Τέλμα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Τέλμα

Banned
    Quote Originally Posted by Psychosocial View Post
    Το αγχος γενικα χειροτερευει τα παντα χαχαχα.Τουλάχιστον ξέρω ότι δεν είμαι η μόνη που το αντιμετωπίζω αυτό.Εχω δοκιμάσει πολλά σαμπουάν,τώρα η γιατρός μου έγραψε ένα για λιπαρή πιτυρίδα.Η κατάσταση δεν αλλάζει όμως,για αυτο επιμένω για την βιοψία μπας και βρώ το δίκαιο μου επιτέλους.
    Εισαι μικρη δε πιστευω να εισαι τοσο χαλια. Και γω δεν ειχα πολλα μαλλια στην ηλικια σου αλλα βλεπομουν. Κανε αυτο που νομιζεις οτι ειναι σωστο, προσπαθησε να μειωσεις το αγχος στο ξαναλεω!

Junior Member
    Quote Originally Posted by Luna99 View Post
    Εισαι μικρη δε πιστευω να εισαι τοσο χαλια. Και γω δεν ειχα πολλα μαλλια στην ηλικια σου αλλα βλεπομουν. Κανε αυτο που νομιζεις οτι ειναι σωστο, προσπαθησε να μειωσεις το αγχος στο ξαναλεω!
    Εγω στην εφηβεία είχα βγάλει υπερβολικά πολύ μαλλί,τα ξυρισα από την μία πλευρά φαντάσου και λογο εναλλακτικής αισθητικης όντας μεταλλου αλλά και επειδή δεν μπορούσα να τα διαχειριστώ!Τώρα 2 χρόνια μαδαω απίστευτα,βλέπω αραίωση σε ορισμένα σημεία κλπ.Οι γιατροί δεν λένε να δώσουν σωστή διαγνωση και εας τους έχω δείξει μέχρι και φωτογραφίες!

Banned
    Quote Originally Posted by Psychosocial View Post
    Εγω στην εφηβεία είχα βγάλει υπερβολικά πολύ μαλλί,τα ξυρισα από την μία πλευρά φαντάσου και λογο εναλλακτικής αισθητικης όντας μεταλλου αλλά και επειδή δεν μπορούσα να τα διαχειριστώ!Τώρα 2 χρόνια μαδαω απίστευτα,βλέπω αραίωση σε ορισμένα σημεία κλπ.Οι γιατροί δεν λένε να δώσουν σωστή διαγνωση και εας τους έχω δείξει μέχρι και φωτογραφίες!
    ε δεν ειναι κληρονομικο τοτε οργανικο μαλλον. Παντως δε μιλας για τριχοφαγο?

Banned
    Εβαλες και εναν βαρυ τιτλο δεν ειναι τοσο τραγικα. Η ψυχολογια επιδεινωνει την κατασταση. Κανε τις εξετασεις σου και ολα θα πανε καλα

Junior Member
    Quote Originally Posted by Luna99 View Post
    ε δεν ειναι κληρονομικο τοτε οργανικο μαλλον. Παντως δε μιλας για τριχοφαγο?
    Οχι δεν πέφτουν σε σχήμα νομίσματος.Απλά επειδή η μαμά μου μετά τα 40 άρχισε να παρουσιάζει αραίωση και επειδη ο αδελφος μου από τα 25 άρχισε και εκείνος,δεν το θεωρώ τυχαίο.Απλά εμένα ξεκίνησε από τα 18 για κάποιο λόγο και με έντονη τριχόπτωση.Εντωμεταξύ ήταν και η μαμά μου μαζί στην δερματολόγο και την κοίταξε και εκείνη και παλι δεν θεώρησε οτι εχω κατι.Πραγμα που με εξαγριωσε ,για αυτο και απαιτώ την βιοψία!

Page 3 of 3 FirstFirst 123