O κύκνος που έγινε ασχημόπαπο! - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 148 of 148
    Μιας είμαστε όλοι εδώ, θέλετε να παραγγείλουμε πίτσα?

Μυρίζει μπαρούτι, θα κλειδώσει πάλι το θέμα όπως πάει. Άντε πείτε κάτι ευχάριστο.

Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Μιας είμαστε όλοι εδώ, θέλετε να παραγγείλουμε πίτσα?

Μυρίζει μπαρούτι, θα κλειδώσει πάλι το θέμα όπως πάει. Άντε πείτε κάτι ευχάριστο.
    Εγώ όχι,ευχαριστώ!
    Προσέχω την διατροφή μου.

Senior Member
    Εγώ σταματάω να μιλάω δεν αξίζει!

Κάνε μου μαθήματα εσύ.Που έθαβες εδώ άτομα μόνο και μόνο επειδή δεν σε επέλεξαν.Δηλαδή πόσο κομπλεξική συμπεριφόρα.Τουλάχιστον το δικό μου ήταν άμυνα,γι αυτό όταν έγινε και η μήνυση και μπήκε η δίωξη στη μέση ο φάκελος αρχειοθετήθηκε χωρίς να προχωρήσει σε δίκη.Εσύ είσαι εδώ και θάβεις κοπέλες που δεν είναι παρόν και κάθεσαι και στέλνεις προσωπικέ φωτογραφίες τους.Βρες τις διαφορές μας λοιπόν κυρία ηθική
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Κάνε μου μαθήματα εσύ.Που έθαβες εδώ άτομα μόνο και μόνο επειδή δεν σε επέλεξαν.Δηλαδή πόσο κομπλεξική συμπεριφόρα.Τουλάχιστον το δικό μου ήταν άμυνα,γι αυτό όταν έγινε και η μήνυση και μπήκε η δίωξη στη μέση ο φάκελος αρχειοθετήθηκε χωρίς να προχωρήσει σε δίκη.Εσύ είσαι εδώ και θάβεις κοπέλες που δεν είναι παρόν και κάθεσαι και στέλνεις προσωπικέ φωτογραφίες τους.Βρες τις διαφορές μας λοιπόν κυρία ηθική
    Παρούσες λέγεται.
    Το χεις πει δέκα φορές δεν κρατήθηκα.
    Κι όχι τίποτε άλλο, αλλά επειδή διορθώνεις άλλους με υφάκι ότι σου βγάλανε τα μάτια.

Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Παρούσες λέγεται.
    Κι όχι τίποτε άλλο, αλλά επειδή διορθώνεις άλλους με υφάκι ότι σου βγάλανε τα μάτια.
    Εντάξει εκανα λαθος μειωσε μου τον βαθμό. Μια φορά εχω σχολιάσει ορθογραφία αν θυμαμαι καλα

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Άσε την κοπέλα ήσυχη.
    στη χαριζουμε..

Senior Member
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Παρούσες λέγεται.
    Βρε Ελισαβετ , μην τσακωνεσθε , δεν θα τα βρητε ποτε ......... δεν συμφωνειτε .........βεβαια δικαιωμα σου .......βγηκε το Κριαρι απο μεσα σου !!!!! θυμαμαι........καλα ....

Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Βρε Ελισαβετ , μην τσακωνεσθε , δεν θα τα βρητε ποτε ......... δεν συμφωνειτε .........βεβαια δικαιωμα σου .......βγηκε το Κριαρι απο μεσα σου !!!!! θυμαμαι........καλα ....
    Έλα βρε Μακ τώρα...η κοπέλα έχει φλομώσει το φόρουμ με φαντασίες, δεν έχει αφήσει θέμα για θέμα να μην πιάσει σαχλοκουβέντα και επιτίθεται σε όποιον της μιλήσει. Πρώτα στην Ρεμ, μετά στην Αποστολία που απλά πήγε να την συμβουλέψει η κοπέλα, μετά σε μένα στην ΚΑσσάνδρα ...και μετά τα βαλε με το δελφίνι και τον Αλέξανδρο να πουλήσει εξυπναδούλες.

Το να μην συμφωνούμε δεν με ενοχλεί καθόλου, με πολλούς διαφωνώ εδώ μέσα αλλά δεν τσακώνομαι.

υγ. Καλά θυμάσαι :)

Senior Member
    Καλα Ελισαβετ , οπως νομιζεις , δεν μαρεσει να λεω σε κανεναν τι να κανει , ειναι παγια αυτη η θεση μου .........οπως αγαπας ....ταιριαζει ο δημοκρατικος ζυγοςς με τον ενιοτε δυναμικο Κριο , εχω ερωτευτει Κριαρινα , ποτε δεν αλληλοκαταπιεστηκαμε .....νασαι καλα ......κι εγω τσακωνομουν παλια , αλλα τοκοψα ........συμφιλιωθηκα , δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι φτιαγμενοι συμφωνα με τις προτιμησεις μας , και βλεπω την θετικη πλευρα τους πλεον ........
    ναι , εχω αριστη μνημη !!!!!

Η αποστολια ειχε ασχημο τροπο, και εχω καθε δικαίωμα να μιλαω όπως αξίζει ότι κρινω στον καθένα. Τροπος τρόπος έχει διαφορά. Και ο κύκνος μου την είχε πει με ωραιο τροπο και ζήτησα συγγνώμη και ολα καλα. Όταν αρπάζετε τον αλλον απο τα μουτρα μη περιμένετε ευγενείς. Όπως και αλλο μελος που επίσης εκανε κάποια παρατήρηση παλι απαντησα ωραια γιατί ειχε ωραιο υφακι. Τωρα ειρωνείες εδω δε περνανε. Στις ειρωνείες και στα υφακια καλα δεν απαντάω. Και ναι στο δελφινι δε μιλαω καλα γιατί την θεωρω ενα κακο ατομο το οποιο δεν εχει μάθει να ζητάει συγγνώμη για τα λαθη του και ακομα επιμένει οτι δςν ηταν λαθος που εξεθεσε κοπελες. Οσο για τις φαντασίες ποτ λες ότι γραφω μην τις διαβάζεις αν κρίνεις οτι πουλάω φουμαρα. Ξαναλέω για την εμμονικη μς τις φωτογραφίες εχω μαρτυρά απο φόρουμ που ηταν εκεί οταν γινόντουσαν τα σκηνικα τιποτα δεν εβγαλα από το κεφαλι μου οπως αφησες να εννοηθεί. Επίσης δεν εχω να χωρίσω κατι μαζι σου, δε θεωρώ καν οτι μαλωνω,απλα διαφωνούμε. Τι να κάνουμε δε ταιριαζουμε ολοι με όλους..

Senior Member
    Αγαπητη Φαντασια δεν παιρνω το μερος κανενος σε διενεξεις , παντα προσπαθω να εξομαλυνω την κατασταση .........ετσι ειναι η φυση μου .....

Κλειδώνω το θέμα, δεν έχω άλλη εναλλακτική.

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910