στο the sinner. Εχω κολληματαρα με την εγκληματολογία κ χαιρομαι που ειμαστε κι αλλες γυναικες με αυτη την ' αδυναμια'. Βαζω σφηνα το 'the Antichrist' Τι ρολος; Τι γυναικα; Τι συμβολισμοι;;;; Ερωτα μεγαλο τον εχω. Βαρυ μεν αλλά ερωτας.
    Επισης κολληματαρα με εγκληματολογια...και το the sinner το ειδα...το τελευταιο που λες ποτε δεν το χω δει,αξιζει δλδ;

Στο νετφλιξ δεν το βρηκα...να μην ξεχασω atypical ,unbelievable,elite,la casa de papel ,stranger things,orphan black,dead to me,the society

Από οοοοοολα αυτά.. Μόνο το la casa de papel είδα.. Γενικά βαριέμαι να βλέπω σειρές.. Αλλά αννν δω. Θα διαλέξω με πτώματα. Εγκλήματα κτλ.

Βλέπω όμως φριτέζα. Πιάνεται σαν σειρά;
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Από οοοοοολα αυτά.. Μόνο το la casa de papel είδα.. Γενικά βαριέμαι να βλέπω σειρές.. Αλλά αννν δω. Θα διαλέξω με πτώματα. Εγκλήματα κτλ.

Βλέπω όμως φριτέζα. Πιάνεται σαν σειρά;
    Γιωργο φυγε απο δω που θα συγκρινεις την φριτεζα με τις σειραρες που βλεπουμε!!εδω μεσα μπαινουν μονο οσοι ειμαστε αρρωστοι με νετφλιξ,κτλπ...

Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Γιωργο φυγε απο δω που θα συγκρινεις την φριτεζα με τις σειραρες που βλεπουμε!!εδω μεσα μπαινουν μονο οσοι ειμαστε αρρωστοι με νετφλιξ,κτλπ...
    Ναι ε?? Δεν είδα κάπου να το γράφει και μπήκα εδώ μέσα...
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Ναι ε?? Δεν είδα κάπου να το γράφει και μπήκα εδώ μέσα...
    Τα ευκολως εννουμενα παραλειπονται!!!

Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Στο νετφλιξ δεν το βρηκα...να μην ξεχασω atypical ,unbelievable,elite,la casa de papel ,stranger things,orphan black,dead to me,the society
    Καλημεεεερα.. Εντάξει τις έχω δει όλες εκτός από atypical.. Αξιζει;;

Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Καλημεεεερα.. Εντάξει τις έχω δει όλες εκτός από atypical.. Αξιζει;;
    Ναι.Πως βιωνει μια οικογενεια τον αυτισμο του παιδιου της.αρκετα καλο

Ο δεύτερος κυκλος the sinner ετυχε σε εμενα απο το 3ο επεισόδιο να καταλάβω που το παει κ για αυτο δεν ενθουσιαστηκα. Επισης ειχε βγεί σειρα με γιατρο με αυτισμό εκτος νετφλιξ που αγάπησα πολυυυυυυυ. Θελω να το δω το atypical.
    Α! Και το what\if καλοοοοοο.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Ο δεύτερος κυκλος the sinner ετυχε σε εμενα απο το 3ο επεισόδιο να καταλάβω που το παει κ για αυτο δεν ενθουσιαστηκα. Επισης ειχε βγεί σειρα με γιατρο με αυτισμό εκτος νετφλιξ που αγάπησα πολυυυυυυυ. Θελω να το δω το atypical.
    Α! Και το what\if καλοοοοοο.
    Ναι to what if καλοooo!...εμενα παιδια μου αρεσε και το timeless και το the rain αλλα περιμενω πως και πως τον τριτο κυκλο του dark.τωρα ξεκινησα το you cannot hide.

Επισης παιδια μην κραξετε αλλα εμενα μ αρεσει και το chilling adventures of Sabrina. Δεν ειχα μεγαλη προσδοκια επειδη ειναι απτους δημιουργους του riverdale που ειναι μια πατατα αλλα τελικα πολυ καλο στο ειδος του.Ειδα κ το witcher,για το ειδος του μ αρεσε.

Bonfire destine Τέλος πολύ καλό ,πιστεύω θα έχει και δεύτερο κύκλο και ανυπομονώ. .....
    Για πείτε τι προτείνεται για επόμενο ?

Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Bonfire destine Τέλος πολύ καλό ,πιστεύω θα έχει και δεύτερο κύκλο και ανυπομονώ. .....
    Για πείτε τι προτείνεται για επόμενο ?
    Προτείνω the mindhunter!! Όποιος βλέπει σειρές, πρέπει οπωσδήποτε να το δει!

Page 26 of 37 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast