Μήπως φταίω εγω; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38
    Αυτά τα θέματα τα είχατε από τον πολύ πρώτο καιρό της γνωριμίας, ή τώρα τελευταία; Κάθε πότε κάνετε σεξ; Μη μου πεις μόνο όταν μπορείτε να φύγετε τριήμερο! Τις άλλες φορές είναι καλύτερα τα πράγματα;

Junior Member
    Μονο όταν φεύγουμε 3ημερο, δεν γινεται καθε φορα πογ κάνουμε σεξ, όταν έχουμε κάνει πολλές φορές μεσα στην ημέρα

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ana07 View Post
    Ναι έχουμε δοκιμάσει διαφορά, προφυλακτικό όχι
    αφου δεν βαζει και προφυλακτικο, τοτε δυο ειναι, τα θεματα..
    η δεν τον ελκυεις πολυ, η εχει αγχος οπως και ο τζορτζ παραπανω, εγω τεινω στο πρωτο.Αλλα δεν μπορω να το πω με σιγουρια.
    Κοιτα , τα DUREX PLAY λιπαντικα τα ξερεις?.Αγορασε το μπλε και πριν κανετε σεξ , κανε μασαζ σε εσενα και σε αυτον , ξερεις που. Ωστε να εχει περισσοτερη υγρασια εκει κατω, νομιζω ειναι μια απο τις τελευταιες επιλογες.
    Επισης την ωρα του σεξ , προσπαθησε να τον ανεβασεις ψυχολογικα, πες του ποσο ωραια το κανει κ.λ.π με δικα σου λογια.Και προσπαθησε οταν κορυφωθει ολο αυτο να φωναζεις οτι τελειωνεις ,ισως καταφερει να τελειωσει μαζι σου.

Μπορεί να μην έχετε και τους ίδιους ρυθμούς βρε αδερφέ, αν όλα έχουν πάει καλά ξέρω κι εγώ 2 και 3 και 4 φορές, μπορεί στην επόμενη να μη μπορεί άλλο. Δεν είναι κι όλοι μηχανές του σεξ. Μήπως θες πιο πολύ από αυτόν ή/και αισθάνεται ότι πρέπει σώνει και καλά να ανταποκριθεί στον ρόλο του μέγα εραστή; Το λέω γιατί πραγματικά οι περισσότεροι σε νεαρές ηλικίες αν γουστάρουν πολύ δεν καταλαβαίνουν τίποτα και είναι ασταμάτητοι, αλλά υπάρχει και μία μειοψηφία που δεν αντέχει τέτοιους ρυθμούς.

Junior Member
    Δεν ξέρω ίσως ευχαριστώ πάντως

Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    αφου δεν βαζει και προφυλακτικο, τοτε δυο ειναι, τα θεματα..
    η δεν τον ελκυεις πολυ, η εχει αγχος οπως και ο τζορτζ παραπανω, εγω τεινω στο πρωτο.Αλλα δεν μπορω να το πω με σιγουρια.
    Κοιτα , τα DUREX PLAY λιπαντικα τα ξερεις?.Αγορασε το μπλε και πριν κανετε σεξ , κανε μασαζ σε εσενα και σε αυτον , ξερεις που. Ωστε να εχει περισσοτερη υγρασια εκει κατω, νομιζω ειναι μια απο τις τελευταιες επιλογες.
    Επισης την ωρα του σεξ , προσπαθησε να τον ανεβασεις ψυχολογικα, πες του ποσο ωραια το κανει κ.λ.π με δικα σου λογια.Και προσπαθησε οταν κορυφωθει ολο αυτο να φωναζεις οτι τελειωνεις ,ισως καταφερει να τελειωσει μαζι σου.
    Αμάν ρεx factor....με αναστατωσες με την περιγραφή.χαχαχ
    Πάντως επιμένω ότι είναι θέμα άγχους...

Senior Member
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Αμάν ρεx factor....με αναστατωσες με την περιγραφή.χαχαχ
    Πάντως επιμένω ότι είναι θέμα άγχους...
    xaxaa ε να της δωσω να καταλαβει, γιατι πολλες φορες οι γυναικες ειναι απλα κρυοκωλες και ολο αυτο εχει σαν αποτελεσμα να μην γινεται σωστα η δουλεια.
    Μπορει και να ειναι θεμα αγχους.

xaxaa ε να της δωσω να καταλαβει, γιατι πολλες φορες οι γυναικες ειναι απλα κρυοκωλες και ολο αυτο εχει σαν αποτελεσμα να μην γινεται σωστα η δουλεια.
    Εγώ δεν νομίζω ότι το παλικάρι έχει πρόβλημα...αφού λέει η κοπέλα ότι το κάνουν για πολυ ώρα και δεν λέει να τελειώσει...
    Εκτός απτής φορές που το κάνουν και κάποιες φορές πεφτη δίχως να τελειώσει...εκεί κολλάει και το αγχος
    ..στης φορές που πέφτει δίχως να τελειώσει...
    Σε μένα πάλι πέφτει μετά από ένα η δύο λεπτά...
    Αν δεν πάρω διεγερτικά....
    Αν πάρω είμαι ντούρος...το κάνω κάνα 15 λεπτό με 20 λεπτα

Senior Member
    Μονο όταν φεύγουμε 3ημερο, δεν γινεται καθε φορα πογ κάνουμε σεξ, όταν έχουμε κάνει πολλές φορές μεσα στην ημέρα
    συμβαινει MONO οταν το κανετε πολλες φορες μεσα στην ημερα, η συμβαινει και την πρωτη φορα που το κανετε;
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Junior Member
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    συμβαινει MONO οταν το κανετε πολλες φορες μεσα στην ημερα, η συμβαινει και την πρωτη φορα που το κανετε;
    Συμβαίνει μόνο όταν το κάνουμε πολλές φορές μεσα στην ημέρα

Junior Member
    Εσύ άσχημη με έχεις πει μέχρι τώρα κρύα με έχεις πει, ότι μπορώ να κάνω από παιχνίδια και τέτοια μέχρι και χωρίς εσώρουχο έχω βγει εξω τώρα πόσο κρύο είναι αυτό δεν ξέρω, τέλος πάντων του εχω ει ότι θέλει να το δοκιμάσουμε να το λέει γενικά δεν εχω θέμα να κάνω κάτι και το ξέρει στο μυαλό του δυστυχώς δεν μπορώ να μπω αν δεν του κάνω ας φύγει

Συμβαίνει μόνο όταν το κάνουμε πολλές φορές μεσα στην ημέρα
    Ρε κούκλα μου,

Δεν είναι βρύση το πέος ενός άντρα ώστε να ρέει άφθονα!!!

Προφανώς αν "αδειάσει" το σύστημα του από σπέρμα, χρειάζεται κάποιος χρόνος για να ξαναγεμίσει με απόθεμα. Δεν είναι no limit use!!! Και είναι σε θέση να κάνει ξανά και ξανά σεξ επειδή είναι νέος.

Και σε μένα είχε συμβεί κάτι παρόμοιο πριν από κάποια χρόνια. Η κοπέλα μου είπε θυμωμένα γιατί δεν τελειώνω. Ο λόγος ήταν προφανής. Μην έχεις μη ρεαλιστικές προσδοκίες και μην τα παίρνεις όλα τόσο προσωπικά. Όταν έχετε κάνει πολλές φορές σεξ ή όταν έχει ο ίδιος αυνανιστεί, προφανώς η ποσότητα του σπέρματος θα μειωθεί.

Κανένας λόγος για άγχος...
    "Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it" - Charles R. Swindoll

Junior Member
    Quote Originally Posted by GoldenM View Post
    Ρε κούκλα μου,

Δεν είναι βρύση το πέος ενός άντρα ώστε να ρέει άφθονα!!!

Προφανώς αν "αδειάσει" το σύστημα του από σπέρμα, χρειάζεται κάποιος χρόνος για να ξαναγεμίσει με απόθεμα. Δεν είναι no limit use!!! Και είναι σε θέση να κάνει ξανά και ξανά σεξ επειδή είναι νέος.

Και σε μένα είχε συμβεί κάτι παρόμοιο πριν από κάποια χρόνια. Η κοπέλα μου είπε θυμωμένα γιατί δεν τελειώνω. Ο λόγος ήταν προφανής. Μην έχεις μη ρεαλιστικές προσδοκίες και μην τα παίρνεις όλα τόσο προσωπικά. Όταν έχετε κάνει πολλές φορές σεξ ή όταν έχει ο ίδιος αυνανιστεί, προφανώς η ποσότητα του σπέρματος θα μειωθεί.

Κανένας λόγος για άγχος...
    Αυτά λέει και εκείνος και το καταλαβαίνω αλλά δεν γίνεται να μην σου περάσουν και αλλά πράγματα απο το μυαλό δυστυχώς. Ευχαριστώ

Αυτά λέει και εκείνος και το καταλαβαίνω αλλά δεν γίνεται να μην σου περάσουν και αλλά πράγματα απο το μυαλό δυστυχώς. Ευχαριστώ
    Σαν τι πράγματα δηλαδή; Τι άλλο θα μπορούσε να συμβαίνει πέρα από το προφανές με βάση τη λογική;
    "Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it" - Charles R. Swindoll

Junior Member
    Quote Originally Posted by GoldenM View Post
    Σαν τι πράγματα δηλαδή; Τι άλλο θα μπορούσε να συμβαίνει πέρα από το προφανές με βάση τη λογική;
    Να μην του άρεσω τόσο να μην τον ξενερώνω τέτοια σκεφτόμουν

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast