Μαστιγιο στο κεφαλι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Μαστιγιο στο κεφαλι

Καλησπερα σε ολους. Μετα απο αρκςτη αποχη γιατι ειχα αισθανθει καλα ειχα κανει εξετασεις κλπ επιστρεφω. Μετα απο εντονη σωματικη ασκηση εβαλα το χερι αριστερα στο κεφαλι μου και εκεινη την ωρα εκανε εναν θορυβο και παλμο σα να τιναζει κατι. Σα να με χτυπαει μαστιγιο. Ειχα κανει εξετααεις ολα καλα πριν 1 μηνα. Υπαρχει περιπτωση απο την υπερπροσπαθεια στη γυμναστικη μα δημιουργησα καποιο θεμα; εχει τυχει κατι αντιστοιχο σε καποιον;

Quote Originally Posted by Speaker14 View Post
    Καλησπερα σε ολους. Μετα απο αρκςτη αποχη γιατι ειχα αισθανθει καλα ειχα κανει εξετασεις κλπ επιστρεφω. Μετα απο εντονη σωματικη ασκηση εβαλα το χερι αριστερα στο κεφαλι μου και εκεινη την ωρα εκανε εναν θορυβο και παλμο σα να τιναζει κατι. Σα να με χτυπαει μαστιγιο. Ειχα κανει εξετααεις ολα καλα πριν 1 μηνα. Υπαρχει περιπτωση απο την υπερπροσπαθεια στη γυμναστικη μα δημιουργησα καποιο θεμα; εχει τυχει κατι αντιστοιχο σε καποιον;
    Γεια σου παλικαρι αφου σου περασε και εκανες τις εξετασεις σου μην ανησυχεις. Μειωσε τη Γυμναστικη σου πηγαινε πιο χαλαρα. Δε πιστευω να το εχεις ψαξει και στο Google οπως κανουμε οι περισσοτεροι?

Εχω ψαξει και αε αυτο αλλα ειναι η ολη αισθηση....και μετα απο ερωτικη επαφη το εχω αυτο π.χ. ετσι σαν ατονια ασταθεια κλπ...φοβαμαι διαφορα καρδιες κλπ απο υπερπροσπαθειες και τετοια....αλλα απο την αλλη εχω κανει του κοσμου τις εξετασεις.

Quote Originally Posted by Speaker14 View Post
    Εχω ψαξει και αε αυτο αλλα ειναι η ολη αισθηση....και μετα απο ερωτικη επαφη το εχω αυτο π.χ. ετσι σαν ατονια ασταθεια κλπ...φοβαμαι διαφορα καρδιες κλπ απο υπερπροσπαθειες και τετοια....αλλα απο την αλλη εχω κανει του κοσμου τις εξετασεις.
    Tις βιταμινες σου τις κοιταξες? Β12 κτλ? Αν ναι τοτε ειναι απο τον φοβο σου και μειωσε τις υπερπροσπαθειες. Οπως λες εχεις κανει του κοσμου τις εξετασεις. Να χαρεσαι που βγηκαν καλες στασου σε αυτο το σημειο. Και μην αναπαραγεις μεσα σου οτι κατι μπορει εχεις, μετα γινεται εμμονη και τρεχα γυρευε. Φιλια!!!