πρωην
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 38

Thread: πρωην

πρωην

καλησπερα.με πηρε τηλ ο πρωην μου και μου αφησε ανοιχτη την πορτα για να βρεθουμε ξανα..νιωθω ελξη γι αυτον,δεν εχω κατι αλλο , αλλα φοβαμαι να ξαναγυρισω για κατι σεξουαλικο μαζι του, γιατι για σχεση ειμαι σιγουρη οτι δε θα βγει γιατι το εχω προσπαθησει και το χω δει το εργο.απ την αλλη δε θελω να θεωρει οτι οποτε θελει αυτος εγω θα ξαναγυρναω και θα μαι η καβατζα του για οποτε ξεμενει.αλλα...ακομα τον σκεφτομαι και ολα μου φαινονται βαρετα.οταν ειμασταν μαζι ενιωθα οτι ζω..φοβαμαι μην πληγωθω ξανα..

Quote Originally Posted by kaity View Post
    καλησπερα.με πηρε τηλ ο πρωην μου και μου αφησε ανοιχτη την πορτα για να βρεθουμε ξανα..νιωθω ελξη γι αυτον,δεν εχω κατι αλλο , αλλα φοβαμαι να ξαναγυρισω για κατι σεξουαλικο μαζι του, γιατι για σχεση ειμαι σιγουρη οτι δε θα βγει γιατι το εχω προσπαθησει και το χω δει το εργο.απ την αλλη δε θελω να θεωρει οτι οποτε θελει αυτος εγω θα ξαναγυρναω και θα μαι η καβατζα του για οποτε ξεμενει.αλλα...ακομα τον σκεφτομαι και ολα μου φαινονται βαρετα.οταν ειμασταν μαζι ενιωθα οτι ζω..φοβαμαι μην πληγωθω ξανα..
    Νιώθεις ακόμη ερωτική έλξη?
    Καλύτερα να μην γυρίσεις,αφού φοβάσαι ότι θα πληγωθείς ξανά και θα είσαι η καβάτζα.
    Υποτιμάς έτσι τον εαυτό σου έτσι.

Δεν έχεις να χάσεις τίποτα με το να είσαι πάλι μαζί του,αν αυτό όντως σε κάνει να νιώθεις καλά!
    Το να πληγωθείς ξανά,είναιι κάτι που υπάρχει σαν ενδεχόμενο,αλλά ζωή με φόβους δεν γίνεται!
    Αν πιστεύεις ότι θίγεται η αξιοπρέπεια σου,από τον τρόπο που συμπεριφέρεται-ασφαλώς πρέπει να του δείξεις την πόρτα της εξόδου!

σιγουρα νιωθω οτι θιγεται η αξιοπρεπεια μου και οτι το μονο που θελει απο μενα ειναι το σεξ.το προβλημα ειναι οτι τον σκεφτομαι συνεχεια τον γουσταρω ακομα.μπορω να το δω κι εγω ετσι ομως?η θα πληγωθω ξανα?ασε που αυτος θα πει οτι δε θελει μονο σεξ και θα με βαλει σε διαδικασια "σχεσης'

σιγουρα νιωθω οτι θιγεται η αξιοπρεπεια μου και οτι το μονο που θελει απο μενα ειναι το σεξ.το προβλημα ειναι οτι τον σκεφτομαι συνεχεια τον γουσταρω ακομα.μπορω να το δω κι εγω ετσι ομως?η θα πληγωθω ξανα?ασε που αυτος θα πει οτι δε θελει μονο σεξ και θα με βαλει σε διαδικασια "σχεσης'
    Πιστεύω ότι πρέπει να κοιτάξεις μπροστά,και να τον ξεχάσεις.

Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Πιστεύω ότι πρέπει να κοιτάξεις μπροστά,και να τον ξεχάσεις.
    αυτο προσπαθω και κοιταω τη ζωη μου ανιαρη βαρετη..αυτη η μοναξια με κουρασε.δε θα καλυψει βεβαια τα κενα μου αυτος, αλλα μου περασε απ το μυαλο μπας και το κανω για να χω κατι να με εξιταρει καπως:confused:

Καντου και εσύ σεξ και πέχτο και αδιάφορη.Εισαι η καβάτζα του,επειδή εσύ το επέλεξες!

Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Καντου και εσύ σεξ και πέχτο και αδιάφορη.Εισαι η καβάτζα του,επειδή εσύ το επέλεξες!
    τι εννοεις το επελεξα?

τι εννοεις το επελεξα?
    Επέλεξες να είσαι το θύμα,η από κάτω που όποτε έχει όρεξη ο άλλος είσαι διαθέσιμη...δείξε του ότι δεν είσαι πάντα η καβάτζα του και θα δεις για πότε θα αντιστραφούν οι όροι

Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Επέλεξες να είσαι το θύμα,η από κάτω που όποτε έχει όρεξη ο άλλος είσαι διαθέσιμη...δείξε του ότι δεν είσαι πάντα η καβάτζα του και θα δεις για πότε θα αντιστραφούν οι όροι
    δε θα λεγα οτι ειναι ετσι ακριβως..

Και του το πα κιολας.οτι στις καβλες του εγω δε θα μαι διαθεσιμη

Και του το πα κιολας.οτι στις καβλες του εγω δε θα μαι διαθεσιμη
    Πολύ σωστή.

απλα θελω να βλεπω πραξεις οχι μονο λογια..αλλα δυστυχως οι πραξεις μας τελειωσαν

απλα θελω να βλεπω πραξεις οχι μονο λογια..αλλα δυστυχως οι πραξεις μας τελειωσαν
    Οπότε καλύτερα να μην ασχοληθείς ξανά μαζί του.

στην πραξη δεν το κανω.απ το μυαλο δυσκολευομαι να τον βγαλω.με πληγωσε πολυ

Page 1 of 3 123 LastLast