Θέλω την γνώμη σας. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 62
    Senior Member
    Ε, μπορεί και να το πιστέψει και να της πει ο άλλος ότι ήταν στιγμιαίο λάθος και να συνεχίσουν αυτοί καλά κι η φίλη μας χειρότερα.
    Όλα παίζουν.
    :)

Senior Member
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Δεν είναι δύσκολο να πιστεψεις όταν υπάρχει ένα παιδί στη μέση. Δηλαδή δεν μπορώ να πιστέψω ότι κάποια θα έλεγα ψέματα για ένα τέτοια θέμα μόνο και μόνο για να μου φάει τον γκομενο.όχι οτι δεν θα συμβαίνει. Αλλά είναι σπανιο
    Εσυ δηλαδη θα πιστευες οτι ηρθε σε εσενα επειδη θελει το καλο σου; αν εχει παιδι η σχεση με τον φιλο σου γιατι δεν παει στον φιλο σου και ψαχνει εσενα; απο την καλη της την καρδια; δεν θα σκεφτοσουν οτι ερχεται σε σενα επειδη δεν εχει προσβαση σε εκεινον;
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Θα το συζητουσα μαζι του και θα εκρινα απο τις απαντησεις του. Αν εκεινος μου ελεγε οτι ειναι μια που με γουσταρει και με κυνηγαει και θελει να μας χωρισει κι ουτε ξερω τινος ειναι το παιδι, θα τον πιστευα αλλα θα ψαχνομουν. Εσυ τι θα εκανες; θα της ελεγες περαστε;
    Δεν νομίζω να τον πιστευα.άλλωστε εμείς οι γυναίκες έχουμε και καλό ενστικτο νομίζω.βέβαια ποτέ δεν θα ξέραμε την αλήθεια αν δεν μας την παραδεχοταν ο άλλος.

Junior Member
    Πραγματικά δεν ξέρετε τι λέτε κ λέτε ότι να ναι μερικές... Κ εννοείται πως έχω πρόσβαση σ αυτόν κ μιλάμε κ κάθε μέρα κ έρχεται κ με βλέπει όπως κ χθες ήταν στο σπίτι μου απλά δεν θέλει να μαθευτει τίποτα.. Πιστεύει κ αυτός ότι θα έχει ένα παιδί κ δν θα το μάθει κανείς.

Senior Member
    Και τι αλλάζει στο τι θα σκεφτεί ή άλλη αν πας να της μιλήσεις αυτό που λες;

Εσυ δηλαδη θα πιστευες οτι ηρθε σε εσενα επειδη θελει το καλο σου; αν εχει παιδι η σχεση με τον φιλο σου γιατι δεν παει στον φιλο σου και ψαχνει εσενα; απο την καλη της την καρδια; δεν θα σκεφτοσουν οτι ερχεται σε σενα επειδη δεν εχει προσβαση σε εκεινον;
    Δεν είπα ότι θα ήθελε το καλό μου.αλλά δεν θα υπήρχε λόγος να μην την πιστεψω.και σιγά το κελέπουρι δηλαδή που έχουν οι κοπελες.ένας στον ανανδρος είναι που τις κοροιδευει και της δύο. Εσύ αν συνεβαινε κάτι τέτοιο δεν θα ήθελες να το μαθεις έστω και με αυτόν τον τροπο?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Alexia1991 View Post
    Πραγματικά δεν ξέρετε τι λέτε κ λέτε ότι να ναι μερικές... Κ εννοείται πως έχω πρόσβαση σ αυτόν κ μιλάμε κ κάθε μέρα κ έρχεται κ με βλέπει όπως κ χθες ήταν στο σπίτι μου απλά δεν θέλει να μαθευτει τίποτα.. Πιστεύει κ αυτός ότι θα έχει ένα παιδί κ δν θα το μάθει κανείς.
    Ηταν σπιτι σου γιατι θελει να σε πεισει να το ριξεις βρε αλεξια. Οχι γιατι θελει να ειναι μαζι σου.αν ηθελε να ειστε μαζι, θα ηθελε και το παιδι και θα ησουν εσυ στο σπιτι του. Οχι η σχεση του.

Junior Member
    Και δεν το κράταω ούτε από συμφέρον ούτε από εκδίκηση ούτε επειδή πιστεύω πως έτσι θα τον κρατήσω κοντά μου το κρατάω επειδή το θέλω αυτό το παιδί κ πιστέυω πως είναι ευλογία να φέρεις στον κόσμο ένα παιδί... Κ επίσης μαζί του ξέρω ότι δεν θα είμαι ποτέ είτε το μάθει η άλλη είτε όχι αυτό όμως δεν αλλάζει με τίποτα την απόφαση που έχω πάρει να το κρατήσω. Επειδή βιάζεστε κ λέτε άσχημα πράγματα χωρίς να ξέρετε

Senior Member
    Δεν είπα ότι θα ήθελε το καλό μου.αλλά δεν θα υπήρχε λόγο να μην την πιστεψω.και σιγά το καλέπουρι δηλαδή που έχουν οι κοπελες.ένας στον ανανδρος είναι που τις κοροιδευει και της δύο. Εσύ αν συνεβαινε κάτι τέτοιο δεν θα ήθελες να το μαθεις έστω και με αυτόν τον τροπο?
    Εγώ ναι, αλλά η συγκεκριμένη πιθανόν όχι. Διότι ένας τέτοιος άντρας συχνά έχει δώσει δείγματα του τι είναι και η γυναίκα εθελοτυφλεί.

Senior Member
    Δεν είπα ότι θα ήθελε το καλό μου.αλλά δεν θα υπήρχε λόγο να μην την πιστεψω.και σιγά το καλέπουρι δηλαδή που έχουν οι κοπελες.ένας στον ανανδρος είναι που τις κοροιδευει και της δύο. Εσύ αν συνεβαινε κάτι τέτοιο δεν θα ήθελες να το μαθεις έστω και με αυτόν τον τροπο?
    Φυσικα και θα ηθελα να ξερω την αληθεια. Εμεις την ξερουμε γιατι δεν εχει λογο να μας πει ψεματα. Αν ερχοταν σε σενα ομως και κυνηγουσε τον ανδρα σου και ηθελε να σε χωρισει, πως να την πιστεψεις;

Senior Member
    Quote Originally Posted by Alexia1991 View Post
    Και δεν το κράταω ούτε από συμφέρον ούτε από εκδίκηση ούτε επειδή πιστεύω πως έτσι θα τον κρατήσω κοντά μου το κρατάω επειδή το θέλω αυτό το παιδί κ πιστέυω πως είναι ευλογία να φέρεις στον κόσμο ένα παιδί... Κ επίσης μαζί του ξέρω ότι δεν θα είμαι ποτέ είτε το μάθει η άλλη είτε όχι αυτό όμως δεν αλλάζει με τίποτα την απόφαση που έχω πάρει να το κρατήσω. Επειδή βιάζεστε κ λέτε άσχημα πράγματα χωρίς να ξέρετε
    Τότε γιατί ασχολείσαι με αυτούς κι όχι με εσένα και την εγκυμοσύνη σου και πως θα πορευτείς στη ζωή σου από εδώ και πέρα;

Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Εγώ ναι, αλλά η συγκεκριμένη πιθανόν όχι. Διότι ένας τέτοιος άντρας συχνά έχει δώσει δείγματα του τι είναι και η γυναίκα εθελοτυφλεί.
    Δεν είναι παντοτε έτσι. Ίσως ο έρωτας να μας κάνει λίγο να εθελοτυφλουμε αλλά αν υπάρχουν και αποδειξεις τότε αλλάζουν τα πράγματα

george1520
    Guest
    Να σε ρωτησω κάτι? Πως νιώθεις που ένας άνθρωπος φεύγει από κοντά σου και πάει σε μια άλλη? Πως νιώθεις που αυτός ο άνθρωπος θέλει να ρίξεις το παιδί? Πόσο κοστολογεις τον εαυτό σου? Τι σου αξίζει τελικά? Αν σου αξίζει όλο αυτό τότε μην παραπονιέσαι!

Οι άνθρωποι όταν θέλουν να πετύχουν κάτι πατάνε στην αδυναμία του άλλου και εκεί κάνει παιχνίδι.

Τι θες τελικά από αυτόν τον άνθρωπο? Και τι πιστεύεις ότι θα πάρεις?

Junior Member
    Ηταν σπιτι σου γιατι θελει να σε πεισει να το ριξεις βρε αλεξια. Οχι γιατι θελει να ειναι μαζι σου.αν ηθελε να ειστε μαζι, θα ηθελε και το παιδι και θα ησουν εσυ στο σπιτι του. Οχι η σχεση του.
    Προφανώς αυτό κ δεν είπα ότι με θέλει το ανέφερα αυτό γτ κάποια είπε πως δεν έχω πρόσβαση σ αυτόν.

Senior Member
    Δεν είναι παντοτε έτσι. Ίσως ο έρωτας να μας κάνει λίγο να εθελοτυφλουμε αλλά αν υπάρχουν και αποδειξεις τότε αλλάζουν τα πράγματα
    Μπα... Μη το λες.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast