Το μέλος Κύκνος! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
    Banned
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Το ειδα το ' αρκετα πια ' , πολυ φασαρια για το τιποτα , λεω , αλληλοζητηστε συγγνωμη , οπως εκανα εγω με τον ' κυριο ' , που με προσεβαλλε , και ληγει το θεμα .....................που να ζησετε στον πραματικο κοσμο , τον τωρινο , που οι ανθρωποι δεν εχουν να φανε πλεον , και πιθανιον να τους πεταξουν εξω απο τα σπιτια τους , οπως εγινε στην Ισπανια , εκει τι θα κανετε , δεν θα βγειτε καποια στιγμη στον πραματικο κοσμο καποια στιγμη ?
    σου ζητησε συγνωμη ο κυριος?..εισαι σιγουρος??

Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Εγώ δεν θεωρώ τον εαυτό μου ανήθικο αντιθέτως τον θεωρώ πολύ ηθικό και μου κάνει εντύπωση που με αποκαλούνε έτσι και μάλιστα σε ένα φόρουμ ψυχολογικής υποστήριξης. Δεν έχω καμία βεντέτα με την Κύκνο και σε προκαλώ να μου πεις την άποψή σου δημόσια αν με θεωρείς και εσύ ανήθικη όπως ο Κύκνος, που θεωρώ πολύ ακραίο χαρακτηρισμό ο οποίος υπόθηκε και με κακία.
    Βρε δελφινι μου, δεν ειχες βγαλει exit poll αν ειναι ανηθικο το να κανεις κατι με τον γκομενο της φιλης σου ? Εσυ η ιδια δεν ανοιξες την πορτα ουσιαστικα να ακουσεις και το ναι και το οχι ?
    Εγω δελφινι δεν μπηκα εδω μεσα για να ονοματισω το καθε μελος ως χαρακτηρα ολοκληρωτικα. Πες μου εναν ανθρωπο που δεν εχει κανει μια "αμαρτια" ή " ανηθικοτητα " αν θεσουμε ως βασει τον 10λογο τον χριστιανικο.

Παρακατω. Σε θεωρω ανθρωπο που τον πληγωσαν βαθυτατα καποια ασχημα γεγονοτα της ζωης. Θεωρω οτι το γεγονος που εγινε τοσο παλια ειναι κριμα και αδικο να το κουβαλας εσυ στην ψυχη σου ως κατηγορια. Θεωρω οτι το τελευταιο διαστημα εισαι περισσοτερο επικοινωνιακη απο οτι πριν.

Αυτα !
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Senior Member
    Quote Originally Posted by rea View Post
    σου ζητησε συγνωμη ο κυριος?..εισαι σιγουρος??
    Δεν μου ζητησε συγγμωμη , εγω του ζητησα , αφου μου ειπε οτι δεν ειχε σκοπο να με προσβαλλει .......τωρα να δινω συνεχεια σε αψιμαχιες με αγνωστους ? που ξερω γω τι μυαλα κουβαλαει ο καθενας ? ζητας ενα συγγνωμη , για την ευρυθμη λειτουπγια του φορουμ , και ληγει το θεμα ....................το τι θα λεγαμε /καναμε απο κοντα , με το συγκεκριμενο μεκος , ειναι τελειως διαφορετικο , αλλα επειδη δεν θελω να δημιουργουνται εντασεις , κανω αυτο που πρεπει για να σταματησει η αψιμαχια ,........α[πο κοντα , μαλλον θα τις ' μαζευε ' απο μενα .............

Banned
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν μου ζητησε συγγμωμη , εγω του ζητησα , αφου μου ειπε οτι δεν ειχε σκοπο να με προσβαλλει .......τωρα να δινω συνεχεια σε αψιμαχιες με αγνωστους ? που ξερω γω τι μυαλα κουβαλαει ο καθενας ? ζητας ενα συγγνωμη , για την ευρυθμη λειτουπγια του φορουμ , και ληγει το θεμα ....................το τι θα λεγαμε /καναμε απο κοντα , με το συγκεκριμενο μεκος , ειναι τελειως διαφορετικο , αλλα επειδη δεν θελω να δημιουργουνται εντασεις , κανω αυτο που πρεπει για να σταματησει η αψιμαχια ,........α[πο κοντα , μαλλον θα τις ' μαζευε ' απο μενα .............
    χαχαχα..εεεε δεν νομιζω οτι θα τις "μαζευε" ..αλλα μπορεις να ονειρευεσαι οσο θες ..μη στο χαλασω τωρα...

Senior Member
    Quote Originally Posted by rea View Post
    χαχαχα..εεεε δεν νομιζω οτι θα τις "μαζευε" ..αλλα μπορεις να ονειρευεσαι οσο θες ..μη στο χαλασω τωρα...
    Ε , ναι , ετσι το γραφω , ποτε δεν εχω χειροδικησει , ασχετως αν με παιρνει .........δεν μου το χαλας , το θεμα ειναι να εχεις την ικανοτητα να σηκωσεις αποτελεσματικα χερι στο 90 % του πληθυσμου ( Ελλαδα μονο , αλλου αστο ! ) , ο αλλος σε φοβαται , διοτι το βλεπει στα ματια σου , οτι δεν θα κολωσεις να βιαιοπραγησεις , αν ηξερες ποσες φορες εχω λυσει προβληματα με υπονοια βιαιοπραγιας .............αλλα ο μεσος ανθρωπος , αποφευγει την συμπλοκη ..............εκει βασιζομαι ......ειμαι και πολυ ηρεμος , και περνω ξαφνικα απο το σταδιο της ηρεμιας , στο σταδιο των φωνων και απειλων , αθελα μου , αυτο τρομοκρατει συνηθως ..........

Το θέμα κλειδώνεται διότι "προάγει" τη σύγκρουση.
    Δελφίνι, αν κάτι θέλεις να πεις στη διαχείριση ,το λες με pm.
    Αν κάτι θέλεις να πεις σε όλα τα μέλη, τότε ανοίγεις θέμα στο φόρουμ.

Page 3 of 3 FirstFirst 123