Χωρισμος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Χωρισμος

Μόλις χώρισα με την κοπέλα μου,,,,ήμουν χάλια 3 μέρες,κλάμα, εκείνη έχει πάρει την απόφαση της,,,δεν πιστεύω ότι δεν θα το μετανιώσει,,,και ας λέει ότι φταίω εγώ,κάτι που δεν ισχύει,,,απλά ίσως θέλει να δικαιολογήσει τον εαυτό της στον εαυτό της για να μην νοιώθει χάλια,διακρίνω ψυχικά τραύματα μέσα της,αλλά δεν θέλει να πάει σε ψυχολόγο,ούτε ψυχίατρο φυσικά,.τι κάνω τώρα???να περιμένω μήπως αλλάξει γνώμη?επειδή είναι λίγο ασταθής συναισθηματικά θεωρώ,

Junior Member
    Quote Originally Posted by Jakavi View Post
    Μόλις χώρισα με την κοπέλα μου,,,,ήμουν χάλια 3 μέρες,κλάμα, εκείνη έχει πάρει την απόφαση της,,,δεν πιστεύω ότι δεν θα το μετανιώσει,,,και ας λέει ότι φταίω εγώ,κάτι που δεν ισχύει,,,απλά ίσως θέλει να δικαιολογήσει τον εαυτό της στον εαυτό της για να μην νοιώθει χάλια,διακρίνω ψυχικά τραύματα μέσα της,αλλά δεν θέλει να πάει σε ψυχολόγο,ούτε ψυχίατρο φυσικά,.τι κάνω τώρα???να περιμένω μήπως αλλάξει γνώμη?επειδή είναι λίγο ασταθής συναισθηματικά θεωρώ,
    Προς το παρον να μην κανεις τιποτα. Ασε τις ημερες να περασουν,να ηρεμησετε και οι δυο και οταν σκεφτεις πιο λογικα,μπορεις να της στειλεις ενα μηνυμα να τη ρωτησεις πως ειναι.

Λες να αλλάξει γνώμη μετα από μερικές μέρες???

Junior Member
    Quote Originally Posted by Jakavi View Post
    Λες να αλλάξει γνώμη μετα από μερικές μέρες???
    Πιστευω οτι αν περασει αυτο το διαστημα, θα καταλαβει πραγματικα τι θελει και αν της λειπεις. Δεν ξερω τι μπορει να εχει προηγηθει, αν και κατα ποσο φερεις εσυ την ευθυνη του χωρισμου καθως και τι προσωπικοτητες ειστε. Με ψυχραιμια και λογικη, ολα μπορουν να λυθουν και να συζητηθουν.

Φταιξαμε κι δύο,το παραδέχτηκε,απλά ακόμα εγώ άγχος,,, δεν έχω ηρεμισει εντελώς,σ ευχαριστώ,,,

Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός σε έναν χωρισμό φταίνε και οι δυο