Είμαι Ακόμα Παρθένος Είναι Φυσιολογικό? - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 132
    Originally posted by Empneustns
    δηλαδη βρε πανο,αν εισαι ο 15ος πελατης της εκεινη την ημερα θα εχει μια εντονη επιθυμια να σου διδαξει την ερωτικη τεχνη.φροντιστιριακο μαθημα δηλαδη.τα λεφτα σου θελει και αν θελει να εχει πελατεια θα σε κανει να περασεις και καλα για να ξαναπας.το μονο που μενει να ακουσω ειναι οτι θα ερωτευτει κιολας και θα σε αγαπησει με σκοπο τον γαμο.
    καποια στερεοτυπα κατα παραξενο τροπο εχουν την σημασια τους αν ξερει καποιος να τα χρησιμοποιει σωστα ...
    Καποτε λεγαμε οτι το αρχαιοτερο επεγγελμα του κοσμου ειναι η πορνεια , ενω σημερα μετα τις τοιχογραφιες της θηρας καταλαβαμε επσιτημονικα μιλοντας παντα οτι ειναι το εμποριο και η ανταλλαγη αγαθων και υπηρεσιων..
    Ετσι απο παντα ο πελατης ειχε μια ιδιατερη αξια σε καθε μορφη εμπορικης δρασης , οπως πχ η επισκεψη στο ιερο της αφροδιτης!!!!π
    Θυμιζω την παραδοση με την τσατσα που πηρε την θεση της ειροδουλου και ο Διογενης ειπε το σοφισμα του \"εσβησμενη την λυχνια πασα γυνη ομοια\"..Γιατι αληθεια δεν αφησε τον πελατη να φυγει η τσατσα? γιατι μονοπωλιο μονο τα κρατη κανουν και ποτε η αγορα! πελατης που φευγει απο το καταστημα κινδυνευει παντα να μην επιστρεψει ξανα γιατι θα βρει αλλου καλυτερο συνδυασμο !
    ο πατριωτης μου ο Πετροπουλος εγραψε \"το εγχειριδιο του καλου κλεφτη \"και τα ονοματα για τις ιεροδουλες , εγω θα γραψω το μαρκετιγκ στα ελευθερων Ηθων επαγγελματα στην παγκοσμιοποιηση της λευκης σαρκας \"
    χαχαχαχαχα
    πρακτικα λοιπον η ιεροδουλος οταν ο πελατης της πει
    \"παρθενος \" αισθανεται οπως τον μαυραγοριτη εξω απο ενα σταδιο που σε ρωταει τι ομαδα εισαι ? και αναλογα με την απαντηση θα δει ποσο θα σε χρεωσει το φεσι!
    ο ευχαριστημενος πελατης ξαναγυριζει και η πρωτη φορα αποκτα εννοια συνεχειας απο εμπορικη καθαρα αποψη!
    παρα την κουραση απο τους 150 και οχι μονο τους 15 , το \"οπλοστασιο\" διαθετει λουτρο με αρωματικα φυτα , για χαλαρωση , αρωματα και στολιδια , γοητεια και πειρα που καθιστουν την ολη διαδικασια , αν οχι τελεια , τουαχιστον εμπορικα επιτυχημενη αν σκεφτει κανεις οτι αφορα το αρχαιοτερο επαγγελμα του κοσμου!
    Την τεχνη του Ερωτα , οπως την Τεχνη της ιατρικης που ασκουσαν σε διπλανο χωρο οι μαμες και οι ιερεις της θεας της γονιμοτητας , αν παρελπιδα η φυση νικουσε ολα τα κολπα και τα εφευρηματα του ανθρωπου για να υποταξει την αναπαραγωγικη του διαδικασια σε αυτοελεγχο ...
    Μην σκεφτεσαι λοιπον τα τεχνικα προβληματα του κλαδου αλλα τα αιτια που επιβιωσε χιλιαδες χρονια τωρα στην υπηρεσια αυτων που ειχαν και μπορουσαν να καλυψουν τις αναγκες των μυητων στην υψιστη ηδονικη λειτουργια της ζωης ενος ανδρα

Member
    Originally posted by Empneustns
    δηλαδη βρε πανο,αν εισαι ο 15ος πελατης της εκεινη την ημερα θα εχει μια εντονη επιθυμια να σου διδαξει την ερωτικη τεχνη.φροντιστιριακο μαθημα δηλαδη.τα λεφτα σου θελει και αν θελει να εχει πελατεια θα σε κανει να περασεις και καλα για να ξαναπας.το μονο που μενει να ακουσω ειναι οτι θα ερωτευτει κιολας και θα σε αγαπησει με σκοπο τον γαμο.

Ο σκοπός δεν είναι να σου διδάξει την ερωτική τέχνη , αλλά να αποκτήσεις κάποια εξοικείωση με το αντικείμενο και βέβαια να περάσεις καλά.Πρέπει να βλέπουμε ντε και καλά κάθε σεξουαλική πράξη ως βελτίωση ικανοτήτων και μάθηση ;

Junior Member
    katarxin oi oikoi anoxis gia mena ektos apo tous kindinous pou eipan ta paidia einai kai xoroi ekmetaleysis gynaikon fainomeno pou den prepei na to enisxyoume...

Member
    Kαι εγώ παιδιά 21 είμαι..
    λίγο πριν καιρό το σκεφτόμουν και εγώ και αναρωτιόμουν
    Αλλά εντάξει..Δεν κάνω κρα :P
    Δηλαδή δε με νοιάζει, και δεν είναι προτερεότητα μου αυτή πάνω σε μια σχέση
    (Προσοχή:δεν λέω πως δεν θα μου άρεσε.Μην παρεξηγηθώ όχι τίποτα άλλο.. :P )
    Απλά όταν είναι να γίνει θα γίνει και τότε ας γίνει..
    Kαι όχι δεν πάω σε οίκο ανοχής,
    Όχι για κάποιον φόβο, αλλά για τον απλούστατο λόγο πως δεν θέλω.

Καλέ χαλάρωσε, σιγά...Δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου...Βρες ένα κοριτσάκι να αισθάνεσαι και πέντε πράγματα, δε σε έχουν παρει δα και τα χρόνια...

Senior Member
    Originally posted by didymakos
    Καλησπέρα,είμαι 21 ετών και είμαι λίγο τρομαγμένος με ένα θέμα,έχω φτάσει στα 21 μου και ακόμα δεν έχω καμία σεξουαλική εμπειρία,από την μια το θέλω πολύ αλλά από την άλλη φοβάμαι να παω σε Οίκο Ανοχής,κατα κάποιον τρόπο το περιμένο με...φυσικό τρόπο,δηλαδή να γνωρίσω μια κοπέλα κτλ.αλλά με ανησυχεί το γεγονός ότι είμαι 21 και ακομα παρθένος,μήπως πρέπει να το κοιτάξω (από άποψη ψυχολόγου)?

Καλημέρα σου,

δεν είμαι άντρας για να ξέρω τί γίνεται στα 21 από πλευράς ορμονών, θα έλεγα όμως σε πρώτη φάση να μην αγχώνεσαι αν είναι φυσιολογικό ή όχι. το πώς θα το χειριστείς θα είναι η δική σου κρυφή επιθυμία που θα αποφασίσει.το ιδανικό για όλο τον κόσμο θα ήταν η πρώτη εμπειρία να είναι στα πλαίσια συναισθηματικής κάλυψης όμως δεν είναι πάντα έτσι. αν αυτό είναι νόμος για σένα τότε έχει αντίτιμο την αναμονή του κατάλληλου προσώπου. αν το παζαρεύεις τότε κινείσαι αλλιώς. και αυτό όμως έχει κόστος κ όχι μόνο χρηματικό.

πρόσφατα διάβασα μιά έρευνα σε περιοδικό υγείας ότι το μεγαλύτερο ποσοστό ανδρών με σεξουαλικές δυσλειτουργίες όπως γρήγορη εκσπερμάτιση, αδυναμία στύσης κ.α, είναι εκείνο που συχνά είχε επαφές με κοινές γυναίκες. Ο λόγος είναι ότι και ο χρόνος που έχεις στη διάθεσή σου είναι περιορισμένος, και το ότι η συντόμευση του χρόνου αυτού παρακινείται για το κέρδος φυσικά.Το βασικότερο όμως \"κακό\" είναι ότι ο άντρας ουδόλως ενδιαφέρεται για την ικανοποίηση της κοινής γυναίκας αφού δεν υπάρχουν και τα ανωτέρω στοιχεία του χρόνου που είπα, με αποτέλεσμα να \"μαθαίνει\" σε αυτό, και να το εφαρμόζει μετά και στην σύντροφό του.

να πάει εύχομαι κατ ευχήν η πρώτη σου φορά. και να μην αγχώνεσαι.

:)

Junior Member
    Originally posted by Antouan89
    Kαι εγώ παιδιά 21 είμαι..

Και εγώ ειμαι παρθένος (άνδρας) ετών 27.
    Δεν έχω κάνει σχέση μέχρι τώρα. Δεν τα έχω φτιάξει ποτέ με κοπέλα.
    Είμαι σε δυσχερή θέση, μιας και προσπαθώ να τελειώσω τo πανεπιστήμιο. Είμαι 7ο έτος (σε μια τετραετή σχολή), διάφορες κοπέλες με κοροϊδεύουνε όταν το ακούνε αυτό....

Έχω κωμικοτραγικό παρελθόν ως άνδρας και ως άνθρωπος (εξωτερική εμφάνιση, προσωπικότητα, προσωπικοί στόχοι, επαγγελματική σταδιοδρομία, συνειδητότητα, κτλ).
    Οικονομική ανεξαρτησία δεν έχω.... Μένω με τους γονείς σε μια μονοκατοικία.
    Αλλά τι να κάνω, αυτοβελτίωση πρωτίστως!....

και που δηλαδη ειναι το κακο με το να ειναι καποιος παρθενος? εγω μονο καλο βλεπω σε αυτο! μπορει να σας φανει παραξενο αλλα δεν με νοιαζει καθολου. επειδη δεν εχουμε ξεχωρισει ακομα την θεση μας απο την χαζοκοινωνια την ψευτικη που εκανε τον ψινακη προτυπο και μας διδασκει πως το καλο ειναι κακο και το αντιστροφο και θελει τους παρθενους να νιωθουν κατωτεροι και τις τζουλιες και παρις χιλτον προτυπα? μπραβο στα παιδια που ειναι παρθενοι ειμαι μαζι τους, εχω φιλο παρθενο και ειναι το πιο καλο παιδι που γνωρισα! η εμπειρια με ιεροδουλη ακομα και αν ειναι η καλυτερη εμπειρια θα σε αφησει λιγοτερο ανδρα οσο \"καλη\" και αν ειναι η εμπειρια αυτη νομιζω. για μενα αν ενας παρθενος παει με ιεροδουλη σκοτωνει ενα αθωο κομματι του εαυτου του ειτε παει για την περιεργεια, ειτε γιατην εμπειρια, ειτε για τις επιταγες της κοινωνιας. και μην σας νοιαζει τι λεει ο/η οποιοσδηποτε που σας κανει να νιωθετε καπως.
    εδω η εποχη μας ειναι γεματη προβληματα και μην πω τωρα και μας πειραζει η αθωωτητα?

Δεν είναι η αθωότητα που πειράζει τα παιδιά.Θέλουν να διαφθαρούν και για διάφορους λόγους δεν το έκαναν ακόμη.Εγώ πάλι τους εύχομαι καλή διαφθορά και σύντομα.:P
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Senior Member
    Blog Entries
    1
    yup. αληθεια, δεν ξερουν τι χανουν mwahahaha ;p

Οπως ελεγε και ο Σταλονε σε μια τραγικη ταινεια πολυ παλια

\"εσυ πρεπει να καθαρισεις λιγο, και εσυ να βρωμισεις..\"

;)

.
    Ok παντως σοβαρα, το τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του ειναι δικια του υποθεση. Σε ορια ηλικιας δε πιστευω , ξερω πιτσιρικαδες που ξεκινησαν σεξουαλικη ζωη στα 14-15 τους και ατομα που ξεκινησαν μετα τα 25 τους. Αυτο δε σημαινει απολυτως τιποτα, η ηλικια ειναι νουμερο ειναι απλα τελικα ^^

Senior Member
    Έτυχε να γνωρίσω μερικά παιδιά (κορίτσια και αγόρια από τα 14 μέχρι τα 30 τους) που ασχολούνται με το ιντερνετ ιδιωτικά και επαγγελματικά, που δεν έχουν ακόμη σεξουλική σχέση. Λέτε να είναι μιά απ' τις αιτίες..
    Βάλτε ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σας, είναι τόσο όμορφο να είστε χαρούμενοι..

Άβυσσος η ψυχή του διαδικτύου...

Senior Member
    Δεν θέλει και πολύ αν έχεις κάποιου είδους φοβία ή είσαι πολύ ντροπαλός με το άλλο φύλο. Παλιά που δεν υπήρχε το ίντερνετ, οι άντρες κάναν σίγουρα το κάτι παραπάνω για να βρουν ταίρι. Τώρα...

Quote Originally Posted by didymakos View Post
    Καλησπέρα,είμαι 21 ετών και είμαι λίγο τρομαγμένος με ένα θέμα,έχω φτάσει στα 21 μου και ακόμα δεν έχω καμία σεξουαλική εμπειρία,από την μια το θέλω πολύ αλλά από την άλλη φοβάμαι να παω σε Οίκο Ανοχής,κατα κάποιον τρόπο το περιμένο με...φυσικό τρόπο,δηλαδή να γνωρίσω μια κοπέλα κτλ.αλλά με ανησυχεί το γεγονός ότι είμαι 21 και ακομα παρθένος,μήπως πρέπει να το κοιτάξω (από άποψη ψυχολόγου)?

Εμεινε 8 λεπτά στο φόρουμ μόνο,ή μεσα σε 8 λεπτά βρηκε λύση ή ντραπηκε.
    Προσευχόμαστε να τα καταφερες αν μας ακούς,ελπιζω να ξανασυνδεθείς και να μας πεις ότι το νεο σου πρόβλημα είναι η αδυναμία να σταματησεις να ελκεις ασύστολα θηλυκά

Καλά φυσιολογικό δεν είναι στα 21 να μην έχει κάνει σεξ ή και σχέση γιατί για τους άντρες είναι εύκολο να βρούνε. Εκτός αν έχουν κανένα τρομερό πρόβλημα.
    Για τις γυναίκες πάλι είναι το πιο δύσκολο γιατί αφού όλοι οι άντρες έγιναν ανώμαλοι και θελουν απλά να περάσουν την ώρα τους πως να βρούνε;
    Αλλά μην αγχώνεσαι γιατί αν θες θα βρεις για πλάκα.
    Εδώ όλες σχέση ψάχνουν και δεν βρίσκουν κανέναν νορμαλ. Θα τρέξουν αν καταλάβουν ότι είσαι ήσυχος και πιστός και ακόμα και το παρθένος θετικό θα το βρούνε και θα χαρούνε από το να βρούνε κανέναν να τις έχει σε αναμμένα κάρβουνα.

Senior Member
    Quote Originally Posted by skata View Post
    Καλά φυσιολογικό δεν είναι στα 21 να μην έχει κάνει σεξ ή και σχέση γιατί για τους άντρες είναι εύκολο να βρούνε. Εκτός αν έχουν κανένα τρομερό πρόβλημα.
    Για τις γυναίκες πάλι είναι το πιο δύσκολο γιατί αφού όλοι οι άντρες έγιναν ανώμαλοι και θελουν απλά να περάσουν την ώρα τους πως να βρούνε;
    Αλλά μην αγχώνεσαι γιατί αν θες θα βρεις για πλάκα.
    Εδώ όλες σχέση ψάχνουν και δεν βρίσκουν κανέναν νορμαλ.
    xaaxaxax ε οχι και ολοι

και για τα δυο φυλα το ιδιο ευκολο ειναι να βρουμε....και για μας τους αντρες και για εσας τις γυναικες.....
    Σε κάποιον τοίχο έγραψα με κόκκινο μελάνι, πως η καρδιά μου δεν χτυπά αφού εσένα χάνει.

Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast