Σας αγχωνει η οικονομια της Χωρας μετα Κορωνιου εποχη? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 138
    Banned
    Παιδια ακουσατε τι ειπε ο καθηγητης Γιαννης Ιωαννιδης καθηγητης Επιδημιολογος κτλ Πρεπει να κανουμε δειγματολογικη αναλυση στις κατα τοπους κοινωνιες για να εχουμε πραγματικα αποτελεσματα.....Μιλησε και για τρομολαγνεια οπου το στρες μειωνει το ανοσοποιητικο συστημα. Επισης μιλησε και για τις οικονομικες επιπτωσεις παγκοσμίως γιατι για να βρεθει ενα φαρμακο πρεπει να γινουν δοκιμες που κρατουν 18 μηνες. Ζητω που καηκαμε (και οταν τα διαβαζα αυτα μου στελνουν το τραγουδι οταν θα μαστε εξω χαχα)

Senior Member
    Θα το ζήσω θα ρισκάρω, μιλάει η πίστη μου.....

Μακρυά με τους δικούς μου και το κορίτσι μου
    Απ'τα ξύδια ξύπνιος πίνω, μ'όλα τα feelings μου

Senior Member
    Γιατι , αμα αγχωθουμε θα παeι καλυτερα η οικονομια μας ? δεν εχει νοημα ναγχωνεσαι για καταστασεις που δεν μπορεις να κανεις κατι ...........ετσι κι αλλιοως , ως οικονομολογος , δεν βλεπω φως για την χωρα μας , ατυχως , και ειδικος να ημουνα παλι θα συνεχιζω να βλεπω τα ιδια , αμα δεν φυγουν οι μεταναστες , δλδ. τους διωξουμε , ακομα χειροτερα θα ειναι .......
    και βεβαια υπαρχουν μεληπου θα αντιτιθενται στην ετυμηγορια μου , αλλα δεν μενδιαφερουν τα μελη αυτα .......
    Last edited by Macgyver; 08-04-2020 at 05:34.

Banned
    Eμενα παλι πολυ μου αρεσε η στατιστικη σαν μαθημα. Και ο συγκεκριμενος καθηγητης εχει δικαιο με το να γινονται εξετασεις δειγματολογικα σε ορισμενες πολεις θα δειξει πραγματικα που βρισκομαστε σε κρουσματα.
    Ακη μαζι σου εγω σκεφτομαι για τους υπολοιπους. Μηπως μπορεις να μεταφρασεις την τελευταια σειρα ειμαι και λιγο στοκος καμια φορα χαχα

Senior Member
    Quote Originally Posted by Luna99 View Post
    Eμενα παλι πολυ μου αρεσε η στατιστικη σαν μαθημα. Και ο συγκεκριμενος καθηγητης εχει δικαιο με το να γινονται εξετασεις δειγματολογικα σε ορισμενες πολεις θα δειξει πραγματικα που βρισκομαστε σε κρουσματα.
    Ακη μαζι σου εγω σκεφτομαι για τους υπολοιπους. Μηπως μπορεις να μεταφρασεις την τελευταια σειρα ειμαι και λιγο στοκος καμια φορα χαχα

ειναι η φαση που πινεις ξυπνιος με ολα τα συναισθήματα..... και τον πονο σου τον σβηνεις με ενα ουίσκι on the rocks.. :P

το θεμα ειναι ταξικο, μα που να καταλαβεις...... χαχαχα αφου μιλαω με lyrics
    Last edited by akis1; 08-04-2020 at 05:05.

Banned
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    ειναι η φαση που πινεις ξυπνιος με ολα τα συναισθήματα..... και τον πονο σου τον σβηνεις με ενα ουίσκι on the rocks.. :P

το θεμα ειναι ταξικο, μα που να καταλαβεις...... χαχαχα αφου μιλαω με lyrics
    τωρα το πετυχες μιας και εχω ιστορικο αλκοολισμου οποτε ειμαι πολυ αρμοδια σε αυτο

Banned
    Δεν ξερεις τι περναει ο κοσμος εδω. Ειμαι σε μια ομαδα του οαεδ. Ποσοι ρωτουν πως να κανουν αιτηση ανεργιας που ποτε τους δεν εχουν ασχοληθει με αυτα και τωρα πρεπει να τα κανουν ηλεκρονικα. Στεναχωριεμαι ειναι πανικοβλητοι ευτυχως εχουν εμενα τους ησυχαζω χαχα τους λεω μην αγχώνεστε θα σας βοηθησουμε ευτυχως οι ελληνες λιγο πολυ ο ενας βοηθαει τον αλλον. Αυτα απο Ελλαδα εσεις εκει?

Senior Member
    Δεν ξερεις τι περναει ο κοσμος εδω. Ειμαι σε μια ομαδα του οαεδ. Ποσοι ρωτουν πως να κανουν αιτηση ανεργιας που ποτε τους δεν εχουν ασχοληθει με αυτα και τωρα πρεπει να τα κανουν ηλεκρονικα. Στεναχωριεμαι ειναι πανικοβλητοι ευτυχως εχουν εμενα τους ησυχαζω χαχα τους λεω μην αγχώνεστε θα σας βοηθησουμε ευτυχως οι ελληνες λιγο πολυ ο ενας βοηθαει τον αλλον. Αυτα απο Ελλαδα εσεις εκει?
    ξερω πολυ καλα....... ειναι δυσκολη η κατασταση......... τα ακουω καθημερινα...... εδω απο την αλλη ειναι ολα διαφορετικα......! ειμαστε ολοι σε καραντινα αλλα δεν γινεται αυτος ο πανικος.... γενικα σχεδον ολος ο πλανητης πλεον ειναι σε καραντινα....... μας εχει τρελανει ολους αυτο...... και σιγουρα η επιστροφη στην κανονικοτητα δεν θα ειναι η ιδια μετα απο ολα αυτα....... θα αλλαξουν παρα πολλα..........

Senior Member
    τωρα το πετυχες μιας και εχω ιστορικο αλκοολισμου οποτε ειμαι πολυ αρμοδια σε αυτο
    και εγω ειχα ιστορικο αλκοολισμου...... αλλα το εκοψα σχετικα ευκολα... αλλα εθιστηκα στο να περνω καθημερινα xanax πλεον.......... τωρα ακομα περνω και ο στοχος ειναι να το κοψω και αυτο.......

μου ειπε ο γιατρος μου για να μην πινω αλκοολ να ξεκινησω με stedon... και μετα μου το αλλαξε με xanax οπου με αφησε να το περνω διοτι θεωρει οτι ειναι πιο ασφαλες απο ολα τα αλλα φαρμακα περα οτι κανει εθισμο...... στην τελικη το xanax το λες και αλκοολ σε χαπι.... ιδια δραση εχει περιπου χωρις το hangover.... αλλα δεν παυει να ειναι ενα επικινδυνο φαρμακο που ανηκει στην κατηγορια τον ναρκωτικων ουσιων...

μακρια απο βενζοδιαζεπινες..... μπορει να ειναι τα πιο αποτελεσματικα σε καταστασης ανχους κλπ αλλα ολο το μαρτυριο ξεκιναει οταν φτασει η διακοπη τους........ ειναι πολυ χειροτερα και απο τα στερητικα του αλκοολ........

Banned
    και εγω ειχα ιστορικο αλκοολισμου...... αλλα το εκοψα σχετικα ευκολα... αλλα εθιστηκα στο να περνω καθημερινα xanax πλεον.......... τωρα ακομα περνω και ο στοχος ειναι να το κοψω και αυτο.......

μου ειπε ο γιατρος μου για να μην πινω αλκοολ να ξεκινησω με stedon... και μετα μου το αλλαξε με xanax οπου με αφησε να το περνω διοτι θεωρει οτι ειναι πιο ασφαλες απο ολα τα αλλα φαρμακα περα οτι κανει εθισμο...... στην τελικη το xanax το λες και αλκοολ σε χαπι.... ιδια δραση εχει περιπου χωρις το hangover.... αλλα δεν παυει να ειναι ενα επικινδυνο φαρμακο που ανηκει στην κατηγορια τον ναρκωτικων ουσιων...

μακρια απο βενζοδιαζεπινες..... μπορει να ειναι τα πιο αποτελεσματικα σε καταστασης ανχους κλπ αλλα ολο το μαρτυριο ξεκιναει οταν φτασει η διακοπη τους........ ειναι πολυ χειροτερα και απο τα στερητικα του αλκοολ........
    Ναι οταν επινα μια μερα την αλλη μερα ημουν τοσο ηρεμη χαλαρη. Δικαιο εχεις καλυτερα ζαναχ απο αλκοολ. Αλλα και τα ζαναχ δεν ειναι λυση. Και αυτο το σκατο αλκοολ μηνες να εχεις να πιεις σε μια δυσκολη στιγμη κατευθειαν εκει το μυαλο

Senior Member
    Ναι οταν επινα μια μερα την αλλη μερα ημουν τοσο ηρεμη χαλαρη. Δικαιο εχεις καλυτερα ζαναχ απο αλκοολ. Αλλα και τα ζαναχ δεν ειναι λυση. Και αυτο το σκατο αλκοολ μηνες να εχεις να πιεις σε μια δυσκολη στιγμη κατευθειαν εκει το μυαλο
    τπτ απο τα 2..... προτιμω να πινω το ποτο μου με μετρο παρα xanax...... ο στοχος μου ειναι να κοπει το xanax για να μπορω να απολαυσω το καλοκαιρι τα cocτtail χαχα :P

Senior Member
    Υπαρχει μια παρανοηση σχετικα με τον ιο , μιλαγα σημερα με τον συνομηλικο μου παιδικο φιλο, παθαλογο, αυτος κανει καθε μερα jogging ( χωρις μασκα φυσικα ) , εδω στο Χαλανδρι , δεν κολλας μου λεει απο τον αερα τον κοπανιστο, ιδιως αν φυσαει και λιγο , μονο σε συνωστισμο μπορεις να κολλησεις ......

Senior Member
    τπτ απο τα 2..... προτιμω να πινω το ποτο μου με μετρο παρα xanax...... ο στοχος μου ειναι να κοπει το xanax για να μπορω να απολαυσω το καλοκαιρι τα cocτtail χαχα :P

Καλυτερο αυτο , παρα το παλιοζαναξ ........οχι οτι ειναι καλο το ζαναξ , το πιο παλιοφαρμακο ειναι .......ειδα κι επαθα να τα κατεβασω απο 9-10 mg , στα 3 , που ταχω παγιωσει, δυσκολευομαι για πιο κατω , οχι οτι δεν γινεται , αλλα ζοριστηκα πολυ .....αργοτερα τα μηδενιζω ........

Senior Member
    δεν υπαρχει "αλκοολ με μετρο" οταν εχεις ιστορικο εθισμου στο αλκοολ. αυτο το ξερουν και τα παιδακια. η το κοβεις, η ξανακυλας. δεν υπαρχει μεση οδος στον αλκοολισμο.
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Senior Member
    Super market με προϊόντα και βενζινάδικα ανοιχτά να υπάρχουν και είμαι μια χαρά ας το κρατήσουν και ένα χρόνο ούτε που με ενδιαφέρει

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast