Γιατί έχω τόση ανάγκη εναν γκόμενο ; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 52
    Senior Member
    συγνωμη για το αποτυχημενο χιουμορ μου! δεν ηθελα να πω οτι τετοιο ηταν το συμπερασμα μου απο τα γραπτα ως τωρα! απεναντιας δειχνεις ενα πληρες συνηδιτοποιημενο ατομο παρα το νεαρο του χαρακτηρος σου!
    Οσο για το αν συναβει η δικη σου η χαρα με των αλλων παλυς επαρεξυγυθει!! δεν εννοουσα οτι χερεσαι με τις πικρες των αλλων! καμια σχεση!! αλλο ηθελα να πω! Αναφςρομουν στο φενομενο οπου η ψυχολογια ενος ατομου επιρεαζεται απο αυτην του κοινονικου του συνολου την προκειμενηστιγμη! αυτο ηθελα να πω! οτι δλδ μπορει το ιδιο ακριβως σκυνηκο την μια φορα να μας προκαλει θλιψη , σαν ειμαστε μονο εμεις που το παθενουμε ενω σε αλλη στιγμη ακριβως το ιδιο σε εμας συμβαν εαν υπαρχει σε ολους γυρο μας δεν το θεωρουμαι κακο!
    Τελος σχετικα με το χρονικο δυαστημα οπου εισαι μονη σου ,εαν καταλαβα καλα ,ειναι σχεδον ενα χρονο/? ειναιωπαρα πολυ για μια κοπελιτσα της ηλικιας σου
    zorz

Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    συγνωμη για το αποτυχημενο χιουμορ μου! δεν ηθελα να πω οτι τετοιο ηταν το συμπερασμα μου απο τα γραπτα ως τωρα! απεναντιας δειχνεις ενα πληρες συνηδιτοποιημενο ατομο παρα το νεαρο του χαρακτηρος σου!
    Οσο για το αν συναβει η δικη σου η χαρα με των αλλων παλυς επαρεξυγυθει!! δεν εννοουσα οτι χερεσαι με τις πικρες των αλλων! καμια σχεση!! αλλο ηθελα να πω! Αναφςρομουν στο φενομενο οπου η ψυχολογια ενος ατομου επιρεαζεται απο αυτην του κοινονικου του συνολου την προκειμενηστιγμη! αυτο ηθελα να πω! οτι δλδ μπορει το ιδιο ακριβως σκυνηκο την μια φορα να μας προκαλει θλιψη , σαν ειμαστε μονο εμεις που το παθενουμε ενω σε αλλη στιγμη ακριβως το ιδιο σε εμας συμβαν εαν υπαρχει σε ολους γυρο μας δεν το θεωρουμαι κακο!
    Τελος σχετικα με το χρονικο δυαστημα οπου εισαι μονη σου ,εαν καταλαβα καλα ,ειναι σχεδον ενα χρονο/? ειναιωπαρα πολυ για μια κοπελιτσα της ηλικιας σου
    Ενταξει don't worry.. Οχι 1 χρονο. Πιο πολυ. Πάνω από εναμιση χρόνο δεν εχω σχεση. Μονο λιγα περιστασιακα πράγματα

Quote Originally Posted by rainbow96 View Post
    Ενταξει don't worry.. Οχι 1 χρονο. Πιο πολυ. Πάνω από εναμιση χρόνο δεν εχω σχεση. Μονο λιγα περιστασιακα πράγματα
    Τι θες από ένα άντρα? Κάνε μια περιγραφή τι ειναι για σένα ο "ιδανικός" άντρας?
    Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Senior Member
    παλυ καλα που εχεις τα περιστασιακα! αυτα ειναι πολυ σημαντικα διοτις σε κρατουν σε υγεια! απλα να προσεχεις! ειναι αναγκαιο κακο αυτο! ,μπορει να μην το επιτρεπει η εκκλησια μας αλλα τι να κανουμε πανω απο ολα η υγεια! ¨)
    Αν καταλαβα καλα εισαι φοιτητι? η εχεις τελειωσει? παντος εαν εισαι το δευτερο φανταζομαι οτι πετυχες την χειροτερη εποχη γισ ευρεση εργσσιας ετσι? τουλαχιστον εχεις τη καλητερη των δικαιολογιων οτι δεν μπορεις να εργαστεις! και μιλαμε για πανευρωπαικο προβλημα! Μα τι αλλο θα συμβει στην γεννια σας ρε γαμωτο!!! μονο ο πολεμος με τους τουρκους σας λυπει ,οπου κι αυτος δεν ειναι πολυ μακρια απο οτι βλεπουμε στα συνορα!! ημαρτον δλδ η πιο ατυχη γενια
    zorz

Από το ίδιο συμπάσχω,,, αναζητούμε μια σταθερή σχέση,,,,με αγάπη και ρίχνουμε το επίπεδο μας,,,,φτάνουμε σε σημείο εξάρτησης και οι άλλοι μας πεταν στα σκουπίδια,,,είμαστε ευαίσθητοι γι'αυτό

Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τι θες από ένα άντρα? Κάνε μια περιγραφή τι ειναι για σένα ο "ιδανικός" άντρας?
    Ε εμφανισιακα η αλήθεια ειναι πως μου αρεσουν οι λιγο αθλητικοί τυποι. Και σαν χαρακτηρας θελω να έχουμε καλη επικοινωνια , να έχουμε παρομοιο χιουμορ.. Να ταιριάζουμε γενικα

Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    παλυ καλα που εχεις τα περιστασιακα! αυτα ειναι πολυ σημαντικα διοτις σε κρατουν σε υγεια! απλα να προσεχεις! ειναι αναγκαιο κακο αυτο! ,μπορει να μην το επιτρεπει η εκκλησια μας αλλα τι να κανουμε πανω απο ολα η υγεια! ¨)
    Αν καταλαβα καλα εισαι φοιτητι? η εχεις τελειωσει? παντος εαν εισαι το δευτερο φανταζομαι οτι πετυχες την χειροτερη εποχη γισ ευρεση εργσσιας ετσι? τουλαχιστον εχεις τη καλητερη των δικαιολογιων οτι δεν μπορεις να εργαστεις! και μιλαμε για πανευρωπαικο προβλημα! Μα τι αλλο θα συμβει στην γεννια σας ρε γαμωτο!!! μονο ο πολεμος με τους τουρκους σας λυπει ,οπου κι αυτος δεν ειναι πολυ μακρια απο οτι βλεπουμε στα συνορα!! ημαρτον δλδ η πιο ατυχη γενια
    Φοιτήτρια ειμαι, ηλπιζα να επαιρνα πτυχιο συντομα αλλα ετσι όπως πάνε τα πράγματα δεν το βλεπω ..Ασε με εχει πιασει πολλη απαισιοδοξια. Κορωνοιος, χωρισμος, όλα μαζεμενα . Και αν πιάσεις και το θεμα της εργασιας, άλλo πρόβλημα

Φοιτήτρια ειμαι, ηλπιζα να επαιρνα οτυχιο συντομα αλλα ετσι όπως πάνε τα πράγματα δεν το βλεπω ..Ασε με εχει πιασει πολλη απαισιοδοξια. Κορωνοιος, χωρισμος, όλα μαζεμενα . Και αν πιάσεις και το θεμα της εργασιας, άλλo πρόβλημα
    Ε καλά,κι εγω 7 χρονια εκανα για το πτυχίο.
    Μην τρελαινεσαι!

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jakavi View Post
    Από το ίδιο συμπάσχω,,, αναζητούμε μια σταθερή σχέση,,,,με αγάπη και ρίχνουμε το επίπεδο μας,,,,φτάνουμε σε σημείο εξάρτησης και οι άλλοι μας πεταν στα σκουπίδια,,,είμαστε ευαίσθητοι γι'αυτό
    αν ριχνετε το επιπεδο σας και φτανετε σε σημειο εξαρτησης απο ανθρωπους που δεν σας θελουν καν, δεν ειναι επειδη ειστε ευαισθητοι. ψαξτε το περισσοτερο...
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Senior Member
    Ρε συ απλα λογω εμπειριων το εχω διαπιστωσει αυτο. Ειμαι 24 και εχω κανει μονο μια σχεση σοβαρη με εναν ανθρωπο που εξαρχης δεν μου αρεζε ιδιαιτερα και απλα με ειχε κερδισει με την επιμονη του. Και τωρα τον βλεπω και δεν με ελκυει καθολου. Απλως ημουν μαζι του γιατι μου εδινε τη συντροφικοτητα που ειχα αναγκη..Κατα τ αλλα, θες γυμνασιο, θες λυκειο, θες 3 απο τα 6 χρονια της φοιτητικης μου ζωης. Μονιμως αυτο γινεται..Μονο ενα παιδι που μου ειχε κανει κλικ με ηθελε για σχεση, αλλα εν τελει στην πραξη διαπιστωσα οτι δεν ταιριαζαμε τοσο και το αφησα..
    Ε 24 ειμαι..δεν με λες και υπερβολικα μικρή. Η αλήθεια ειναι πως δεν ειναι τυχαίο ότι δε με θελουν για κτ σοβαρο γτ πχ αυτον τον γνώρισα στο τιντερ
    Μα εχω μεινει πολυ καιρο μονη μου. Εχω γνωρίσει τον εαυτό μου . Και ξερω πολυ απλα οτι οταν ειμαι μονη μου νιωθω ανολοκληρωτη συναισθηματικά και σωματικα. Ειδικα εγω που εχω 4 κολλητές φιλες που ολες τους εχουν 3 χρονια σχεση. Με ποιες να βγω να παρταρω? Ποιος μπορει να με νιωσει? Δυσκολα τα πράγματα
    Και με αυτόν συμβιβάστηκα για λιγο αλλα ειδα ότι δεν παει.. και το εληξα. Ενώ θα μπορούσε να τραβηξει καποιο καιρο ακομη. Και ναι ειμαι μαλλον εξωστρεφής, θελω κοσμο. Μ αρεσει κάποιες ωρες να ηρεμω μονη στο σπιτι, να εχω την ησυχία μου και να καθομαι να σκεφτομαι :p Αλλα οκ οχι καθε μερα, καθε βραδυ αυτο το πράγμα. Πληξη, πλήξη
    Ναι ναι σε καταλαβαινω..Εννοειται. Ολοι αυτο μου λενε , οτι να μην το κυνηγαω και τοτε θα ρθει... Απλα λιγο αμφιβαλλω εγω για αυτο. Δεν καταλαβαινω γιατι να ειναι τοσο απωθητικο αν φαινεται οτι ναι, θα θελα να γνωρισω καποιον. Ειναι τοσο κακο; Ισα ισα δειχνει οτι εχεις μια ανοιχτη σταση σε γνωριμιες. Αν καθομαι δηλαδη σε μια γωνιτσα σαν καημενο, ετσι θα ρθει το γκομενακι να μου μιλησει; Πολυ αμφιβαλλω..
    καλημερα..
    κατ αρχας, το ξεσπασμα σου αυτο, περα απο τους ουσιαστικους λογους, εχει να κανει με την κλεισουρα της καραντινας, οπως επισης και την κλεισουρα στο πατρικο.. χωρις εξοδους, σχεση, νοιωθεις σαν να εισαι στο σχολειο σε πασχαλινες διακοπες.. ΤΕΡΜΑ καταθλιψη, δηλαδη.
    κατα τα αλλα, σε λιγο θα βαλεις μεσα και τα προνηπια ρε συ ρεινμποου..
    απο ποτε στο γυμνασιο κανουμε σοβαρες σχεσεις;

στα 24 με μια σοβαρη σχεση και διαφορες αλλες αποτυχημενες η περιστασιακες, ειναι μια πολυ συνηθισμενη κατασταση.
    βεβαια το οτι απο τετοια μικρη ηλικια μιλας για συμβιβασμους και εκανες σχεση με εναν που δεν γουσταρεις, μονο επειδη ηθελε εκεινος, αυτο ειναι τζιζ... τετοιου ειδους "συμβιβασμοι' με ανθρωπους που δεν σου αρεσουν, σου δινουν την ψυχολογια του αποτυχημενου και χειροτερευουν το προβλημα.
    καλυτερα να εισαι μονη, παρα να σερνεσαι με καποιον που δεν γουσταρεις και να ψαχνεις να βρεις πως και ποτε να τον ξεφορτωθεις.

κατα τα αλλα, πρεπει να βρεις και ελευθερες φιλες βρε κοπελια. οι δεσμευμενες φιλες δεν εχουν ορεξη για κλαμπιγκ, σπιτωνονται με το αγορι τους, φυσικο ειναι. τι να ψαξουν να βρουν στο κλαμπ; αφου το εχουν διπλα τους! κανε παρεα με τις φιλες για να τα λετε, αλλα βρες και παρεες με σινγκλς για να βγαινετε. που θα τον βρεις τον συντροφο; στο σπιτι;
    επισης, οταν γνωριζεις κοσμο στο τιντερ, χωρις να αποκλειω οτι μπορεις να βρεις κανεναν καλο, να ξερεις οτι τα ποσοστα ανδρων που μπαινουν εκει για να βρουν να πηδηξουν , ειναι πολυ μεγαλυτερα απο οτι στον εξω κοσμο. στο περιβαλλον σου θα βρεις πιο ευκολα ανδρες να εχουν ορεξη να κανετε παρεα, ενω στο τιντερ ειναι πιο πιθανο να γνωριζεις ΠΟΛΛΟΥΣ που θελουν γρηγορο σεξ γιατι γι αυτο μπαινουν εκει, οχι για να βρουν σχεση, και μαλιστα πολλους δεσμευμενους που οντες εκτος περιβαλλοντος σου, ειναι δυσκολο να διαπιστωσεις αν σου λενε την αληθεια.

ρωτας αν ειναι κακο να φαινεται οτι θελεις σχεση.
    ναι, κακο ειναι. γιατι αυτο που φαινεται δεν ειναι οτι θελεις σχεση, αλλα οτι θελεις να κρεμαστεις απο καποιον που μπορει να μην σου αρεσει καν (οπως ηδη εχεις κανει), κι αυτο ειναι πολυ απωθητικο για τον καθεναν, εκτος αν ειναι προβληματικος. γιατι δεν γινεται να θελεις σχεση γενικα και αοριστα αν δεν εισαι απελπισμενος. σχεση μπορει να θελεις μονο με καποιον που ξερεις καλα και ξερεις οτι τον θελεις διπλα σου. γενικα και αοριστα "σχεση" δεν υπαρχει. μονο απελπισια.

επισης, εχεις μπερδεψει κατι.
    οταν σου λενε να μην το κυνηγας, δεν εννοουν ουτε να κλειστεις σπιτι σουκ και να περιμενεις να ερθει καποιος απ το μπαλκονι, ουτε να καθεσαι στην γωνια σου και να παριστανεις το φυτο. κι αυτο απωθητικο ειναι.
    αυτο που εννοουν ειναι να εισαι κοινωνικη και επιοκοινωνιακη, αλλα να μην επικεντρωνεσαι στην "ΣΧΕΣΗ" γιατι το εκπεμπεις και απομακρυνονται. κανε κοινωνικες "φιλιες" με αγορια και κοριτσια, βγες, διασκεδασε, κανε δραστηριοτητες και καποια στιγμη με καποιον θα ταιριαζετε και θα θελει κι εκεινος να σε γνωρισει καλυτερα κι αν ολα πανε καλα, θα κανετε και "την σχεση". δεν θα σου κανει χαρη..
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλημερα..
    κατ αρχας, το ξεσπασμα σου αυτο, περα απο τους ουσιαστικους λογους, εχει να κανει με την κλεισουρα της καραντινας, οπως επισης και την κλεισουρα στο πατρικο.. χωρις εξοδους, σχεση, νοιωθεις σαν να εισαι στο σχολειο σε πασχαλινες διακοπες.. ΤΕΡΜΑ καταθλιψη, δηλαδη.
    κατα τα αλλα, σε λιγο θα βαλεις μεσα και τα προνηπια ρε συ ρεινμποου..
    απο ποτε στο γυμνασιο κανουμε σοβαρες σχεσεις;

στα 24 με μια σοβαρη σχεση και διαφορες αλλες αποτυχημενες η περιστασιακες, ειναι μια πολυ συνηθισμενη κατασταση.
    βεβαια το οτι απο τετοια μικρη ηλικια μιλας για συμβιβασμους και εκανες σχεση με εναν που δεν γουσταρεις, μονο επειδη ηθελε εκεινος, αυτο ειναι τζιζ... τετοιου ειδους "συμβιβασμοι' με ανθρωπους που δεν σου αρεσουν, σου δινουν την ψυχολογια του αποτυχημενου και χειροτερευουν το προβλημα.
    καλυτερα να εισαι μονη, παρα να σερνεσαι με καποιον που δεν γουσταρεις και να ψαχνεις να βρεις πως και ποτε να τον ξεφορτωθεις.

κατα τα αλλα, πρεπει να βρεις και ελευθερες φιλες βρε κοπελια. οι δεσμευμενες φιλες δεν εχουν ορεξη για κλαμπιγκ, σπιτωνονται με το αγορι τους, φυσικο ειναι. τι να ψαξουν να βρουν στο κλαμπ; αφου το εχουν διπλα τους! κανε παρεα με τις φιλες για να τα λετε, αλλα βρες και παρεες με σινγκλς για να βγαινετε. που θα τον βρεις τον συντροφο; στο σπιτι;
    επισης, οταν γνωριζεις κοσμο στο τιντερ, χωρις να αποκλειω οτι μπορεις να βρεις κανεναν καλο, να ξερεις οτι τα ποσοστα ανδρων που μπαινουν εκει για να βρουν να πηδηξουν , ειναι πολυ μεγαλυτερα απο οτι στον εξω κοσμο. στο περιβαλλον σου θα βρεις πιο ευκολα ανδρες να εχουν ορεξη να κανετε παρεα, ενω στο τιντερ ειναι πιο πιθανο να γνωριζεις ΠΟΛΛΟΥΣ που θελουν γρηγορο σεξ γιατι γι αυτο μπαινουν εκει, οχι για να βρουν σχεση, και μαλιστα πολλους δεσμευμενους που οντες εκτος περιβαλλοντος σου, ειναι δυσκολο να διαπιστωσεις αν σου λενε την αληθεια.

ρωτας αν ειναι κακο να φαινεται οτι θελεις σχεση.
    ναι, κακο ειναι. γιατι αυτο που φαινεται δεν ειναι οτι θελεις σχεση, αλλα οτι θελεις να κρεμαστεις απο καποιον που μπορει να μην σου αρεσει καν (οπως ηδη εχεις κανει), κι αυτο ειναι πολυ απωθητικο για τον καθεναν, εκτος αν ειναι προβληματικος. γιατι δεν γινεται να θελεις σχεση γενικα και αοριστα αν δεν εισαι απελπισμενος. σχεση μπορει να θελεις μονο με καποιον που ξερεις καλα και ξερεις οτι τον θελεις διπλα σου. γενικα και αοριστα "σχεση" δεν υπαρχει. μονο απελπισια.

επισης, εχεις μπερδεψει κατι.
    οταν σου λενε να μην το κυνηγας, δεν εννοουν ουτε να κλειστεις σπιτι σουκ και να περιμενεις να ερθει καποιος απ το μπαλκονι, ουτε να καθεσαι στην γωνια σου και να παριστανεις το φυτο. κι αυτο απωθητικο ειναι.
    αυτο που εννοουν ειναι να εισαι κοινωνικη και επιοκοινωνιακη, αλλα να μην επικεντρωνεσαι στην "ΣΧΕΣΗ" γιατι το εκπεμπεις και απομακρυνονται. κανε κοινωνικες "φιλιες" με αγορια και κοριτσια, βγες, διασκεδασε, κανε δραστηριοτητες και καποια στιγμη με καποιον θα ταιριαζετε και θα θελει κι εκεινος να σε γνωρισει καλυτερα κι αν ολα πανε καλα, θα κανετε και "την σχεση". δεν θα σου κανει χαρη..
    Γεια σου! Αυτο που λες για την καραντινα ισχυει..Το ιδιο και η όλη φαση με το πατρικο μου. Σχετικά με το σχολειο, δεν ειναι οτι δεν ειχα σοβαρη σχεση. Δεν είχα απολύτως τίποτα, ουτε καν ενα φιλί ξερω γω. Που οκ , με τοσο peer pressure, τυπου να μου λενε αλλες κοπελες για τις εμπειρίες τους και εγω να μην ξερω ουτε καν τι να σχολιασω..Ε δεν ήταν και το καλύτερο συναισθημα. Βεβαια ειχα και κάποιες φιλες που ήταν σαν εμενα.
    Οσον αφορα το θεμα σχεση. Δεν θέλω απελπισμενα να κανω σχεση με τον οποιοδήποτε. Ναι μια απελπισια την εχω. Αλλα αυτο οφειλεται στο οτι νιωθω οτι θα είμαι για πάντα σε αυτήν την κατάσταση. Αν μου ελεγαν σε ενα χρονο θα βρεις αυτο που θες θα έλεγα οκ κανουμε τη ζωη μας μέχρι τότε και θα ρθει κι αυτο. Αλλα εγω νιωθω ότι δε θα ρθει ποτε ή θα ρθει σε 8 χρόνια ξερω γω. Και εχω βγει αρκετα ραντεβου, δεν μπορω να συμβιβαστώ ευκολα πλέον. Γι αυτό λεω οτι δε θελω με τον οποιοδήποτε.. Αν ήθελα σχεση απλα για να εχω σχεση θα μπορούσα να εχω

Από αυτοεκτίμηση πως πάμε?

Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Από αυτοεκτίμηση πως πάμε?
    Θα έλεγα πως ειμαι σε μετρια επιπεδα. Γι αυτο ισως αναζητω και αρκετά συχνα την επιβεβαίωση. Το συζητουσα και με μια φιλη μου αυτο..Δεν ειναι οτι δεν εχω αυτοπεποίθηση, απλώς ισως αναζητω συνεχως μια εξτρα επιβεβαίωση γιατί νιωθω ανασφάλεια διαφορετικά. Σαν να εχω συνηθισει στο να με επιβεβαιώνουν..Ή μου εχει μεινει κόμπλεξ κατωτερότητας γενικά, λόγω και της σχολικης ηλικιας που ανεφερα..Κατι που προσπαθω να καταπολεμησω τώρα.

Θα έλεγα πως ειμαι σε μετρια επιπεδα. Γι αυτο ισως αναζητω και αρκετά συχνα την επιβεβαίωση. Το συζητουσα και με μια φιλη μου αυτο..Δεν ειναι οτι δεν εχω αυτοπεποίθηση, απλώς ισως αναζητω συνεχως μια εξτρα επιβεβαίωση γιατί νιωθω ανασφάλεια διαφορετικά. Σαν να εχω συνηθισει στο να με επιβεβαιώνουν..Ή μου εχει μεινει κόμπλεξ κατωτερότητας γενικά, λόγω και της σχολικης ηλικιας που ανεφερα..Κατι που προσπαθω να καταπολεμησω τώρα.
    Όταν εννοείς ''εξτρα επιβεβαίωση''?Δηλαδή να βγαινεις εξω και να κόβουν φλέβα για εσενα?
    Εν ολίγοις,νιωθεις ότι αν αδιαφορησουν για εσένα,πέφτεις ψυχολογικά.
    Mπορεί να κάνω και λάθος στο σκεπτικό μου,αλλά είναι σαν να λες από τον τίτλο του θέματος ότι ''Αν ερθει ο σούπερ ουάου γκόμενος,όλα θα μου πάνε κατ'ευχην''.
    Για να μην παρεξηγηθώ στα γραφόμενα μου,εννοείται καλώς να έρθει αλλά δεν σημαίνει ότι τότε όλα θα είναι μέλι γάλα!

Εχεις σκεφτεί να μιλήσεις σε ειδικό?

Και η βασική ερωτηση:Αγαπάς,φροντίζεις τον εαυτό σου?

Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Όταν εννοείς ''εξτρα επιβεβαίωση''?Δηλαδή να βγαινεις εξω και να κόβουν φλέβα για εσενα?
    Εν ολίγοις,νιωθεις ότι αν αδιαφορησουν για εσένα,πέφτεις ψυχολογικά.
    Mπορεί να κάνω και λάθος στο σκεπτικό μου,αλλά είναι σαν να λες από τον τίτλο του θέματος ότι ''Αν ερθει ο σούπερ ουάου γκόμενος,όλα θα μου πάνε κατ'ευχην''.
    Για να μην παρεξηγηθώ στα γραφόμενα μου,εννοείται καλώς να έρθει αλλά δεν σημαίνει ότι τότε όλα θα είναι μέλι γάλα!

Εχεις σκεφτεί να μιλήσεις σε ειδικό?

Και η βασική ερωτηση:Αγαπάς,φροντίζεις τον εαυτό σου?
    Οχι να κόβουν φλεβα..ειπαμε. Απλώς αν εχω ενα αγορι νιώθω πιο αρεστή. Αλλα δε νομίζω εν τελει πως η αυτοπεποίθηση ειναι το βασικο πρόβλημα.. Νομίζω απλως πως ημουν πολυ καιρο μονη μου και κουραστηκα...

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast