ΕΝΟΧΙΚΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: ΕΝΟΧΙΚΗ

Junior Member

ΕΝΟΧΙΚΗ

Καλημερα.Ξυπνησα με ενα ονειρο απο τα παιδικα μου χρονια, την γιαγια μου.Η γιαγια μου ειναι κρια απο τετοιους ανθρωπους...
    Last edited by ευαγγελι; 05-08-2020 at 09:19.

Senior Member
    Εγω δεν καταλαβαινω γιατι ανακατευεσαι στην προσωπικη ζωη της μανας σου, ουτε σε αυτο, ουτε στο αλλο μηνυμα.. εδω λες οτι ξεφυγες και πηρες τον πρωην της τηλεφωνο. Στο αλλο, για το ιδιο περιστατικο, ξεφυγες και πηγες σε φιλους και παραφερθηκες. Καλυτερα να ασχοληθεις με το γιατι ξεφευγεις και οχι με ποιον τα φιαξε η μανα σου. Εφοσον εχεις φυγει κι απ το σπιτι, ενας λογος παραπανω να μην σε αφορα.
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Junior Member
    Η ψυχολογος χθες μου εξηγησε οτι ενα περιστατικο πυροδοτησε κατι αλλο και ειναι σαν να ανοιξε το κουτακι της πανδωρας

Senior Member
    Quote Originally Posted by ευαγγελι View Post
    Η ψυχολογος χθες μου εξηγησε οτι ενα περιστατικο πυροδοτησε κατι αλλο και ειναι σαν να ανοιξε το κουτακι της πανδωρας
    Αυτο ειναι η περιγραφη ομως. Δεν ειναι η αιτια. Εσυ, γιατι ασχολεισαι με τις ερωτικες σχεσεις της μανας σου; Δεν νομιζεις οτι ειναι δικο της θεμα;
    Saga Norén, Länskrim, Malmö ..

Tags for this Thread