Ποσο αντεχει ενας ανθρωπος χωρις υπνο; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31
    αντεξα 6 24ωρα..μετα κοιμηθηκα πανω απο 24 ωρες..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

Quote Originally Posted by boo View Post
    αντεξα 6 24ωρα..μετα κοιμηθηκα πανω απο 24 ωρες..
    Πολύ φίλη μου
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Έχετε κάποια κόντρα; Γιατί να το κάνουν αυτό;
    Καμια κοντρα. Μονο με μια ιδιοκτητρια που μενει διπλα τους εχουμε διαφορες. Πηγε η μανα μου και τους εκανε παραπονα. Στην αρχη ειπαν δεν κανουν αυτες θορυβο, μετα ειπαν οτι δεν ειναι ωρα κοινης ησυχιας και μπορουν να κανουν οτι θελουν. Σημερα με ξυπνησαν στις 4 το πρωι.

Τη μια την ειχα πιασει στα πρασα να ψαχουλευει κατι παλιατζουρες που εχουμε στο διαδρομο. Δεν καταλαβαινω αυτες τις συμπεριφορες, ειναι σαν καποιος να τις εχει βαλει να το κανουν.

Σημερα το καργιολακι σηκωθηκε στις 7 και πριν φυγει βαρεσε 3 δυνατες κλωτσιες το πατωμα για να με ξυπνησει.

Πριν πεσει για υπνο παλι κοπαναει. Τετοια εκδικητικοτητα ειναι αδιανοητη. Λες και της σκοτωσαμε συγγενη.

Senior Member
    Επειδη εχω μελετησει ιστορια , ο Χιτλερ εδινε αμφεταμινες ( σορυ παιδια δεν ξερω απο αυτα ) η κατι παρομοιο , στους στρατιωτες του , κα κραταγαν τρεις μερες , μολις περναγαν τις γραμμες τους , πεφταν ξεροι , και κοιμοντουσαν ωρες επι ωρων ......

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Καμια κοντρα. Μονο με μια ιδιοκτητρια που μενει διπλα τους εχουμε διαφορες. Πηγε η μανα μου και τους εκανε παραπονα. Στην αρχη ειπαν δεν κανουν αυτες θορυβο, μετα ειπαν οτι δεν ειναι ωρα κοινης ησυχιας και μπορουν να κανουν οτι θελουν. Σημερα με ξυπνησαν στις 4 το πρωι.

Τη μια την ειχα πιασει στα πρασα να ψαχουλευει κατι παλιατζουρες που εχουμε στο διαδρομο. Δεν καταλαβαινω αυτες τις συμπεριφορες, ειναι σαν καποιος να τις εχει βαλει να το κανουν.
    δεν χρειαζεται να τις εχει βαλει καποιος. απλα ειναι κακοηθεις.
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Τελευταια φορα που κοιμηθηκα και σηκωθηκα ξεκουραστος πρεπει να ηταν πριν 10 η 15 χρονια.
    Δυο παρατηρησεις 1) μενω σε οικοδομη πολυσυχναστης συνοικιας και ειναι αδυνατον να ξεφυγω
    απο τις κορνες (οσο καλα κουφωματα και αν εχω) και 2) μετα την εγχειρηση δισκοκηλης (πριν 15
    χρονια περιπου) δεν μπορεσα να ξαπλωσω και αναπαυθω σε μια σταση για παραπανω απο 1 ωρα,
    πρεπει να αλλαζω σταση καθε 1 ωρα, και το ιδιο συνεχιζει μεχρι σημερα (παρολους τους
    φυσιατρους που ρωτησα και τα latex στρωματακια που αλλαξα).

Αρα .... συνεχομενο υπνο (που ειναι και το ζητουμενο, αφου οι πολλες ωρες υπνου δεν λενε απολυτως
    τιποτα !!!) ΔΕΝ μπορεσα να κανω .... (με οτι μακροχρονιες συνεπειες ειχε/εχει αυτο στην υγεια μου).
    Εικαζω οχι κατι απολυτα καταστροφικο ... αλλα αν συνεχισει ετσι μεχρι τα 70 ... σιγουρα !
    Last edited by Del-meme290719b; 26-07-2019 at 00:12.

Member
    Στην αρχη ειπαν δεν κανουν αυτες θορυβο
    Τί είναι ακριβώς αυτές; Φίλες; Συγγενείς; Τι ηλικία έχουν;

Quote Originally Posted by Jason IV View Post
    Τί είναι ακριβώς αυτές; Φίλες; Συγγενείς; Τι ηλικία έχουν;
    Φιλες μαλλον. Φοιτητικης ηλικιας.

Member
    Ορέστη έχει βελτιωθεί καθόλου η κατάσταση; Είσαι καλά;

Quote Originally Posted by Jason IV View Post
    Ορέστη έχει βελτιωθεί καθόλου η κατάσταση; Είσαι καλά;
    Φυγαν διακοπες καποια ατομα απο την πολυκατοικια οποτε τη βολεψα. Μεγαλη βελτιωση. Δεν θα ειχα αντεξει. Να δουμε οταν γυρισουν τι κανουμε.

Ολο το μεσημερι ποδοβολανε σα να πατανε μουστο. Απαξ και ο αλλος καταλαβει οτι δε θα φερεις την αστυνομια και οτι δε θα του κανεις τιποτα, σε γραφει στα τετοια του, σε περιγελαει οταν διαμαρτυρεσαι. Ευτυχως την αραζω σε αλλο δωματιο.

Ολο το μεσημερι ποδοβολανε σα να πατανε μουστο. Απαξ και ο αλλος καταλαβει οτι δε θα φερεις την αστυνομια και οτι δε θα του κανεις τιποτα, σε γραφει στα τετοια του, σε περιγελαει οταν διαμαρτυρεσαι. Ευτυχως την αραζω σε αλλο δωματιο.
    εγώ έχω κάτι χειρότερο... βροντανε τα air conditioner κ ακούγονται μέχρι μέσα στο δωμάτιο

Θα πας προσεκτικά όταν ξέρεις ότι κοιμούνται και όταν δεν θα σε δει κανείς, θα σπάσεις μία οδοντογλιφίδα μέσα στο κουδούνι τους έτσι ώστε να το στριμώξεις και να μην μπορούν να το βγάλουν εύκολα και θα το κάνεις έτσι ώστε να μείνει το κουδούνι πατημένο και να βαράει συνεχώς. Μετά γύρνα στο σπίτι σου και κάνε την πάπια. Να δούμε αν θα τους αρέσει.

Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Θα πας προσεκτικά όταν ξέρεις ότι κοιμούνται και όταν δεν θα σε δει κανείς, θα σπάσεις μία οδοντογλιφίδα μέσα στο κουδούνι τους έτσι ώστε να το στριμώξεις και να μην μπορούν να το βγάλουν εύκολα και θα το κάνεις έτσι ώστε να μείνει το κουδούνι πατημένο και να βαράει συνεχώς. Μετά γύρνα στο σπίτι σου και κάνε την πάπια. Να δούμε αν θα τους αρέσει.
    ���������������� �������
    Χαχαχα! :)

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast