Κόλλημα (και σχέσεις) με πολύ αδύνατες - φοβία πάχους - Page 16
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 16 of 18 FirstFirst ... 61415161718 LastLast
Results 226 to 240 of 264
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Τώρα μας τρολαρεις σίγουρα ε? :)

Πρόβλημα επειδή μου αρέσει η μεσαία ενώ ο άλλος που διαλέγει Βάνα είναι οκ? Χαχαχα ρε άλλος είναι παλαβός.

Δεν υπάρχει εμμονή φίλε μου. Ούτε απαιτήσεις. Απλά έτσι μου αρέσει. Γιατί κόλλησες τόσο? (Επιμένω ότι μάλλον τρολαρεις :) )
    Δεν σχολίασα το γούστο σου ή το γούστο του οποιουδήποτε!! Στο είπα 50 φορές.. Το τι αρέσει στον καθένα είναι καθαρά δικό του θέμα!!!!!!!!!! Αυτο που σχολιάζω απο το πρώτο μου ποστ είναι η συμπεριφορα και οι απαιτήσεις που έχεις όταν η κοπέλα που σαρεσει (με κοκκαλα; με κοκκαλα!!) πρεπει σώνει και καλά να μείνει έτσι.. ότι την σκανάρεις συνεχώς (δεν λέω ότι το κάνεις επίτηδες) και είσαι κάθετος στο να μην βάλει κιλα. Ολο αυτό είναι άγχος για την κοπέλα που θα είναι μαζι σου γιατί για σένα αυτό έχει σημασία .. Να μείνει η κοπέλα στα ίδια κιλά που την επέλεξες! Αυτά είπες.. Σχολιάζω τα αρχικά σου σχόλια και όχι το τι έλεγες μετά..

Αν δεις τις απαντήσεις που δίνω γενικά, δεν συνηθίζω να τρολάρω ούτε να προκαλώ. Προσπαθώ όσο μπορώ να μεταφέρω τις σκέψεις μου με ευγενικό τρόπο στους άλλους.. Δεν έχω πάντα δίκαιο και είμαι ανοιχτός να ακούσω και την άλλη άποψη. Απο την στιγμή όμως που η γνώμη μου είναι η ίδια με όλους όσους έγραψαν εδώ τότε αυτο και μόνο επρεπε να σε προβληματίσει.
    Last edited by george1520; 25-08-2019 at 18:33. Reason: διορθωση
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Ευχαριστώ αλλά πάλι δε το βρηκα αλλά παραθέτω.
    Πείτε αν σας αρέσουν.

Αυτή δε μου αρέσει.
    https://images.app.goo.gl/EcEBarpfNV3yvPzx6

Ούτε αυτή
    https://images.app.goo.gl/Bj1Rth67jXSzDFnr7

Ούτε αυτή
    https://images.app.goo.gl/6BC2hGS3UD8p98nZA

Αυτή ναι
    https://images.app.goo.gl/sqVXSEY3GZ6ykVfMA

Η μεσαία είναι κόκαλο ωραία.
    https://images.app.goo.gl/SMRC3QUjJxCNFDqw8
    Στην τελευταία,οι 2 μελαχρινες είναι κουκλάρες.

Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Δεν σχολίασα το γούστο σου ή το γούστο του οποιουδήποτε!! Στο είπα 50 φορές.. Το τι αρέσει στον καθένα είναι καθαρά δικό του θέμα!!!!!!!!!! Αυτο που σχολιάζω απο το πρώτο μου ποστ είναι η συμπεριφορα και οι απαιτήσεις που έχεις όταν η κοπέλα που σαρεσει (με κοκκαλα; με κοκκαλα!!) πρεπει σώνει και καλά να μείνει έτσι.. ότι την σκανάρεις συνεχώς (δεν λέω ότι το κάνεις επίτηδες) και είσαι κάθετος στο να μην βάλει κιλα. Ολο αυτό είναι άγχος για την κοπέλα που θα είναι μαζι σου γιατί για σένα αυτό έχει σημασία .. Να μείνει η κοπέλα στα ίδια κιλά που την επέλεξες! Αυτά είπες.. Σχολιάζω τα αρχικά σου σχόλια και όχι το τι έλεγες μετά..

Αν δεις τις απαντήσεις που δίνω γενικά, δεν συνηθίζω να τρολάρω ούτε να προκαλώ. Προσπαθώ όσο μπορώ να μεταφέρω τις σκέψεις μου με ευγενικό τρόπο στους άλλους.. Δεν έχω πάντα δίκαιο και είμαι ανοιχτός να ακούσω και την άλλη άποψη. Απο την στιγμή όμως που η γνώμη μου είναι η ίδια με όλους όσους έγραψαν εδώ τότε αυτο και μόνο επρεπε να σε προβληματίσει.
    Δε βλέπω όλοι να συμφωνούν μαζί σου και να διαφωνούν μαζί μου αλλά τεσπα, αυτό δεν έχει σημασία, είναι μικρό το δείγμα. Άλλωστε δήλωσα ότι συμφωνώ 100% με Αποστολία.

Στην ουσία. Δεν είπα ότι την σκαναρω συνέχεια. Το ερώτημα μου είναι αν εσύ είσαι με κάποια, παραμελείς τον εαυτό σου ώστε να γίνεις χοντρός και δε σε νοιάζει τι θέλει η άλλη? Δεν έχει για σένα σημασία το τη αρέσει στην γυναίκα σου? Αυτό με προβληματίζει να σου πω την αλήθεια.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Μέχρι πριν 2 χρόνια ήμουν 43 44 45 κιλά εκεί κυμαινομουν με υψος 1.60.
    Πότε δεν είχα θέμα ανορεξίας έτρωγα κανονικά ούτε κάποιος γιατρός μου είχε πει ότι έχω κάποιο θέμα μέχρι τότε. Το μόνο θέμα που είχα ήταν άγχος και δεν με αφήνε να φτάσω τα κιλα που ήθελα. Γιατί εμένα μου αρέσει τώρα που είμαι 49-50 κιλά.
    Αλλά δεν ήμουν άρρωστη τότε.μη μπερδευουμε την ανορεξία με αυτό. Η ανορεξια είναι ασθενεια.το να είναι κάποιος λιπαβαρης όμως δεν τον οδηγει αυτό στην ανορεξια.πιστεύω και ο θεματοθετης αν ήταν με μια που ήταν 35 κιλά και της έλεγε είσαι ωραία μου αρεσεις ε τότε ναι έχει θέμα και πρέπει να το κοιταξει.
    μα αυτο ακριβως εκανε.
    μαλλον μπερδευτηκες επειδη η κοπελα εκεινη ηταν 10 ποντους ψηλοτερη απο εσενα, επομενως οταν εγινε (παχαινοντας) 45 κιλα(!!) ηταν οπως θα ησουν εσυ στα 35!!!! γιατι εσυ εισαι 1.60. δεν εισαι 1.70 σαν εκεινη.
    εκεινη αρχικα ηταν 42 , δλδ οπως θα ησουν εσυ στα 32!!!
    και ο γιωργος το εβρισκε ιδανικο.....

επισης να σου θυμισω, οτι η νοσηρη που επισης ειναι στο υψος σου και 50 κιλα και νοιωθει λεπτη (και οντως ειναι) ο τζ. την αποκαλεσε παχουλη.
    καταλαβες τωρα για τι μιλαμε;;;;
    τωρα παει να τα μπουρδουκλωσει για να μην δειχνει κακοποιητικος, αλλα τι να μαζεψει...

και για να το επαναλαβουμε αλλη μια φορα τζ.
    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΕΣ ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ κι ετσι τις κανεις δυστυχισμενες...
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Senior Member
    και να σου απαντησω σε αυτο που ρωτας με αγωνια και καθεσαι και συζητας μηπως και παρεις την απαντηση που θα σε απαλαξει απο τις δυσαρεσκειες και τα κομπλεξ που προκαλεις στις γυναικες που γνωριζεις.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ που ψαχνεις να βρεις, απλουστατα γιατι το αγχος δεν τους το δημιουργει ο τροπος που το λες (που ειμαι βεβαιη οτι ειναι προσεγμενος). το αγχος τους το δημιουργει η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ η ιδια.
    κι αυτην δεν μπορεις να την κρυψεις, γιατι ακριβως γι αυτο το κανεις. ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ.
    και μονο που το ξερουν τους προκαλεις αγχος κι αν ειναι και λιγο ευαισθητες, απο διαταραχες, μεχρι καταθλιψη, αν ειναι λιγο ισορροπημενες, τασεις φυγης...

Senior Member
    Τρόμαξα περισσότερο τώρα που έχω και εικόνα.. Σου έχω πει οτι καλά κάνεις και έχεις το δικό σου γούστο στις γυναίκες. Ποιος δεν έχει;; Το πρόβλημα είναι η εμμονή σου και οι απαιτήσεις που έχεις μετά όταν αυτή η κοπέλα γίνει δική σου.. Γιατί αυτή επέλεξε να είναι τόσο λεπτή (εκτός κι αν είναι άρρωστη) και αυτή θα επιλέξει μετά αν θα παραμείνει έτσι.
    τωρα πες μου , γιατι δειχνεις λογικος ανθρωπος.
    αυτο το απλο πραγμα που του λες, δεν μπορει να το καταλαβει, η κανει τον κινεζο;
    εντυπωση μου κανει αν δεν το αντιλαμβανεται, οτι ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ.

Senior Member
    αυτη που ελεγες οτι σου αρεσει ειναι ιδια σχεδον με αυτη που ηξερα αλλα οσες ειναι αυτου του στιλ θα το κανουν αυτο ετσι και αλλιως τους το πει η οχι

Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τωρα πες μου , γιατι δειχνεις λογικος ανθρωπος.
    αυτο το απλο πραγμα που του λες, δεν μπορει να το καταλαβει, η κανει τον κινεζο;
    εντυπωση μου κανει αν δεν το αντιλαμβανεται, οτι ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ.
    Εγώ το είπα με όλους τους τρόπους .. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω. Γιαυτο του πρότεινα να παει και ψυχολόγο. Ίσως αυτος καταφέρει να του περάσει το μήνυμα ... Μακάρι να το κάνει...
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Ρε Georgewww, στην εμφάνιση δίνεις την μεγαλύτερη βαρύτητα σε μια σχέση; Θα πρέπει τότε να αναρωτηθείς για τον εαυτό σου γιατί έχεις τόση ρηχότητα κρίσης και συναιθημάτων. Οι άνθρωποι δεν είναι αντικείμενα. Αν διαλέξεις σύντροφο με μόνο κριτήριο την εμφάνιση μετά μην κλαίγεσαι του τύπου: "δεν με καταλαβαίνει, ...είναι στον κόσμο της,... με κερατώνει, ....είναι τρελλή, ..είναι έτσι,....είναι αλλιώς..." Αυτά που ζητάς παίρνεις

Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Ρε Georgewww, στην εμφάνιση δίνεις την μεγαλύτερη βαρύτητα σε μια σχέση; Θα πρέπει τότε να αναρωτηθείς για τον εαυτό σου γιατί έχεις τόση ρηχότητα κρίσης και συναιθημάτων. Οι άνθρωποι δεν είναι αντικείμενα. Αν διαλέξεις σύντροφο με μόνο κριτήριο την εμφάνιση μετά μην κλαίγεσαι του τύπου: "δεν με καταλαβαίνει, ...είναι στον κόσμο της,... με κερατώνει, ....είναι τρελλή, ..είναι έτσι,....είναι αλλιώς..." Αυτά που ζητάς παίρνεις
    Θα συμφωνήσω πολυ με αυτό το σχόλιο. Οι άνθρωποι δεν είναι αντικειμενικά, γι αυτό ποτε δεν ειχα αυστηρά πρότυπα. Η ψυχή και ο χαρακτήρας μετράει. Η εμφάνιση φεύγει με το πέρασμα του χρόνου και υπάρχει φθορα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Όχι η μεγαλύτερη βαρύτητα δεν είναι στην εμφάνιση αλλά όπως είπα και πιο πάνω τώρα συζητάμε τον παράγοντα κιλά της εμφάνισης με δεδομένο ότι στα υπόλοιπα (χαρακτήρα εσωτερικό κόσμο κτλ.) τα έχουμε βρει. Αλλιώς θα ήταν χάος το thread. Ελπίζω να κατάλαβες πως το εννοώ.

Εγώ το είπα με όλους τους τρόπους .. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω. Γιαυτο του πρότεινα να παει και ψυχολόγο. Ίσως αυτος καταφέρει να του περάσει το μήνυμα ... Μακάρι να το κάνει...
    Και που ακριβώς μιλάω για χειρισμό κιλών φίλε μου? Εκτός αν το εννοείς με την ίδια λογική που φαντάζομαι και εσύ θέλεις η γυναίκα σου να περιποιηθεί να είναι όμορφη όχι χοντρή και όχι τριχωτή. Αισθάνεσαι ότι την χειρίζεσαι?

Δε ξέρω σε ποια κατηγορία θα μπορούσα να θέσω το ερώτημα, but anyway.

Από μικρός πάντα μου άρεσαν οι πολύ αδύνατες. Όντας στα 35 μου ακόμα έχω αυτό το κόλλημα. Οι σχέσεις μου ήταν κυρίως με αδύνατες έως κανονικές. Για να μιλάμε με αριθμούς και να συνεννοηθούμε, ήταν από 42 κιλά έως 54 (ας αφήσουμε το ύψος απέξω, δε με απασχολεί, η 42 κιλά ήταν 1.70, η κανονική ήταν 52 στο 1.67). Το θέμα είναι ότι παρόλο που δε με πειράζει αν η άλλη είναι κανονική, ωστόσο μόλις βλέπω κάποια πολύ αδύνατη είναι σα να βλέπει ο ναρκομανής την ουσία του. Μιλάμε όμως για πολυυυυ αδύνατη. Κόκκαλο.

Αυτό φυσικά δε μπορώ να το κρατήσω κρυφό και ούτε θέλω, δηλαδή όταν κάνω μια σχέση, ξέρει ότι έχω αυτή την αδυναμία με αποτέλεσμα να της δημιουργώ ανασφάλεια ως προς τα κιλά της.

Το άλλο πρόβλημα είναι ότι συνήθως αυτές τις κοπέλες, τις έχουν πείσει ότι πρέπει να πάρουν κιλά, οπότε πρώτον δε με πιστεύουν όταν λέω έτσι μου αρέσεις και δεύτερον ΔΕ θέλω να πάρουν κιλά :)

Πώς μπορώ να διαχειριστώ το θέμα, δηλαδή πως μπορώ να τις πείσω ότι όντως έτσι μου αρέσει και να μην πάρει κιλά, αλλά ταυτόχρονα μη της δημιουργήσω πρόβλημα με τα κιλά και κοιτάει κάθε μέρα τη ζυγαριά? Είτε είναι κανονική είτε πολύ αδύνατη.

Δε θέλω να χάσει κιλά αν είναι κανονική, αλλά ξέρω καλά ότι η γυναικεία ανασφάλεια κάποια στιγμή θα τις βάλει ιδέες ότι πρέπει να χάσει για να μου αρέσει περισσότερο, κάτι που δε θέλω. Πολύ λεπτό σημείο και το έχω ζήσει, όμως ό,τι και να πω δε με πιστευε γιατί ήξερε ότι μαρεσουν πολύ αδύνατες. Δε μπορούσα να την πείσω ότι αφού έτσι τη γνώρισα , είμαι οκ, δε χρειάζεται να χάσει κιλά.

Εγώ είμαι κανονικός, ούτε λιγότερα ούτε περισσότερα κιλά.

(Φυσικά πάντα στα πλαίσια της καλής υγείας χωρίς βλάβη του οργανισμού)
    Και που ακριβώς μιλάω για χειρισμό κιλών φίλε μου? Εκτός αν το εννοείς με την ίδια λογική που φαντάζομαι και εσύ θέλεις η γυναίκα σου να περιποιηθεί να είναι όμορφη όχι χοντρή και όχι τριχωτή. Αισθάνεσαι ότι την χειρίζεσαι?
    Αυτό που πας να γενικεύσεις και να παρουσιάσεις ότι όλοι οι άντρες είναι σαν και σένα είναι γελοίο.
    ΕΣΥ το χαρακτήρισες ΚΟΛΛΗΜΑ με τα κιλά αυτό που έχεις και ΦΟΒΙΑ πάχους και έκανες ολόκληρο θέμα για να σου πούμε τρόπους που θα χειρίζεσαι την γυναίκα σου χωρίς να δυσαρεστείται!!!
    Δεν έχουν όλοι οι άντρες κολλημα και φοβία, εσύ έχεις.

Και πας να παρουσιάσεις ότι συμφώνησες και με την Αποστολία που και καλά είναι η μόνη γνώμη που έχει βαρύτητα γιατί έχει εμπειρία (τι εμπειρία εννοείς άραγε; Οτι ήταν άρρωστη και είχε φτάσει στα 39 κιλά;;;) ενώ η Αποστολία σου ξεκαθάρισε ότι ΔΕΝ δέχεται από τον σύντροφο της να της πει πόσα κιλά να είναι και ότι πιστεύει πως ο καθένας πρέπει να είναι όσα κιλά νιώθει ο ΙΔΙΟΣ καλά.

Μακριά από γυναίκες μέχρι να πας σε ψυχολόγο και να το λύσεις φίλε μου, είσαι επικίνδυνος!

Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Αυτό που πας να γενικεύσεις και να παρουσιάσεις ότι όλοι οι άντρες είναι σαν και σένα είναι γελοίο.
    ΕΣΥ το χαρακτήρισες ΚΟΛΛΗΜΑ με τα κιλά αυτό που έχεις και ΦΟΒΙΑ πάχους και έκανες ολόκληρο θέμα για να σου πούμε τρόπους που θα χειρίζεσαι την γυναίκα σου χωρίς να δυσαρεστείται!!!
    Δεν έχουν όλοι οι άντρες κολλημα και φοβία, εσύ έχεις.

Και πας να παρουσιάσεις ότι συμφώνησες και με την Αποστολία που και καλά είναι η μόνη γνώμη που έχει βαρύτητα γιατί έχει εμπειρία (τι εμπειρία εννοείς άραγε; Οτι ήταν άρρωστη και είχε φτάσει στα 39 κιλά;;;) ενώ η Αποστολία σου ξεκαθάρισε ότι ΔΕΝ δέχεται από τον σύντροφο της να της πει πόσα κιλά να είναι και ότι πιστεύει πως ο καθένας πρέπει να είναι όσα κιλά νιώθει ο ΙΔΙΟΣ καλά.

Μακριά από γυναίκες μέχρι να πας σε ψυχολόγο και να το λύσεις φίλε μου, είσαι επικίνδυνος!
    Μακριά από άντρες καλή μου γιατί είσαι επικίνδυνη. Φυσικά και συμφώνησα με την Αποστολία όσο και αν δε σου αρέσει.

Αν θέλει σκυλάκια για να τους χειρίζεσαι, δικαίωμα σου , αλλά κρίμα. Τι να κάνουμε , κάποιοι τη σχέση μας τη βάζουμε πάνω από το εγωισμό μας. Δικαίωμα σου να βάζεις εσύ τον εαυτό σου πάνω από όλους, αλλά μη μου ζητάς να συμφωνήσω ότι αυτό είναι σωστό και ότι όλοι οι άλλοι θέλουμε ψυχο επειδή δε συμφωνούμε.

Αν νομίζεις ότι ο άντρας σου θα είναι αναγκασμένος να δέχεται να τον γράφεις γιατί αλλιώς τον θεωρείς ότι σε χειρίζεται, πάλι καλά κάνεις, αλλά προσωπικά διαφωνώ.

Φιλικά πάντα, ο καθένας είναι ξεχωριστός άνθρωπος και πρέπει να τον σεβόμαστε, το να προσπαθείς να επιβάλεις ότι εσύ είσαι η σωστη δε τιμα, μπορείς απλά να πεις αυτή είναι η άποψη μου και τέλος. Άλλωστε δεν είσαι ειδική ούτε και εγώ και λέμε απλά απόψεις.

Φιλικά πάντα, εύχομαι και προσεύχομαι για το σεβασμό των απόψεων όλων από όλους. Δε χρειάζεται να μπαίνουμε σε αντιπαράθεση με σκοπό να αποδείξει κάποιος σε άλλους ότι έχει δίκιο. Απλά απόψεις.

Μακριά από άντρες καλή μου γιατί είσαι επικίνδυνη. Φυσικά και συμφώνησα με την Αποστολία όσο και αν δε σου αρέσει.

Αν θέλει σκυλάκια για να τους χειρίζεσαι, δικαίωμα σου , αλλά κρίμα. Τι να κάνουμε , κάποιοι τη σχέση μας τη βάζουμε πάνω από το εγωισμό μας. Δικαίωμα σου να βάζεις εσύ τον εαυτό σου πάνω από όλους, αλλά μη μου ζητάς να συμφωνήσω ότι αυτό είναι σωστό και ότι όλοι οι άλλοι θέλουμε ψυχο επειδή δε συμφωνούμε.

Αν νομίζεις ότι ο άντρας σου θα είναι αναγκασμένος να δέχεται να τον γράφεις γιατί αλλιώς τον θεωρείς ότι σε χειρίζεται, πάλι καλά κάνεις, αλλά προσωπικά διαφωνώ.

Φιλικά πάντα, ο καθένας είναι ξεχωριστός άνθρωπος και πρέπει να τον σεβόμαστε, το να προσπαθείς να επιβάλεις ότι εσύ είσαι η σωστη δε τιμα, μπορείς απλά να πεις αυτή είναι η άποψη μου και τέλος. Άλλωστε δεν είσαι ειδική ούτε και εγώ και λέμε απλά απόψεις.

Φιλικά πάντα, εύχομαι και προσεύχομαι για το σεβασμό των απόψεων όλων από όλους. Δε χρειάζεται να μπαίνουμε σε αντιπαράθεση με σκοπό να αποδείξει κάποιος σε άλλους ότι έχει δίκιο. Απλά απόψεις.
    Πάλι προβάλλεις σε μένα αυτό που κάνεις ΕΣΥ.

Σου ξαναλέω η Αποστολία είπε ότι δεν δέχεται από τον σύντροφο της να της πει αν θα χάσει ή θα πάρει κιλά θεωρεί ότι αυτό το ξέρει καλύτερα ο καθένας για τον εαυτό του και ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΜΟΝΟΣ του πόσα κιλά θέλει να είναι. Θεωρεί επίσης πως ότι κάνουμε στο σώμα μας πρέπει να το κάνουμε για τον εαυτό μας όχι για να ευχαριστήσουμε τον σύντροφο μας. Συμφωνείς με αυτό ή διαφωνείς;;;;

Page 16 of 18 FirstFirst ... 61415161718 LastLast