ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 91
    Καλά τώρα δουλευομαστε και μεταξύ μας ?????

Μπορεί να λέμε ότι ο άντρας μπορεί να πάει με 100 και εξίσου και η γυναίκα αλλά πραγματικά δείξτε μου έναν άντρα που να θέλει να παντρευτεί μια τετοια γυναίκα ....

Τώρα αφού το ήξερες και πριν και αφού λες ότι την θέλεις μόνο η ψυχοθεραπεία θα σου δώσει λύσεις ....
    Και αυτό θέλει χρόνο μην περιμένεις αποτελέσματα νωρίς ,θέλεις πολύ δουλειά και το κυριοτερο μην την παρατήσεις......

Μα αυτό είναι το κριτήριο για να εκτιμήσουμε ή να αγαπήσουμε ή πόσο μάλλον να παντρευτούμε τους ανθρώπους; Σαν σύνολο τον κρίνουμε τον άλλον. Τι κολλήματα είναι αυτά;

Quote Originally Posted by trela View Post
    ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ.ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ...
    ΠΑΡΌΣΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ..ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΝΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ..ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ.
    ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ ...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
    ΟΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ,ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΣΧΕΣΗ ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΒΡΕΙΣ !
    Δεν την αγαπάς.. Τουλάχιστον όχι έτσι όπως θέλεις να πιστεύεις.. Εγώ ξέρω ότι όταν αγαπάμε κάποιον δεν υπάρχει περίπτωση να του κάνουμε κακό.. Ακόμα και μπροστά μας να τον δούμε με κάποια άλλη /άλλον.. Απλά χωρίζεις.. Η αγάπη δεν σταματάει για να του κάνουμε την ζωή δύσκολη και μετά πάλι τον αγαπάμε.. Δεν πάει έτσι..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Junior Member
    ΕΣΥ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΜΕ ΠΡΙΝ ;

ΕΣΥ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ ΜΕ ΠΡΙΝ ;
    Δεν συζητάω το παρελθόν και πολύ εγώ.. Δεν θέλω ούτε να λέω αλλά ούτε να μου λένε.. Από την στιγμή που είναι εντάξει μαζί σου, είναι όπως λες ότι είναι.. Έχει σημασία το πριν; για αυτό το κομμάτι λέω..
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Junior Member
    ΦΙΛΕ, ΕΙΔΙΚΑ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΤΗΝ ΡΩΤΟΥΣΑ ΟΤΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ .
    ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ.
    ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΟΜΩΣ ΠΧ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΡΩΤΑΣ;

Δεν θα μπω στην διαδικασία να ακούσω τι έχει να μου πει ο άλλος. Αν θελω να μάθω κάτι θα ρωτήσω την ίδια.. Νομίζω ότι δεν μπαίνω σε αυτό το τρυπακι για να μην επηρεαστω.. Θέλω να βλέπω τον άλλον με τα μάτια μου και με όχι με τα μάτια των άλλων.. Ούτε θέλω το παρελθόν της κοπέλας να επηρεάσει αυτό που έχει τώρα μαζί μου.

Να χάσεις κάτι που αγαπάς επειδή δεν σαρεσει το παρελθόν της?? Δεν είναι κρίμα ρε φίλε? Και να την βαράς κιόλας.

Junior Member
    μπορω να σου στειλω προσωπικο μηνυμα;

μπορω να σου στειλω προσωπικο μηνυμα;
    Πρέπει να κάνεις 50 ποστ για να μπορείς να στείλεις μήνυμα. Έχεις ακόμη 12

Banned
    φιλε μου το παρελθον δεν εχει σημασια! ισως , μαλον αν εχει καποια στην δικη σου την φαη ειναι πιο καλο διοτι δεν εχεις καποια για γυναικα που εχει αποθυμενα! που δεν εχει γευτει πωτες τον ερωτακαι εχε παει μονο με σενα! Αρα εισαι τυχερος.
    Εαν σε αγαπαει πραγματικα, εαν ειναι καλη κοπελ, σαν συζηγος και σαν ψυχη νομιζω οτι σκεφτεσαι πολυ λαθος!!
    Το οτι την χτυπας, την δερνεις και δεν φευγει θα μπορουσες να το αναφρεις στον ψυχολογο σου αυτο, διοτις ειναι λιγο παραξενο, διοτις μια απολυτα υγειες ψυχικαγυναικα δεν θα παντρευοταν καποιον οπου την δερνει! Απο την αλλη θα μου πεις οτι πολλες γυναικες ,εδω ,στην Ελλαδα ειναι συνηθισμενες, και αποφασησμενες οτι θα τρωνε ψυλο απο τον ανδρα τους! Διοτις αυτο το πραγμα φιλε μου και πηστεψεμε ,σε καποιες ευρωπαικες χωρες ,τωρα θα σε ειχε παρατησσει και ισως θα πληρωνες και κμιαμυνηση! για αυτο σο λεω εισαι πολυ τυχερος!
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 13-02-2020 at 16:04.

Banned
    Ρε φιλε ολους μας! η σκεψη ,και η φαση του να βαζουμε την γυναικα μας ,η την κοπελα μας να πηδιοταν με τους προιγουμενους εννοειτε ειναι ενοχλητικο! Αλλα τι να κανουμε?? δλδ τι ψαχνεις? να βρεις παρθενα?
    2020 εχουμε! ειναι λογικο, και να σου πω και ,οτι εχει παει μονο με 11 ειναι πολλοι λιγοι και αν λεει αληθεια ειναι απο τις εξερεσεις μαλον. Διοτις προσωπικα οι πιο πολλες κοπελες που ειχα σχεση στην ηλικια αυτη ειχαν πανω απο 20 ,και παρατηρω οτι εαν ειναι καποια κοπελα αρκετα εντυπωσιακη, αρκετα ομορφη ανετα μπορει να εχει παει και με 30 και με 40.!μεχρι την ηλικια των 28 για παραδηγμα.
    Παντος το να νευριαζεις και να βαζεις στο μυαλο σου τετοιες αναμνησεις-σκεψεις, να φανταζεσαι δλδ αυτην που αγαπας να κανει σεξ με καποιον αλλον, και μαλιστα να θες να ξερεις και ποιος ειναι ο αλλος αυτο φιλε μου δεν ειναι λογικο και πολυ καλα εκανες που πηγες σε καποιον ειδικο.
    Last edited by Aeon; 20-02-2020 at 17:25.

Συγγνώμη, τι εννοείς για χάρη γούστου; Το σεξ είναι απόλαυση, γι'αυτο γίνεται, είναι ανάγκη φυσική και θεωρώ ότι το ξέρεις καλά. Εσύ με όσες κοπέλες πήγες όσο ήσουν χώρια από τη γυναίκα σου, φαντάζομαι ευκαιριακά, πιστεύεις ότι δεν αξίζουν να έχουν ένα σύντροφο τώρα ή στο μέλλον? Επειδή εσύ τις π***ξες για χάρη γούστου, δεν αξίζουν πλέον αυτές οι γυναίκες κατά την άποψη σου?
    Κοίταξε να δεις, έχεις σοβαρό πρόβλημα, πρέπει να το κοιτάξεις άμεσα πριν βλάψεις περισσότερο τη γυναίκα σου και το γάμο σου. Αφού είσαι εδώ, καταλαβαίνεις ότι κανείς κάτι λάθος. Μίλα με κάποιον ειδικό να σε βοηθήσει!
    [url=http://lilyslim.com][img]http://swlf.lilyslim.com/j0qBp2.png[/img][/url]

Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    φιλε μου το παρελθον δεν εχει σημασια! ισως , μαλον αν εχει καποια στην δικη σου την φαη ειναι πιο καλο διοτι δεν εχεις καποια για γυναικα που εχει αποθυμενα! που δεν εχει γευτει πωτες τον ερωτακαι εχε παει μονο με σενα! Αρα εισαι τυχερος.
    Εαν σε αγαπαει πραγματικα, εαν ειναι καλη κοπελ, σαν συζηγος και σαν ψυχη νομιζω οτι σκεφτεσαι πολυ λαθος!!
    Το οτι την χτυπας, την δερνεις και δεν φευγει θα μπορουσες να το αναφρεις στον ψυχολογο σου αυτο, διοτις ειναι λιγο παραξενο, διοτις μια απολυτα υγειες ψυχικαγυναικα δεν θα παντρευοταν καποιον οπου την δερνει! Απο την αλλη θα μου πεις οτι πολλες γυναικες ,εδω ,στην Ελλαδα ειναι συνηθισμενες, και αποφασησμενες οτι θα τρωνε ψυλο απο τον ανδρα τους! Διοτις αυτο το πραγμα φιλε μου και πηστεψεμε ,σε καποιες ευρωπαικες χωρες ,τωρα θα σε ειχε παρατησσει και ισως θα πληρωνες και κμιαμυνηση! για αυτο σο λεω εισαι πολυ τυχερος!

Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Γιώργο τι λες ακριβώς στις δύο τελευταίες προτάσεις σου;;;
    Last edited by Aeon; 13-02-2020 at 16:05.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Senior Member
    Προσπαθω να μην αντιδρασω κ να μην σχολιασω στον θεματοθετη...αλλα κ παλι ο διαολος με βαζει να απαντησω κ να σχολιασω..κ οχι μονο αυτο..αλλα κ να κραξω!!
    με τα γαμημενα στερεοτυπα του, οτι αυτος ειναι αντρας κ μπορει κ γαμιεται.. ενω η κοπελα την ηθελε παρθενα κ να μην την εχει δει ο ηλιος.... ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!! εχει τεραστιο θεμα, ψυχασθενιας μαλλον..κ η κοπελα σιγουρα κινδυνευει..
    στην θεση της θα ειχα παει με ακομα πιο πολλους κ φυσικα θα τον ειχα καταγγειλει που με χτυπησε...γιατι οποιος ακουμπησει εστω κ μια τριχα απ τα μαλλια μου, του καιω το σπιτακι που τον πεταγε...μη πω ολη την εκφραση..
    Εισαι απαραδεκτος κ να πας σε εναν ψυχιατρο να σε κλεισει μεσα...καπως ετσι απο παθος κ καλα σκοτωνουν τις γυναικουλες κ τις κανουνε κομματια κ τις βρισκουν τυχαια στα σκουπιδια..αντρες τερατα που δεν σεβονται κανεναν κ τιποτα..παρα μονο το πουλι τους.
    Με οσους θελει θα παει κ ο.τι θελει θα εκανε πριν απο εσενα!! αντε να χαθεις ..!

Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Τωρ εσύ μιλας σοβαρά; καταλαβαίνεις τι λες;
    Επιβραβευεις κάποιον που χτυπάει την κοπέλα του και την κακοποιει και τον ονομαζεις τυχερό;
    Last edited by Aeon; 13-02-2020 at 16:06.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast