ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΠΙΚΟΥ ΠΑΧΟΥΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Results 1 to 8 of 8

ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΠΙΚΟΥ ΠΑΧΟΥΣ

Γεια σας σε ολους! Τωρα που αρχιζω και χανω καποια κιλακια, αρχιζω να σκεφτομαι πως θα χασω περισσοτερο τοπικο παχος, που ειναι και το βασικο μου προβλημα. Συγκεκριμενα, εγω εχω συσσωρευμενο παχος στην περιφερεια και στους μηρους.

Καποτε ειχα παει σε ενα κεντρο αδυνατισματος και ειχα κανει μια σειρα απο μηχανηματα (αυτα που σου βαζουν κατι σαν ηλεκτροδια τοπικα και νιωθεις τους μυς σου να συστελλονται) και τοτε ειχα δει διαφορα σε ποντους. Θα σκεφτομουν να παω παλι στο ιδιο, αλλα ειδα οτι ειχε κλεισει... Εχετε κατι να μου προτεινετε??? Που μπορω να βρω τετοια μηχανηματα χωρις να με πρηξουν για ολοκληρα προγραμματα που στοιχιζουν μια περιουσια??

μια φιλη μου εχει ενα τετοιο σπιτι της κ λεει οτι εχει σφιξει αρκετα στα μπουτια κ εχει χασει ποντους.βεβαια το χε παρει περιπου 450 ευρω!!!!!!ισως αν ψαξεις σε σπα η τπτ τετοιο παντως οχι σε μποντιλαιν,πρινου κλπ!εκει ειναι κοροιδια.

Σε ευχαριστω granita μου!!

Εχει κανεις ακουσει για ενα μηχανημα Starvac που ειναι με κατι σαν βεντουζες και κανει λιποδιαλυση και βοηθαει στην κυτταριτιδα?? Το βρηκα σε ενα ινστιτουτο αισθητικης, οχι απο τα μεγαλα και μου το διαφημισαν για πολυ καλο...

σε ποιο ινστιτουτο το βρηκες αν επιτρεπεται?εννοω ειναι τπτ της προκοπης?

Ειναι ενα που λεγεται beauty science, δεν ειναι αλυσιδα. Αλλα το βρηκα και στο ιντερνετ, σε διαφορα αλλα sites. Απλα ρωτησα μηπως καποια το εχει δοκιμασει και αν εχει δει αποτελεσματα.

καλη τυχη σε οτι κ αν κανεις παντως!

Μπορεις να παρεις τηλεφωνο σε ενα κεντρο αδυνατισματος (παρε με αποκρυψη για να μην σε πρηξουν μετα) και να τους ρωτησεις αν μπορεις να κανεις μηχανιματα μονο και για οσο καιρο θελεις εσυ,δεν νομιζω να σου πουν οχι και οτι πρεπει ντε και καλα να παρεις προγραμμα.Ξερω κοπελα που πηγαινε (αν θυμαμαι ηταν τα σιλουετ αλλα δεν ειμαι σιγουρη) και εκανε μονο γυμναστικη συνεχεια ολο το χρονο και πληρωνε σαν γυμναστηριο και εκανε λιγο πριν βγει στην παραλια μονο μηχανηματα για συσφυξη και κυταριτιδα,ουτε διαιτολογο ουτε ολα τα αλλα που ειχαν

ξερεις τι γινεται σ αυτη τη περιπτωση?εχω μια φιλη που δουλευε σε τετοιο κεντρο κ τους λεγανε να χαμηλωνουν επιτηδες την ενταση ετσι ωστε η πελατισσα να αναγκαστει να ερχεται πιο πολλες φορες.δλδ στην αρχη στο κανανε κανονικα μια δυο φορες για να δεις αποτελεσμα κ μετα στο χαμηλωνανε αναλογα.