χειλοπιτες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 54

χειλοπιτες

Ρε παιδια εχω βαρεθει να τρωω χιλοπιτες.Δλδ τι πρεπει να γινει.Το χετε και εσεις το προβλημα?Τλκ υσχυει πως οι καιροι μας δεν ειναι και τοσο ευνοίκοι για να αναδιπλωθει η σεχουαληκοτητα μας?Με εχουν πει πως παλια ηταν αλλιως τα πραματα.Στην επαρχια το μονο μερος για να βρεις γομενα ειναι οι καφετεριες .Εχω αναγκη απο ενα ερωτικο συντροφο αλλα η χιλοπιτα πεφτει διαπλατα.Για πειτε τισ εμπειριες σας.

Senior Member
    Blog Entries
    3
    Σε καλο δρομο εισαι...εγω χωρισα και δεν προσπαθω καν...γιατι φοβαμαι την απορριψη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Senior Member
    εχω φαει εως τωρα 4 χιλοπιτες αλλα δεν με νιαζει γιατι δεν μου αρεσαν κ ιδιαιτερα. οταν μου αρεσει καποιος τον αποκταω οποτε 8ελω, ο κοσμος να χαλασει.λολ

Senior Member
    Blog Entries
    3
    Ναι οι γυναικες συνηθως μπορουν και αποκτουν αν θελουν καποιον...το θεμα ειναι οτι δεν το κανουν παντα και περιμενουν τον αλλον να κανει την πρωτη κινηση...δεν ειναι αρκετα \"επιθετικες\" σε αυτο τον τομεα ενω εχουν πολυ λιγοτερες πιθανοτητες αποτυχιας.
    Δεν ξερω εσεις τι λετε?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Senior Member
    ναι αν ομως μια κοπελα διχνει σε καποιον κα8αρα οτι τον 8ελει τοτε ο αλλος κατι πρεπει να κανει και αυτος.ετσι????

Senior Member
    Blog Entries
    3
    Το \"δειχνω\" ειναι σχετικο με τις γυναικες...γιατι μερικες \"δειχνουν\" αλλα ουσιαστικα δεν θελουν και θελουν μονο να \"παιξουν\"...και φυσικα εμεις πρεπει να καταλαβουμε ποτε \" δειχνουν\" πραγματικα και ποτε δεν...
    τι παει να πει \"δειχνω\" εντελει...χυμα και σταρατα οπως περιμενουν να κανουν οι αντρες.
    lol

Senior Member
    μπορει να εχεις και δικιο η μπορει να εχεις και αδικο δικιο. τελικα συμφωνισαμε οτι διαφωνισαμε λολ
    νομιζω και σε σας αρεσουν περισσοτερο τα παιχνιδια

Member
    Κι εγώ συνέχεια απόρριψη και χυλόπιτες.Αυτή είναι η εμπειρία μου...

Senior Member
    εγω νομιιζω οτι απλα πεφτουμε σε λα8ος ατομα...θα φας κ θα δωσεις μια χυλοπιτα,ε και???Καποια στιγμη θα δεσει το σιροπι..Μην απογοητευεστε...

Και αν οντως μονο απορριψη νιωθετε μηπως φταιτε και εσεις λιγακι...εγω ειχα βρει τι εφταιγε και το διορθωνω οσο μπορω και οντως ειναι πολυ καλυτεραα...

Senior Member
    εγω προσωπικα ειχα παντα οποιον η8ελά κιας εφαγα και μερικες χιλοπιτες. φλερτ εχω παντα παρολο που ειμαι και 75 κιλα.μαλιστα τον τελευταιο καιρο εφτασα τα 75 διοτι πριν ειμουν 85 και ειμαι μια χαρα .μες στην ζωη ειναι κ οι χιλοπιτες.

Senior Member
    Το προβλημα ειναι με εμας τους αντρες, οτι γουσταρουμε ολοι τις εμφανισιμες. Κ παμε ολοι κ πεφτουμε πανω τους κ αυτες μοιραζουν χιλο. Λιγοι ειναι οι τυχεροι. Τελος παντων αδερφια καλη επιτυχια. Κ εγω αμα κατσω κ μετρησω τις χιλοπιτες ειναι καμμια 50αρια. Κ το θεμα ειναι οτι πιστευω πως ειμαι ωραιος. :P

Senior Member
    να μην κοιτατε τις πολυ εμφανισημες γιατι αυτες βαζουν κερατο πιο ευκολα απο τι η μετριες σαν εμενα π.χ.
    οποιος 8ελει τα πολα χανει και τα λιγα.λολ

δεν συμφωνω απολυτα μαζι σου,καταρχας δεν συμφωνω στον διαχωρισμο \'ομορφες vs μετριες\'...ο καθε ανθρωπος ειναι ξεχωριστος και δεν θα πρεπει να κρινεται ετσι...πχ...εγω που ειμαι 47 κιλα δεν παει να πει οτι ειμαι καλυτερη απο σενα που εισαι 75...εσυ μπορει να εχεις πιο πλουσιο εσωτερικο κοσμο!επισης ...το κερατο αν θα το ριξεις ή οχι ειναι θεμα χαρακτηρα και επισης κατα ποσο εκτιμας τον ανθρωπο που εχεις διπλα σου,δεν νομιζω οτι παιζει ρολο η εξωτερικη εμφανιση...οι πειρασμοι ειναι παντου και για ολους!

Senior Member
    αυτο που ειπε ο Phil_85 εχει και μια δοση αληθειας..Μια αντικειμενικα ομορφη κοπελα θα εχει πολλες κατακτησεις...Επομενως εχει κ την δυνατοτητα να επιλεξει οτι εκεινη θεωρει καλυτερο για τον εαυτο της..Εγω χαιρομαι οταν βλεπω κοριτσια κ αγορια που ειναι αντικειμενικα ομορφα,να μην εχουν καβαλησει το καλαμι κ να διατηρουν χαμηλο προφιλ δηλ. ξερουν οτι ειναι ομορφοι αλλα επισης δεν εχουν καβαλησει το καλαμι...Κ αντικειμενικα ομορφοι δεν ειναι μονο αυτοι με τα τελεια χαρακτηριστιτικα αλλα αυτοι που αππνεουν μια αυτοπεποιθηση για τον εαυτο τουσ τετοια ωστε να λαμπουν...
    τωρα το κερατο θα συμφωνησω με την τερεζα..
    Οταν αγαπας το εαυτο σου εστω και τα ελαττωματα σου νομιζω πως κανεις δεν θα τα προσεξει τελικα..

Member
    Originally posted by Phil_85
    Το προβλημα ειναι με εμας τους αντρες, οτι γουσταρουμε ολοι τις εμφανισιμες. Κ παμε ολοι κ πεφτουμε πανω τους κ αυτες μοιραζουν χιλο. Λιγοι ειναι οι τυχεροι. Τελος παντων αδερφια καλη επιτυχια. Κ εγω αμα κατσω κ μετρησω τις χιλοπιτες ειναι καμμια 50αρια. Κ το θεμα ειναι οτι πιστευω πως ειμαι ωραιος. :P

Όμως φίλε όταν τρως χυλόπιτα από την ωραία λες \"οκ , έτσι κι αλλιώς πολλούς θα απορρίπτει και μπορεί να έχει όποιον θέλει\"
    Όταν τρως όμως από μία χοντρή που δεν περιποιείται τον εαυτό της για παράδειγμα σου χτυπάει χειρότερα την αυτοπεποίθηση.

Page 1 of 4 123 ... LastLast