Λετε να παντρευτω ? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 206
    Banned
    οκ ερωτιαρη! στειλε και στις 3 και οποια κατσει... οι υπόλοιπες παρανυφες..χαχαχαχα..ελα ρε νουμακ να σε καμαρωσω κουμπάρο σε θρησκευτικο .. να μου φυγει η καταθλιψη πατ κιουτ!!!! πλιιιιζζζ

Senior Member
    Mα δεν ψαχνω απο δω μεσα . Ενταξει , στειλε εσυ φωτο , αφου δεν θες . Δεν θες το ενα , δεν θες το αλλο , ..................πως θα παντρευτεις βρε ? εγω ολο και κινουμαι τουλαχιστον .

Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Να σας πει η Fleur , τι σοι ηταν οι πρωην μου , αυτο κατι λεει . Ε, FLEUR ?
    α ναι. θα συμφωνησω. και ωραιες γυναικες και αξιολογες. αλλα Μακ μου οχι 25αρες..δεν θα υπαρχει κοινος τοπος κουβεντας

Senior Member
    Ε , ναι , οχι 25αρες fleur , αλλα να σου πω ενα περιεργο , μουχει κανει κι εμενα εντυπωση , αρχισαμε και μιλαγαμε 1/8/15 με μια 18χρονη . Μου φαινοταν αλλοκοτο . Της τολεγα κι ολας . Κι ομως , εκτοτε , δεν εχει περασει μερα που να μην εχουμε αλλαξει 2-3 πμ. ς !!!!! ειναι πολυ οξυνους κοπελα , παρα πολυ ωριμη , αθλητρια , ψηλη , σεμνη , μονο που μεχει δει αυτη , οχι εγω . Δεν ξερω πως θαντιδρουσα στην θεα μιας 18χρονης , ισως λιγο σοκ στην αρχη , παντως μια χαρα τα βρισκουμε σε φιλικο επιπεδο , που δεν ειναι ευκολο . Εχω μαθει τα χουγια της , εχει μαθει τα δικα μου , στις αρχες τσακωνομασταν , μετα εστρωσε το πραμα . Περιεργα πραματα !!!

e mac ετσι όπως πας σε βλεπω για ταυλανδη μερια

Senior Member
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    e mac ετσι όπως πας σε βλεπω για ταυλανδη μερια

Λες , ε ? ..........

ε ναι εχω έναν ανωμαλιαρη γνωστο που πηγαινει συχνα... αν θες να σου κανω κονε

Senior Member
    Δεν μου ' παει ' να ' παω ' με μια κοπελα κατω των 18 , ακομη και το 18 μου φααινεται ' καπως ' . Παντως πιο ευκολα με 18 , παρα με 50 , αληθεια λεω .
    Ουτε εχω μεγαλες απαιτησεις στο σεξ , ερωτευμενος ναμαι , και μου αρκει . Εγκεφαλικος τυπος .

Οχι , καλε melissa , δεν σκοπευω ' ναγορασω ' μια γυναικα , ουτε να κανω τον σπονσορα . Σιγουρα ενδιαφερομαι για γαμο , αλλα αμα κρινω απο τις πρωην μου , ειδε 2 η fleur , χωρις φιγουρες και πολλα χρηματα , κατι πρεπει εχω και με συμπαθει το αλλο φυλο , δεν ξερω τι , μιας και ειμαι μετριος , αλλα γυμνασμενος αρκετα και πολυ επικοινωνιακος και κοινωνικος . ενταξει , οχι 30αρα , στα high 30s να ειναι . Τωρα αν ειμαι εξυπνος , χαζος , ηλιθιος , κοινωνικα ακαλλιεργητος , δεν μπορω να πω . Δεν θεωρω τον εαυτο μου μεγαλο καλεπουρι , αλλα σιγουρα εχω μερικα προσοντα σαν ανθρωπος επιθυμητα , αλλα οχι και κελεπουρι , θαμουν βλαξ αλαζων , να πιστευα κατι τετοιο . Μια αναλογη με μενα θελω , αλλα οχι αναγκασστικα ομορφη , τυπου να ειναι με αυτοπεποιθηση , κι εγω εχω αυτοπεποιθηση , αν δειχνει νεα , οπως εγω , δεν εχω κανενα προβλημα ,, αλλα με τις γυναικες , νομιζω οτι δεν ειναι δικαιος ο χρονος , ειναι πιο επιεικης με τους αντρες , αλλα ξερω 44 αρα , την πρωην μου , που σκιζει και τωρα , αλλα παντα προσεχε τον εαυτο της . Καλα γονιδια .
    Εγώ δεν σου λέω ότι δεν έχεις να προσφέρεις πράγματα σε μια γυναίκα, απλά σου λέω ότι από τα λεγόμενά σου δεν φαίνεται να θες πραγματικά να βρεις κάποια γυναίκα να είσαι μαζί και να το προχωρήσετε για κάτι πιο σοβαρό. Το ωραίο σώμα δεν είναι κριτήριο με το οποίο διαλέγουμε τον άνθρωπό μας. Λες αλλού ότι είσαι εγκεφαλικός τύπος. Μα τι το εγκεφαλικό έχει να σου προσφέρει μια κοπέλα με τόσα χρόνια διαφορά πέρα από ένα ωραίο σώμα; Δεν σου λέω ότι οι μικρές είναι χαζές, σου λέω ότι είστε σε άλλη φάση! Κι εγώ τώρα αν πάω να μιλήσω με ένα αγόρι 10 χρόνια πιο μικρό, όσο ώριμος και να είναι θα μου φαίνεται λίγο χαζός γιατί δεν θα έχουμε τα ίδια ενδιαφέροντα. Για τι πράγμα να συζητάμε; Για το ποιο κλαμπ της παραλιακής είναι καλύτερο; Εμένα το άγχος μου τώρα είναι η δουλειά και η εργασιακή εμπειρία. Ομοίως αυτός θα βαρεθεί να τα ακούει αυτά γιατί είναι σε άλλη φάση της ζωής του.
    Ξεκαθάρισε πρώτα γιατί θες να παντρευτείς και αν τελικά θέλεις πραγματικά. Τα κριτήρια που βάζεις για το ταίρι σου μόνο για γάμο δεν παραπέμπουν. Δεν είναι κακό να μη θέλεις να παντρευτείς.

Senior Member
    Quote Originally Posted by melissa View Post
    Ξεκαθάρισε πρώτα γιατί θες να παντρευτείς και αν τελικά θέλεις πραγματικά. Τα κριτήρια που βάζεις για το ταίρι σου μόνο για γάμο δεν παραπέμπουν. Δεν είναι κακό να μη θέλεις να παντρευτείς.

Γιατι θελω να παντρευτω ? θελω μια συντροφο , και ειμαι παραδοσιακος ανθρωπος . Το ωραιο σωμα ειναι ενα κριτηριο για την συντροφο μου , εγκεφαλικος τυπος ειμαι στο σεξ , ετσι εγραψα . Οσο για την διαφορα , ανεκαθεν οι διαφορες με τις πρωην μου , κυμαινοντουσαν απο τα 7 - 14 χρονια μικροτερες , αυτο μετα τα 24 φυσικα , και ουδεποτε υπηρξε θεμα συννενοησης !! μου κανει πολυ εντυπωση αυτο που γραφεις , αλλα αμα σουχει τυχει εσενα , ΟΚ . Εμενα δεν μουχει τυχει . Μαλιστα μια πρωην μου , 1 χρονο δεσμο , εκανε το ιδιο επαγγελμα με σενα + αγιογραφος , μια χαρα τα πηγαμε , ακομη εχουμε φιλικες σχεσεις . Ισως επειδη δεν ειμαι καρριεριστας , ουτε μαρεσουν οι καρριεριστριες . Αλλωστε , μαλλον δεν βλεπω να ξαναεργαζομαι , με την παραδοσιακη εννοια του ορου , θασχοληθω με κατι που ειναι ευκαιριακο , αλλα προσοδοφορο . Την φαση που ειμαι δεν μπορεις να την γνωριζεις , οπως κι εγω δεν μπορω να γνωριζω την δικη σου .

Senior Member
    Ε , ναι , οχι 25αρες fleur , αλλα να σου πω ενα περιεργο , μουχει κανει κι εμενα εντυπωση , αρχισαμε και μιλαγαμε 1/8/15 με μια 18χρονη . Μου φαινοταν αλλοκοτο . Της τολεγα κι ολας . Κι ομως , εκτοτε , δεν εχει περασει μερα που να μην εχουμε αλλαξει 2-3 πμ. ς !!!!! ειναι πολυ οξυνους κοπελα , παρα πολυ ωριμη , αθλητρια , ψηλη , σεμνη , μονο που μεχει δει αυτη , οχι εγω . Δεν ξερω πως θαντιδρουσα στην θεα μιας 18χρονης , ισως λιγο σοκ στην αρχη , παντως μια χαρα τα βρισκουμε σε φιλικο επιπεδο , που δεν ειναι ευκολο . Εχω μαθει τα χουγια της , εχει μαθει τα δικα μου , στις αρχες τσακωνομασταν , μετα εστρωσε το πραμα . Περιεργα πραματα !!!
    σε βλεπει ερωτικα? μηπως απλα μιλαει μαζι σου γιατι της αρεσει η κουβεντα σας, αλλα δεν θα εκανε κατι παραπανω?
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Senior Member
    Ρεμ , δεν με γνωριζεις , δεν ξερεις το στυλ μου . Οτι θα βρω , θα βρω , ποτε δεν εμεινα χωρις , εκτος της περιοδου κτθλψης . Τωρα το να καθομαι να λεω , ειμαι ετσι κι αλλιως , τι νοημα θα ειχε , δεν ψαχνω καμμια απο το φορουμ .
    βρε δεν σκεφτηκα οτι το θεμα ηταν αγγελια για το φορουμ, απλα λεω οτι βαζεις διλληματα απο το πουθενα που μπορει να μην χρειαστει να αντιμετωπισεις και τσαμπα σπαζοκεφαλιαζεις.
    οταν θα υπαρχουν συγκεκριμενες υποψηφιες, σκεψου το τοτε.

ειναι σαν να λεει μια γυναικα:
    " μωρε μου λενε να παντρευτω, αλλα ποιον να παρω? περασαν και τα χρονια... μου αρεσει πολυ ο πριγκηπας χαρι και θα μ εχει βασιλισα, αλλα μηπως ειναι σκλαβια και το πριγκιπιλικι? μηπως θα ειμαι πιο ευτυχισμενη με εναν κουκλο της διπλανης πορτας να μην μας κυνηγανε και οι παπαρατσι?"
    ενω δεν την διεκδικουν ουτε ο πριγκηπς, ουτε ο κουκλος....

καπως ετσι το ειδα το θεμα σου.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σε βλεπει ερωτικα? μηπως απλα μιλαει μαζι σου γιατι της αρεσει η κουβεντα σας, αλλα δεν θα εκανε κατι παραπανω?

Οχι δα ερωτικα !! της αρεσει , απο οτι λεει , να εχουμε τακτικη επικοινωνια , και μενα μαρεσει να σου πω !!!

Senior Member
    Οχι δα ερωτικα !! της αρεσει , απο οτι λεει , να εχουμε τακτικη επικοινωνια , και μενα μαρεσει να σου πω !!!
    και τι σχεση εχει κατι τετοιο με γαμο????

Banned
    Mα δεν ψαχνω απο δω μεσα . Ενταξει , στειλε εσυ φωτο , αφου δεν θες . Δεν θες το ενα , δεν θες το αλλο , ..................πως θα παντρευτεις βρε ? εγω ολο και κινουμαι τουλαχιστον .
    ετσι και αλλιως εμενα οι γιατροι μου εχουν αποκλήσει το στεφανι, γεννηθηκα με αυτη τη σπάνια ανίατη ασθένεια βλέπεις...

Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast