τι τραβαω για μια αγαπη. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 50
    Senior Member
    στο καλο.....κ μη μας γραφεις...κ βαλε κ κανα γουγλε αφου εισαι απο Καναδα...να βλεπεις τις λεξεις..

Senior Member
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    Εφοσον εισαι σε ενα μερος σαν αυτο για να διαβαζεις κ να εκφερεις αποψη..τοτε δεν δειχνεις οτι δεν σε αφορα, παραυτα εξακολουθεις να γραφεις την αποψη σου...το ο.τι να ναι...ειναι μια αποψη που εκφερεις οποτε...κλαιν κ γω..
    μα αυτά που λέτε είναι εντελώς τραβηγμένα..... γιατί να γίνει αγενής ο άνθρωπος επειδή κάποιος είπε αυτό που είχε εκκινεί την ώρα στο μυαλό του? υπάρχουνε και τρόποι.........

άσε να το χειριστη ο ίδιος με τον δικό του τρόπο.....

Senior Member
    δλδ το οτι ο αλλος λεει οτι η κοπελα ειναι για να μην αγαπηθει επειδη εχει αγχος κ καταθλιψη ... ειναι ευγενικο....οκζ..

Senior Member
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    δλδ το οτι ο αλλος λεει οτι η κοπελα ειναι για να μην αγαπηθει επειδη εχει αγχος κ καταθλιψη ... ειναι ευγενικο....οκζ..
    δεν ειπα ρε συ οτι ειναι ευγενικο αυτο.....

Όλοι οι άνθρωποι αξίζουμε εξ' ίσου μεταξύ μας να παίρνουμε αγάπη, σεβασμό και να εχουμε στηριξη απο τον ανθρωπο μας....

Μην ασχολείσαι με χαζά αστούς και είναι και σε τέτοια ομάδα έλεος τι άλλο θα διαβασω

Senior Member
    Quote Originally Posted by Katerina2015 View Post
    Μην ασχολείσαι με χαζά αστούς και είναι και σε τέτοια ομάδα έλεος τι άλλο θα διαβασω
    συγγνώμη αλλα είδατε να πω κάτι το παράλογο???

Quote Originally Posted by Katerina2015 View Post
    Εγώ είδα την φωτογραφια αλλά συγνώμη που θα το πω μοιαζει με μάνα σου βρε Κωστή και πρέπει να έχει θέμα με το βάρος της αλλά εσένα αν σου αρέσει τώρα σε λίγα χρόνια είσαι σίγουρος ότι θα σου αρέσει;
    εσυ δεν ησουνα και σε παλαιοτερο ποστ που ελεγες παρομοια πραγματα οταν ανεφερα την μεγααααλη διαφορα ηλικιας μας των 8 χρονων? το σε λιγα χρονια ειναι αγνωστο το τι θα γινει γενικοτερα, το αυριο δε ξερουμε τι μας ξημερωνει.... μπορει να χω παει στα κυπαρισσια, μπορει να χω παντρευτει, μπορει να μου κατσει το τζοκερ. οσο για το βάρος της ειναι για τους ευνοητους λογους και προσπαθει να χασει. κατερινα το οξω δε με ενοιαζε ποτε. το μεσα με ενοιαζε και το κοριτσι εχει παραπανω απο οσα νομιζα μεσα της. οσο για το θα ναι σα μανα μου, σα θεια μου και σα μπαρμπας μου τα ακουω τζαμπα και βερεσε απο τις αρχες και απο την ιδια μου την οικογενεια, κι ο θεος ο ιδιος να κατεβει δεν αλλαζω γνωμη. συγγνωμη κιολας που τα λεω χυμα. αλλο οι φώτο που αδικουν και μενα κι αυτη και το χουμε ακουσει απο πολλους κι αλλο το κοντα. ζευγαρι στη κορινθο 8 χρονια διαφορα παλι η γυναικα μεγαλυτερη, 40 και αυτος, 50 και αυτη και μικροδειχνει, και εχουν 2 παιδια αν δε κανω λαθος 20 χρονω. κι αυτος ο δυσμοιρος τραβαγε αυτα που τραβαω γω τωρα, νικησε ομως. παντρευτηκε και προκοψε στη ζωη του. τωρα αμα εσυ πας με τους αγραφους κανονες της 'μαλακιας' γιατι για μένα μαλακιες είναι... θες να σου πω κι αλλα παραδειγματα με τη συζυγο μεγαλυτερη και με ευτυχισμενη ζωη? εχω μπολικα. και χθες κατα τυχη εμαθα κι αλλο σε φιλικη κουβεντα.

Senior Member
    ωραιος φιλε......!!!! πραγματικά σε παραδέχομαι. αγαπά την κοπέλα σα να μην υπάρχει αύριο..... και μην ακούς κανέναν τι θα σου πει.....! κανε αυτο που νιώθεις.... για να εισαι ευτυχισμένος

μου λεγανε μια μερα παλι η ιδια μου η οικογενεια.,. και θα ναι μεγαλυτερη και θα παει καμια ανοια κλπ κλπ και αλλες χοντραδες... μεχρι εκει τους κοβει, λυπαμαι που το λεω, καλα τη μανα μου τη δικαιολογω παλαιο μυαλο 60 και χρονω, η αδελφη μου που ναι και σπουδαγμενη, κουκουρουκου στο μυαλο. να παρει μερος να με υποστηριξει. τιποτα.... τα ιδια και χειροτερα, νευρα καθισιο και ουτε τη νοιαζει το θεμα εργασια. εγω παυω να ασχολουμαι με τη παρτη της, εκεινη θα βαραει το κεφαλι της. και κατανταει να ναι χειροτερα ελεγκτικη απ τη μανα μου. 60 και χρονω γω 70 και η δικια μου ασπρα μαλλια και παρεα με τη μαγκουρα και αν θελει ο θεος να χουμε και παιδια. αυτα ονειρευομαι γω και για αυτα παλευω.

κι εσυ αν εχεις παιδια Κατερινα ειδικα γιο, μεθαυριο σα μεγαλωσει και βρει μια γυναικα ωριμη μεγαλυτερη του καλη ωρα σα και μενα και πολλους αλλους, τον βλεπεις ευτυχισμενο, χαρουμενο, χαμογελαστο πες του, γιοκα μου αμολατη σα μανα σου θα ναι καντου και συ ψυχολογικο πολεμο και σπαστου τα νευρα οπως εμενα οι εντος της οικιας. και πετα στα σκουπιδια την χαρα του την ευτυχια του και οτιδηποτε καλο ζει, γιατι εγω απο την οικογενεια μου αυτα βιωνω. Αλλα ευτυχως εγινα και πολυ αναισθητος σε αυτες τις μαλακιες και κοιταζω τη δουλεια μου.

Senior Member
    Εχω περασει απο αρκετες διαταραχες ψυχολογικες....και μπορω να πω πως ειμαι τελειως καλα,χωρις χαπια χωρις τιποτα. Οποτε για αυτο ειμαι εδω αν ρωτατε, οποτε εχω χρονο για πεταμα μπαινω κ προσπαθω να βοηθησω οπως μπορω ατομα με παρομοια θεματα.Τωρα οσο αφορα το θεμα, το να εχεις σχεση με ατομο με ψυχολ προβλμτα ειναι πολυ δυσκολο και ψυχοφθορο,το λεω απο προσωπικη εμπειρια.Δεν ειπα ποτε οτι οι ανθρωποι αυτοι δν αξιζουν.Απλα του λδω οτι θα περασει πολυ δυσκολα γιατι κατα πασα πιθανοτητα η κοπελα που βγαινει, δεν θ ξεπερασει ποτε τα προβληματα της.και θα καταληξει να ειναι κατι σαν ψυχολογος της στο μελλον,και καποια στιγμη δν θα αντεξει, θα αρχισει να φθειρεται και αυτος. Δεν καταλαβα ειναι παραλογο αυτο που λεω? Και επιπλεον προς τι , οι επιθεσεις?Εδω ο καθενας εκφερει μια προσωπικη αποψη,εφοσον ο θεματοθετης δημοσιοποιησε το προβλημα του,θα ακουσει και τις προσωπικες αποψεις του ξαθενα.Αυτα τα ολιγα απο μενα.ματς μουτς και ξιδακι

Κωστή βάλε άλλη φωτό δεν ξέρω .μηκψς κάνω λάθος. Ο γιος Μου θα ήθελα να ήταν ευτηχησμενος βασικά αλλά θα με ενοχλούσε αν η νύφη μου έμοιαζε συνομιλικη μου αλλά δεν θα έκανα κάτι γιατί θα έχανα τον γιο μου

. Όσο για την άνοια που λένε η θεία μου παντρευτικε άντρα 9 χρόνια νεότερο και έπαθε αυτός άνοια και πέθανε κιόλας...... η θεία μου ζει ακόμα.
    Απλά εγώ το λέω ότι αν κάνετε και ένα παιδί θα πάρει κιαλλο βάρος κλπ θα φύγει σιγά σιγά και ο έρωτας αν δεν την θες μετά θα την πληγώσεις παρά πολύ και θα εινσι κρίμα.

Εγώ στο λέω είμαι 3 χρόνια πιο μεγάλη από την κοπέλα σου που πρέπει να είναι 36 αλλά έχω την τύχη να μικροδειχνω παρά πολύ έχω κάνει δυο παιδιά κ έφτασα με ύψος 1.70 να ζυγηζω 85 κιλά κάνω τα πάντα να τα χάσω και τα χάνω.

Όσο για εσένα xfactor 6 χρόνια είμαι με τον άντρα μου τον κούραζε λίγο η κατασταση μου αλλά αν αγαπάς βοηθάς ο δικός μου δεν φθείρεται καθόλου ίσα ίσα όλη μέρα κοιτάει να με στριμοξει για σεξ χαχα

δε θελω να κουβεντιασω αλλο το θεμα αυτο. να στε καλα ολοι σας, να χετε παντα καλη αρχη και καλη συνεχεια.

Καλησπέρα φίλε μου .. διάβασα το θεμα σου μεχρι την πρώτη σελίδα. Μετα ειδα σχολια που ηθελα να γελάσω... Να γελάσω που ο κόσμος σκέφτεται ετσι. Δεν διάβασα αλλα γιατι θα αηδιαζα.
    1) Καλο ειναι να φυγεις την φωτογραφία σας απο εδω. Αναφέρεις προσωπικά σας θεματα και ειναι κριμα να υπάρχει το πρόσωπο της κοπέλας εδώ και απο κάτω η προσωπική της ιστορία.
    2) Για ενα περίεργο λογο μου φαίνεται οτι ανοιξες το θεμα γιατί εχεις ανάγκη να σας αποδεχτούν. Οχι μονο οι δικοί σας αλλα και οι άλλοι γενικά. Γι'αυτό και η φωτογραφία,γιαυτο και τα τοσα σχολια αγάπης.
    3) Για πες μου φιλε μου. Γιατί εχεις την ανάγκη να αποδεχτούν οι αλλοι (οι δικοί σου, οι άσχετοι) την επιλογή σου; Δική σου ειναι η ζωή.
    4) Οσοι σχολιασαν την ηλικία, τα κιλα, την ψυχική υγεία της κοπέλας εχω να δηλώσω οτι ντρέπομαι. Οι άνθρωποι που ερωτεύονται και έχουν καποια διάφορα ηλικίας τι είναι; Αμαρτωλοί; Δεν το αξίζουν; Οι άνθρωποι με περισσότερα κιλα δεν εχουν δικαίωμα να αγαπήσουν; Να αγαπηθούν; Υπάρχουν άνθρωποι που ειναι πολύ όμορφοι και με τα κιλα τους. Το φαγητό σας τρωνε; Οι άνθρωποι που έχουν προβλήματα δεν έχουν δικαίωμα να ζήσουν τον ερωτα; Θα μας τρελάνετε μερικοί.
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Συγνωμη αλλα ειναι εξισου ρατσιστικο να κατατασετε Ψυχωση Σχιζο Διπολικη στις σοβαρες και απαλευτες. Διοτι υπαρχουν ανθρωποι με τις ανωθεν διαγνωσεις οπου μπορει πχ να μην εχουν μια συνεχομενη σταθεροτητα στη ζωη τους και ισως να χρειαστουν ειδικη νοσηλεια αλλά και παλι. Σαν να λεμε ο διαβητικος με χαπι ειναι κομπλε ο ινσουλινοεξαρτωμενος α πα πα.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast