Τι μου συμβαινει???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
    Member

Τι μου συμβαινει???

Δεν ηξερα που αλλου να γραψω αλλα παιδια καποιος ας με βοηθησει. Βρίσκομαι με μια κοπελα και γενικα εχω στυση στα χαδια και στα φιλια αλλα με το που παει να με γλυψει ενω εχω στυση σκεφτομαι "εχω τωρα στυση ? Ας δω να σιγουρευτω " μετα σκεφτομαι "θα τελειωσω;" και περναει η ωρα η κοπελα κουραζεται και μετα απο λιγο σκεφτομαι διαφορα και χανω τελείως τη στυση . σεξ ακομη δεν εζουμε κανει γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα εχω μερικη στυση κατα τη διαρκεια του σεξ και αγχωνομαι απο τωρα . να τονίσω οτι ποτε δεν εχω τελειώσει στο σεξ και παντα οταν τελειωνεια γινοταν χειρονακτικα. Το εχει παθει κανεις αλλος αυτο και αν ναι πως το ξεπερασε ;

Quote Originally Posted by Locomatic View Post
    Δεν ηξερα που αλλου να γραψω αλλα παιδια καποιος ας με βοηθησει. Βρίσκομαι με μια κοπελα και γενικα εχω στυση στα χαδια και στα φιλια αλλα με το που παει να με γλυψει ενω εχω στυση σκεφτομαι "εχω τωρα στυση ? Ας δω να σιγουρευτω " μετα σκεφτομαι "θα τελειωσω;" και περναει η ωρα η κοπελα κουραζεται και μετα απο λιγο σκεφτομαι διαφορα και χανω τελείως τη στυση . σεξ ακομη δεν εζουμε κανει γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα εχω μερικη στυση κατα τη διαρκεια του σεξ και αγχωνομαι απο τωρα . να τονίσω οτι ποτε δεν εχω τελειώσει στο σεξ και παντα οταν τελειωνεια γινοταν χειρονακτικα. Το εχει παθει κανεις αλλος αυτο και αν ναι πως το ξεπερασε ;
    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα σκέφτεσαι ολα αυτα τόσο πολύ.
    Σεξ είναι, μην σκέφτεσαι και απλά προσπαθησε να το ευχαριστηθείτε και οι δύο.

Member
    Οταν με γλύφει τι να κανω δλδ ή οταν ερθει η ωρα του σεξ

george1520
    Guest
    Σε ένα θέμα σου διάβασα ότι σαρεσει η ιδέα να κάνεις σεξ με άντρα.. Ίσως να παίζει ρόλο όλο αυτό; δεν διάβασα όλο το θέμα φυσικά. Αλλά μπήκα και έπεσε το μάτι μου εκεί.

Τι ηλικία έχεις;

Member
    Νομιζω οτι μου αρεσει η ιδεα αλλα στην πραγματικοτητα δεν εχω ερεθιστει σεξουαλικα απο κανενα αγγιγμα ανδρος. Ενω αν με ακουμπησει κοπελα αναβω . και η αληθεια ειναι οτι ενω με γλυφει εβαλα την εικονα οτι με γλυφει αντρας αλλα και παλι δεν μου αρεσε η ιδεα και δεν τελείωσα. Ειμαι 22

Νομιζω οτι μου αρεσει η ιδεα αλλα στην πραγματικοτητα δεν εχω ερεθιστει σεξουαλικα απο κανενα αγγιγμα ανδρος. Ενω αν με ακουμπησει κοπελα αναβω . και η αληθεια ειναι οτι ενω με γλυφει εβαλα την εικονα οτι με γλυφει αντρας αλλα και παλι δεν μου αρεσε η ιδεα και δεν τελείωσα. Ειμαι 22
    Και πως είσαι σίγουρος οτι δεν θα εχεις στύση την ώρα του σεξ; αφου δεν το εχεις δοκιμάσει καν.

Αυτο ολο είναι ενας φαύλος κυκλος οσο το σκέφτεσαι τοσο πιο θα αγχώνεσαι.

Member
    Εχω κανει σεξ αρκετες φορες αλλα ποτε δεν τελειωνα και παντα εχανα την πληρη στυση. Μια απλη απορία σαν παρένθεση αν δεν μου αρεσαν οι γυναικες λαι μου αρεσαν οι αντρες θα ειχα στυση με τις γυναικες;
    Ασχετο .

george1520
    Guest
    Εχω κανει σεξ αρκετες φορες αλλα ποτε δεν τελειωνα και παντα εχανα την πληρη στυση. Μια απλη απορία σαν παρένθεση αν δεν μου αρεσαν οι γυναικες λαι μου αρεσαν οι αντρες θα ειχα στυση με τις γυναικες;
    Ασχετο .
    Μπορεί να σαρεσουν και τα δύο.

Έχω διαβάσει ότι έχεις κάνει κάτι με άντρα, εκεί είχες τις ίδιες σκέψεις κι ανησυχίες;

Ασχετο .
    Μπορεί να σου αρέσουν και οι άντρες και οι γυναίκες και να θελεις σεξουαλικα και τα δυο φύλα οποτε θα έχεις στύση.

Είναι λιγο περίπλοκο το θέμα. Μπορείς να κάνεις σεξ με οποιαδήποτε γυναίκα; υποθετικά ναι μπορείς. Αλλα δεν το κάνεις. Γιατί δεν σε ελκύουν ολες το ίδιο.
    Και δεν παιζει μόνο ρολο το φύλο η εμφανιση. Μπορεί να σε ερεθίσει ενα αγγιγμα, μια μυρωδιά, μια λέξη κτλ κτλ. Παίζουν πολλα ρόλο.

george1520
    Guest
    Έχω ολοκληρώσει με γυναίκα αλλά δεν μπορώ να πω ότι είχα πλήρη στύση και πολύ παλιά όταν ήμουν παιδάκι πειραματίστηκα με ένα φίλο μου . Είμαι 24
    Το 2019 ήσουν 24. Θα ήθελα να μαθω σε παρακαλώ το μυστικό που σε κάνει πιο μικρό ο χρόνος γιατί είμαι σε κρίσιμη ηλικία.

Αν θες γνώμες να είσαι ειλικρινής.

Member
    Εκανα κατι με αντρα σαν τεστ . ημουν πιο ανετος και δεν σκεφτομουν τπτ γιατι δεν με ενοιαζε. Επίσης αν μου αρεσαν και τα δυο φύλα θα ερωτευομουν και αντρες και δεν εχει συμβει ποτε αυτο .

Member
    Το 19 ημουν 21 λοιπον με επιασες:ρ

Member
    Μια φορα εχω ολοκληρώσει ισχυει αυτο

george1520
    Guest
    Ασχετο .
    Έχεις κάνει σεξ με γυναίκα? Ολοκληρωμένο.
    Την αλήθεια. Η ερωτηση αυτή εμένα προσωπικά δεν μου δείχνει άντρα που έχει κάνει "πολλές φορές σεξ". Εδώ δεν σε ξέρει κανένας, δεν θα σε κρίνει κανένας (αν το κάνει, απλά αγνοείς) οπότε καλό είναι να είσαι ειλικρινής.

Page 1 of 2 12 LastLast