Το μέλος Κύκνος!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
    Senior Member

Το μέλος Κύκνος!

Το μέλος Κύκνος μου έχει κολλήσει την ταμπέλα της ανήθικης! Σε κάθε θέμα μου επιτίθεται και με αποκαλεί με αυτόν τον όρο! Εγώ δεν θεωρώ τον εαυτό μου ανήθικο ούτε και τα δικά μου άτομα με θεωρούν. Μάλλον αναφέρεται στο ότι πριν 20 χρόνια με κολλούσε ο γκόμενος της φίλης μου κλπ. Της εξηγώ ότι ήτανε μια μεμονωμένη πράξη του παρελθόντος και ότι κανένας δεν χαρακτηρίζεται από μια και μόνο πράξη αλλά δεν λέει να το καταλάβει. Με έχει κουράσει η στάση της και με στενοχωρεί που με φέρεται έτσι! Αν ήμουνα λίγο πιο ευαίσθητη και ίσως παλιότερα που ήμουνα και πιο μικρή να το έπαιρνα πολύ πιο κατάκαρδα και ..... να αυτοκτονούσα κιόλας με αυτόν τον επαχθή τρόπο. Τότε που συνέβη αυτό ήμουνα 20 χρονών και ήμουνα πολύ μικρή και ανώριμη. Αν είναι δυνατόν να το πληρώνω ακόμη! Εσείς τι λέτε ποια είναι η άποψή σας; Και θα παρακαλούσα την διαχείριση να την νουθετήσει και να μην μου κολλάει αυτήν την ταμπέλα!

Δεν είναι σωστό χωρίς να ξέρεις τον άλλον στην προσωπική του ζωή να τον αποκαλείς με όρους που δεν του ταιριάζουνε!

Senior Member
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Το μέλος Κύκνος μου έχει κολλήσει την ταμπέλα της ανήθικης! Σε κάθε θέμα μου επιτίθεται και με αποκαλεί με αυτόν τον όρο! Εγώ δεν θεωρώ τον εαυτό μου ανήθικο ούτε και τα δικά μου άτομα με θεωρούν. Μάλλον αναφέρεται στο ότι πριν 20 χρόνια με κολλούσε ο γκόμενος της φίλης μου κλπ. Της εξηγώ ότι ήτανε μια μεμονωμένη πράξη του παρελθόντος και ότι κανένας δεν χαρακτηρίζεται από μια και μόνο πράξη αλλά δεν λέει να το καταλάβει. Με έχει κουράσει η στάση της και με στενοχωρεί που με φέρεται έτσι! Αν ήμουνα λίγο πιο ευαίσθητη και ίσως παλιότερα που ήμουνα και πιο μικρή να το έπαιρνα πολύ πιο κατάκαρδα και ..... να αυτοκτονούσα κιόλας με αυτόν τον επαχθή τρόπο. Τότε που συνέβη αυτό ήμουνα 20 χρονών και ήμουνα πολύ μικρή και ανώριμη. Αν είναι δυνατόν να το πληρώνω ακόμη! Εσείς τι λέτε ποια είναι η άποψή σας; Και θα παρακαλούσα την διαχείριση να την νουθετήσει και να μην μου κολλάει αυτήν την ταμπέλα!

Δεν είναι σωστό χωρίς να ξέρεις τον άλλον στην προσωπική του ζωή να τον αποκαλείς με όρους που δεν του ταιριάζουνε!
    Εγώ πιστευω ότι δεν έκανες κάτι τρομερο και αφου ηταν μεμονωμένη πράξη , μην φοβάσαι τότε κανεις δεν θα σ χαρακτηρίσει με μια και μόνο πράξη

Senior Member
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Εγώ πιστευω ότι δεν έκανες κάτι τρομερο και αφου ηταν μεμονωμένη πράξη , μην φοβάσαι τότε κανεις δεν θα σ χαρακτηρίσει με μια και μόνο πράξη
    Αυτό λέω και εγώ αλλά αυτή γιατί με αποκαλεί συνεχώς έτσι και δεν μου μιλάει και με βρίζει και με αγνοεί και και και... θα πρέπει να γίνει ένα ξεκαθάρισμα ποια άτομα συμμετέχουνε σε αυτό το φόρουμ και λένε την γνώμη τους πάνω σε διάφορα θέματα.

Senior Member
    Αυτό λέω και εγώ αλλά αυτή γιατί με αποκαλεί συνεχώς έτσι και δεν μου μιλάει και με βρίζει και με αγνοεί και και και... θα πρέπει να γίνει ένα ξεκαθάρισμα ποια άτομα συμμετέχουνε σε αυτό το φόρουμ και λένε την γνώμη τους πάνω σε διάφορα θέματα.
    ε ωραία μην της δινεις σημασία τότε....αγνοησε την και εσύ ,γτ δεν τ κάνεις?

Senior Member
    ε ωραία μην της δινεις σημασία τότε....αγνοησε την και εσύ ,γτ δεν τ κάνεις?
    Δεν ξέρω μάλλον με εκνευρίζει !!!! Με εκνευρίζουν άτομα τόσο στενόμυαλα και που αντιδρούν με κακία θα έλεγα !Αλλά την έβαλα σε λίστα αγνόησης και μάλλον δεν θα ξανασχοληθώ μαζί της!

Senior Member
    Δεν ξέρω μάλλον με εκνευρίζει !!!! Αλλά την έβαλα σε λίστα αγνόησης και μάλλον δεν ξανασχοληθώ μαζί της!
    Το καλύτερο π έχεισ να κάνεις ειναι αυτό.Κανε σαν να μην υπάρχει

Senior Member
    Το καλύτερο π έχεισ να κάνεις ειναι αυτό.Κανε σαν να μην υπάρχει
    Αυτό θα κάνω ! Δεν θα δώσω τόπο στην οργή....

Senior Member
    Αυτό θα κάνω ! Δεν θα δώσω τόπο στην οργή....
    Ετσι μπράβο,αστην και άμα δεις ότι ξανασχολήθηκε μαζί σ τότε με τα δικια σ πεσ ότι θες

Senior Member
    Ετσι μπράβο,αστην και άμα δεις ότι ξανασχολήθηκε μαζί σ τότε με τα δικια σ πεσ ότι θες
    Ξέρεις όταν της απαντάω παίρνω και εγώ προειδοποιήσεις το έκανα μια φορά και πήρα 2 πόντους δεν θέλω να με ξαναεκνευρίσει και να αναγκαστώ να της απαντήσω για αυτό άνοιξα και αυτό το θέμα για να πω στην διαχείριση ότι αν μου ξαναεπιτεθεί θα της τα χώσω άγρια και θα παρακαλούσα την διαχείριση να είναι με το μέρος μου και να μην πάρω και άλλους πόντους απλά έχω αγανακτήσει με την στάση της!

Senior Member
    Ξέρεις όταν της απαντάω παίρνω και εγώ προειδοποιήσεις το έκανα μια φορά και πήρα 2 πόντους δεν θέλω να με ξαναεκνευρίσει και να αναγκαστώ να της απαντήσω για αυτό άνοιξα και αυτό το θέμα για να πω στην διαχείριση ότι αν μου ξαναεπιτεθεί θα της τα χώσω άγρια και θα παρακαλούσα την διαχείριση να είναι με το μέρος μου και να μην πάρω και άλλους πόντους απλά έχω αγανακτήσει με την στάση της!
    οταν μιλάει σ ένα θέμα μην μιλάς εσύ αστην,γτ θα φατε και οι δύο μπαν στ τέλος.και να σ εκνευρίσει μην δώσεις σημασία

Θα κλειδωθεί οσονούπω το θέμα...Μάλλον!

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Θα κλειδωθεί οσονούπω το θέμα...Μάλλον!
    γτ?..........

γτ?..........
    Δεν ξέρω,το βλέπω σαν προσωπική επίθεση του δελφινιού στον Κύκνο,και ίσως επέμβει κάποιος μόντ άμεσα!
    Είχε γίνει κάτι παρόμοιο με άλλα 2 μέλη στο ''Τι σκέφτεστε'' την προηγούμενη Παρασκευή και η betelguese το κλείδωσε 3 φορές!

μην φοβάσαι τότε κανεις δεν θα σ χαρακτηρίσει με μια και μόνο πράξη
    αυτο ειναι λαθος αν καποιος ας πουμε σκοτωσει για παντα θα τον λενε φονια

Senior Member
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    αυτο ειναι λαθος αν καποιος ας πουμε σκοτωσει για παντα θα τον λενε φονια
    δεν ενοώ τις ακραιες πράξεις , ενοείται αυτό π λες...

Page 1 of 3 123 LastLast