Παρθένος στα 24! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 79
    Junior Member
    Λοιπων παιδια το εκανα
    Εμενα μου εκαναν ολικη αναισθισια αλλα κανονικα σου κανουν ενεση τοπικη δεν εχει διαφορα πιστεψε με η ολη διαδικασια κραταει 15-20λεπτα μετα εχεις μια μικρη ενοχληση δεν πονας αλλα νιωθεις τα ραμματα πρεπει να βαζεις μια αλοιφη bentantin στο κεφαλακι καθε μερα στην αρχη ποναει λιγο γιατι τραωιουντε τα ραμματα αλλα ειναι η 3 μερα μου σημερα κ δεν εχω ουτε ενοχληση ουτε τπτ φοβομουν βεβαια ολα ειναι μια χαρα πιστεψε με πρεπει να το κανεις πρεπει να περαουν 10 μερες χωρις σεχ η αβανισμο αλλα μετα ολα μια χαρα φεωγοθν κ τα ραμματα κ δεν τηα πονας κατηολου περιμενς πωσ κ πωσ να χασο την παρθενια μου
    Μην φωβασε καντο θα με θυμηθεις
    (συγνωμη για τα ορθογραφικα μου λαθη εχω δησλεξεια)

Φίλε Emmanouil ευχαριστώ πάρα πολύ που το μοιράστηκες μαζί μας, να σαι καλά και καλά γ@m!s!@. Ήρθε η σείρα μου ε? ουφ θα το κάνω κι αυτό δεν γίνεται αλλιώς...

Την είχα κάνει και εγώ την επέμβαση αυτή κάποτε... Δεν είναι τίποτα, λίγο ταλαιπωρία στις...κάβλες και προσοχή στα ράματα. Είναι θέμα λίγου χρόνου, μετά είσαι κυριλέ!

Μάλιστα... Πάντως τώρα αισθάνομαι μια χαρά... Βρήκα τον ευατό μου. Γίνανε κάποια σκηνικά με κάτι χαζούς από συγγενικό κύκλο που αν και προσπάθησαν να μου κάνουν μαλακίες (ξέρετε κουτσομπολιά με κακή υπόσταση, κατηγόριες για πράγματα που δεν έφταιγα, εξεφτελισμός κτλ δε θα μπω σε λεπτομέρειες μη με γνωρίσουν κιόλας από δω) τους έβαλα στη θέση τους με τον καλύτερο τρόπο και τους απέδειξα χωρίς καν να πω κουβέντα πόσο ανώτερος είμαι απ\' αυτούς. Σερνόντουσαν πίσω μου στην κυριολεξία... Τους τα έριξα όλα αυτά στο κεφάλι!!! Και επειδή είχαν τα μούτρα να κάνουν και στους γονείς μου παράπονα (για να βγουν από πάνω) τους το πέρασα και αυτούς το μηνυματάκι τους. Τώρα δε μου μιλάει κανείς και στο σπίτι και έξω απ\' το σπίτι παρα μόνο αν είναι για καλό. Έχω ησυχάσει. Αυτό που πέρασα ήταν κάτι το δυσάρεστο αλλά μόλις το τούμπαρα φάνηκε σαν μια πολύ μεγάλη ευκαιρία να αλλάξει σχεδόν η ζωή μου, ως προς τις διαπροσωπικές μου σχέσεις αλλά και να παραμείνω ο ευατός μου. Τώρα ψάχνω να βρω ευκαιρία να πάω να κάνω και την επέμβαση που η αυτοπεποίθησή μου είναι στα ύψη (τουλάχιστον γι αυτές τις μέρες) και θα είμαι κομπλέ! Το κακό είναι ότι για να πάρω αναρρωτική πρέπει να πάω στο 401. Στο μεταξύ Βρήκα και κλινική στην Αθήνα που κάνουν επεμβάσεις με lazer για να ρωτούσα και εκεί να μου πουν τι παίζει με τέτοιες καταστάσεις. Γειααααα...

φιλε να πας να το κανεις αυτο το ειχα και εγω βεβαια την επεμβαση την εκανα μικρος αλλα μην το παιρνεις ετσι πηγαινε καντη τωρα που εισαι φανταρακι να παρεις και αναρωτικη και μεσα σε δυο βδομαδες θα μπορεις να κανεις οτι θες και αφοβα νομιζω!!!!δεν θα επρεπε να πεσεις σε καταθλιψη για ενα τοσο απλο ζητημα πηγαινε αγορι μου δεν ειναι ντροπη ο καθενας μπορει να το εχει. ασε που μετα που θα το κανεις αυτος ο λιγος πονος κατα την εγχειρηση και μετα και πριν που θα περασεις θα πεις χαλαλι για αυτα που θα κανεις!!!! βουρ στο πατσα λοιπον!!!!

Φίλε μου σ\' ευχαριστώ που με ενθαρύνεις... Θα πάω αλλά το θέμα είναι πως; Τι να τους πω; ότι θέλω άδεια για να πάω εκεί; Έχουμε πίξει με τις υπηρεσίες. Δε βλέπω να υπάρχει μέρα να με αφήσουν να ψαχτώ... σκέφτομαι να ζητήσω κάνα διήμερο να την κάνω και μετά να τους πω ότι ήταν επείγον έκανα επέμβαση και να κρεμάσω και αναρρωτική... Πως αλλιώς; Δεν έχω χειριστεί ξανά τέτοιο θέμα...

Ρε φίλε συγγνώμη αλλά στα 24 το κατάλαβες ότι έχεις φίμωση;Δηλαδή πέρασες όλα τα νιάτα σου αγάμητος.Πότε περιμένεις να το φτιάξεις,όταν θα γεράσεις και δε θα σου σηκώνεται;Γιατί ξέρεις πως όσο περνάν τα χρόνια μειώνεται και η τεστοστερόνη κάτι που σημαίνει φυσικά και λιγότερο σεξ.Αυτά δεν τα είχες σκεφτεί όταν ήσουν 18-19;Τώρα δηλαδή που είσαι 24 κι έχεις εμπειρίες 14χρονου σου φαίνεται ωραίο;

Senior Member
    Originally posted by Paolo_1
    Ρε φίλε συγγνώμη αλλά στα 24 το κατάλαβες ότι έχεις φίμωση;Δηλαδή πέρασες όλα τα νιάτα σου αγάμητος.Πότε περιμένεις να το φτιάξεις,όταν θα γεράσεις και δε θα σου σηκώνεται;Γιατί ξέρεις πως όσο περνάν τα χρόνια μειώνεται και η τεστοστερόνη κάτι που σημαίνει φυσικά και λιγότερο σεξ.Αυτά δεν τα είχες σκεφτεί όταν ήσουν 18-19;Τώρα δηλαδή που είσαι 24 κι έχεις εμπειρίες 14χρονου σου φαίνεται ωραίο;

Προφανώς όχι γι\'αυτό και έγραψε εδώ. Ευτυχώς που έχει την κατάλληλη \"υποστήριξη\" σαν την δικιά σου παολο! ROFL

Δίκιο έχεις ρε Paolo τα ξέρω αυτά, αλλά εφ\' όσον δεν υπήρχε κάτι που να πέσει στην αντίληψή μου το πρόβλημα τι να κάνω; Όντως έφαγα νιάτα αγάμητος αλλά... τι να κάνω και γω; Είναι απαγορευτικό να ξεκινήσω τώρα;

