πρωην - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38

Thread: πρωην

Τι σου πε στο τηλέωνο; Εγω λέω βγες μαζι του για καφέ, μην πας σπίτι, σ' εξωτερικούς χώρους μόνο, να δουμε τι θα σου πει.

Ρε Καιτη εισαι 37 χρονων και κανεις ακομα σαν εφηβη.Βρες εναν σοβαρο ανθρωπο να στεριωσεις επιτελους και ασε τα γκομενιστικα.

Δεν ειναι ευκολο να βρεις σοβαρο ανθρωπο να στεριωσεις.Ευκολα το λεμε σα συμβουλη, στην πραξη τα πραγματα ειναι αλλιως. Προσωπικα βεβαια θεωρω οτι καλυτερα μονη σου παρα πισωγυρισμα σε καποιον πρωην.

Αμα δεις τα παλια της θεματα,θα καταλαβεις τι εννοω

[QUOTE=Αλαφροίσκιωτος;630599]Αμα δεις τα παλια της θεματα,θα καταλαβεις τι εννοω[/QUOεισαι τουλαχιστον αγενης.και τι σχεση εχει η ηλικια?και οι αλλοι τοσο ειναι.δεν ηταν επιλογη μου να γνωριζω μαλακες αλλα δυστυχως υπαρχουν πολλοι.το λαθος μου ειναι που δενομαι και θελω συντροφικοτητα.το να κρινουμε ειναι πολυ ευκολο παντως.και να σου πω κατι? ο ανθρωπος αλλαζει και εξελισεται.προφανως εσυ εισαι ο κολημενος.απο ενα τετοιο ατμο σαν εσενα δε θελω την γνωμη του..ευχαριστω

Quote Originally Posted by kaity View Post
    εισαι τουλαχιστον αγενης.και τι σχεση εχει η ηλικια?και οι αλλοι τοσο ειναι.δεν ηταν επιλογη μου να γνωριζω μαλακες αλλα δυστυχως υπαρχουν πολλοι.το λαθος μου ειναι που δενομαι και θελω συντροφικοτητα.το να κρινουμε ειναι πολυ ευκολο παντως.και να σου πω κατι? ο ανθρωπος αλλαζει και εξελισεται.προφανως εσυ εισαι ο κολημενος.απο ενα τετοιο ατμο σαν εσενα δε θελω την γνωμη του..ευχαριστω
    Η ηλικια εχει σχεση με την ωριμοτητα.Δεν γινεται ενας ανθρωπος 37 χρονων να σκεφτεται σαν ενα 17αρη.

Το λαθος που κανεις δεν ειναι οτι δενεσαι αλλα με ποιους δενεσαι.

Οταν επιλεγεις να δενεσαι με ''ζορικους'' αντρες γιατι αυτοι σε φτιαχνουν ερωτικα,δεν μπορεις μετα να αναρωτιεσαι γιατι εισαι συνεχεια μονη σου ή απογοητευμενη απο τις σχεσεις σου.

Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Τι σου πε στο τηλέωνο; Εγω λέω βγες μαζι του για καφέ, μην πας σπίτι, σ' εξωτερικούς χώρους μόνο, να δουμε τι θα σου πει.
    τι θα πει βρε κερασι τα ιδια..οτι μετανιωσε οτι του ελειψα του λειπω κλπ κλπ...

Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Η ηλικια εχει σχεση με την ωριμοτητα.Δεν γινεται ενας ανθρωπος 37 χρονων να σκεφτεται σαν ενα 17αρη.

Το λαθος που κανεις δεν ειναι οτι δενεσαι αλλα με ποιους δενεσαι.

Οταν επιλεγεις να δενεσαι με ''ζορικους'' αντρες γιατι αυτοι σε φτιαχνουν ερωτικα,δεν μπορεις μετα να αναρωτιεσαι γιατι εισαι συνεχεια μονη σου ή απογοητευμενη απο τις σχεσεις σου.
    το ζορικος πως σου ηρθε? τον ξερεις?βγαζεις λαθος συμπερασματα.τελοσπαντων δε μπορεις να καταλαβεις

Quote Originally Posted by kaity View Post
    δεν εισαι η μονη.εχω την ταση να μου αρεσουν οι ζορικοι αντρες και λιγο αλητες να το πω μαλ..ες να το πω, με τραβανε τους τραβαω δεν ξερω.αλλα δε βλεπω προκοπη.κι εμενα ετσι με βλεπουν οι πιο πολλοι.δε με ψαχνουν παραπανω.αλλα δεν ειναι μονο αυτο.δε με καλυπτει τουλαχιστον εμενα.κι εγω προσπαθω να ειμαι καλα μονη αλλιως αστα να πανε.και ετσι οπως ειμαι ουτε σεξ ουτε σχεση θελω, τιποτα.δεν πειραζει.μπορει να βρεθει καποιος που γουσταρω και ΜΕΤΑ το σεξ με παρει αγκαλια.ποτε δε ξερεις
    http://www.e-psychology.gr/forum/thr...l=1#post526709

Αμα ψαχνεις ''ζορικους'',''αλητες'' και ''μαλακες'',μην σου κανει εντυπωση οταν σου φερονται ακριβως σαν ζορικοι,αλητες και μαλακες.

Αυτονοητο.

Υπαρχουν ελαχιστοι μη ζορικοι, μη μαλακες, και καλα παιδια.ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ.Κι αυτοι οι ελαχιστοι αν ειναι διαθεσιμοι ειναι τοσο φοβισμενοι απο τις "ζορικες,αλητισες μαλακισμενες" που δυστυχως δε διακρινονται ευκολα....
    Ακριβως ομως επειδη ειναι ελαχιστοι και δυσευρετοι δε σημαινει οτι πρεπει να συμβιβαστεις με ξαναζεσταμενο φαγητο.Επισης αν θελεις στο βαθος σχεση, συντροφικοτητα κλπ κλπ δεν παιζει να σε ικανοποιησει ενα σκετο σεξ, εφοσον δεν εισαι τετοιο ατομο.

Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Υπαρχουν ελαχιστοι μη ζορικοι, μη μαλακες, και καλα παιδια.ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ.Κι αυτοι οι ελαχιστοι αν ειναι διαθεσιμοι ειναι τοσο φοβισμενοι απο τις "ζορικες,αλητισες μαλακισμενες" που δυστυχως δε διακρινονται ευκολα....
    Ακριβως ομως επειδη ειναι ελαχιστοι και δυσευρετοι δε σημαινει οτι πρεπει να συμβιβαστεις με ξαναζεσταμενο φαγητο.Επισης αν θελεις στο βαθος σχεση, συντροφικοτητα κλπ κλπ δεν παιζει να σε ικανοποιησει ενα σκετο σεξ, εφοσον δεν εισαι τετοιο ατομο.
    Δεν ισχυει αυτο,ειδικα για το ''μη ζορικοι''.Επισης,αλλο να προσπαθεις να βρισκεις νορμαλ αλλα να μην μπορεις επειδη ειναι λιγοι,και αλλο να επιδιωκεις να μπλεκεις με γκαου και κωλοπαιδα επειδη αυτο σε καυλωνει.

Ισως εννοεις οτι δεν υπαρχουν τοσοι νταηδες πλεον στις μερες μας.Ξανασκεψου το λιγο γιατι εγω βλεπω οτι ειδικα αυτοι οχι μονο αυξηθηκαν αλλα βγηκαν και απο οπου κρυβονταν τωρα με την κριση....ενηγουεη παει αλλου η κουβεντα και θα ξεφυγουμε.
    Το να επιδιωκεις να μπλεκεις με κωλοπαιδα σαφως ειναι κατι που ουτε θα εκανα ουτε το καταλαβαινω αλλα βλεπω πολλους αντρες και γυναικες που πανε ακριβως εκει. Για τα κωλοπαιδα "τρεχουν" συνηθως και χτυπιουνται καλη ωρα οπως η νηματοθετρια. Τα καλα παιδια μενουν με την καλοσυνη τους και μαυτην κοιμουνται αγκαλια καθε βραδυ στο κρεβατι.

Aκριβως,και το βρισκω ανωριμοτητα αυτο.Αν θες οντως σχεση κοιτας αλλα πραγματα και οχι αυτες τις βλακειες.Αλλιως μενεις στο κρεβατι.

Δεν ειναι ευκολο για ολους να επιλεξουν τη μοναξια απο εναν συμβιβασμο.Θελει πολυ δυναμη και μπορει να σε καταστρεψει ψυχικα ή και σωματικα. Οι περισσοτεροι ανθρωποι που ξερω ζουν σε τετοιους συμβιβασμους αλλα προτιμουν να υποφερουν ετσι απο το να ειναι μονοι τους....μπορει να ξερουν κ κατι παραπανω απο εμενα που σκεφτομαι αλλιως.

Ουτως ή αλλως βγες μια φορά να δουμε τι θα σου πει και θα του απαντάς και συ σ' αυτα που θα σου λέει. Απλα μην πας σπίτι. Βασικά τωρα τι επικοινωνία έχετε; σου στέλνει; μιλάτε;

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast