Λετε να παντρευτω ? - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 8 of 14 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 106 to 120 of 206
    Senior Member
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ...και ομως μακ, υπάρχουν περιπτωσεις που εχοντας βρει τον καταλληλο ανθρωπο ...ξαναβρίσκεις και τον εαυτο σου....εε???...οχι λες??
    Αυτο το πιστευω κι εγω . Χαρη σε μια κοπελα συνηλθα , που καναμεσχεση απ το φορουμ , 20τοσα χρονια μικροτερη μου , και με επεισε οτι δεν εχω πλεον κτθλψη , εχει περασει , με επιχειρηματα , κι ειμαι στα μεθεορτια . Αναφερομαι ομως σε ιδαιτερα δυναμικη κοπελα , που για καμποσο καοιρο της αρεσα και μου αρεσε , αρκετα ομως για να πειστω , οτι αρκει μια κοπελα να μου αρεσει πολυ , για να ξεκολλησω εντελως . Ειχε ριφθει ο κυβος . Η κτθλψη ητο παρελθον πλεον , απλως η κοπελα με αφυπνισε .

Banned
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ρea , οσον αφορα την 1η παραγραφο , δεν ξερω ποιος εχει δικιο , μαλλον και οι δυο , αλλα για μενα δεν εχει σημασια η τελικη απογραφη , οσο το ιδιο το ταξιδι .
    Στο τελος της ημερας ειμαι μονος , επειδη απο τα 42 μου σχεδον ειχα καταθλιψη , για ενα οικονομικο προσωπικο κραχ που επεθα . Παντα εκτος απο εμφανιση , κοιταζα και περιεχομενο . Δεν ειναι δυνατον ενας ανθρωπος που εσυ θεωρεις αξιολογο , να ειναι με ενα βλημα , δεν γινεται , απλα , εκτος αν ειμαι κι εγω βλημα .
    Δεν θεωρω ανοησια να σου αρεσει το ωραιο , γιατι ναναι ανοησια ? αρκει να μην περοριζεται στην εξωτερικη ομορφια , να υπαρχει μια ισορροπια μεταξυ εξω και μεσα ομορφιας , διοτι και τα δυο , πολυ σπανιο να τα συναντησεις , αν και μουχει τυχει 3 φορες .
    Οσο για την κολλητη , εγω δεν θα προσπαθουσα να επηρρεασω κανεναν , ετσι ειναι το στυλ μου , να μαθεις για να παθεις , οπως δεν μου αρεσουν οι ' αυτοκλητοι σωτηρες ' . Θελω την γνωμη σου , μονο αν την ζητησω , αλλωστε λεγοντας την γνωμη σου ( οχι εσυ ) μονο αντιπαθης γινεσαι , και στην τελικη , κανεις δεν ακουει . Εχω μονιμως αυτη την σταση απο νοοτροπια .
    δεν διαφωνω!... ολοι θελουμε την ομορφια στην ζωή μας..και για τον καθενα μας η ομορφια ειναι διαφορετικη... απλα να εκφραζομαστε με λίγη ευαισθησια ειπα οσον αφορα το που βρισκομαστε και το που απευθυνόμαστε... αν καταλαβαινεις τι εννοω...με πιανεις???
    μα την ΖΗΤΑΕΙ την γνωμη μου και την εχω θεσει με όλους τους τροπους την ανοησια της υπόθεσης αλλα ματαια!!.. ειχε μπλεξει καποτε με εναν ασχημουλη και την επιασε μεχρι και η ταμιας του σουπερ μαρκετ που ψωνιζε και της ειπε...κοπέλα μου τι θες εσυ μαυτον (ακου τωρα!!) και της εμεινε κομπλεξ!! εξαλλου φταιω και εγω...στα χωρισματα συνηθως λέμε οτι να ναι για να παρηγορήσουμε την φιλη μας και τελικα τα εκανα χειροτερα γιατι και εγω κατι τετοιες κοτσανες της ελεγα για να της ανεβασω την αυτοπεποιθηση...για λιγο δουλεψε...αλλα δεν σκεφτηκα τις προεκτασεις!

δεν το διβασα ολο δεν ξερω γιατι μιλατε αλλα η ρεα τα λεει καλα νομιζω
    σαν αποψη το λεω αυτο παντα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

ενταξει ο καθενασ κανει σχεσεισ στο βαθοσ που θελει αλλοσ θελει τα επιφανειακα
    κι αλλοσ πιο βαθεια πραγματα για να ικανοποιηθει προφανωσ εσεισ οι δυο εχετε διαφορα σε αυτο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

εγω λέω στην τελική αν ερωτευτείς ή/και θέλεις να κανεις ενα παιδί παντρέψου, αλλιως και να μένεις με τη συντροφό σου το ιδιο ειναι :) το θεμα ειναι να περνας ομορφα

Senior Member
    Αμα ζηταει καποιος ην γνωμη σου την δινεις , δεν αντιλεγω. Διαφωνω με το ' ξερω εγω τι ειναι καλυτερο για σενα ' , κι ας εχεις δικιο. Ειναι θεμα νοοτροπιας , οτι δεν θελω να μου κανουν , δεν το κανω ουτε εγω .
    Στην πρωτη παραγραφο , δεν πολυκαταλαβαινω τι εννοεις , μαλλον οφειλεται στο οτι εισαι πιο ευαισθητη απο μενα , εγω ειμαι , αλλα οχι στο αλλο φυλο τοσο , οσο σε τριτους .
    Ομως , ομως , υπαρχει κατι σημαντικοτερο .........................στις 17.15 πρεπει ναμαι στον εοπυυ , κατι ζαναξ και εφεξορ !!!! ευτυχως ειναι κοντα μου , στην Μεσογειων .
    Αυτην την φωτογραφια να μην την θελεις ...............στειλε εσυ ειπαμε .

Senior Member
    χρυσο κουφετο το χετε κανει παναθεμα σας... "στειλε εσυ, μη στειλω εγω"..
    απο ντειτιγκ σαιτς βουλιαζει ο τοπος, το φορουμ λυμπιστηκατε?
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Senior Member
    Α , δεν το κανω γιαυτο , ρεμ , τοχω συνηθειο , με οποιον πολυμιλαω , του κοτσαρω και μια φωτο μου .

Ακομη καισε αντρες , δεν κανω διακριση . Επιασες κουβεντα μακρα μαζι μου ? θα παρεις φωτο. Μα εγω.... ......δεν εχει μα , δωσε μειλ !!

λυσσαξατε με τις φωτο. ρεΙ

Senior Member
    Α , δεν το κανω γιαυτο , ρεμ , τοχω συνηθειο , με οποιον πολυμιλαω , του κοτσαρω και μια φωτο μου .

Ακομη καισε αντρες , δεν κανω διακριση . Επιασες κουβεντα μακρα μαζι μου ? θα παρεις φωτο. Μα εγω.... ......δεν εχει μα , δωσε μειλ !!
    ναι βρε πουλακι μου. στειλε και παρε οσες θελεις, αλλα καντε το στα πμ.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ναι βρε πουλακι μου. στειλε και παρε οσες θελεις, αλλα καντε το στα πμ.

Δεν υπαρχει τετοια δυνατοτης στο ρεπερτοριο των ικανοτητων μου στος η/υ , ρεμ .

Senior Member
    Δεν υπαρχει τετοια δυνατοτης στο ρεπερτοριο των ικανοτητων μου στος η/υ , ρεμ .
    πες στον παπου να σου κανει μαθηματα. να αποκτησετε και σχεσεις :p

Senior Member
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πες στον παπου να σου κανει μαθηματα. να αποκτησετε και σχεσεις :p

Μολις δει φορουμ , στραβωνει , δεν το γουσταρει καθολου . Αμα δε πω για φωτο , κοκκινο πανι , απο τοτε πουφαγε το βρισιδι απο την Ντιανα , σιγουρα το θυμασαι , εχεις καλη μνημη . Κι αυτος εχει .

Εμ , φιλοφρονηση ειναι την σημερον ημερα , χρειαζεται που και που . Θα μπορουσα να ειμαι πιο προσβλητικος , αλλα δεν υπαρχει λογος . Απλως λες ( γραφεις ) πολλα ανουσια πραματα . Πολυλογου δλδ .
    Λέω και γράφω πάντα στο πλαίσιο της συζήτησης. Ποτέ εκτός θέματος.

Quote Originally Posted by rea View Post
    σε αυτο δεν εχεις αδικο εδω που τα λέμε...μακ υπάρχει ενα μαθημα καπου εδω αν θες να το δεις...ΑΝ ΘΕΣ!!

γουαι ο μακ παρολα αυτα δεν ειπε οτι θα πουλουσε τα ζωτικα οργανα της ΜΑΝΑΣ του για να βρει γυναικα ...σε ενα φορουμ ψυχολόγικης υποστηριξης..οπου καθημερινα οι ανθρωποι ζουν απωλειες γονεων ή που μπαινοβγαινουν στα νοσοκομεια και ζουν με τον καθημερινο τρομο οτι θα χασουν την μανουλα τους απο σοβαρες αρρωστειες!!

ειστε σε φορουμ υποστηριξης ...σεβαστητε τις προσωπικοτητες των γυναικων ...δεν ειμαστε αυτοκίνητα ή ιδιοκτησίες ... καθημερινα το ζουμε εκει εξω...εδω ειναι το καταφυγιο μας απο όλα αυτα ...μην μας μολυνεται τις φωλίτσα μας ...ειμαστε ευαισθητοι ανθρωποι με σοβαρα θεματα καταλάβαιτε το επιτελους!...

ειμαι κατι μηνες εδω και σχεδον καθημερινα παρατηρω καποιον που κατηγοριοποιει τις γυναικες σαν να μαστε αντικειμενα... το ανεχομαστε στο σπίτι μας, στην δουλεια μας, στη λαικη...παντου!!..οχι αλλο, όχι εδω...εδω που ανοιγουμε την ψυχουλες μας .. αν δεν μπορειτε να πειτε κατι καλο...ε μην πέιτε τιποτα... υπάρχουν και τα τσατ για φαλλοκρατικες χαζοκουβεντουλες..εδω θελουμε Υ Π Ο Σ Τ Η Ρ Ι Ξ Η για να γινουμε καλα

καποια στιγμη θα θελα πολυ οργανωσω με τις υπολοιπες γυναικες να κανουμε διπλα νικ και να μπαινει απο μια καθε μερα και να λεει αυτα που λετε εσεις
    - θελω αντρα νεο... με τιποτα 40ρη
    -θελω αντρα ομορφο εμφανησιακα δεν την παλευω με τα μπάζα
    -θελω ο αντρας να μην αντιμιλάει
    -γαμωτο χωρις λεφτα δεν σε υπολογιζει κανενας αντρας
    -θελω εναν αντρα λεπτο ..οι παχουλοι δεν ειναι ελκυστικοι
    - θελω εναν αντρα να την εχει 30 εκατστα, αλλιως να πάει να κανει επιμυκηνση

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!...
    πως θα σας φαινοταν?...αναρωτηθηκατε ποτε...γιατι δεν το κανουμε αυτο? γιατι ειναι γελοίο!!.ασχετα απο γυναικες ή αντρες ..ειναι γελοιο!!και το γεγονος οτι μπορειτε και στεκεστε καθημερινα και δημοσια με όλο αυτο..μερικες φορες κατανταει και κουραστικο. δεν αναφερομαι σε εσας προσωπικα ...σας πήρε η μπάλα τωρα ...
    ακομα και αν δεν συμφωνειτε μαζι μου, σας εκλιπαρω..κυριως εσενα μακ γιατι εισαι απο τα πιο βασικα μελη εδω και σε εκτιμω αφανταστα, να προσπαθήσετε εστω για λίγο, να δειτε τα πραγματα απο την δικη μας μερια...και ας μη το καταφερετε τελικα. για μενα και που προσπαθησατε ...θα μου αρκει και δεν ζητω τιποτα αλλο!
    με σεβασμο.
    Μισό λεπτό...
    Στην αρχή λες ότι δεν έχω άδικο,αλλά μετά κάποιοι εδώ μέσα(σε αντίθεση με άλλους),μου λέτε να μην στοχεύω σε εμφανίσιμες,αλλά σε κάτι κοπέλες,όπως μια χαζή χοντρή ή ή κνίτισσα,που και οι 2 με γούσταραν.Είναι σαν να λες,ότι σε εμένα πρέπει να μπεί μια απαγορευτική ταμπέλα για τις εμφανίσιμες και να στοχεύω σε όσες δεν θέλει κανένας.
    Γιατί δεν νομίζω πως θα ήθελε κανείς μια χαζή χοντρή που θα μιλά συνέχεια για την αδυναμία της στο φαγητό,ή μια κνίτισσα που θα εξυμνεί τον άντρα της ζωής της,που δεν είναι άλλος από τον Στάλιν.
    Κάτι δεν κάθεται καλά σε αυτό το ζήτημα.....

Page 8 of 14 FirstFirst ... 678910 ... LastLast