έχω οριακη διαταραχή και είμαι ερωτευμένη με ένα σχιζοφρενή - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 29 of 29
    Παιδιά γειά σας,
    Σας έχω μία εξέλιξη στο όλο θέμα με το Μ.Δεν ξέρω αν φταίει που δημοσιοποίησα την ιστορία μας στο epsychology και εδώ πέρα κάποιος είχε κάποιο φίλο και φίλος καποιο άλλο φίλο και αυτός τελικά το είπε στο Μ. Αχ θεε μου είμαι πολύ χαζή...Έγινα ρεζίλι.Ξέρεις libpa εσένα υποπτεύομαι το είχες πάρει πολυ στα ζεστα το θέμα! Πλακα κάνω!Ειλικρινα Lipba σε ευχαριστω για το ενδιαφέρον σου,και εγω κάπως έτσι αντιδρώ στα \"γκομενικά\".Anyway, να σας πω το update ξύπνησα τώρα κατά τις 7 το απόγευπα ,επειδήόλο το προηγουμενο βράδυ ειχα μείνει αυπνη,για να πάω στη ρημάδα τη σχολή , η οποία εν τέλει ήταν κλειστή λόγω του τριήμερου εορτασμου του πολυτεχνειου,άνοιξα το facebook και τι να δω με είχε ξανακάνει friend request!Καταλαβένετε είμαι αρκετά χαρούμενη αλλά και συνάμα επιφυλακτική επειδή δεν θέλω να παεί σαν την άλλη φορά.Αυτά.Αναμένω τα σχόλια σας με ανυπομονησια.

Originally posted by lucifair100
    Παιδιά γειά σας,
    Σας έχω μία εξέλιξη στο όλο θέμα με το Μ.Δεν ξέρω αν φταίει που δημοσιοποίησα την ιστορία μας στο epsychology και εδώ πέρα κάποιος είχε κάποιο φίλο και φίλος καποιο άλλο φίλο και αυτός τελικά το είπε στο Μ. Αχ θεε μου είμαι πολύ χαζή...Έγινα ρεζίλι.

λουσι....δεν καταλαβα τιποτα.
    Του ειπαν πως εβαλες εδω θέμα? Του είπαν πως ενδιαφερεσαι?

Δεν ξέρω,μπορεί και να γίνομαι υπερβολικα καχυποπτη ως και παρανοικα.Ειλικρινα δεν ξέρω.Αλλά δεν πιστεύω να ισχύουν οι υποψίες μου.Είναι και αυτές μέρος του προβλήματός μου. Αφου ειπα μια απλή ιστορία.ούτε το όνομα της κλινικής είπα ούτε το όνομα του, ούτε τιποτα.Επομένως όλα αυτα βασίζονται στισ παρανο\"ικες υποψίες μου.

Δεν ξέρω,μπορεί και να γίνομαι υπερβολικα καχυποπτη ως και παρανοικα.Ειλικρινα δεν ξέρω.Αλλά δεν πιστεύω να ισχύουν οι υποψίες μου.Είναι και αυτές μέρος του προβλήματός μου. Αφου ειπα μια απλή ιστορία.ούτε το όνομα της κλινικής είπα ούτε το όνομα του, ούτε τιποτα.Επομένως όλα αυτα βασίζονται στισ παρανο\"ικες υποψίες μου.
    Δεν καταλαβαινω από που προεκυψαν όμως οι υποψιες σου...φιλικα ρωταω και αν θες απαντας...

Παιδιά γειά σας,
    Σας έχω μία εξέλιξη στο όλο θέμα με το Μ.Δεν ξέρω αν φταίει που δημοσιοποίησα την ιστορία μας στο epsychology και εδώ πέρα κάποιος είχε κάποιο φίλο και φίλος καποιο άλλο φίλο και αυτός τελικά το είπε στο Μ. Αχ θεε μου είμαι πολύ χαζή...Έγινα ρεζίλι.Ξέρεις libpa εσένα υποπτεύομαι το είχες πάρει πολυ στα ζεστα το θέμα! Πλακα κάνω!Ειλικρινα Lipba σε ευχαριστω για το ενδιαφέρον σου,και εγω κάπως έτσι αντιδρώ στα \"γκομενικά\".Anyway, να σας πω το update ξύπνησα τώρα κατά τις 7 το απόγευπα ,επειδήόλο το προηγουμενο βράδυ ειχα μείνει αυπνη,για να πάω στη ρημάδα τη σχολή , η οποία εν τέλει ήταν κλειστή λόγω του τριήμερου εορτασμου του πολυτεχνειου,άνοιξα το facebook και τι να δω με είχε ξανακάνει friend request!Καταλαβένετε είμαι αρκετά χαρούμενη αλλά και συνάμα επιφυλακτική επειδή δεν θέλω να παεί σαν την άλλη φορά.Αυτά.Αναμένω τα σχόλια σας με ανυπομονησια.
    Δεν κατάλαβα..επειδή το είχα πάρει πολύ ζεστά το θέμα σημαίνει ότι πήγα και είπα σε κάποιον και αυτός σε κάποιον άλλο; Αν είναι δυνατόν! Τόση σύμπτωση πιστεύεις ότι θα μπορούσε να χε γίνει; Δεν είναι πιο πιθανό να το είδε κάποιος φίλος του; Εγώ ούτε είπα το θέμα σου σε κανέναν, πόσο μάλλον να ξέρω γνωστούς του γνωστού του γνωστού.. Να προσέχουμε λίγο τι λέμε..Εξάλλου εγώ το είχα πάρει ζεστά το θέμα με σένα, όχι με αυτόν. Αυτόν που να τον ξέρω; Και δεν στέκει αυτό που λες, γιατί άμα τον υποστήριζα θα του το λεγα εγώ κατευθείαν και δεν θα έβαζα άλλους. Αλλά από που και ως που να τον ξέρω;;;;

Σου είπα ότι έκανα πλάκα και ξεκαθάρισα ότι είναι παρανοικε΄ς υποψίες μου αυτές .Τι άλλο θέλεις ?Να ξέρεις ότι σε συμπαθησα πάρα πολύ και ότι έχει U2U

anyway δεν μπορω να στειλω u2u θα σοθ έστελνα το msn και το όνομα μου και θα σοθ ζήτουσα αν θες να κάνουμε παρέα.Αλλα επειδη το καλο το παλικαρι ξέρει και άλλο μονοπάτι ,θα το περάσω στο προφίλ μου το msn moy kai an uew to βλέπεις από εκει.

Τωρα θα θυμωσεις ,να ξέρεις ότι δεν μπορω παράτις φιλότιμες προσπάθειες μου να το περάσω στο προφιλ μου.Κάποιος ξέρει αν θέλει μπορει σας παρακαλω να με καθοδηγήσει!Είμαι απέλπισμένη.

Λουσι...πανω στο θεμα που σου εχει απαντησει η λιμπρα, γραφει 2υ2. Πατα εκει, (στο δικο της δηλαδη), και θα γινει πιο ευκολο....

Πατάω και πλώς μου πεταει τη σελίδα ψηλα.αν θέλει η limpa μπορεί να μου δώσει το msn thw Εγω ειλικρινά προσπαθω εδώ!Θεοφανία εσύ έχεις τα δικο σου?

θεοφανία σε έκανα add sto msn

θενκς λουσι, αν και το ανοιγω σπανια....

Κοιτα εκει που σου έχει γραψει η λιμπρα. Αριστερα γραφει υ2υ. Πατα μια φορα και σου ανοίγει νεα σελιδα...Προσπαθησε.

Σου έστειλα εγώ u2u, με το email moy. Ok?

Page 2 of 2 FirstFirst 12