"Χειρότερα ραντεβού" - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 6 of 19 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 76 to 90 of 282
    Senior Member
    Originally posted by Adzik
    αστον..μην τον τσιγκλασ δεν χρειαζεται.
    Δεν τρεχει τιποτα. Η συζητηση αυτη εχει τελειωσει για εμενα. καλη συνεχεια.

Senior Member
    [quote]Originally posted by Winston_man
    αστον..μην τον τσιγκλασ δεν χρειαζεται.
    Δέν ξανασχολούμαι με τον κύριο. Είναι πολύ μάγκας κ νταής.

Senior Member
    Originally posted by missing_mile
    Καλη συνεχεια και σε σενα!! :)

Senior Member
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    [Αφου το θεμα ειναι τα χειροτερα ραντεβου τοτε σιγουρα ειναι ενα που βγηκα πριν απο κανα χρονο και εστειλα μηνυμα σε μια γνωστη μου να με σωσει :D
    Τόσο χάλια πήγε;

Senior Member
    Blog Entries
    1
    ε καλα...δεν υπηηηηηρχε περιπτωση να υπαρξει και 2ρο ραντεβου...
    θα φέρει και την μαμά του :d

.

.

βασικά κάθε φορά που σκεφτόμουν το ραντεβού, σαν.. ραντεβού με σκοπό τον εντυπωσιασμό της άλλης κτλ κτλ , κάπου το έχανα το παιχνίδι , είτε από άγχος για να φανώ σουπερ (τρομάρα μου :D) ,είτε από αμηχανία αμα ξεμέναμε από λέξεις είτε γενικά απότ τέτοια σκαλώματα.

Αυτό το διόρθωσα όταν άρχισα να βλέπω τα ραντεβού σαν

-βόλτα
    -γνωριμία με έναν άλλο άνθρωπο και ότι προκύψει

Πιο χαλαρωτικό κλίμα έτσι, είσαι 100 φορές πιο πολύ ο εαυτός σου , και \"σκοπός\" δεν ειναι ο ενας να κερδίσει τον άλλο λες και είμαστε στο τουρνουά τάβλι, αλλά να περάσει ευχάριστα η ώρα και για τους 2. Και μετά αυτό το \"οτι προκύψει\" έρχεται ολο και πιο κοντά από μόνο του ;)

Senior Member
    Originally posted by Winston_man
    Καλη συνεχεια και σε σενα!! :)
    Φιλάκια!

Senior Member
    Originally posted by Boltseed

βασικά κάθε φορά που σκεφτόμουν το ραντεβού, σαν.. ραντεβού με σκοπό τον εντυπωσιασμό της άλλης κτλ κτλ , κάπου το έχανα το παιχνίδι , είτε από άγχος για να φανώ σουπερ (τρομάρα μου :D) ,είτε από αμηχανία αμα ξεμέναμε από λέξεις είτε γενικά απότ τέτοια σκαλώματα.

-βόλτα

Πιο χαλαρωτικό κλίμα έτσι, είσαι 100 φορές πιο πολύ ο εαυτός σου , και \"σκοπός\" δεν ειναι ο ενας να κερδίσει τον άλλο λες και είμαστε στο τουρνουά τάβλι, αλλά να περάσει ευχάριστα η ώρα και για τους 2. Και μετά αυτό το \"οτι προκύψει\" έρχεται ολο και πιο κοντά από μόνο του ;)

Senior Member
    Originally posted by Boltseed

-βόλτα

Συμφωνώ, αρκεί να υπάρχουν κοινά ενδιαφέροντα κ επικοινωνία, γιατί αν δεν υπάρχουν τότε είναι πολύ χάλια το ραντεβού. Μου έχει τύχει μερικές φορές κ ένιωσα πολύ άβολα. θα προτιμούσα να μην είχα βγει.

Senior Member
    Παιδιά, θέλετε να πούμε τι είναι το χειρότερο που μπορεί να μας συμβεί σε ένα ραντεβού; Τι είναι αυτό που μας ενοχλεί; Εγώ νομίζω ότι είναι οι τσιγγούνηδες άνδρες, που δεν κερνάνε. Μου έχει τύχει τρεις φορές κ το θεωρώ πολύ γυφτιά. Σας έχει τύχει κ εσας?
    εμενα παλι μου τη σπανε οι γυναικες που θελουν εμεις οι αντρες νατις κερναμε συνεχεια.με κανουν να αισθανομαι οτι ερχοντε μαζι μου για τα φραγκα. ισοτητα δεν εχουμε

Senior Member
    Blog Entries
    4
    παντως μου εχει τυχει να λεω στα πρωτα 2 ραντεβου για καποιον πωςδεν υπαρχει περιπτωση να κανουμε σχεση..γιατι \'\'κατι \'\' λυπει... και ομως ο μπαγασας μετα απο 4-5 ραντεβου..να με κανει να τον βλεπω με αλλο ματι τελικα...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...

..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Senior Member
    Blog Entries
    4
    Originally posted by hornet
    Παιδιά, θέλετε να πούμε τι είναι το χειρότερο που μπορεί να μας συμβεί σε ένα ραντεβού; Τι είναι αυτό που μας ενοχλεί; Εγώ νομίζω ότι είναι οι τσιγγούνηδες άνδρες, που δεν κερνάνε. Μου έχει τύχει τρεις φορές κ το θεωρώ πολύ γυφτιά. Σας έχει τύχει κ εσας?
    εμενα παλι μου τη σπανε οι γυναικες που θελουν εμεις οι αντρες νατις κερναμε συνεχεια.με κανουν να αισθανομαι οτι ερχοντε μαζι μου για τα φραγκα. ισοτητα δεν εχουμε
    αλλο στο πρωτο ραντεβου..και αλλο το συναιχεια...

οπως αλλο ευγενεια...και αλλο συνηθεια...

εξαλου αν το δεις λογικα οι αντρες βγαζουν περισσοτερα χρηματα απο τις γυναικες..αν και αυτος δεν ειναι ο λογος...που θελουμε να φερονται οι αντρες με τροπους...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...

..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Senior Member
    παντως μου εχει τυχει να λεω στα πρωτα 2 ραντεβου για καποιον πωςδεν υπαρχει περιπτωση να κανουμε σχεση..γιατι \'\'κατι \'\' λυπει... και ομως ο μπαγασας μετα απο 4-5 ραντεβου..να με κανει να τον βλεπω με αλλο ματι τελικα...
    Καλα, μου έχει τύχει το ίδιο ακριβώς με έναν τύπο, το σκεφτόμουν να ξαναβγώ μαζί του γιατί κάτι με χάλαγε. Βγήκαμε με παρέα τη δεύτερη φορά, κ μου στέλνει ένα κρυφό μύνημα στο κινητό. Ε, δεν ξέρω τι έπαθα από το μύνημα κ μετά! Ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα! Περίεργο έτσι;

Member
    Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί άμα βγουν δύο παιδιά 20 χρονών φοιτητές που δε δουλεύουν ας πούμε , να πρέπει να κεράσει ο άντρας.

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί σου αξίζουν συγχαρητήρια άμα κερνάς με τα λεφτά που στα έχουν δώσει οι γονείς χαρτζηλίκι.

Και γενικότερα άμα θέλουμε ισότητα , νομίζω ότι πρέπει σιγά σιγά να αναθεωρηθεί και η ιδέα του κεράσματος στα ραντεβού.

Το χειρότερο ραντεβού για μένα ήταν όταν η τύπισσα έδειχνε ξεκάθαρα ότι βαριέται (κι εγώ βαριόμουν αλλά προσπαθούσα τουλάχιστον να βρω κάποια δίοδο επικοινωνίας) , αλλά το χειρότερο ήταν πως έπαιζε το μάτι της με τρόπο άκομψο.

Senior Member
    Originally posted by hornet
    Δεν το βλέπω σαν θέμα ισότητας αλλά ως ευγενική χειρονομία, ότι σέβεσαι τη κοπέλα κ για αυτό τη κερνάς. Κάποια θέματα είναι γυναικεία κ κάποια ανδρικά από μόνα τους. Εγώ ας πούμε κάνω τις δουλειές του σπιτιού κ το αγόρι μου όλες τις επισκευές στο σπίτι. Κυλάει από μόνο του έτσι.

Senior Member
    Οταν δεν φτανει τα ορια της εκμεταλλευσης τοτε γιατι να μην κερνας την κοπελα. Στην τελικη εμενα μου δινει ικανοποιηση οταν γινεται αυτο.
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

Page 6 of 19 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast