πρωην - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38

Thread: πρωην

ειναι μεγαλη κουβεντα και σχετικα ολα..η αναγκη μου για συντροφικοτητα με κανει να ελπιζω οτι θα κανω σχεση με ανθρωπους που ισως δε μου ταιριαζουν.αυτο δε σημαινει οτι αυτος δεν ειχε και τα καλα του.ηταν τρυφερος περιποιητικος ,αλλα δεν πηγε για καποιους λογους.δε μπορεις να ξερεις απ την αρχη..οκ συμβαινουν αυτα απλα ειμαι πιο ευαισθητη απ οτι θα πρεπε ..
    και σε ολα αυτα πριν λιγο επαθα και μια κριση πανικου στο κομμωτηριο...ετρεμα ολοκληρη..τελεια!

Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    http://www.e-psychology.gr/forum/thr...l=1#post526709

Αμα ψαχνεις ''ζορικους'',''αλητες'' και ''μαλακες'',μην σου κανει εντυπωση οταν σου φερονται ακριβως σαν ζορικοι,αλητες και μαλακες.

Αυτονοητο.
    ειναι δυνατον να ψαχνω για αυτους?ελεος!κανεις δεν εχει ταμπελα ασε που ολοι φορανε προσωπεια..θελει καποιο διαστημα να γνωρισεις τον αλλον εγω ομως νιωθω οτι αναλωνομαι εστω κι αν ειναι μικρο το διαστημα και απογοητευομαι

και ακου να σου πω αλαφροισκιωτε κατι..μιλαμε ΣΗΜΕΡΑ.ΞΕΚΟΛΑ και αν ειναι να πεις κατι πεστο με επιχειρηματα και οχι απο αυτα που εγραφα παλια και καθεσαι και ψαχνεις..την βρισκεις να ψαχνεις τι εγραφα?βαζεις ταμπελες?και αν γουσταρω οτι γουσταρω ειναι δικαιωμα μου.δε κλαφτηκα ,ειπα αυτα που νιωθω, γιατι ετσι θελω.αν δε θες μην τα διαβαζεις η κατσε και διαβαζε αυτα που εγραφα παλια να γουσταρεις..οπως την βρισκει κανεις..

και σε μενα μαγκιες και εξυπναδες αλαφροισκιωτε-φαινεται απο το ονομα τι εισαι- και κοψε μην εχουμε αλλα

βλακα και ηλιθιε ανθρωπε

Καίτη,μην του δίνεις σημασία,φιλικά....

Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Καίτη,μην του δίνεις σημασία,φιλικά....
    δε δινω πιστεψε με.αλλες ειναι οι προτεραιοτητες μου τωρα.αλλα μαγκιες και εξυπναδες δεν ανεχομαι.αν το θελει θα παρει τη δοση του που χρειαζεται..

Σεβομαι το οτι επαθες κριση χθες και δεν το συνεχιζω.Αλλα μη με βριζεις για λογια που εγραψες εσυ.

Page 3 of 3 FirstFirst 123