λεω ευθεως αυτο που πιστευω - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 180
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι καθολου δεν την φωτογραφισες.. υπαρχουν χιλιαδες 18χρονες ενεργα μελη του φορουμ... μπορει να ειναι οποιαδηποτε απο τις... 1 η 2 που κυκλοφορουν.
    γιατι δεν απαντας αν ζητησες την αδεια της? απλη δεν ειναι η ερωτηση? και ευλογη ασφαλως
    Aγαπητη ρεμ , νομιζα οτι ειχαν αποκατασταθει η σχεσεις μας , μαλιστα σε ειχα υπερασπιστει σε ενα μελος , τωρα προς τι η επιθεση , εχω σταματησει εκεινους τους φοβερους καυγαδες , μονιμα , θελεις να βγαλουμε τα απλυτα του ενος ο αλλος στη φορα ? στο ενδιαμεσο διαστημα , εμαθα κι εγω μερικα πραματακια για σενα , αλλα , ως κυριος , τα κρατω για μενα , και σου φερομαι αψογα , καντο κι εσυ .....................πληζ !

Senior Member
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αλλο σου ειπα εγω αλλο λες εσυ δεν μπορω να συννενοηθω μαζι σου!!.. αν ψαχνεσαι για καβγα βρες αλλο κοροιδο!

Aγαπητη ρεα , σου ειπα , δεν θελω καυγαδες , αλλα οτι λειτουργουμε σε αλλο μηκος κυματος , αληθευει ...............

macgyver σε θαυμάζω για την ζωή που μας γράφεις εδώ μέσα ότι έζησες και για το πόσο χαλαρά αντιμετωπίζεις την κατάθλιψη αλλά είναι στιγμές που συμπεριφέρεσαι σαν την κυρά κατίνα της γειτονιάς..

Senior Member
    Quote Originally Posted by admforall View Post
    macgyver σε θαυμάζω για την ζωή που μας γράφεις εδώ μέσα ότι έζησες και για το πόσο χαλαρά αντιμετωπίζεις την κατάθλιψη αλλά είναι στιγμές που συμπεριφέρεσαι σαν την κυρά κατίνα της γειτονιάς..

Μπορει , δεν το αρνουμαι , αλλα δεν με απασχολει , ολοι εχουμε τις κακες μας στιγμες ....μηδενος εξαιρουμενου .......εγω τουλαχιστον το παραδεχομαι ........

Senior Member
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Aγαπητη ρεμ , νομιζα οτι ειχαν αποκατασταθει η σχεσεις μας , μαλιστα σε ειχα υπερασπιστει σε ενα μελος , τωρα προς τι η επιθεση , εχω σταματησει εκεινους τους φοβερους καυγαδες , μονιμα , θελεις να βγαλουμε τα απλυτα του ενος ο αλλος στη φορα ? στο ενδιαμεσο διαστημα , εμαθα κι εγω μερικα πραματακια για σενα , αλλα , ως κυριος , τα κρατω για μενα , και σου φερομαι αψογα , καντο κι εσυ .....................πληζ !

το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 13-02-2016 at 20:04.
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Senior Member
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    mac δεν εχω κατι εναντιον σου απλος θελω να σου πω οτι φασκεις και αντιφασκεις συνεχεια αναλογα με το θεμα και τον συνομιλιτη.σαν να λες κατι τωρα και μετα απο καιρο σε αλλη συζητηση να πεις κατι αντιθετο
    Οντως , αυτο το κανω , εν γνωσει μου .......

Senior Member
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    !!!!!!
    θα μας απαντησεις αν εχεις την αδεια της να μιλας για τα προσωπικα πμ της και για το πως σε αποκαλει και για το τι σου λεει?
    μια απλη απαντηση ειναι κι αντι να την δωσεις ξεκινας τις απειλες. οχι σε μενα μαγκ.
    Αγαπητη ρεμ , δεν θελω να ξεκινησουμε τον Γ παγκοσμιο εδω μεσα , το μηνυμα τροποποιηθηκε απο την διαχειριση για παραβιαση των ορων χρησης να με παρασυρεις να παραφερθω , δεν υπαρχει περιπτωση...................και το θεμα ειναι ληξαν , δεν προκειται ναπαντησω σε κανενα ποστ σου .............................μιλα μονη σου ....
    Last edited by betelgeuse; 13-02-2016 at 00:03.

Senior Member
    Αγαπητη ρεμ , δεν θελω να ξεκινησουμε τον Γ παγκοσμιο εδω μεσα
    το μηνυμα τροποποιηθηκε απο την διαχειριση για παραβιαση των ορων χρησης να με παρασυρεις να παραφερθω , δεν υπαρχει περιπτωση...................και το θεμα ειναι ληξαν , δεν προκειται ναπαντησω σε κανενα ποστ σου ............................ .μιλα μονη σου ....
    χαχαχαχαχα
    μακγ, στο ξαναειπα. δεν με ενδιαφερει ποιος σε δουλευει.ειναι δικο σας προβλημα.
    αν επρεπε να πω η να αποδειξω το ποια ειμαι η δεν ειμαι εδω μεσα, θα ειχα οντως σοβαρα προβληματα. ασε το ποια ειμαι να απασχολει εμενα και τους γυρω μου.
    εγω δεν ειπα ποτε ουτε οτι ειμαι εκατομυριουχος ουτε ειμαι κυριος και διακριτικος ...

αν θελεις μπορουμε να ξανανοιξουμε θεμα για το αν νομιμοποιειται καποιος χωρις "ασθενεια" να ειναι εδω μεσα, αν δεν εχει λυθει. το εχω κι εγω σαν ανοιχτο θεμα, μην νομιζεις οτι το εχω 100% απαντημενο.

τα ελαχιστα που εχω πει για τον εαυτο μου ειναι 1000% αληθινα και στο υπογραφω.
    το τι φαντασιωνεται η καθε απογοητευμενη εδω μεσα για μενα, δεν με αφορα.
    αυτα για μενα.

τωρα μπορεις να απαντησεις αν εχεις την αδεια της 18χρονης φιλη σου για να την βγαζεις εφημεριδα μερα παρα μερα, εδω μεσα?
    δεν θελω να παραφερθεις. μια απλη και πολιτισμενη απαντηση ειναι

το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 13-02-2016 at 20:05.

Μαγκ αυτα για τη ρεμ κυκλοφορουν χρονια σασ το πα κι αλλη φορα εγω πιστευω ειναι κολπο τα κουτσομπολια κι εκοψα επαφη με ολουσ δεν πξγαινε αλλο η μαλακια με αυτα θα το καταλαβεισ καποτε κι εσυ ο ιδιοσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Senior Member
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μαγκ αυτα για τη ρεμ κυκλοφορουν χρονια σασ το πα κι αλλη φορα εγω πιστευω ειναι κολπο τα κουτσομπολια κι εκοψα επαφη με ολουσ δεν πξγαινε αλλο η μαλακια με αυτα θα το καταλαβεισ καποτε κι εσυ ο ιδιοσ
    χαιρομαι που το παραδεχεσαι δημοσιως ελις. φυσικα και ειναι κολπο . ακομα τραβαει τα λιγοστα μαλλια του το τελειο μελος που δεν καταφερε να δουλεψει κανεναν..
    και μονο που κατανταει καποιος να ζει στα πμ του ι -ψυ και να μιλαει για παντελως αγνωστους του, καταλαβαινεις σε τι κατασταση βρισκεται ηθικα και διανοητικα ..
    εσυ που φωναζεις ποσο ασθενης εισαι, αποδειχθηκες πιο υγιης απο την κακομοιρα που γυρναει απο πμ σε πμ να παραληρει για την κλωτσια που εφαγε...
    αν σε εχω απασχολησει ποτε εγω σε πμ για το οτιδηποτε, μπορεις να το πεις.

Ουτε σε ξερω ουτε εχω δει τη φστσα σου ουτε ξερω τιποτα αλλο περα απο τα κουτσομπολια αλλα επειδη εκανα το λαθοσ κι εγω να προσπαθησω να κανω γνωριμιεσ πριν χρονια απο δω ολοι μου λεγανε μαλακιεσ απο το ιντερνετ οταν συναντηθηκαμε ηταν μια χαρα αλλα απο το ιντερνετ ω θεε μου αυτο τα λεει ολα

Το τι εχουνε γραψει απο το ιντερνετ δε φανταζεσαι τα παντα απο κοντα νορμαλ αλλα πισω απο μια οθονη ολα αλλαζουν

Senior Member
    Ουτε σε ξερω ουτε εχω δει τη φστσα σου ουτε ξερω τιποτα αλλο περα απο τα κουτσομπολια αλλα επειδη εκανα το λαθοσ κι εγω να προσπαθησω να κανω γνωριμιεσ πριν χρονια απο δω ολοι μου λεγανε μαλακιεσ απο το ιντερνετ οταν συναντηθηκαμε ηταν μια χαρα αλλα απο το ιντερνετ ω θεε μου αυτο τα λεει ολα
    αν μπορεις να πεις και ποια μελη το εκαναν αυτο, θα ηταν πολυ καλο για ολους.

ε καλα πισω από την ανωνυμια.. πολλα μπορει να πει κανεις...

παντως με τα παιδια που είχαμε βγει για καφε από το φορουμ ηταν ολοι όπως τους περιμενα από αυτά που γραφαν.. μια χαρα παιδια με τα θεματακια του ο καθενας αλλα μια χαρα

Senior Member
    Το τι εχουνε γραψει απο το ιντερνετ δε φανταζεσαι τα παντα απο κοντα νορμαλ αλλα πισω απο μια οθονη ολα αλλαζουν
    μπορει να ειναι κι ετσι. το εχω σκεφτει, αλλα δεν εμπιστευομαι τις γνωριμιες απο το ιντερνετ.
    ειδικα με αυτα που εχω δει εδω μεσα...:p μακριααααα:rolleyes:

Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast