Ειμαι σε απογνωση με τον θυροειδη μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 48
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Χαχα
    Να συζητήσουμε ότι θέλεις..
    Σκεφτομαι αν θα ειναι χαρουμενο η σοβαρο διαλεξε κατηγορια χαχα

Α σκεφτηκα κατι λες να μας βρει κανενας γνωστος η κανενας γιατρος μας απ αυτα που γραφουμε εδω?

Quote Originally Posted by Luna99 View Post
    Α σκεφτηκα κατι λες να μας βρει κανενας γνωστος η κανενας γιατρος μας απ αυτα που γραφουμε εδω?
    Οι δικοί μου γιατροί πάντως όχι..Είμαι σίγουρη ότι δεν έχουν χρόνο για φόρουμ
    Όπως και να έχει μόνο η ενδοκρινολογος μου δεν θα ήθελα να με διαβάσει εδώ
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Οι δικοί μου γιατροί πάντως όχι..Είμαι σίγουρη ότι δεν έχουν χρόνο για φόρουμ
    Όπως και να έχει μόνο η ενδοκρινολογος μου δεν θα ήθελα να με διαβάσει εδώ
    Κανενας απο την γειτονιά μας να μην ειναι μονο χαχα

Senior Member
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 23-03-2020 at 17:25.
    zorz

Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Γεια σου Γιωργο τωρα μπηκα μεσα δεν ξερω γιατι διεγραψαν το μηνυμα σου. Αν θες πες το διαφορετικα!!!

.................................................. .......

.........................

Μια αποψη ρε παιδια αν κανω βιοψια και βγουν τα αποτελεσματα χαλια πρωτα θα ιδρωσω απο πανω μεχρι κατω οπως επισης θα τρεμω σαν το ψαρι ολοκληρη μετα η θα λιποθυμήσω η θα βουτηξω (στο δευτερο προσπαθησα στο παρελθον σε μια παρομοια περιπτωση). Να το παρακολουθω καλυτερα και να μην κανω βιοψια?
    Να κάνεις αυτό που σου λέει ο γιατρός σου..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Α ρε Αλεξια προλαβες και το διαβασες το ειχα σβησει χαχα

Αλεξια αυτο που με τρελαινει πιο πολυ που χρονια επαιρνα χαπια οι οζοι μίκρυναν και πως εγινε να φτασω στο αλλο ακρο να μεγαλωνουν και να εχουν και απασβεστωσεις. Τελος παντων θα κανω την βιοψια αλλα θα παω σε αλλο γιατρο να παρω δευτερη γνωμη. Αυτη ειναι και υπερ να τους βγαζουν γενικα το εχω ακουσει απο πολλους. Οχι οτι ισχυει στην δικη μου περιπτωση. Και αναρωτιεμαι μπορει να εχω και σε αλλα οργανα που δεν εχω κανει εξετασεις

Αλεξια αυτο που με τρελαινει πιο πολυ που χρονια επαιρνα χαπια οι οζοι μίκρυναν και πως εγινε να φτασω στο αλλο ακρο να μεγαλωνουν και να εχουν και απασβεστωσεις. Τελος παντων θα κανω την βιοψια αλλα θα παω σε αλλο γιατρο να παρω δευτερη γνωμη. Αυτη ειναι και υπερ να τους βγαζουν γενικα το εχω ακουσει απο πολλους. Οχι οτι ισχυει στην δικη μου περιπτωση. Και αναρωτιεμαι μπορει να εχω και σε αλλα οργανα που δεν εχω κανει εξετασεις
    Πάρε και δεύτερη γνώμη και τρίτη αν θέλεις.. Λογικό είναι..Αλλά κάνε την εξέταση..
    Τι έπρεπε να κάνεις? Βιοψία?

Πάρε και δεύτερη γνώμη και τρίτη αν θέλεις.. Λογικό είναι..Αλλά κάνε την εξέταση..
    Τι έπρεπε να κάνεις? Βιοψία?
    Ναι. Αν και φανταζομαι οτι ειχε κανει λαθος διαγνωση η γιατρος και τζαμπα επαιρνα τοσα χρονια χαπια. Οταν ημουν μικρη ειχα τα συμπτωματα του θυροειδη για χρονια οταν πηγα τυχαια επειδη ειχε παει μια φιλη με βρισκει 4 οζους μικρους. Εγω επειδη δεν αλλαζω ευκολα γιατρους αν γνωρισω 1 μενω εκει δεν ειχα παρει δευτερη γνωμη. Ειχαν φυγει πολλοι απο αυτην την γιατρο αλλα εγω εκειιι και το αστειο ειναι οτι ειχε και πολυ δουλεια(καλα ειμαστε και προβατα στην πολη που ζω) Τελος παντων τωρα ειναι αργα. Πρωτα θα παω σε αλλον και μετα θα κανω την βιοψια(αν και να σε πω την αληθεια παλι σε αυτην θελω να παω)

Ναι. Αν και φανταζομαι οτι ειχε κανει λαθος διαγνωση η γιατρος και τζαμπα επαιρνα τοσα χρονια χαπια. Οταν ημουν μικρη ειχα τα συμπτωματα του θυροειδη για χρονια οταν πηγα τυχαια επειδη ειχε παει μια φιλη με βρισκει 4 οζους μικρους. Εγω επειδη δεν αλλαζω ευκολα γιατρους αν γνωρισω 1 μενω εκει δεν ειχα παρει δευτερη γνωμη. Ειχαν φυγει πολλοι απο αυτην την γιατρο αλλα εγω εκειιι και το αστειο ειναι οτι ειχε και πολυ δουλεια(καλα ειμαστε και προβατα στην πολη που ζω) Τελος παντων τωρα ειναι αργα. Πρωτα θα παω σε αλλον και μετα θα κανω την βιοψια(αν και να σε πω την αληθεια παλι σε αυτην θελω να παω)
    Εσύ θα πας εκεί που έχεις πιο πολύ εμπιστοσύνη..Εγώ έχω να σου πω ότι τον θυρεοειδή δεν το αφήνουμε έτσι..Είναι ύπουλο πράγμα..Τι φάρμακα έπαιρνες?

Εσύ θα πας εκεί που έχεις πιο πολύ εμπιστοσύνη..Εγώ έχω να σου πω ότι τον θυρεοειδή δεν το αφήνουμε έτσι..Είναι ύπουλο πράγμα..Τι φάρμακα έπαιρνες?
    efthirox των 75 η tsh ειχε προβλημα ελεγε

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast