Θέλω επανασύνδεση ενώ είναι κάθετος - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 60 of 60
    Senior Member
    Κοπέλα μου, δεν θα τα βρίσκατε. Δυστυχισμένη θα γινόσουν σε λίγο και θα έχανες εντελώς τον χρόνο σου και κυρίως την αξιοπρέπεια και την ψυχική σου ηρεμία. Μην τα σκέφτεσαι και τα αναλύεις τόσο πολύ και μη σε θολώνει το συναίσθημα και δεν βλέπεις τις καμπανάρες που χτυπούσαν. Κάτσε μόνη σου, κόψε κάθε επικοινωνία, πάρτο απόφαση ότι και να γυρίσει πάλι τα ίδια θα έχετε και δεν κάνει αυτός για εσένα και σιγά σιγά θα το ξεπεράσεις. Τα όριά σου και τον εαυτό σου θα τα σέβεσαι, δεν θα κάνεις υποχωρήσεις σε αυτά για κανέναν!

Senior Member
    οσο περισσοτερο αναλυεις, τοσο πιο ξεκαθαρα φαινεται οτι αυτη η σχεση ουτε ωραια, ουτε ταιριαστη ηταν.
    ειχατε ανεκαθεν προβλημα. απλα, δεν το παραδεχοσουν, γιατι ηθελες να λειτουργησει αυτη η σχεση, ειχες βγει απο μια τελειωμενη σχεση και ηλπιζες οτι με αυτην θα καταληξεις σε κατι καλο.
    ακομα και τον καιρο που αναφερεις ως καλο διαστημα, το ειπες, οτι πιεζοσουν απο τις δικες του συμπεριφοες και προσπαθουσες να εξομαλυνεις αλλα δεν. επομενως , ουτε κει ησουν καλα. απλα δεν μαλωνατε.
    και με την παραμικρη αφορμη (λογια τριτων κλπ) η σχεση σας εγινε μια κολαση.

του επες κι εσυ να χωρισετε γιατι σε πιεζε με τις γκρινιες του, το πηρες πισω κι οταν τελικα το δουλεψε μεσα του και θεωρησε οτι δεν διορθωνεται, στο ειπε αυτος τελειωτικα.

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ, πιστευω οτι τηνσ τιγμη που σε χωρισε, ειχε βρει ηδη κατι αλλο. αυτα τα "θελω χρονο να σκεφτω" , οι αγαπουλιτσες και ξαφνικα ξενερωμα, δειχνουν οτι επαιζε με αλλη κατα την γνωμη μου.

πιστευω οτι δεν αξιζει να επιμεινεις αλλο, οχι γιατι πιεζεις, αλλα γιατι δεν ταιριαζετε.
    το ταιριασμα που επικαλεισαι ειναι σεξουαλικο. καμια ωραια σχεση δεν ειχατε. η σχεση σας ηταν εξ αρχης και σε ολο το διαστημα, προβληματικη, με ωραιες ερωτικες στιγμες για καποιο διαστημα.
    σχεση για διαρκεια παντως, δεν ηταν.
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Senior Member
    σεμπακοστ εχεις καποιο νέο?

Junior Member
    Κοπέλα μου επειδή αυτό τον τύπο άντρα τον ξέρω πολύ καλά,τον παντρεύτηκα τελικά κι έκανα παιδί μαζί του,θα σου δώσω μια συμβουλή μέσα από τα βαθύ της καρδιάς μου!ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ!Να ευχαριστείς το Θεό/κάρμα/μοίρα/τύχη που σε χώρισε γιατί στο φαύλο κύκλο που είχες μπει δεν θα υπήρχε επιστροφή!Αυτοί οι άνθρωποι είναι ΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟΙ και είναι η μόνη λέξη που μπορεί να τους χαρακτηρίσει σωστά!Δεν απαιτούν να αλλάξεις,αλλά σε βάζουν σε διαδικασία σύγκρισης με κάποιον που τους πλήγωσε στο παρελθόν για να προσπαθήσεις να τους ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ότι δεν είσαι ίδιος με εκείνον του παρελθόντος!Και σου περνάνε τις δικές τους ανασφαλειες σαν δικά σου λάθη! Δε βάζουν δηλαδή σε μια διαδικασία να πρέπει συνεχώς να τους αποδεικνύεις πράγματα!Το αποτέλεσμα είναι,οταν "διορθώνεις" ένα "λαθος" σου,να εμφανίζεται ένα καινούργιο που θα πρέπει πάλι να διορθώσεις!Και η ιστορία επαναλαμβάνεται και για να περάσεις 5 καλές στιγμές μαζί τους,έχεις αναγκαστεί να υπομείνεις 40 χειριστικες συμπεριφορές!Δεν θέλει να αλλάξεις "κάποια πράγματα",θέλει να αλλάξεις το ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ σου!Έχουν μάθει να ΖΗΤΑΝΕ και σε αντάλλαγμα της καλής σου συμπεριφοράς σου προσφέρουν στιγμές αγάπης, ευαισθησίας και απόλυτης αφοσίωσης!Οι ευθύνες της σχέσης είναι ΠΑΝΤΑ δικές σου,γιατί αυτοί δεν σου ζητάνε κάτι παράλογο,σου ζητάνε απλά πχ να μην είσαι τόσο κοινωνική,στη δική σου περίπτωση!Δεν φταις ΠΟΥΘΕΝΑ!Στο μονο που φταις είναι ότι θες να τον βοηθήσεις να συνεχίσει να σε χειρίζεται!Και να είσαι σίγουρη ότι αυτοί οι άνθρωποι ΔΕΝ αγαπάνε κανέναν άλλον πέρα από τον εαυτό τους!Στο μυαλό τους μπορεί να ορίζουν σαν "αγάπη" την κτητικότητα τους αλλά δεν ΞΕΡΟΥΝ να αγαπούν!Αυτό που βίωσες στη σχέση σου μαζί του λέγεται ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΒΙΑ, είσαι "λίγη" γι'αυτον και πάντα θα είσαι!Το πρόβλημα λοιπόν,είναι δικό του και αν θέλει να κάνει υγιή σχέση στο μέλλον,θα πρέπει να επισκεφθεί ψυχολόγο.Αλλα δεν είσαι εσύ η ψυχολόγος του.Εσυ θέλεις να είσαι η σύντροφος του.Δε μπορούμε να γιατρέψουμε κανέναν!Σκέψου αυτά που σου είπα,κάντο για το καλό σου γιατί σε μερικά χρόνια θα κοιταζεσαι στον καθρέφτη και θα ψάχνεις να βρεις τον εαυτό σου και θα χρειάζεσαι εσύ πια ψυχολόγο! Ευχαρίστησε τον που σε απάλλαξε από μόνος του και προχωρά παρακάτω με κάποιον που θα σε δέχεται όπως είσαι!

Junior Member
    Καλησπέρα !
    Μπήκα μετά από μέρες και διάβασα το μνμ σου !
    Με πετυχαίνεις σε πολύ καλύτερη φάση
    Έχω αρχίσει να ξανά βρίσκω τον εαυτό μου ,που είχα χάσει
    Κατάλαβα ότι έχασα ένα χειμώνα για πέντε καλές στιγμές (ήταν πολύ καλές βέβαια)
    Πλέον πιστεύω οτ το θέμα δεν ήταν δικό μου
    Και στην τελική νιώθω καλά με τον εαυτό μου
    Ξέρω οτ ήθελα το καλό του και μόνο και πραγματικά ήθελα μα του προσφέρω πολλά !
    Ήμουν ειλικρινείς και διατεθημένη να κάνω γ αυτόν πράγματα που δεν είχα κάνει ούτε για την 10 χρονη σχέση μου (που πραγματικά άξιζε τα πάντα ) και ντρέπομαι που το λέω ...
    Τα συναισθήματα υπάρχουν και μου λείπει .
    Αλλά κατανοώ πλέον οτ με αυτή την τροπή που είχαν πάρει τα πράγματα δεν θα έφτιαχνε κάτι !
    Στεναχωριέμαι αλήθεια γ αυτόν ! Μακάρι απλα να είχε βρει άλλη γκομενα !
    Αυτό είναι πολύ χειρότερο γιατί στην τελική αυτός έχασε ..εγώ ήθελα να του προσφέρω τα πάντα ..δρν είναι κακό παιδί ..και το ότι έφυγε και το πάλεψε μου δείχνει οτ είναι άνθρωπος που ίσως όντως ένιωσε πράγματα για έμενα ..
    Απ την στιγμή που έχει κει σε γιατρό μόνος του στο παρελθόν έχει την φωτίσει να καταλάβει τι του συμβαίνει ..θα βρει κάποια αλκή κοπέλα που ο χαρακτήρα της ,δεν θα του ξυπνάει όλα αυτά ...θα της έχει εμπιστοσύνη και θα είμαι ήρεμος και καλά ! Κ εγώ θα μείνω μόνη η υΑ βρω κάποιον που θα χαίρεται να είναι μαζί μου γ αυτό που είμαι !
    Ήμουν χαρά θεού ..και επέτρεψα να μοω σε όλο αυτό και να κατάντσω να έχω μέχρι και θέματα περιόδου απ στεναχώρια ! Πρώτη φορά στην ζωή μου !
    Θα συνέλθω !

Όσο για την απαντήση αν είχα νέα του

Όχι κανένα
    Τον πέτυχα μια στιγμή στ δρόμο και έκανε οτ κοίταξε το κινητό του (αμηχανία ;) ήθελε να με αποφύγει δεν ξέρω !

Έχω κάποια πράγμα του
    Σκέφτομαι να γράψω αυτ α που νιώθω σε ένα χαρτί και να του τα πάω να του τα αφήσω στ σπίτι του μαζί με τα πράγματα !

Θα τσαντιστεί
    Αλλά δεν περιμένω πλέον ούτε επανασύνδεση ούτε τίποτα ..οπτε θα ήθελα αν κάτι απ αυτά ισχύει ..να του τα γράψω ..και ας κρατήσει και το ένα τις Εκατό απ αυτά ! Πράγματικα έχω δει το μέσα του και τον συναισθηματικό του κόσμο
    Και γ αυτό ελπίζω να καταφέρει κάποια στιγμή να ευτυχήσει !

Junior Member
    Quote Originally Posted by Ele_nitsa View Post
    Κοπέλα μου επειδή αυτό τον τύπο άντρα τον ξέρω πολύ καλά,τον παντρεύτηκα τελικά κι έκανα παιδί μαζί του,θα σου δώσω μια συμβουλή μέσα από τα βαθύ της καρδιάς μου!ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ!Να ευχαριστείς το Θεό/κάρμα/μοίρα/τύχη που σε χώρισε γιατί στο φαύλο κύκλο που είχες μπει δεν θα υπήρχε επιστροφή!Αυτοί οι άνθρωποι είναι ΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟΙ και είναι η μόνη λέξη που μπορεί να τους χαρακτηρίσει σωστά!Δεν απαιτούν να αλλάξεις,αλλά σε βάζουν σε διαδικασία σύγκρισης με κάποιον που τους πλήγωσε στο παρελθόν για να προσπαθήσεις να τους ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ότι δεν είσαι ίδιος με εκείνον του παρελθόντος!Και σου περνάνε τις δικές τους ανασφαλειες σαν δικά σου λάθη! Δε βάζουν δηλαδή σε μια διαδικασία να πρέπει συνεχώς να τους αποδεικνύεις πράγματα!Το αποτέλεσμα είναι,οταν "διορθώνεις" ένα "λαθος" σου,να εμφανίζεται ένα καινούργιο που θα πρέπει πάλι να διορθώσεις!Και η ιστορία επαναλαμβάνεται και για να περάσεις 5 καλές στιγμές μαζί τους,έχεις αναγκαστεί να υπομείνεις 40 χειριστικες συμπεριφορές!Δεν θέλει να αλλάξεις "κάποια πράγματα",θέλει να αλλάξεις το ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ σου!Έχουν μάθει να ΖΗΤΑΝΕ και σε αντάλλαγμα της καλής σου συμπεριφοράς σου προσφέρουν στιγμές αγάπης, ευαισθησίας και απόλυτης αφοσίωσης!Οι ευθύνες της σχέσης είναι ΠΑΝΤΑ δικές σου,γιατί αυτοί δεν σου ζητάνε κάτι παράλογο,σου ζητάνε απλά πχ να μην είσαι τόσο κοινωνική,στη δική σου περίπτωση!Δεν φταις ΠΟΥΘΕΝΑ!Στο μονο που φταις είναι ότι θες να τον βοηθήσεις να συνεχίσει να σε χειρίζεται!Και να είσαι σίγουρη ότι αυτοί οι άνθρωποι ΔΕΝ αγαπάνε κανέναν άλλον πέρα από τον εαυτό τους!Στο μυαλό τους μπορεί να ορίζουν σαν "αγάπη" την κτητικότητα τους αλλά δεν ΞΕΡΟΥΝ να αγαπούν!Αυτό που βίωσες στη σχέση σου μαζί του λέγεται ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΒΙΑ, είσαι "λίγη" γι'αυτον και πάντα θα είσαι!Το πρόβλημα λοιπόν,είναι δικό του και αν θέλει να κάνει υγιή σχέση στο μέλλον,θα πρέπει να επισκεφθεί ψυχολόγο.Αλλα δεν είσαι εσύ η ψυχολόγος του.Εσυ θέλεις να είσαι η σύντροφος του.Δε μπορούμε να γιατρέψουμε κανέναν!Σκέψου αυτά που σου είπα,κάντο για το καλό σου γιατί σε μερικά χρόνια θα κοιταζεσαι στον καθρέφτη και θα ψάχνεις να βρεις τον εαυτό σου και θα χρειάζεσαι εσύ πια ψυχολόγο! Ευχαρίστησε τον που σε απάλλαξε από μόνος του και προχωρά παρακάτω με κάποιον που θα σε δέχεται όπως είσαι!
    Με άγγιξαν τα λόγια σου
    Σε υπέρ ευχαριστώ

Junior Member
    Επίσης θεωρείς μέσα απ την δίκη σου οπτική και εμπειρία
    Οτ αυτός ο άνθρωπος θα επιστρέψει κάποια στιγμή ;;
    Θεωρείς οτ έχει ήδη προχωρήσει σε άλλη σχέση ;;
    Τον άγγιξε πουθενα όλο αυτό ;
    Υπέφερε όπως ισχυριζόταν ;
    Η ειναο όλα επιφανειακά ;
    Απ το ότι με ήθελε μέχρι το ότι προσπάθησε και υπέφερε ;

Senior Member
    Κοπέλα μου επειδή αυτό τον τύπο άντρα τον ξέρω πολύ καλά,τον παντρεύτηκα τελικά κι έκανα παιδί μαζί του,θα σου δώσω μια συμβουλή μέσα από τα βαθύ της καρδιάς μου!ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ!Να ευχαριστείς το Θεό/κάρμα/μοίρα/τύχη που σε χώρισε γιατί στο φαύλο κύκλο που είχες μπει δεν θα υπήρχε επιστροφή!Αυτοί οι άνθρωποι είναι ΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟΙ και είναι η μόνη λέξη που μπορεί να τους χαρακτηρίσει σωστά
    αυτη δε καταλαβαινει με τιποτα δε μπα να βαρανε κανονια αυτη συνεχιζει το χαβα της αφου στα λογια ολοι ειναι επερανω ολων ενω στη πραξη ψαχνουν καπιον να τους εχει γραμενους κανονικα να μη δινει ουτε σεντς γι αυτους γιατι τους βολευει αυτο γιατι συμφωνουν με τη φιλοσοφια του πλανητη αυτου το θεμα ειναι το πως θα διαδιδετε το κακο και ας ειναι με οτι τροπο να ειναι καλυσυνη γεματη μισος αρα το συμπερασμα ειναι το εξης ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΙΟΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΕΝΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙΤΟ αρα το μονο συμπερασμα που καταληγω με ολα αυτα ειναι οτι εχει το ........... αλλιως δε μπορω να βρω αλλη εξηγιση για το πως συνεχιζει το χαβα ακομα αν αυτος ειναι χειριστικος ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ με το ζορι παντρεια ετσι την εχει δει ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΓΙΤΟ ΠΑΝΤΟΥ ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ τις μιλουν και δε παιρνει απο λογια με τιποτα

Senior Member
    Κοπέλα μου επειδή αυτό τον τύπο άντρα τον ξέρω πολύ καλά,τον παντρεύτηκα τελικά κι έκανα παιδί μαζί του,θα σου δώσω μια συμβουλή μέσα από τα βαθύ της καρδιάς μου!ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟΥ!Να ευχαριστείς το Θεό/κάρμα/μοίρα/τύχη που σε χώρισε γιατί στο φαύλο κύκλο που είχες μπει δεν θα υπήρχε επιστροφή!Αυτοί οι άνθρωποι είναι ΧΕΙΡΙΣΤΙΚΟΙ
    το ειχα παρει εξαρχης χαμπαρι οτι τον ξερεις πολυ καλα γιατι οι αλλοι δε ξερουν με ποιον εχουν να κανουν γι αυτο συνεχιζουν το τροπαριο ενω εσυ που τον εχει ζησει και ξερεις οτι δεν υπαρχει αλλος ανθρωπος που οταν πεισμωσει δε του αλαζει μυαλα ουτε ο πλανητης ολος τα παρατησες αμεσως γιατι δεν εχεις σκοπο να χανεις το χρονο σου με ενα ατομο που ειναι σαν βραχος γιατι αν τα βαλεις με ενα βραχο το μονο που θα πετυχεις ειναι να κανεις τα νευρα σου κροσια γιατι απ την ωρα που αποφασιζει καπιος να του παει κοντρα η μιλα σε ενα ντουβαρι η μιλα σε αυτον ειναι το ιδιο ακριβως πραγμα ασε λοιπον να κανει τα νευρα της κρισια για να παθει και να μαθει αφου δε καταλαβαινει με τιποτα ΡΕ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΩ? με το ζορι θα υπαρχει για να τον ελεγχει παντου ας βρει ενα υποτακτικο να τον κανει οτι θελει ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑ? Ποιος της εδωσε το δικαιομα να τον βοηθησει με το ζορι να παει να γιατρεψει κανενα αλλο καταρχην ποιος της εδωσε το δικαιομα να τον κρινει και να του πει αυτη τη θα αγαπησει και τι οχι θα του κανει δηλαδη το κηδεμονα με το ζορι οπως αυτοι στα λεοφορεια που λενε βαλτε μασκες ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΜΕΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΣΟΜΕΝ? πληρης καταργηση ατομικων ελευθεριων καταρχην δεν εξουσιοδωτησε ΚΑΝΕΝΑ να του πει τι θα αγαπησει και τι οχι αλλα αν θες να πετυχεις πραγματι κατι ειναι να τον κανεις αγριο θηριο και να ακους οχι σε ολα πριν καν μιλησεις για φαντασου θα τους απαγορευσει δηλαδη να αγαπα τον εαυτο του ποιος της εδωσε ολα αυτα τα δικαιοματα που τα πηρε μονη της χωρις τη συγκαταθεση του αυτο το πραγμα ειναι συνεργασια δηλαδη να εισαι θετικος με καπιον επειδη δε γνωριζεις τι σκεφτετε και που το παει ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΤΕ

Senior Member
    Quote Originally Posted by Remedy View Post

του επες κι εσυ να χωρισετε γιατι σε πιεζε με τις γκρινιες του, το πηρες πισω κι οταν τελικα το δουλεψε μεσα του και θεωρησε οτι δεν διορθωνεται, στο ειπε αυτος τελειωτικα.

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ, πιστευω οτι τηνσ τιγμη που σε χωρισε, ειχε βρει ηδη κατι αλλο. αυτα τα "θελω χρονο να σκεφτω" , οι αγαπουλιτσες και ξαφνικα ξενερωμα, δειχνουν οτι επαιζε με αλλη κατα την γνωμη μου.

.
    Δεν εχω καταλαβει απο που προκυπτει οτι το ταιριασμα ηταν σεξουαλικο οταν καπιος δε γνωριζει καν που παει και σε ποιον μιλα αυτο δε λεγετε σχεση αλλα ψευδαισθηση σχεσης σχεση ειναι το να συμφωνεις με καπιον σε ολα σχεση δεν ειναι το σεξουαλικο αυτο μπορει να γινει και με οππιαδηποτε

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sebakost View Post
    Επίσης θεωρείς μέσα απ την δίκη σου οπτική και εμπειρία
    Οτ αυτός ο άνθρωπος θα επιστρέψει κάποια στιγμή ;;
    Θεωρείς οτ έχει ήδη προχωρήσει σε άλλη σχέση ;;
    Τον άγγιξε πουθενα όλο αυτό ;
    Υπέφερε όπως ισχυριζόταν ;
    Η ειναο όλα επιφανειακά ;
    Απ το ότι με ήθελε μέχρι το ότι προσπάθησε και υπέφερε ;
    Κορίτσι μου αυτοί οι άνθρωποι υποφέρουν από μόνοι τους.Υποφερουν μέσα τους για τον ίδιο τους τον εαυτό! Υποφέρει γιατί γι'αυτον,εσύ φταις που ήσουν έτσι!Γιατί αν ήσουν διαφορετική,θα ήσασταν καλά κατά τη λογική του! Πρόσεξε τι σου γράφω ...όλα υποθετικά!Αυτοί οι άνθρωποι (γιατί είναι κατηγορία ανθρώπων) δένονται με όποιο κοριτσάκι καταλάβουν ότι μπορούν να χειριστούν ή είναι διατεθειμένος να κάνει πράγματα γι'αυτους!Σίγουρα σου είπε πολύ γρήγορα ότι σε αγαπάει,ότι δεν έχει ξανανιώσει έτσι με κοπέλα,ότι στο μέλλον σκέφτεται να το πάτε σοβαρά,ότι μόνο με σένα θα μπορούσε να κάνει οικογένεια αλλά όλα αυτά..... ΑΝ ήσουν λιγο πιο...κάτι!Λίγο πιο μαζεμένη,λίγο πιο λιγομίλητη (στην κάθε κοπέλα είναι κάτι διαφορετικό αυτό το κάτι λίγο αλλά υπάρχει πάντα "κάτι λίγο" που πρέπει να αλλάξουν!).Μην έχεις αυταπάτες!Δεν προσπάθησε για ΤΙΠΟΤΑ!Σε έκανε να πιστέψεις ότι προσπάθησε για να σε χειριστεί κι άλλο!Αυτοί οι άνθρωποι ΛΕΝΕ ότι προσπαθούν!Στην πραγματικότητα,δεν προσπαθούν ποτέ,ασχέτως αν σε κατηγορούν ότι μόνο αυτοί προσπαθούν!Μην αναλωνεσαι στο αν θα ξαναγυρίσει.... Κατάλαβε ότι είσαι τυχερή που σε άφησε γιατί συνήθως αυτοί οι άνθρωποι δεν σε αφήνουν να φύγεις και κάποια στιγμή εγκλωβιζεσαι!Αν ξαναγυρίσει θα δυστυχησεις!Και δυστυχώς θα ξαναγυρίσει....Όταν η άλλη που έχει ήδη βρει (δε μπορούν να μείνουν χωρίς κότα στο κοτέτσι αυτοί),θα καταλάβει ότι ο τύπος είναι χειριστικος και θα τον αφήσει...Τότε θα γυρίσει με δάκρυα και συγνώμες!Εύχομαι να ακούσεις έστω και τα μισά από αυτά που σου λέω κι όταν γυρίσει,να έχεις φύγει εσύ!

Senior Member
    στο χαρτί τι θα ήθελες να του γράψεις αν το έστελνες;

Junior Member
    Θα ήθελα να γράψω όλα αυτά που με την στάση του δεν με άφησε να του πω.
    Αλλά δεν νομίζω ούτε εγώ η ίδια ότι υοαρχει νόημα πλέον ..

Senior Member
    η λογικη η δικη του ειναι η εξης τον αφορα οτιδηποτε εχει σχεση με το κοσμο του οτι δεν εχει σχεση με το κοσμο του οπως εσυ που ανηκεις σε ενα αλλο κοσμο απο το ενα αυτι μπαινει και απο το αλλο βγαινει
    Δεν προσπάθησε για ΤΙΠΟΤΑ!
    μπορει να προσπαθησει να τους γινεις ακομα πιο αντιπαθης απο πριν αν θες θα γυρισει στον υπνο σου περιμενε

Senior Member
    καποιο νεο σεμπακοστ?

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234