music - Page 1243
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 1243 of 1253 FirstFirst ... 24374311431193123312411242124312441245 ... LastLast
Results 18,631 to 18,645 of 18791

Thread: music

Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Τρελλα κεφια χαχαχα!!!
    Ωραίο !!!!
    Φίλη συγνώμη αλλά την κιθάρα του δεν την αλλάζω ούτε με όλα τα τραγούδια του κόσμου..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Φίλη συγνώμη αλλά την κιθάρα του δεν την αλλάζω ούτε με όλα τα τραγούδια του κόσμου..
    Ότι μας κάνει να νοιώθουμε ωραία είναι το καλύτερο για τον καθένα!!
    Μαζί σου !

Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ότι μας κάνει να νοιώθουμε ωραία είναι το καλύτερο για τον καθένα!!
    Μαζί σου !
    Ο γιατρός μου είπε να μου πείτε σε όλα ναι
    Χαχαχα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

"Make sure your worst enemy isn't you"

Νοσταλγία - γλυκιά μελαγχολια. https://youtu.be/s3-ajiBe8qw
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Όταν τα πάντα γύρω σου αλλάζουν.. είναι δυνατόν να παραμείνεις ο ίδιος;;

Senior Member

Βαθύ ποτάμι ο έρωτας,
    βαθύ κι αγριεμένο
    που μέσα του ναυάγησα
    χωρίς να λογαριάσω
    το πως θα λύσω τη θηλειά
    που με κρατάει δεμένο
    και που θα βρω την αντοχή
    αντίκρυ να περάσω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Banned
    ρε παιδια γνωριζετε κανενα σαιτ να καταιβασω μουσικη? τορεντ? ξερετε? επισης ειχε κανεις προβλημα οπου καταιβασαι μουσικη? διοτις βλεπω συνεχως να υπαρχει η προηδοποιηση για πειρατεια!! και ειναι και η χωρα μας μεσα σε αυτες! εχετε ιδεα?

Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ρε παιδια γνωριζετε κανενα σαιτ να καταιβασω μουσικη? τορεντ? ξερετε? επισης ειχε κανεις προβλημα οπου καταιβασαι μουσικη? διοτις βλεπω συνεχως να υπαρχει η προηδοποιηση για πειρατεια!! και ειναι και η χωρα μας μεσα σε αυτες! εχετε ιδεα?
    Βάλε στο Google "μετατροπή από YouTube σε mp3" και βγάζει αρκετές ιστοσελίδες.. Πλέον χρησιμοποιώ εφαρμογή στο κινητό οπότε δεν μπορώ να σου πω ποια είναι η καλύτερη. Δοκίμασε. Κανείς αντιγραφή της ιστοσελίδας του τραγουδιού και επικόλληση στην ιστοσελίδα που βρήκες..

Για ποιον λόγο θέλεις να κατεβάσεις μουσική; μπορείς να ακούσεις online ότι θέλεις.. Η μεγαλύτερη πλατφόρμα είναι το Spotify, παρά πολλοί καλλιτέχνες και λίστες με είδη μουσικής. Κυρίως ξένα, αυτά ακούω εγώ, για ελληνικά δεν ξέρω τι παίζει..
    Αλλιώς πήγαινε YouTube κάνε αντιγραφή επικόλληση τον σύνδεσμο και καντο μετατροπή μέσω converter σε mp3 και αποθηκεύεσε το.. Αυτός είναι ο πιο απλός τρόπος.

https://ytmp3.cc/en11/

Εγώ από εδώ κατεβάζω. Μια χαρά είναι. Χρόνια τώρα δεν είχα ποτέ θέμα. Και με άλλα παρόμοια. Απλά βάλε youtube to mp3 και θα σου βγάλει και άλλα sites, απλά το συγκεκριμένο το βρίσκω πιο γρήγορο.

Senior Member

Μεταμορφώνεσαι σαν Μέδουσα στους δρόμους
    κι εγώ τα χίλια πρόσωπα σου ακολουθώ,
    στου έρωτα σου υποτάσσομαι τους νόμους
    και λίγα ψίχουλα μονάχα σου ζητώ...

Τα μάτια σου έκλεισες και μ' άφησες απέξω,
    άλλη μια νύχτα θα τη βγάλω στη βροχή...
    Όλα για πάρτη σου κι απόψε θα τα παίξω
    και δεν με νοιάζει τι θα φέρει το πρωί...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Banned
    Quote Originally Posted by blackbird View Post
    https://ytmp3.cc/en11/

Εγώ από εδώ κατεβάζω. Μια χαρά είναι. Χρόνια τώρα δεν είχα ποτέ θέμα. Και με άλλα παρόμοια. Απλά βάλε youtube to mp3 και θα σου βγάλει και άλλα sites, απλά το συγκεκριμένο το βρίσκω πιο γρήγορο.
    Πρωτιστως ευχαριστω γισ τις απαντησεις σας Πες το μου και αυτό ,george1520 και blackbird .Απο του γιουτιουμπ αποφευγω διοτις θελει πολυ ωρα,συνηθως εχει μεμονωμενα τα τραγουδια,στα τορρεντς θυμαμαι τα καταιβαζα ολοκληρη την δυσκογραφια .Για παραδηγμα εαν θες να κατεβασεις rolling stones ,σου βγαζει τραγουδι τραγουδι, η μερικα αλμπουμ.Απο τα τορρεντς εβρισκες ολοκληρο και χωρις να κανεις μετατροπει αρχειων. Για αυτο ρωτησα αν ξερετε καποι. Αλλα μαλον δεν υπαρχουν πλεον αρα θα πρεπει απο τον τροπο που λετε.
    Θελω να το βαλω σε φλασακι διοτις μερικα ηχωσυστηματα δεν συνδεωνται , οπως και στο αμαξι αν θες να ακουσεις δεν μπορεις!