Η επιστροφή της άσωτης … - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
    Για την ωρα μην ξαναστελνεις τιποτα στην πρωην.

Ναι δεν θα στείλω κατι αλλο, αλλά τι εννοούσε στον διάλογο? Και γιατί ενώ της έστειλα κάτι στο χαλαρό αυτή μου απάντησε για μοναξιες και για φολες?

Quote Originally Posted by Captain_of_life View Post
    Ναι δεν θα στείλω κατι αλλο, αλλά τι εννοούσε στον διάλογο? Και γιατί ενώ της έστειλα κάτι στο χαλαρό αυτή μου απάντησε για μοναξιες και για φολες?
    Σαν τι να εννοούσε μωρέ, μοναξιές έχει και προσπαθεί να βολιδοσκοπήσει αν νιώθεις κι εσύ το ίδιο και τι κάνεις.
    Γι΄αυτό σε θυμήθηκε και η φίλη.
    Πιθανόν να έχει απογοητευτεί από κάποιον, κάποιος να την έχει στο περίμενε και να θέλει τόνωση και επιβεβαίωση.
    Αλλά είναι και επιφυλακτική, μη φάει καμιά απόρριψη και από σένα.
    Στη συντριπτική πλειοψηφία τους, όσοι εμφανίζονται κάνουν μια κίνηση, εξαφανίζονται για λίγο και ξαναεμφανίζονται, παίζουν κι αλλού και δεν τους βγαίνει.

Γενικά, συμφωνώ με imagine.

Η ίδια αποκλείεται να νιώθει κάτι ;;;; Γιατί έτσι πως τα λέτε νιώθω οτι είμαι καβάτζα της , πράγμα που δεν μου αρέσει καθόλου . Επίσης να αναφέρω μένουμε πλέον σε διαφορετικές πόλεις( Θεσσαλονίκη εγώ, Αθήνα αυτή )

Senior Member
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Σαν τι να εννοούσε μωρέ, μοναξιές έχει και προσπαθεί να βολιδοσκοπήσει αν νιώθεις κι εσύ το ίδιο και τι κάνεις.
    Γι΄αυτό σε θυμήθηκε και η φίλη.
    Πιθανόν να έχει απογοητευτεί από κάποιον, κάποιος να την έχει στο περίμενε και να θέλει τόνωση και επιβεβαίωση.
    Αλλά είναι και επιφυλακτική, μη φάει καμιά απόρριψη και από σένα.
    Στη συντριπτική πλειοψηφία τους, όσοι εμφανίζονται κάνουν μια κίνηση, εξαφανίζονται για λίγο και ξαναεμφανίζονται, παίζουν κι αλλού και δεν τους βγαίνει.

Γενικά, συμφωνώ με imagine.
    συμφωνω απολυτως.
    αυτο πρεπει να εχει συμβει .
    αν ταλαιπωρηθηκες οσο μας περιγραφεις, καλυτερα μην μπλεκεις , γιατι θα πληγωθεις παλι.
    δες εκει πως μπορει να προχωρησει η νεα σου γνωριμια και με την πρωην, μακρια κι αγαπημενοι.
    ολες αυτες οι νυξεις μιλανε για μοναξια και βαρεμαρα, οχι για νοσταλγια και αισθηματα.
    εσυ ομως, εχεις ακομα αισθηματα και θα μεινεις ξεκρεμαστος μολις βρει κατι ενδιαφερον.
    αν ησουν κι εσυ εξισου χαλαρος και ενωνατε τις μοναξιες σας για λιγη παρεα η για καλαμπουρι, θα ηταν αλλιως, αλλα δεν εισαι ετσι.
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Έχω αρχίσει να πιστεύω οτι είχε δίκιο η πρώην σ'αυτό που έγραψε ("To ξέρεις οτι εμείς οι δυο θα περάσουμε πολλή μοναξιά ε? Πολλές φόλες και ώρες δύσκολες") ..... Γιατι ούτε με την καινούργια βλέπω να προχωράει το θέμα , ούτε με μια άλλη πάλι καινούργια που γνώρισα πριν κανα 2 βδομάδες η οποία αποδείχτηκε οτι έχει γκόμενο παρόλου που έκανε κατι μαζί μου . Ζω ηλίθιες καταστάσεις κακα τα ψέματα και δεν γνωρίζω γυναίκες που να είναι εντάξει απέναντι μου!! Η κάθε μια έχει τον δικό της κάλο στον εγκέφαλο ! Αναρωτιέμαι ποτε θα γνωρίσω μια φυσιολογική επιτέλους!!

φιλε χαλαρωσε καταρχην.πες την εξυπνη τη πρωην σου αν δε θελει να περασει μοναξιες αν ηταν σωστη στη σχεση.τωρα τετοιο υποκειμενο που ειναι ας περασει τις μοναξιες μονη της.εσυ προχωρας σωστα.ηδη γνωρισες δυο κοπελες.μπορει να χρειαστει να γνωρισεις χιλιες μεχρι να βρεις τη καταλληλη για σενα.τουλαχισοτν κινεισαι.δεν εμεινες μεσα στο σπιτι να περιμενεις την ασωτη.μαγκια φιλε.καλη τυχη στην επομενη

Page 2 of 2 FirstFirst 12