Εκφραστειτε ελευθερα!!! - Page 33
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 33 of 37 FirstFirst ... 233132333435 ... LastLast
Results 481 to 495 of 541
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Πωω με έστειλες τώρα...
    Κομματαρα φωνάρα όλα!!!!

Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Κομματαρα φωνάρα όλα!!!!
    Και πολύ ωραία λόγια..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Πόσο διαφορετικός θα ήταν ο κόσμος μας αν βλέπαμε την ζωή μέσα από τα μάτια των παιδιών; Ίσως να εκτιμούσαμε περισσότερο. Ίσως να μην φοβόμασταν τόσο. Ίσως να χαμογελουσαμε πιο συχνά.

Πόσο μάλλον όταν ένα παιδί, ένας άνθρωπος είναι "διαφορετικός". Υπάρχει κάτι πιο όμορφο από το διαφορετικό;

https://www.facebook.com/10350433115...6943629812358/

Προσπάθησα να το βρω στο YouTube αλλά δεν τα κατάφερα.
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

- Που πάμε; τον ρώτησε.
    - Στη χώρα του λυκόφωτος, της φώναξε.
    - Είναι μακριά;
    - Τώρα πια όχι.
    - Που βρίσκεται;
    - Στη σκοτεινή πλευρά του ήλιου.
    Τον κοίταξε έκπληκτη :
    - Έχει ο ήλιος σκοτεινή πλευρά;
    Δεν της απάντησε...

Πρέπει να πλησίαζαν, γιατί το φως άρχισε να λιγοστευει όλο και πιο πολύ, μέχρι που το σκοτάδι τους περικυκλωσε. Άρχισε να νιώθει άβολα, όμως δεν είπε τίποτα. Το σκοτάδι γινόταν όλο και πιο βαθύ, μέχρι που δεν μπορούσε πια να τον δει.

Εκείνος όμως ήταν εκεί, τον άγγιζε, ένιωθε το κορμί του...

Καλημέρα !!!!

Έχει μια πολύ όμορφη μέρα, ηλιόλουστη ,πολύ καλή ευκαιρία για να νοιώσουμε και να κάνουν όμορφα πράγματα !!!!!

Καλημέρα !!!!

Έχει μια πολύ όμορφη μέρα, ηλιόλουστη ,πολύ καλή ευκαιρία για να νοιώσουμε και να κάνουν όμορφα πράγματα !!!!!
    Καλημέρααα!!! και εδώ έχει πολύ ήλιο, ότι πρέπει για βόλτα..

Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Καλημέρααα!!! και εδώ έχει πολύ ήλιο, ότι πρέπει για βόλτα..
    Και καφεδάκι με καλή παρέα !!!!!!Η καλύτερη ψυχοθεραπεία !!!!

Και καφεδάκι με καλή παρέα !!!!!!Η καλύτερη ψυχοθεραπεία !!!!
    Δυστυχώς δουλεύω. Πως γίνεται όταν έχω ρεπό να έχει κατακλυσμό, τσουναμι, σεισμούς και όταν δουλεύω να έχει τέλεια μέρα;
    Και εσυ να έχεις μια όμορφη μέρα κορίτσι μου! Ελπίζω να βγεις να απολαυσεις τον ήλιο

Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Δυστυχώς δουλεύω. Πως γίνεται όταν έχω ρεπό να έχει κατακλυσμό, τσουναμι, σεισμούς και όταν δουλεύω να έχει τέλεια μέρα;
    Και εσυ να έχεις μια όμορφη μέρα κορίτσι μου! Ελπίζω να βγεις να απολαυσεις τον ήλιο
    Ευχαριστωωωωω θα πιω στην υγεία σου ,καλό κουράγιο στη δουλειά !!!!!!

Υπάρχει κάτι χειρότερο από το να μην πραγματοποιούνται οι επιθυμίες σου..

Να πραγματοποιηθούν..

Oscar Wilde

Page 33 of 37 FirstFirst ... 233132333435 ... LastLast