Λετε να παντρευτω ? - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 6 of 14 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 206
    Senior Member
    Tak71 , πολυ δυσκολη φαση . Κακο το ζηλιαρης , παραμορφωνει την οπτικη γωνια που βλεπεις τα πραματα . Θα προσπαθουσα κι αλλο στην θεση σου , χωρις ζηλειες ομως και ανασφαλειες . Αν μπορεις , που μπορεις , προχωρα . Ετσι θακανα εγω , αλλα εγω ειμαι εγω .

Η 25άρα και 30αρα που παντρεύεται τον 50άρη και βάλε το κάνει για τα χρήματα και τη δόξα του άλλου.
    Ή επειδή της έλειψε ο πατέρας που δεν είχε.
    Πάντως σίγουρα, προσπαθεί να επωφεληθεί από κάτι, δεν είναι αρκετοί οι γκρίζοι ή άσπροι κρόταφοι για να την γοητέψουν και να την κρατήσουν.
    Και, αν δεν τον απατάει, θα στερείται το καλό σεξ που θα μπορούσε να έχει με κάποιον νεότερο.
    Γιατί, κακά τα ψέματα, αν κάποιος φθίνει με γεωμετρική πρόοδο και έχει ημερομηνία λήξης στον σεξουαλικό τομέα, αυτός είναι ο άντρας.
    Γι' αυτό το λόγο είναι πιο επιτυχημένος συνδυασμός να είναι η γυναίκα μεγαλύτερη από τον άνδρα. Και πολύ συνηθισμένο πλέον.

Senior Member
    Γιατι οι σουπερ ουαου πρωην γκομενες εγιναν πρωην βρε μαγκ? Ολο το θεμα μια επιδειξη και τιποτε παραπανω.. Εχεις τοσα καλα , εισαι ταξιδιαρης , εισαι σωματαρας , εισαι Σπαλιαρας..Παντρεψου ρε αδερφε , δεν μπορει να μην σε εχουν πλησιασει οι καραγκομεναρες 25αρες - 30αρες.
    Οχι αλλο δρακο!

Member
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post

Οσο για το ιλιοτροπιο , εχουμε διαπληκτησθει και παλιοτερα ,
    Διαπληκτιστηκαμε και τώρα;;:confused:
    Οσο για παλαιοτερα μάλλον μονος σου διαπληκτιστηκες γιατι εγω δεν θυμαμαι κατι τετοιο.

Banned
    Tak71 , πολυ δυσκολη φαση . Κακο το ζηλιαρης , παραμορφωνει την οπτικη γωνια που βλεπεις τα πραματα . Θα προσπαθουσα κι αλλο στην θεση σου , χωρις ζηλειες ομως και ανασφαλειες . Αν μπορεις , που μπορεις , προχωρα . Ετσι θακανα εγω , αλλα εγω ειμαι εγω .
    τακ - μακ ..παν μετρον αριστον...λιιιγη ζηλιτσα χρειάζεται, εχει αφροδισιακές ιδιότητες ..;)

Να πω την αμαρτια μου , ολο το σκεφτομαι , 54 ειμαι , ολοι μου λενε , μην μεινω μονος στα γεραματα ...............κι αμα μεινω ? τοσο τρομερο θαναι ? βλεπω τους δικους μου , πλακωνονται τακτικοτατα , αμα δεν πλακωθουν μια μερα , την αλλη θα πλακωθουν εις διπλουν , ειναι ακριβεις ....................απο την αλλη , ειμαι και πολυ δυσκολος , η μια μου ξυνιζει , ειναι και οτι γυμναζομαι καμμια 30αρια χρονια , και εχω κι απαιτησεις , μπολικες ..................εμφανιση κυριως ......αλλα αμα ειναι βουρλο η αλλη .......................θελω και νεα γυναικα , αφου κρατιεμαι καλα , γιατι οχι , ποσο νεα ομως ........................20 χρονια μικροτερη , εμφανισιμη , καλη ειναι , και 23 χρονια , αλλα θα με θελει αυτη ? .............ολες θελουν μικροτερους , αυτο βλεπω , υπαρχουν και αυτες που τους αρεσουν οι μεγαλυτεροι , γκριζοι κροταφοι σου λεει , εμμμ , ειναι κατι . 40αρα δεν θελω , αλλα αμα κρατιεται , ποσο πια να κρατηθει , πρεπει να γυμναζεται απο μωρο , και αδυνατη ναναι .................καλοψυχη , οχι καταπιεση , ουτε εγω καταπιεζω ανθρωπους , σπιτι εχω , δεν μπορω να πω κι οτι περνω ασχημα , ξεγνοιαστος ειμαι , αλλο ομως κατασταση με ιδανικο συντροφο , αποκτα νοημα η ζωη σου ρε παιδι , κανεις κουβεντουλες , κουλ ναναι , να μην ειναι σπαστικη , και θυμωνει , θα ξενερωσω και θα θελω να φυγω ............. ουτε πεθερα θελω , ουτε συγγενεις της , ηρεμος ειμαι , πολυ , αμα μου κανει σπαστικα , η φωναζει , το διαλαμε .....................του εξω ειμαι ,,,,,και ταξιδακια θελω ...........οχι μπουζουκια , τα μισουσα ανεκαθεν , γατουλα θα θελει ? καλα δεν χαλασε κι κοσμος , συνεννοηση και αλληλοσεβασμος γινεται ? γινεται ...............κι αμα στην πορεια δειξει αλλον χαρακτηρα ? εκει μεγαλε , την πατησες ...........................αυτα ειναι τα μεγαλα διλημματα της ζωης , θα μου πατησει και το ποδι στην εκκλησια ..............εκει θα γινω Αντωνακης , και μην τον ειδατε .
    Εσύ από ότι κατάλαβα,καλά κάνεις και ζητάς εμφανίσιμη,αν κρίνω από τις αντιδράσεις των υπολοίπων,ενώ εγώ όχι.......
    Μάλιστα......

Εισαι γλωσσοκοπανα , αγαπητη , και δεν ανεχομαι γλωσσοκοπανες . Τις εχω εξω απ την ζωη μου . Και γιατι να μενδιαφερει τι δουλεια κανεις ?
    Ειναι κριμα που μια κουβεντα καταληγει ετσι . Ασχημα .
    Αχαχαχα! Το γλωσσοκοπάνα το εκλαμβάνω ως φιλοφρόνηση. Να'σαι καλά!

Banned
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Εσύ από ότι κατάλαβα,καλά κάνεις και ζητάς εμφανίσιμη,αν κρίνω από τις αντιδράσεις των υπολοίπων,ενώ εγώ όχι.......
    Μάλιστα......
    σε αυτο δεν εχεις αδικο εδω που τα λέμε...μακ υπάρχει ενα μαθημα καπου εδω αν θες να το δεις...ΑΝ ΘΕΣ!!

γουαι ο μακ παρολα αυτα δεν ειπε οτι θα πουλουσε τα ζωτικα οργανα της ΜΑΝΑΣ του για να βρει γυναικα ...σε ενα φορουμ ψυχολόγικης υποστηριξης..οπου καθημερινα οι ανθρωποι ζουν απωλειες γονεων ή που μπαινοβγαινουν στα νοσοκομεια και ζουν με τον καθημερινο τρομο οτι θα χασουν την μανουλα τους απο σοβαρες αρρωστειες!!

ειστε σε φορουμ υποστηριξης ...σεβαστητε τις προσωπικοτητες των γυναικων ...δεν ειμαστε αυτοκίνητα ή ιδιοκτησίες ... καθημερινα το ζουμε εκει εξω...εδω ειναι το καταφυγιο μας απο όλα αυτα ...μην μας μολυνεται τις φωλίτσα μας ...ειμαστε ευαισθητοι ανθρωποι με σοβαρα θεματα καταλάβαιτε το επιτελους!...

ειμαι κατι μηνες εδω και σχεδον καθημερινα παρατηρω καποιον που κατηγοριοποιει τις γυναικες σαν να μαστε αντικειμενα... το ανεχομαστε στο σπίτι μας, στην δουλεια μας, στη λαικη...παντου!!..οχι αλλο, όχι εδω...εδω που ανοιγουμε την ψυχουλες μας .. αν δεν μπορειτε να πειτε κατι καλο...ε μην πέιτε τιποτα... υπάρχουν και τα τσατ για φαλλοκρατικες χαζοκουβεντουλες..εδω θελουμε Υ Π Ο Σ Τ Η Ρ Ι Ξ Η για να γινουμε καλα

καποια στιγμη θα θελα πολυ οργανωσω με τις υπολοιπες γυναικες να κανουμε διπλα νικ και να μπαινει απο μια καθε μερα και να λεει αυτα που λετε εσεις
    - θελω αντρα νεο... με τιποτα 40ρη
    -θελω αντρα ομορφο εμφανησιακα δεν την παλευω με τα μπάζα
    -θελω ο αντρας να μην αντιμιλάει
    -γαμωτο χωρις λεφτα δεν σε υπολογιζει κανενας αντρας
    -θελω εναν αντρα λεπτο ..οι παχουλοι δεν ειναι ελκυστικοι
    - θελω εναν αντρα να την εχει 30 εκατστα, αλλιως να πάει να κανει επιμυκηνση

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!...
    πως θα σας φαινοταν?...αναρωτηθηκατε ποτε...γιατι δεν το κανουμε αυτο? γιατι ειναι γελοίο!!.ασχετα απο γυναικες ή αντρες ..ειναι γελοιο!!και το γεγονος οτι μπορειτε και στεκεστε καθημερινα και δημοσια με όλο αυτο..μερικες φορες κατανταει και κουραστικο. δεν αναφερομαι σε εσας προσωπικα ...σας πήρε η μπάλα τωρα ...
    ακομα και αν δεν συμφωνειτε μαζι μου, σας εκλιπαρω..κυριως εσενα μακ γιατι εισαι απο τα πιο βασικα μελη εδω και σε εκτιμω αφανταστα, να προσπαθήσετε εστω για λίγο, να δειτε τα πραγματα απο την δικη μας μερια...και ας μη το καταφερετε τελικα. για μενα και που προσπαθησατε ...θα μου αρκει και δεν ζητω τιποτα αλλο!
    με σεβασμο.

Senior Member
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ακομα και αν δεν συμφωνειτε μαζι μου, σας εκλιπαρω..κυριως εσενα μακ γιατι εισαι απο τα πιο βασικα μελη εδω και σε εκτιμω αφανταστα, να προσπαθήσετε εστω για λίγο, να δειτε τα πραγματα απο την δικη μας μερια...και ας μη το καταφερετε τελικα. για μενα και που προσπαθησατε ...θα μου αρκει και δεν ζητω τιποτα αλλο!
    με σεβασμο.

Δλδ αγαπητη Ρεα , που ξερεις οτι κι εγω σε εκτιμω , στοχω πει κατ ιδιαν , το μονο που θα μπορουσα να κανω , ειναι να μην ανοιξω αυτο το θρεντ , ετσι ?
    ετσι . Τωρα ομως το εκανα , τι μπορω να κανω για να μην αισθανεσαι ασχημα ? να αλλαξω το ποιος ειμαι ? γιατι να αισθανεσαι ετσι ασχημα βρε κοριτσι μου , κι εγω να αισθανομαι μια χαρα ? μην ξεχνας οτι κι εγω επι 10 χρονια τραβηξα ζορι , με την καταθλιψη . Πως μπορουν ωρισμενες γραπτες σαχλαμαρες να σε χαλασουν , αυτο δεν το καταλαβαινω , ειλικρινα . Εχω παρατηρησει οτι επηρρεαζεσαι ευκολα απο το τι γραφει ο καθεις . Λαθος , λαθος , εισαι αυτη που εισαι και κανεις Μακ με τις απαιτησεις του , δεν μπορει να σου χαλασει την διαθεση . Μονη σου την χαλας .
    Λες εγω να ανοιξα το θρεντ αυτο , μη γνωριζοντας οτι γινομαι σε ωρισμενες προκλητικος ? το ξερω , εχω ομως αλλη οπτικη γωνια , προτιμω να με κατηγορουν , παρα να με λυπουνται . Δεν εγινα ομως εριστικος , δεν επηρρεαστηκα , εσυ τα παιρνεις ολα κατακαρδα βρε κοριτσι μου .
    Αλλαξε οπτικη γωνια , και μην ακους τι λεει ο καθεις , εκτος αν κι εσυ αισθανεσαι οικτο για τον εαυτο σου .
    Και δεν αναφερομαι σε αυτο το θρεντ , φυσικα , αφου εγω ειμαι ο ΄ενοχος ΄, ο ΄προκλητικος ' , αλλα μεχεις δει ποτε να δειχνω αυτοοικτο για την 10ετη κτθλψη που περασα ,? οχι , δεν θα βρεις ουτε ενα θρεντ , απ αυτα που εχω ανοιξει , ουτε ενα ποστ που να δειχνω οτι λυπαμαι τον εαυτο μου .
    Και ουτε εσενα λυπαμαι , καπου σε καταλαβαινω , πονας επειδη εχεις καταδικασει τον εαυτο σου σε δυστυχια , δεν σου αξιζει ρεα , εισαι καλο παιδι και εξυπνη , και αυτο στοχω πει κατ ιδιαν , αφου με ειχες ρωτησει κατι σε πμ , θυμασαι ?, και σου απαντησα , ναι , γιατι...................λυπαμαι ολες αυτες , που σπευσαν να με κατηγορησουν , βγαζοντας τα κομπλεξ τους , μη γνωριζοντας τιποτα για μενα .

Τελικα κακως ανοιξα τετοιο θρεντ , γιατι οντως απαξιω μια μεγαλη μεριδα γυναικων . Ας τοκανω , με παιρνει , αλλα δεν επρεπε να το γραψω κι ολας . Ειδικα σενα τετοιο σαιτ . Λαθος μου .
    Last edited by Macgyver; 02-12-2015 at 04:53.

Senior Member
    Quote Originally Posted by iliotropio View Post
    Διαπληκτιστηκαμε και τώρα;;:confused:
    Οσο για παλαιοτερα μάλλον μονος σου διαπληκτιστηκες γιατι εγω δεν θυμαμαι κατι τετοιο.

Δεν διαπληκτισκαμε ? ευκαιρια να το κανουμε !!! οκ , πλακα κανω , σε μπερδεψα με την moonlight , ηλοτροπια , φεγγαροφωτα , ρομαντικα ολα , εμ , μπερδευτηκα κι εγω !!!

Senior Member
    Quote Originally Posted by melissa View Post
    Αχαχαχα! Το γλωσσοκοπάνα το εκλαμβάνω ως φιλοφρόνηση. Να'σαι καλά!

Εμ , φιλοφρονηση ειναι την σημερον ημερα , χρειαζεται που και που . Θα μπορουσα να ειμαι πιο προσβλητικος , αλλα δεν υπαρχει λογος . Απλως λες ( γραφεις ) πολλα ανουσια πραματα . Πολυλογου δλδ .

Senior Member
    Quote Originally Posted by rea View Post
    τακ - μακ ..παν μετρον αριστον...λιιιγη ζηλιτσα χρειάζεται, εχει αφροδισιακές ιδιότητες ..;)

Ρεα , εξαρταται το ατομο , δεν εχω ζηλεψει ποτε , και δεν μαρεσει να με ζηλευουν , ξενερωνω .

Senior Member
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Γι' αυτό το λόγο είναι πιο επιτυχημένος συνδυασμός να είναι η γυναίκα μεγαλύτερη από τον άνδρα. Και πολύ συνηθισμένο πλέον.

Δλδ , Μαριον , οντας 54 , να κοιταζω γυναικες γυρω στα 65 καλα ειναι ? η λιγο παραπανω λες ? εσυ ποσο εισαι ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Γιατι οι σουπερ ουαου πρωην γκομενες εγιναν πρωην βρε μαγκ? Ολο το θεμα μια επιδειξη και τιποτε παραπανω.. Εχεις τοσα καλα , εισαι ταξιδιαρης , εισαι σωματαρας , εισαι Σπαλιαρας..Παντρεψου ρε αδερφε , δεν μπορει να μην σε εχουν πλησιασει οι καραγκομεναρες 25αρες - 30αρες.
    Οχι αλλο δρακο!
    Υπονοεις οτι ΨΕΥΔΟΜΑΙ ? εγω ειμαι της εκκλησιας βρε .

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Μάλιστα......
    Εσυ τυχανεις ειδικης μεταχειρισης !! κοιτα τα πμ. σου !!

Page 6 of 14 FirstFirst ... 45678 ... LastLast