Originally posted by asax
    Δίκιο έχεις ρε Paolo τα ξέρω αυτά, αλλά εφ\' όσον δεν υπήρχε κάτι που να πέσει στην αντίληψή μου το πρόβλημα τι να κάνω; Όντως έφαγα νιάτα αγάμητος αλλά... τι να κάνω και γω; Είναι απαγορευτικό να ξεκινήσω τώρα;
    οχι δεν ειναι...!!! ακου εκει...οι περιπτωσεις ειναι απειρες! κι εγω ειμαι μια απαυτες λολολ! Ομως εγω δεν το κανα λογω ντροπαλοτητας. και σου ριχνω και ενα χρονο στο κεφαλι...χεεεχεχε...ποτε δεν ειναι αργα! και στην τελικη αν προσεχεις την υγεια σου, μεχρι μεγαλη ηλικια θα σου σηκωνεται! μην ακους κανεναν! αν θες μοιραζομαστε εμπειριες και απο u2u

οχι δεν ειναι...!!! ακου εκει...οι περιπτωσεις ειναι απειρες! κι εγω ειμαι μια απαυτες λολολ! Ομως εγω δεν το κανα λογω ντροπαλοτητας. και σου ριχνω και ενα χρονο στο κεφαλι...χεεεχεχε...ποτε δεν ειναι αργα! και στην τελικη αν προσεχεις την υγεια σου, μεχρι μεγαλη ηλικια θα σου σηκωνεται! μην ακους κανεναν! αν θες μοιραζομαστε εμπειριες και απο u2u

[/quote] τί εμπειρίες να ανταλλάξετε ρε παιδιά,τις ανύπαρκτες;Και στο κάτω κάτω τα μπουρδέλα γι\'αυτό το λόγο υπάρχουν,για να μην μένουν οι άνδρες αγάμητοι αν δεν τους κάθεται τίποτα.Δηλαδή τόσοι και τόσοι που ξεπαρθενιαστήκαμε εκει πάθαμε τίποτα;Τώρα που εσεις είστε ακόμα στο στάδιο του να κοκκαλώνετε όταν σας μιλάει κορίτσι σαν να είστε 13χρονα σας αρέσει;Εγώ πιστεύω ότι όλοι εσεις είστε απλά μαμόθρευτα που μεγαλώσατε υπερπροστατευμένοι και αυτό πληρώνετε τώρα.

Banned
    Originally posted by Paolo_1

Εγώ πιστεύω ότι όλοι εσεις είστε απλά μαμόθρευτα που μεγαλώσατε υπερπροστατευμένοι και αυτό πληρώνετε τώρα.

Ενω εσυ εισαι ο εξυπνακιας που βγαζει διαγνωσεις?
    Αν εσυ την βρισκεις με τα μπουρδελα,
    αυτο δεν σημαινει οτι αυτη ειναι η λυση για ολο το κοσμο.

Originally posted by krino
    Ενω εσυ εισαι ο εξυπνακιας που βγαζει διαγνωσεις?
    Αν εσυ την βρισκεις με τα μπουρδελα,
    αυτο δεν σημαινει οτι αυτη ειναι η λυση για ολο το κοσμο.

Εντάξει,ας μένουν τότε όλοι παρθένοι μέχρι να παντρευτούν,τί παραπονιούνται;

Banned
    παραπονιουνται γιατι προσπαθουν να βρουν μια σειρα στο μυαλο τους.
    Αυτο δεν ειναι και τοσο απλο ασχετως αν ετσι φαινεται.
    Ετσι οπως το βαζεις ειναι σαν να λες,
    η μπουρδελο η χαος.

Πιστευω οτι υπαρχουν και ενδιαμεσες λυσεις.

Originally posted by krino
    παραπονιουνται γιατι προσπαθουν να βρουν μια σειρα στο μυαλο τους.
    Αυτο δεν ειναι και τοσο απλο ασχετως αν ετσι φαινεται.
    Ετσι οπως το βαζεις ειναι σαν να λες,
    η μπουρδελο η χαος.

Πιστευω οτι υπαρχουν και ενδιαμεσες λυσεις.

Και ποιες είναι οι ενδιάμεσες λύσεις δηλαδή;

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast