χειλοπιτες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 54
    Senior Member
    Originally posted by Absolut
    Originally posted by Phil_85
    Το προβλημα ειναι με εμας τους αντρες, οτι γουσταρουμε ολοι τις εμφανισιμες. Κ παμε ολοι κ πεφτουμε πανω τους κ αυτες μοιραζουν χιλο. Λιγοι ειναι οι τυχεροι. Τελος παντων αδερφια καλη επιτυχια. Κ εγω αμα κατσω κ μετρησω τις χιλοπιτες ειναι καμμια 50αρια. Κ το θεμα ειναι οτι πιστευω πως ειμαι ωραιος. :P

Όμως φίλε όταν τρως χυλόπιτα από την ωραία λες \"οκ , έτσι κι αλλιώς πολλούς θα απορρίπτει και μπορεί να έχει όποιον θέλει\"
    Όταν τρως όμως από μία χοντρή που δεν περιποιείται τον εαυτό της για παράδειγμα σου χτυπάει χειρότερα την αυτοπεποίθηση.
    προσωπικα δεν την εχω πεσει σε χοντρη απεριποιητη. Εσυ εχεις κανει τετοια αποπειρα κ απετυχε?

Senior Member
    Πως προσεγγίζετε βρε παιδιά μια κοπέλα ? Για πειτε κανα παράδειγμα . Να βοηθήσουμε να αλλάξει ο τρόπος προς το καλυτερο . ;)

Senior Member
    Blog Entries
    3
    Originally posted by Kleiw
    Πως προσεγγίζετε βρε παιδιά μια κοπέλα ? Για πειτε κανα παράδειγμα . Να βοηθήσουμε να αλλάξει ο τρόπος προς το καλυτερο . ;)
    Προσωπικα ειμαι ανεπειδεκτος μαθησεως...ευτυχως που με εκανε η φυση...σεξυ και την βρισκω την ακρη:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Originally posted by keep_walking

...ευτυχως που με εκανε η φυση...σεξυ και την βρισκω την ακρη:P
    κουράγιο keep!!!!!!!

Senior Member
    Originally posted by Kleiw
    egw eimai poli evgenikos otan gnoriso kapoia orea kopela, prospatho na kano xioumor, kano tis ginaikes k gelane, ayto isos omos na tis kanei na me vlepoun perissotero os filo. Συνηθως τον χιλο τον τρωω μεσω κινητου, γνωριζω δλδ μια καβατζωνω κινητο, αλλα μετα οταν στειλω να βγουμε για καφε/ποτο το πιο πιθανο ειναι να μην λαβω καν απαντηση.

ειναι ωραιο να ειναι καποιος ευγενικος έτσι κ αλλιως, ομως ειναι ωραιο να ναι κ ευθύς κ να διεκδικει αυτο που του αρεσει....παντα υπάρχουν λεπτά ορια κ εκει νομιζω φαινεται κ η διαφορα...

[egw eimai poli evgenikos otan gnoriso kapoia orea kopela, prospatho na kano xioumor, kano tis ginaikes k gelane, ayto isos omos na tis kanei na me vlepoun perissotero os filo. Συνηθως τον χιλο τον τρωω μεσω κινητου, γνωριζω δλδ μια καβατζωνω κινητο, αλλα μετα οταν στειλω να βγουμε για καφε/ποτο το πιο πιθανο ειναι να μην λαβω καν απαντηση.
    μπραβο σου που εισαι ευγενικος....νομιζα οτι εχει χαθει η ευγενια πλεον......Προσωπικα ακουω πλεον μονο χυδαιοτητες.....μα τι σας εχει πιασει πια???που πηγαν τα ωραια ,γλυκα και ευγενικα πεσιματα????:(

Senior Member
    Blog Entries
    3
    ειναι ωραιο να ειναι καποιος ευγενικος έτσι κ αλλιως, ομως ειναι ωραιο να ναι κ ευθύς κ να διεκδικει αυτο που του αρεσει....παντα υπάρχουν λεπτά ορια κ εκει νομιζω φαινεται κ η διαφορα...
    Σοφο γιατι αποκλειεται να χασεις...γιατι αν δεν διεκδικησεις εισαι απο χερι χαμενος.
    Η ζωη ειναι ενα δεντρο το οποιο πρεπει να απλωσεις το χερι για να κοψεις το καρπο.
    Τωρα στην θεωρια με τα λογια χτιζω ανωγια και κατωγια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Μ\'αρέσει το θέμα...και κυρίως ότι το αντιμετωπίζετε διασκεδαστικά! Άλλωστε έτσι πρέπει.
    Να σας πειράξω λίγο. Χαίρομαι που ο Θεός με έπλασε γυναίκα :)))) Όχι ότι οι γυναίκες δεν τρώνε :)

Δύσκολη η απόρριψη αλλά σε μαθαίνει πράγματα επίσης. Αν όμως δε διεκδικεί κάποιος λόγω του φόβου της χυλόπιτας δεν υπάρχει περίπτωση να αποκτήσει και το αντικείμενο του πόθου του. Οπότε αξίζει τον κόπο...κι ας βγει σε χυλόπιτα...τι να κάνουμε. Τουλάχιστον αυτή είναι άπαχη:)
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

-H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

Senior Member
    Blog Entries
    3
    Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;
    Μου αρεσει αυτο...

Ταιριάζει και με τις χυλόπιτες κηπ :)
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

-H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

Senior Member
    ευχομαι να μην ενοειτε εμενα χοντρη γιατι δεν ειμαι.ξεχασα να αναφερω και υψος λολ 1.70 και πολυ περιποιημενη μαλιστα και φενομαι 20 χρονων το πολυ αλλα εκτος την εμφανιση ξερω να τρελενω εναν αντρα που μια π.χ κουκλαρα δεν ξερει χριστο!!αυτα.

Member
    Το προβλημα ειναι με εμας τους αντρες, οτι γουσταρουμε ολοι τις εμφανισιμες. Κ παμε ολοι κ πεφτουμε πανω τους κ αυτες μοιραζουν χιλο. Λιγοι ειναι οι τυχεροι. Τελος παντων αδερφια καλη επιτυχια. Κ εγω αμα κατσω κ μετρησω τις χιλοπιτες ειναι καμμια 50αρια. Κ το θεμα ειναι οτι πιστευω πως ειμαι ωραιος. :P

Όμως φίλε όταν τρως χυλόπιτα από την ωραία λες \"οκ , έτσι κι αλλιώς πολλούς θα απορρίπτει και μπορεί να έχει όποιον θέλει\"
    Όταν τρως όμως από μία χοντρή που δεν περιποιείται τον εαυτό της για παράδειγμα σου χτυπάει χειρότερα την αυτοπεποίθηση.
    προσωπικα δεν την εχω πεσει σε χοντρη απεριποιητη. Εσυ εχεις κανει τετοια αποπειρα κ απετυχε?

Έχω βγει και με χοντρές αλλά δε μου πήγαινε να το προχωρήσω και άλλωστε και αυτές δεν έδειξαν τίποτε σημάδια...
    Και γενικά άμα λάχει ζητάω και τηλέφωνα από αυτές που δε μου αρέσουν...

Senior Member

Έχω βγει και με χοντρές αλλά δε μου πήγαινε να το προχωρήσω και άλλωστε και αυτές δεν έδειξαν τίποτε σημάδια...
    Και γενικά άμα λάχει ζητάω και τηλέφωνα από αυτές που δε μου αρέσουν...
    Ετσι ειναι φιλε τι να κανεις ειναι περιεργες πολλες γυναικες εχουν πολυ υψηλα στανταρς. Αφηστε που οι περισσοτερες αξιολογες ειναι πιασμενες. Εγω τωρα ειμαι σε φαση που μου αρεσει μια κοπελα 17 ετων (εγω ειμαι 22), τρελα ομως,την ειχα γνωρισει στο hi5 μενει στην πολη μου κ τωρα κανα μηνα περιπου δε μπαινει καθολου εχω χασει καθε επικοινωνια αν κ την εχω πετυχει εξω στην πολη μου κανα 2 φορες.(ηταν ομως με παρεα κ δε της μιλησα) Εχω τρελαθει δεν ξερω πως να επικοινωνησω μαζι της ειχαμε πει οτι θα βγαιναμε για καφε αλλα τωρα την εχω χασει.Απο τις πολλες χιλοπιτες πιστευω οτι δε θα γινει κατι μεταξυ μας, πιστευω οτι με κυνηγα γκαντεμια στο θεμα των σχεσεων.Μπορω να βρω το κινητο της απο μια φιλη της αδερφης μου που εχουμε ενα γεια, αλλα κ παλι ντρεπομαι ισως επειδη νοιωθω λιγο μεγαλος κ ισως μου φενεται οτι θα μπεμπεκισω αμα μπαινω στη διαδικασια να ψαξω το κινητο της. Εχετε κατι να μου προτεινετε?

Συγνώμη αλλά γιατί τόσος ρατσισμός για τις χοντρές; (δεν είμαι, αλλά γιατί;)

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast