σύμπτυξη θεμάτων του Whyalwaysme - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 85
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Το θέμα είναι ότι μέσα σ 3 μερες δεν είναι ωραίο να βλέπεις κάποιον να ανοίγει 4 θεματα μ το ίδιο πράγμα και να μην έχει και κάτι σοβαρό στην ουσία
    Ναι αυτός ανοίγει 4 θέματα για να λάβει περισσότερες απαντήσεις, γιατί αν επαναφέρει το ίδιο θέμα θα του απαντήσουν λιγότεροι... Ρέα και εγώ συμφωνώ, απλώς κάπου ακούστηκε και η διαγραφή...να μιλάμε όλοι για το ίδιο πράγμα τουλάχιστον...

Banned
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Ναι αυτός ανοίγει 4 θέματα για να λάβει περισσότερες απαντήσεις, γιατί αν επαναφέρει το ίδιο θέμα θα του απαντήσουν λιγότεροι... Ρέα και εγώ συμφωνώ, απλώς κάπου ακούστηκε και η διαγραφή...να μιλάμε όλοι για το ίδιο πράγμα τουλάχιστον...
    δεν το ειδα, παντως διαφωνω με την διαγραφη εντελως..εδω και με την τροποποιηση μυνηματος διαφωνω αλλα... περαστικα μου...

Senior Member
    Α δηλαδή αυτός κάνει χειρότερα πράγματα από μένα!!!! .... και όμως η διαχείριση δεν αντέδρασε ..... μπαίνω σε σκέψεις.... γιατί εμένα δεν με χωνεύει η διαχείριση;;; .... Εγώ πάντως δεν ενοχλούμε και δεν έχω προσέξει τίποτα από αυτά που λέτε . Ίσως γιατί δεν μπαίνω τόσο συχνά στο φόρουμ. Αν ενοχλείται όμως η πλειοψηφία θα συμφωνήσω μαζί σας!

Το θέμα είναι ότι αυτός που κουράζεται, θα κουράζεται πάλι....μέχρι να γίνει η σύμπτυξη....άρα δεν γίνεται όλοι να είναι ευχαριστημένοι...........

Senior Member
    δεν μίλησε κανένας για διαγραφή....το θέμα γράφει.... σύμπτυξη θεμάτων του Whyalwaysme
    αν το κάθε μέλος άνοιγε από 3-4 θέματα με την ίδια η παρεμφερή θεματολογία θα ήταν καταστροφή για το φόρουμ ....
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

Εγώ διάβασα αυτό ρε παιδιά.....

Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ειναι δικαιωμα του μαγκ.
    ειναι σπαμαρισμα να ανοιγεις συνεχεια ιδια θεματα.
    και ο μ87 το εκανε και του τα διεγραψαν αμεσως.
    η διαφορα ειναι οτι ο γουαι κανει ειλικρινεις συζητησεις, ενω ο αλλος μπηκε εξ αρχης, εμφανως για φασαριες...
    παντως, σπαμ και το ενα, σπαμ και το αλλο..
    Αμα εγώ πω από κάτω συμφωνώ... σε τι συμφωνώ, στο να διαγράφονται ή στην σύμπτυξη?

Senior Member
    Εγώ διάβασα αυτό ρε παιδιά.....

Αμα εγώ πω από κάτω συμφωνώ... σε τι συμφωνώ, στο να διαγράφονται ή στην σύμπτυξη?
    ποιος είναι ο τίτλος του θέματος αναφέρει κάτι για διαγραφή....γιατί παρερμηνεύετε τον τίτλο δεν καταλαβαίνω

Άμα πας και στο πρώτο ποστ της ρέας γράφει για άνοιγμα νέων θεμάτων....νέα θέματα θα υπάρχουν όμως απλά θα μπαίνει η διαχείριση κάποια στιγμή να κάνει σύμπτυξη...

Banned
    εξηγει πιο πάνου η κοπέλα ρε μαστορα που μπερδευτηκε... μα που εχεις το μυαλο σου ?

Senior Member
    Άμα πας και στο πρώτο ποστ της ρέας γράφει για άνοιγμα νέων θεμάτων....νέα θέματα θα υπάρχουν όμως απλά θα μπαίνει η διαχείριση κάποια στιγμή να κάνει σύμπτυξη...

που λέει να μην ανοίγει νέα θέματα.....

Quote Originally Posted by rea View Post
    Αν συμφωνουν και τα άλλα μέλη και η admin νομίζω πως θα ήταν πιο σωστό να συμπτυχθουν τα θέματα του μέλους, τον οποίο δεν εχω απολύτως καμια διάθεση να θίξω και ελπίζω να μην παρεξηγηθει μαζι μου. λόγω φόρτισης του ανοιγει ξανα και ξανα το ιδιο θεμα σε διαφορετικες κατηγορίες και "σκεπάζει" τα νέα θεματα αλλων μελων που επείσης χρειαζονται να εκφραστουν. πέρα του οτι εχω παρατηρησει οτι αυτη η συχνότητα κουραζει και άλλα μελη και οχι μονο εμενα ..πήρα το θαρρος να κανω αυτην την προταση.
    αν ειναι μονο προσωπικη μου εκτιμηση και κανω λάθος ζητω συγνωμη προκαταβολικα

Quote Originally Posted by giang View Post
    που λέει να μην ανοίγει νέα θέματα.....
    Ρε παιδιά θα με τρελάνετε? ...τα ίδια νέα θέματα λέει η remendy είναι σπαμ και η ρέα στο πρώτο ποστ λέει ότι θα σκεπάζουν τα άλλα θέματα......(μέχρι να γίνει σύμπτυξη)

Senior Member
    Ρε παιδιά θα με τρελάνετε? ...τα ίδια νέα θέματα λέει η remendy είναι σπαμ και η ρέα στο πρώτο ποστ λέει ότι θα σκεπάζουν τα άλλα θέματα......(μέχρι να γίνει σύμπτυξη)
    αν ήσουν πριν 3 μέρες από της 9 έως της 1 το βράδυ πρώτα θέματα σε κάθε ανανέωση ήταν 4 του γουαι......
    κι όλα είχαν ακριβός την ίδια θεματολογία

Banned
    οχι κιουμπ δεν δουλευει ετσι η συπτυξη..εχεις μπερδευτει..απλα οτι γραφει το μελος θα πηγαινει σε ενα θεμα ..δεν θα μπορει να ανοιξει αλλο ..θα επαναφερει παλιο δικο του θεμα που θα προβαλεται με το καθε ποστ..καταλαβες?

το μελος μ 87 ειχαν τροποποιηθει καποια μυνηματα γιατι μας σκυλοβριζε ολους..και καποιοι του απαντουσαμε αναλογως..δεν ξερω αν διαγραφηκε κατι..αλλα εγω το ξεκαθαρησα δεν μιλάω για καμια διαγραφη

Quote Originally Posted by giang View Post
    αν ήσουν πριν 3 μέρες από της 9 έως της 1 το βράδυ πρώτα θέματα σε κάθε ανανέωση ήταν 4 του γουαι......
    κι όλα είχαν ακριβός την ίδια θεματολογία
    Ε ναι δηλαδή εσύ είσαι υπέρ στο να διαγράφονται αυτόματα? Εκεί είναι η παρερμηνεία του τίτλου....διότι αυτά τα θέματα μπορεί αν ο κάθε Γουάι θέλει να συνεχίσουν να υπάρχουν και να σκεπάζουν τα άλλα κλπ.... απλά την άλλη μέρα, δεν ξέρω κι εγώ πότε θα μπαίνει η διαχείριση για σύμπτυξη.

Banned
    ειπα οτι τα θεματα οπως ειναι τωρα σκεπάζουν θεματα αλλων μελλων γιατι βγαινουν πρωτα στην λίστα αναζητησης πιο προσφατων θεματων .. δηλαδη ... στο γενικα επαιζαν 2- 3 θεματα του γουαι πρωτα πρωτα ταυτοχρονα καποια στιγμη και 3ο - 4ο ενα αλλο καινουριο θεμα καποιου αλλου μελους

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast