Το μέλος Κύκνος! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 36
    Senior Member
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Το μέλος Κύκνος μου έχει κολλήσει την ταμπέλα της ανήθικης! Σε κάθε θέμα μου επιτίθεται και με αποκαλεί με αυτόν τον όρο! Εγώ δεν θεωρώ τον εαυτό μου ανήθικο ούτε και τα δικά μου άτομα με θεωρούν. Μάλλον αναφέρεται στο ότι πριν 20 χρόνια με κολλούσε ο γκόμενος της φίλης μου κλπ. Της εξηγώ ότι ήτανε μια μεμονωμένη πράξη του παρελθόντος και ότι κανένας δεν χαρακτηρίζεται από μια και μόνο πράξη αλλά δεν λέει να το καταλάβει. Με έχει κουράσει η στάση της και με στενοχωρεί που με φέρεται έτσι! ε!

Αν οντως συμβαινει αυτο , ειναι πολυ λαθος να χαρακτηριζεις μελη .............. αν συμβαινει αυτο βεβαια , δεν τιμαει την ιδια , εσενα δεν θαπρεπε να σενδιαφερει , αλλα δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου τετοιο ποστ , τωρα εσεις ξερετε .........ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο βαλλετω ..........αυτο εχω να πω μονο .....

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Δεν ξέρω,το βλέπω σαν προσωπική επίθεση του δελφινιού στον Κύκνο,και ίσως επέμβει κάποιος μόντ άμεσα!
    Είχε γίνει κάτι παρόμοιο με άλλα 2 μέλη στο ''Τι σκέφτεστε'' την προηγούμενη Παρασκευή και η betelguese το κλείδωσε 3 φορές!
    Δεν είναι καθόλου επίθεση από μέρους μου άλλα αγανάκτηση με τον Κύκνο και δεν ξέρω τι να κάνω!

Senior Member
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αν οντως συμβαινει αυτο , ειναι πολυ λαθος να χαρακτηριζεις μελη .............. αν συμβαινει αυτο βεβαια , δεν τιμαει την ιδια , εσενα δεν θαπρεπε να σενδιαφερει , αλλα δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου τετοιο ποστ , τωρα εσεις ξερετε .........ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο βαλλετω ..........αυτο εχω να πω μονο .....

Πάνε στο θέμα " Αρκετά πια " στο τέλος και θα καταλάβεις τι εννοώ!

Banned
    γνωμη μου ειναι οτι εσυ προκαλεσες πρωτη τον καβγα στο θεμα της..και εσυ το συνεχιζεις.. και οχι δεν εισαι ανηθικη και ειναι λαθος το κυκνακι να σε λέει ετσι.

Senior Member
    Quote Originally Posted by rea View Post
    γνωμη μου ειναι οτι εσυ προκαλεσες πρωτη τον καβγα στο θεμα της..και εσυ το συνεχιζεις.. και οχι δεν εισαι ανηθικη και ειναι λαθος το κυκνακι να σε λέει ετσι.
    Όχι δεν νομίζω ότι τον προκάλεσα εγώ τον καβγά στο θέμα της εγώ υπερασπιζόμουνα τον περαστικό που νομίζω ότι εκείνο το θέμα ήτανε προσωπική επίθεση της Κύκνου στον περαστικό και άνοιξα αυτό το θέμα όχι για να καβγαδίσω μαζί της αλλά για να πω στην διαχείριση ότι με αυτό το άτομο έχω πρόβλημα γιατί μου επιτίθεται λέγοντάς με ανήθικη και να πάρει τα μέτρα της.

Banned
    Όχι δεν νομίζω ότι τον προκάλεσα εγώ τον καβγά στο θέμα της εγώ υπερασπιζόμουνα τον περαστικό που νομίζω ότι εκείνο το θέμα ήτανε προσωπική επίθεση της Κύκνου στον περαστικό και άνοιξα αυτό το θέμα όχι για να καβγαδίσω μαζί της αλλά για να πω στην διαχείριση ότι με αυτό το άτομο έχω πρόβλημα γιατί μου επιτίθεται λέγοντάς με ανήθικη και να πάρει τα μέτρα της.
    μετα απο τοσα βρισιδια που εχουμε φαει τοσες συμφορουμιτισσες εδω περα ...μας εχει πει σ@βουρες - πουτ@νες -βι@σμενες απο τον πατερα μας - βρωμι@ρες.... γιατι μονο γυναικες βριζει για καποιο λογο... μια αλλη φορα ειχε πει οτι θελει να ταισει στα αδεσποτα σπασμενα γυαλια...και εσυ τον υπερασπίζεσαι?? εμ κανενας δεν μας υπερασπιζεται οταν μας βριζουν και καθονται και τον καμαρωνουν... εμ τον αφηνουν να μπαινει και να ξανακάνει τα ιδια...εμ τον υπερασπίζεστε κιολας???? εεεε παει θα αποτρελαθω εδω μεσα!!

Senior Member
    Quote Originally Posted by rea View Post
    μετα απο τοσα βρισιδια που εχουμε φαει τοσες συμφορουμιτισσες εδω περα ...μας εχει πει σ@βουρες - πουτ@νες -βι@σμενες απο τον πατερα μας - βρωμι@ρες.... γιατι μονο γυναικες βριζει για καποιο λογο... μια αλλη φορα ειχε πει οτι θελει να ταισει στα αδεσποτα σπασμενα γυαλια...και εσυ τον υπερασπίζεσαι?? εμ κανενας δεν μας υπερασπιζεται οταν μας βριζουν και καθονται και τον καμαρωνουν... εμ τον αφηνουν να μπαινει και να ξανακάνει τα ιδια...εμ τον υπερασπίζεστε κιολας???? εεεε παει θα αποτρελαθω εδω μεσα!!

Έλα βρε Ρέα αφού είναι μικρός λένε ότι μικρότερος από 18. Εμένα πάντως δεν με ενόχλησε και ούτε πιστεύω ότι απευθυνόταν και σε μένα μάλλον πρόβλημα με τον εαυτό του είχε. Πιστεύω ότι η διαχείριση όσον αφορά αυτό το θέμα έκανε το καθήκον της. Εμείς τον υπερασπιστήκαμε γιατί δεν νομίζω ότι άξιζε και την επίθεση της Κύκνου επιπλέον μια "χαρά" έφαγε τα μούτρα του μόνος τους το βρίσκω περιττό να τον χτυπάμε και εμείς από πάνω.

Senior Member
    Περαστικός:Κάποτε την γιαγιά μου την είχα στειλει επειγοντως σε γιατρο επειδή της χτυπησα με βια το ποδι της και αιμορραγούσε
    Περαστικός:Αν μπορουσα να γυρισω πισω τον χρόνο θα είχα σκοτωσει και τους δυο μου γονιους για να μην υπαρξω ποτε....
    Περαστικός:Και όσες κοπέλες ερωτευτηκα στην ζωη μου απλά θα τις βίαζα αντί να της μιλουσα..
    Περαστικός:Στο εξωτερικό ήμουν πολύ χειρότερα γιατί θα σκονταγα ανετοτατα καποιον σε καμια αποβαθρα την ωρα που περναγε το τρενο αλλά θα εμπαινα φυλακη μετα..
    Περαστικός:Είχα πάρει κάποτε ένα κουζινομαχαιρο στην τσαντα μουγια το σχολειο αλλά βέβαια δεν το χρησιμοποιησα, σκεφτομουν απλώς να καρφωσω συγκεκριμενα ατομα στο ματι...
    Περαστικός:Τιμή θα ηταν να έβλεπα ξεκοιλιασμενους όσους ανθρωπους με κοροιδεψαν στην ζωη μου μεχρι τωρα...
    Έλα μωρέ τι έκανε ο Περαστικός!!Καλό παιδάκι με Άγια Αισθήματα!
    Τώρα,αν θέλει και να σφάξει κανά 5-6 άτομα,τι έγινε??
    Χα χα!

**Δελφίνι σε τρώει ο κώλος σου να τα ξανακούσεις μου φαίνεται.
    Που είναι η Jennifer που κρύβεις μέσα σου?Το Οlgaki1975 που είναι?

Member
    Εγώ καταλαβαίνω τι κάνει το δελφίνι και κατα βάθος ειναι πολύ έξυπνο....Καθρεφτίζει τη συμπεριφορά του Κύκνου,της δινει να πιει απο το δικο της "δηλητηριο" μπας και ξυπνήσει επιτελους γιατι με τα χαιδολογηματα αυτιων που της κάνουν πολλοί εδω μεσα δε νομιζω να γινεται δουλεια....και όπως ο περαστικος μπορει να γινεται(ή να εγινε μια φορα αλλά σε υπερτατο βαθμό) πολύ ενοχλητικός,αντιστοιχα και η δικη της γκρίνια μπορει να γινει σωρευτικα ενοχλητικη για κάποιον άλλο...
    1 νομισμα 2 οψεις...

Banned
    Έλα βρε Ρέα αφού είναι μικρός λένε ότι μικρότερος από 18. Εμένα πάντως δεν με ενόχλησε και ούτε πιστεύω ότι απευθυνόταν και σε μένα μάλλον πρόβλημα με τον εαυτό του είχε. Πιστεύω ότι η διαχείριση όσον αφορά αυτό το θέμα έκανε το καθήκον της. Εμείς τον υπερασπιστήκαμε γιατί δεν νομίζω ότι άξιζε και την επίθεση της Κύκνου επιπλέον μια "χαρά" έφαγε τα μούτρα του μόνος τους το βρίσκω περιττό να τον χτυπάμε και εμείς από πάνω.
    ακριβως! 18 χρονων μαντραχαλος επιτρεπεται να φερεται ετσι..? δεν ειναι 3 χρονων... τεσπα δεν μπορω να σε καταλάβω ουτε εσενα ουτε την διαχειρηση ..μου φαινεται οτι απλα ισοπεδωνουμε οποιαδηποτε λογικη σκεψη και που το συζηταμε !!

Senior Member
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Χα χα!

Εδώ όμως μιλάμε για τον Κύκνο που λέει ανήθικη εμένα και όχι για τον περαστικό για τον οποίο ο Κύκνος άνοιξε ένα ολόκληρο θέμα μιλώντας υποκριτικά ότι θα αυτοκτονούσε δήθεν με τις προτροπές του περαστικού για αυτοκτονία... αυτοί οι θεατρινισμοί από μέρους της δεν μου αρέσουνε καθόλου και τα βρίσκω όλα αυτά παράλογα.

Banned
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Χα χα!

χαχαχα.. σιγα μη σφαξει!.. αντε καποια στιγμη να μπερδευτει και να πεταξει κανα τετοιο εκει εξω που δεν θα ναι κρυμμενος πισω απο μια οθονη και να τον βρουνε σε κανα χαντακι!!

τι επαθε η δικια σου? τι συμβαινει στην σχεση σας?? περνατε κριση??

Quote Originally Posted by iliotropio View Post
    Εγώ καταλαβαίνω τι κάνει το δελφίνι και κατα βάθος ειναι πολύ έξυπνο....Καθρεφτίζει τη συμπεριφορά του Κύκνου,της δινει να πιει απο το δικο της "δηλητηριο" μπας και ξυπνήσει επιτελους γιατι με τα χαιδολογηματα αυτιων που της κάνουν πολλοί εδω μεσα δε νομιζω να γινεται δουλεια....και όπως ο περαστικος μπορει να γινεται(ή να εγινε μια φορα αλλά σε υπερτατο βαθμό) πολύ ενοχλητικός,αντιστοιχα και η δικη της γκρίνια μπορει να γινει σωρευτικα ενοχλητικη για κάποιον άλλο...
    1 νομισμα 2 οψεις...
    Και εγω το καταλαβαινω αυτο που εγραψες αλλά η Κυκνος δεν χυδαιολογει, ξεκαθαριζει οτι δεν αντεχει τα ξεσπασματα βιας και οτι σχετιζεται με την αυτοχειρια λογω του οτι εχει δικες τις εμπειριες, οσα χρονια ειναι εδω οποιος σταθμευει της κανει support και ειναι αυτη που ειναι.

Επισης το μελος Δελφινι που εχω υποστηριξει σε αλλη φαση εντος φορουμ αντιμετωπιζει βαθειες ενοχες στο οτι συνεβη εκεινα τα χρονια. Οταν ομως ρωτας δημοσια την γνωμη των αλλων αν σε θεωρουν ανηθικη πρεπει να προετοιμαζεις τον εαυτο σου να ακουσει και κατι μη θετικο.

Οπως ειπε η ρεμεντυ το μελος - περαστικος - δεν μπαναριστηκε εξαιτιας κυκνου αλλα λογω καταπατησης ορων χρησης.

Στη τελικη οπως εχω πει αμετρητες φορες μπαινεις στο φορουμ βλεπεις τα θεματα, αν θες συμμετεχεις αν δεν θες πας αλλου.

Πως θα ταμπελοποιησουμε ανθρωπους που δεν πηραν σωστη βοηθεια και δεν ξεπερασαν ποτέ το εσωτερικο τους ρηγμα ? Με ποιο δικαιωμα ? Ξερουμε αν το καθε μελος εχει υποστηρικτικο περιβαλλον εκτος φορουμ ? Ειμαστε ειδικοι για να κανουμε προβλεψεις ? Ειμαστε σωτηρες ?

Καπου χανεται το νοημα πολλες φορες εδω μεσα, εγω αυτο βλεπω αλλά μενω ως μελος για τους δικους μου λογους και αναλαμβανω την ευθυνη.

Δελφινι εχεις καθε δικαιωμα να εχεις βεντετα με την Κυκνο που ειστε τοσα χρονια εδω παρεα αλλά απλα μπορειτε να αποδεχτειτε οτι δεν ταιριαζετε και εχετε η καθε μια το δικο σας γολγοθα.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Senior Member
    Δεν είναι καθόλου επίθεση από μέρους μου άλλα αγανάκτηση με τον Κύκνο και δεν ξέρω τι να κάνω!
    Το ειδα το ' αρκετα πια ' , πολυ φασαρια για το τιποτα , λεω , αλληλοζητηστε συγγνωμη , οπως εκανα εγω με τον ' κυριο ' , που με προσεβαλλε , και ληγει το θεμα .....................που να ζησετε στον πραματικο κοσμο , τον τωρινο , που οι ανθρωποι δεν εχουν να φανε πλεον , και πιθανιον να τους πεταξουν εξω απο τα σπιτια τους , οπως εγινε στην Ισπανια , εκει τι θα κανετε , δεν θα βγειτε καποια στιγμη στον πραματικο κοσμο καποια στιγμη ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post

Επισης το μελος Δελφινι που εχω υποστηριξει σε αλλη φαση εντος φορουμ αντιμετωπιζει βαθειες ενοχες στο οτι συνεβη εκεινα τα χρονια. Οταν ομως ρωτας δημοσια την γνωμη των αλλων αν σε θεωρουν ανηθικη πρεπει να προετοιμαζεις τον εαυτο σου να ακουσει και κατι μη θετικο.
    Δελφινι εχεις καθε δικαιωμα να εχεις βεντετα με την Κυκνο που ειστε τοσα χρονια εδω παρεα αλλά απλα μπορειτε να αποδεχτειτε οτι δεν ταιριαζετε και εχετε η καθε μια το δικο σας γολγοθα.
    Εγώ δεν θεωρώ τον εαυτό μου ανήθικο αντιθέτως τον θεωρώ πολύ ηθικό και μου κάνει εντύπωση που με αποκαλούνε έτσι και μάλιστα σε ένα φόρουμ ψυχολογικής υποστήριξης. Δεν έχω καμία βεντέτα με την Κύκνο και σε προκαλώ να μου πεις την άποψή σου δημόσια αν με θεωρείς και εσύ ανήθικη όπως ο Κύκνος, που θεωρώ πολύ ακραίο χαρακτηρισμό ο οποίος υπόθηκε και με κακία.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast