ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 91
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 91 of 128 FirstFirst ... 41818990919293101 ... LastLast
Results 1,351 to 1,365 of 1914
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Νομιζω λυθηκε το μυστηριο της πρωην "φιλης" μου. Που μου ελεγε οτι θελει να παμε μαζι στην Κερκυρα κλπ. Μου ειχε αναφερει 3-4 φορες εναν καθηγητη της στο πανεπιστημιο που ειναι Ζακυνθινος και μιλουσαν. Ε τωρα σε μια εργασια εγραψε οτι θελει το καλοκαιρι να παει στη Ζακυνθο. Συμπτωση; Μου την εφαγε ο ζακυνθινος. Οι χαζοι γραφουν χαζα ποιηματα, οι γυπαετοι χτυπανε.
    Πρέπει να είναι ωραία για να την θέλει ο καθηγητής, γι αυτό μην την αφήσεις, μην τα παρατάς, ξαναφτιάξτα εκτός κι αν συνέβηκε κάτι πολύ άσχημο μεταξύ σας, διότι μια καλή σχέση σου ανεβάζει τη διάθεση ιδίως αμα έχεις θέματα ψυχολογίας. Γι αυτό, βρες τρόπο πήγαινε κι εσύ στη Ζάκυνθο κι ει δυνατον μαζί της...
    γιάννης

Senior Member
    Αφου χτυπησα το κεφαλι μου στο ρολο.
    Απ το όχημα καθαρισμού που σε κυνηγούσε, αν όντως σε κυνηγούσε, κι απ το σταγονίδιο καθαρισμού? ...διότι με τα θέματα που ανοίγουμε εδώ, μάλλον κι απ τις δικές σου κουβέντες αλλού πήγε ο νους μου κι έτσι σου δωσα την πιο πάνω εξήγηση.
    γιάννης

Senior Member
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Απ το όχημα καθαρισμού που σε κυνηγούσε, αν όντως σε κυνηγούσε, κι απ το σταγονίδιο καθαρισμού? ...διότι με τα θέματα που ανοίγουμε εδώ, μάλλον κι απ τις δικές σου κουβέντες αλλού πήγε ο νους μου κι έτσι σου δωσα την πιο πάνω εξήγηση.
    Οχι στο σπιτι μου. Στο ρολο της βεραντοπορτας.

Πρέπει να είναι ωραία για να την θέλει ο καθηγητής, γι αυτό μην την αφήσεις, μην τα παρατάς, ξαναφτιάξτα εκτός κι αν συνέβηκε κάτι πολύ άσχημο μεταξύ σας, διότι μια καλή σχέση σου ανεβάζει τη διάθεση ιδίως αμα έχεις θέματα ψυχολογίας. Γι αυτό, βρες τρόπο πήγαινε κι εσύ στη Ζάκυνθο κι ει δυνατον μαζί της...
    Δεν ενοχλω γυναικες.

Senior Member
    Κουραστηκα να δουλεύω... Καραντίνα αγάπη μου....

Senior Member
    Πηρα ενα αντιηλιακο και 2 βιταμινες απο το φαρμακειο 49 ευρω με την εκπτωση. Το σκρουτζ τα ειχε 33. Δηλαδη μου εκλεψε ο φαρμακοποιος 16 ευρω. Και μετα τσιγγουνευομαι να φαω κατι σε ταβερνα.

Senior Member
    Πιστευω τα φαρμακα μου τα βαζουν στο φαι για να ξεχασω οσα μου εχουν κανει και να μη μπορω να τους κατηγορησω. Το δικο τους τραγουδακι ειναι οτι ολη μου τη ζωη εκανα ο, τι ηθελα. Εχουν ετοιμες ατακες. Θυμαμαι και τον αδετφο μου που αλλοιωνε τα λογια του καρδιολογου κατα το συμφερον του οταν με αρρωστησαν.

Senior Member
    Να βλεπεις il processo το 5ο επεισόδιο και να σε ακουει η γειτονιά έτσι αγορι μου, μπραβο αγόρι μου πως το πετσόκοψες έτσι το καριολακι και η γυναικα να σου ριχνει μπουνιες και να σου λεει σκασε μας ακουει η γειτονια

Senior Member
    Η βρωμα η μανα μου λεει οτι εγω εκλεψα τα χρυσαφικα και οτι εβγαλα την ιστορια με τις γυφτισσες απο το μυαλο μου. Κακο ψοφο κωλογρια που εκατσα δυο μηνες φυλακη για να σε γλιτωσω.

Senior Member
    Η βρωμα η μανα μου λεει οτι εγω εκλεψα τα χρυσαφικα και οτι εβγαλα την ιστορια με τις γυφτισσες απο το μυαλο μου. Κακο ψοφο κωλογρια που εκατσα δυο μηνες φυλακη για να σε γλιτωσω.
    Σοβαρολογεις εκανες δυο μηνες φυλακη και αντι να σε εχουν βασιλια σου φερονται έτσι;

Senior Member
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Σοβαρολογεις εκανες δυο μηνες φυλακη και αντι να σε εχουν βασιλια σου φερονται έτσι;
    Φυλακη εννοω που δεν εβγαινα καθολου απο το σπιτι για να μην κουβαλησω κορονοιο.

Senior Member
    για να γελάσουμε λιγο.....
    youtube.com/watch?v=4DoMC3PJGSg

Senior Member
    Θέλω να νιώσω, να ζήσω δυνατά τη ζωή
    θέλω ν’ αγγίξω το χρώμα τ’ ουρανού την αυγή
    θέλω να κλείσω τη σκέψη σ’ ένα μαύρο κουτί
    θέλω να κάνω το χρόνο προς τα πίσω να ‘ρθει

Μου έστειλε μια συμφοιτήτρια μια περσινή φωτο τέτοια μέρα που είμασταν σε καφετέρεια και διαβάζαμε για τις εξετάσεις. Τώρα η καθεμια μόνη της στο σπίτι με κωλοκάμερες όοταν και αν. Και με έχει πιάσει μια διάθεση να βγω έξω και να ξεκινήσω να τρέχω ουρλιάζοντας και να ξαναμπω στο σπίτι μετά από 2 μέρες. Έτσι μου ήρθαν κατευθείαν στο μυαλό οι πιο πάνω στίχοι.

Senior Member
    Διαφανα κρινα. Ακομα καραντινα εχετε; Εδω βγηκαν ολοι στις παραλιες, τρελος συνωστισμος.

Σε αλλα νεα, εκανα δευτερη δοκιμαστικη με το ποδηλατο. Η αναπηδηση βελτιωθηκε με την μικροτερη πιεση του αερα στα λαστιχα αλλα και παλι ζαλιστηκα. Ειναι ακαταλληλο για χρηση. Αυριο θα το βαλω στην αποθηκη.

Επισης το φβ μου εβγαλε προτεινομενο σαν φιλο τον τζιτζιφιογκο απ τη Ζακυνθο. Σιγα τη μουρη.

Senior Member
    Εδω και ενα μηνα απεναντι τριβουν και τρυπανε. Κλεινω την πορτα για να μην μεταφερθουν σκονες. Σημερα τριψανε τα μαρμαρα στη βεραντα. Με το που πηγα σε αλλο δωματιο ετρεξε η μανα μου και ανοιξε διαπλατα την πορτα. Γεμισε το σαλονι λεπτη λεπτη σκονη. Τωρα με τσουζουν γα ματια και νιωθω καυσο στη μυτη. Το 18 ειχε ξαναγινει αυτο και παρολο που επλυνα ολο το σαλονι, για μηνες παθαινα κριση ασθματος οταν εμπαινα σε εκεινο το δωματιο. Κουραδτηκα πια να σπρωχνω την πετρα του Σισυφου. Αυτοι οι ανθρωποι δεν εχουν αλλη ενασχοληση στη ζωη τους απο το να καραδοκουν για να μου κανουν κακο.

Senior Member
    Χτες δεν κοιμηθηκα γιατι κοπαναγανε. Τωρα βαραει ενα μοτερ ασταματητα...

Page 91 of 128 FirstFirst ... 41818990919293101 ... LastLast